SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Darmowe Typy Bukmacherskie


  Lista polecanych typów

  T - Typ; K - Kurs dziesiętny; S - Stawka (1-10j); W - Wynik; DW - Dokładny wynik
  jednostki - przekroczenie dopuszczalnej liczby 10j/typ; ilość - przekroczenie ilości 5 typów/dzień; czas - zakład postawiony później niż 30min przed meczem

  Typer Data Dyscyplina Bukmacher Zdarzenie T K S W DW
  Kreatywnie 2019-12-10
  15:00
  Piłka nożna Zagraniczny Lyon U19 - RB Leipzig U19 1 1.89 10
  An-lusy 2019-12-09
  20:00
  Snooker Fortuna Jak Jones - Mark King 1 2.45 5
  Walijczyk Jones notowany jest na 70 pozycji, a Anglik King na 48. Jednak w rankingu rocznym Walijczyk jest 42, a Anglik 52. Panowie dotąd nie grali ze sobą.
  Stawiając na Jonesa kieruję się głównie wiekszą regularnością w tym sezonie, lepszym budowaniem brejków, zwycięstwami nad wysoko notowanymi rywalami (Gary Wilson, Mark Williams, Ali Carter). Faktem jednak jest, że odniósł w tym roku tylko jedno zwycięstwo więcej niż jego dzisiejszy rywal. Przydarzyły mu się też wysokie porazki ( z Hawkinsem i Hamiltonem). Nie grał źle w ostatnio rozegranym UK Championship, mimo, że odpadł już w 2 rundzie, ale stało się to po przegranej w decydującej partii z późniejszym półfinalistą - Allenem.
  King, który obecny sezon zaczął od ćwierćfinału w Rydze z każdym następnym turniejem prezentował się gorzej. W ostatnich tygodniach przegrał 4 spotkania z rzędu. Na pewno odbudował się nieco w zakończonym w ostatnią niedzielę turnieju UK Championship. z którego wyeliminował go w 3 rundzie N. Robertson. Przemawiają za nim lepsze statystyki kariery i osiągnięcia, ale pamiętajmy, że King nigdy nie był zawodnikiem ścisłej czołówki, momentami tylko aspirując do niej.
  Podsumowując: widzę tutaj wyrównane szanse obu rywali, a gdy rynek premiuje Kinga w swoich wycenach za ranking, to dostaję value bet po stronie 26-letniego Walijczyka.
  Kreatywnie 2019-12-09
  16:00
  Piłka nożna Zagraniczny Dunav Ruse - Lok. Płowdiw (-0.75ah) 2 1.83 10
  An-lusy 2019-12-09
  14:00
  Snooker Fortuna Robert Milkins - Nigel Bond 2 2.45 5
  Milkins to 48 zawodnik rankingu, a Bond notowany jest na miejscu 98. Jednak Milkins jest w kryzysie, przegrał 5 z ostatnich 6 meczy, Bond w zakończonym w niedzielę UK Championship dotarł do ćwierćfinału, przegrywając walkę o półfinał z Allenem w decydującej partii.
  Zakładam, że Bond nie stracił swojej dobrej dyspozycji w ciągu 3 ostatnich dni, od piątku i wygra z będącym bez formy, choć zwykle groźnym Milkinsem.
  Statystyki H2H z lat 2001-2015 są wyrównane: 7-6. frejmy 46:47.
  An-lusy 2019-12-09
  12:30
  Snooker Fortuna Lyu Haotian - Andrew Higginson 2 2.24 5
  Chińczyk jest wyżej w rankingu, bowiem notowany jest na 29 miejscu. Higginson ma ranking 58. W rankingu rocznym Haotian jest tylko nieco wyżej. a przy tym wygrał 1 mecz mniej od Anglika.
  Chińczyk w ostatnich tygodniach przeżywa regres, wygrał tylko ze słabiutkim Andy'm Lee, a poza tym poniósł 3 ciężkie porażki, wygrywając zaledwie 1 frejma w każdym przegranym meczu. Przegrał z rywalami spoza ścisłej czołówki, chociaż z uznanymi nazwiskami: King, Vafaei, Pengfei.
  Higginson w tym sezonie zanotował kilka wpadek, ale w ostatnich turniejach spisuje się lepiej. W ostatnich 4 meczach odniósł co prawda tylko 2 zwycięstwa, poza tym przegrał z Hamiltonem i Jakiem Jonesem. Te porażki nie były jednak wysokie.
  Żaden z tych graczy nie buduje brejków na poziomie czołówki. czeka ich raczej dużo gry taktycznej z naciskiem na dobrą defensywę.
  Statystyki karier wskazują, że graczem skuteczniejszym, częściej wygrywającym mecze i frejmy oraz częściej czyszczącym skutecznie stół jest Anglik. Ma też niewielką przewagę jeśli chodzi o wygrywanie decydujących frejmów.
  Podsumowanie: nie typowałbym zwycięstwa Anglika, gdyby nie wysokie porażki Chińczyka, o których wyżej wspomniałem. Higginson zawsze jest niewygodnym rywalem, ale w przypadku zawodnika bez formy wydaje mi się nie do przejścia. Chyba, że niesłusznie zakładam jego lepszą dyspozycję w porównaniu z kiepską formą Haotiana. Na jego korzyść przemawia też wielkie doświadczenie. Haotian, mimo rozgrywania 5 sezonu w Main Tourze, ma go znacznie mniej. Przy tym Chińczyk to zaledwie 22 latek i z racji tego młodego wieku może mieć kłopot z szybkim wyjściem z tego sportowego kryzysu.
  An-lusy 2019-12-09
  11:00
  Snooker BetClic Billy Joe Castle - Ashley Carty 1 2.05 5
  1 runda Scottish Open

  To bardzo ważny mecz dla obu, bo rywal bez wątpienia jest w zasięgu umiejętności. To jest też mecz dwóch outsiderów wśród profesjonalistów. Castle po zeszłym sezonie wypadł z grona zawodowców, ale przez rozgrywki Q-School szybko odzyskał profesjonalny paszport. Carty prawdopodobnie straci status zawodowca po zakończeniu tego sezonu. Chyba, że znacznie poprawi wyniki w pozostałych do końca turniejach, ale nic tego nie zapowiada. Obaj niewiele osiągnęli w karierze: Castle 2 razy był w rundzie 1/8 finału, a Carty 3 razy dotarł do 1/16 finału. Statystyki wygranych meczy i frejmów nieco preferują Carty'ego. Castle z kolei nieco częściej buduje brejki, ale 3-cyfrowe podejścia nieco częściej konstruuje Carty. Dla żadnego z nich budowanie wysokich brejków to jednak nie jest podstawowa broń, bo obaj należą do słabszych zawodników pod tym względem w Main Tourze. Carty wygrywa 54% pierwszych meczy w turniejach, a Castle tylko 41%. Decydujące frejmy Castle wygrywa w 64% wypadków, a Carty zaledwie w 42% meczy.
  W tym sezonie Carty wypada gorzej od Castle'a. Castle wygrał 2 z 9 meczy, a Carty tylko 1 z 8. A warto, nawet należy dodać. że ten pierwszy miał o ok. 1/3 trudniejszych rywali. patrząc przez pryzmat obecnego rankingu. Castle wygrał 2 z 4 ostatnich meczy, przegrał tylko z Maguire'm i wysoko poległ z Higginsem, czyli graczami teoretycznie poza jego zasięgiem. Carty przegrał 4 ostatnie mecze wyraźnie, a z jego rywali wysoko notowany jest tylko Yuelong - na 31 pozycji.
  W moim przekonaniu, w świetle przedstawionych faktów, więcej przemawia za Castle'm i na niego stawiam. Będzie on też grał pod mniejszą presją niż rywal, bo ma gwarancję pozostania wśród profesjonalistów również w następnym sezonie. Tym chętniej wykładam pieniądze, że rynek preferuje Carty'ego i oferuje mi dobry kurs po stronie BJC. Moim zdaniem bet ma wartość nawet jeśli płacimy polski podatek.
  An-lusy 2019-12-09
  11:00
  Snooker BetClic Robbie Williams - Chris Wakelin 1 2.12 5
  32-letni Williams jest zawodnikiem z lepszymi statystykami kariery niż 27-letni Wakelin. Co ważniejsze w tym sezonie ma nieco lepsze statystyki od tego rywala. W ostatnich tygodniach osiąga wyraźnie lepsze wyniki niż młodszy z tych dwóch Anglików.
  Rynek bukmacherski dowartościowuje Wakelina, ponieważ w rankingu jest on notowany na 47 miejscu, a Williams 61. Mam wrażenie, ze ignoruje fakt, że w rankingu rocznym sytuacja jest odwrotna: Williams jest 44, a Wakelin jest 53. Jak widać ranking buduje Robbie Williams, a Wakelin stopniowo go traci.
  Lajtkonik 2019-12-08
  17:08
  Trotting Zagraniczny 191208 - Färjestad # 10 (Zwycięzca - 7 Grand Illusion) tak 3.25 6
  GS75-7.
  Lajtkonik 2019-12-08
  16:48
  Trotting Zagraniczny 191208 - Färjestad # 9 (Zwycięzca - 4 Othella Marke) tak 3.6 4
  GS75-6.
  Lajtkonik 2019-12-08
  16:28
  Trotting Zagraniczny 191208 - Färjestad # 8 (Zwycięzca - 8 Simb Rubinette) tak 2.85 4
  GS75-5.
  An-lusy 2019-12-08
  14:00
  Snooker Fortuna Ding Junhui - Stephen Maguire 2 2.45 5
  Ding to 16, a Maguire to 14 zawodnik rankingu. W rocznym zestawieniu Chińczyk jest 20. a Szkot - 32.
  Statystyki H2H z lat 2004-2019 są wyrównane: 8-1-7, frejmy 58:53. Ostatnie 3 mecze wygrał Ding. Nigdy nie grali meczu na dystansie dłuższym niż do 6 wygranych. W Yorku zagrają mecz do 10 wygranych frejmów.
  Obaj mają bardzo dobre statystyki karier, w każdym elemencie niedużą przewagę ma Chińczyk. Wyraźną przewagę, kilku punktów procentowych ma w tzw. czyszczeniu stołu.
  W tym turnieju obaj są jak odrodzeni. Dawno nie widzieliśmy ich w takiej formie. Zarówno Chińczyk. jak i Szkot swój potencjał sportowy wreszcie pokazują przy stole.
  Wydaje się, że trudno tutaj wskazać faworyta. Jednak w moim przekonaniu jest nim Maguire, bowiem łatwo obecnie buduje brejki i czyści stół. To ofensywny gracz i gdy ten element działa to jest groźny dla każdego. Styl w jakim nie tyle pokonał, co zmasakrował dobrze dysponowanego Allena był porażający. Przy okazji niestety poraził moje finanse, bo wczoraj widząc jego dobrą dyspozycję nie stawiałem na faworyta Allena, ale w kierunku wyrównanego meczu. To się nie potwierdziło, bo Allen nie był w stanie wygrać nawet frejma.
  Ding gra pięknie, jest graczem bardziej wszechstronnym i mądrzejszym przy stole. Mimo wysokiej formy przytrafiają mu się błędy, z których skorzystał jego półfinałowy rywal Bingtao. Nie byłoby nic dziwnego w tym, że Bingtao wygrał z Dingiem 2 frejmy, ja oczekiwałem, że wygra co najmniej 3. Rzecz w tym, że młodszy Chińczyk nie był w stanie zbudować brejka powyżej 30 pkt.przez większość meczu, udało mu się to tylko raz, gdy mecz już był w zasadzie przegrany. A okazje do punktowania były. Gdy stawiam w wyobraźni Maguire'a na miejscu Bingtao, to nie mam wątpliwości, że wykorzystałby szanse darowane przez Dinga. A to oznaczałoby porażkę Chińczyka.
  Podsumowując: Szkot wygra bo wykorzysta prawie wszystkie szanse darowane mu przez Dinga. Jego dyspozycja do wbijania i do kontroli białej zniweluje przewagę jaką zwykle ma nad nim Ding.
  An-lusy 2019-12-08
  14:00
  Snooker Zagraniczny Ding Junhui - Stephen Maguire (suma brejków 100+, u/o 2,5) over 1.83 10
  Mecz opisałem w typie sąsiednim. Tutaj skupiam się tylko na jednym elemencie gry - zdolności do budowania wysokich brejków. Na tym dystansie Szkot, w swojej obecnej dyspozycji, sam powinien wygrać dla mnie pieniądze. W odwodzie jest Ding, który powinien dołożyć minimum jedną setkę. Typ uważam w świetle faktów jako bardzo bezpieczny. Dlatego nie martwi mnie polski podatek, choć wolałbym, żeby i te podatkowe pieniądze pracowały dla mnie.
  Generalnie gram płaską stawkę, wyjątkowo dla tego zdarzenia łamię narzuconą sobie dyscyplinę i podwajam normalną stawkę.
  Niestety polscy bukmacherzy nie proponują wyższych linii. Moim zdaniem warto jest je rozważyć, jeśli ktoś gra za granicą.
  Kreatywnie 2019-12-08
  11:30
  Piłka nożna STS Ankara Demirspor - Nigde Anadolu 1 2.15 10
  Analiza:
  https://www.facebook.com/Kreatywnie-102618754536052/
  Lajtkonik 2019-12-07
  18:40
  Trotting Zagraniczny 191207 - Åby # 11 (Zwycięzca - 9 Man At Work) tak 3.75 3 nie 2
  V75-7. Koń najlepszego trenera Timo Nurmosa powożony przez najlepszego sulkera Örjana Kihlströma. Sulkera, który zarobił w tym roku najwięcej w Szwecji. Sulker zazwyczaj stawia na jakość i dobre przygotowanie do wyścigu.
  Lajtkonik 2019-12-07
  18:20
  Trotting Zagraniczny 191207 - Åby # 10 (Zwycięzca - 5 Betting Gangster) tak 5.25 5 nie 0
  V75-6. Ponoć jeden z najlepszych koni w tym roku - chociaż tym razem startuje przeciwko starszym bardziej doświadczonym koniom.
  Lajtkonik 2019-12-07
  17:50
  Trotting Zagraniczny 191207 - Åby # 9 (Zwycięzca - Stonewashd Diamant) tak 2.85 3 nie 3
  V75-5. Łatwo wygrała ostatni bieg. Powożący i trener Peter Untersteiner powinien uzyskać wsparcie taktyczne od dwóch innych koni, które trenuje, w tym jednego powożonego przez syna Johana. Obaj są na najwyższym poziomie (TOP10).
  Lajtkonik 2019-12-07
  17:25
  Trotting Zagraniczny 191207 - Åby # 8 (Zwycięzca - 9 Darah Bibo) tak 15 1 nie 4
  V75-4. Klacz w powożeniu i treningu Petera Untersteinera wygrała 5 z 9 startów. Ma najlepszy rekord czasowy w stawce i może tutaj sprawić małą niespodziankę.
  Lajtkonik 2019-12-07
  16:40
  Trotting Zagraniczny 191207 - Åby # 6 (Zwycięzca - 2 El Gumpert) tak 5.75 5 nie 4
  V75-2. Koniem najlepszego trenera w Szwecji powozi Mika Forss - utalentowany fiński sulker.
  Kreatywnie 2019-12-07
  15:30
  Piłka nożna Zagraniczny Ludogorets (-1.5ah) - Cherno More 1 2.24 10 2 1-1 (0-1)
  An-lusy 2019-12-07
  14:00
  Snooker Zagraniczny AKO (Ding-Bingtao, +8,5 frejma, Maguire-Allen, +9,5 frejma) over 2.95 5 under 6-2 6-0
  Pólfinały UK Championship: mecz Chińczyków odbędzie się o 14:00, a Szkot z Irlandczykiem zagrają o 20:00.
  Oba mecze mają faworyta i wydaje się, że nie da się zakwestionować poprawności wycen na rynkach meczowych w świetle statystyk i historii H2H. Jednak siła pretendentów, czyli Bingtao i Maguiere'a, jaką pokazali w tym turnieju jest na tyle duża, że łatwo jest wyobrazić sobie ich zwycięstwa.
  Bingtao w poprzednim, bardzo trudnym dla niego meczu wygrał ze słabo grającym Higginsem. Obu dał się we znaki trudny stół: ciasne kieszenie, nieprzyjazne sukno itd. To samo o tym stole mówił Allen, więc raczej nie są to bajki mające usprawiedliwić niższy poziom gry. Bingtao pokazał charakter, kontrolę emocji, konsekwencję w realizacji planu gry. Dzisiaj zagra przeciw najlepszemu w historii chińskiemu graczowi, który w tym tym turnieju jest jak odrodzony, po kilkunastu miesiącach nierównej gry. Stworzy mu to trudne warunki mentalne, ale spodziewam się, że wygra co najmniej 3 frejmy.
  Magiure to gracz mocno ofensywny, który jest w dobrej formie, buduje regularnie wysokie brejki, w tym 3-cyfrowe. Gdyby nie złe statystyki H2H i gdyby nie świetna postawa Allena w tym turnieju, również w trudnych dla niego momentach, to Szkot mógłby być uważany za faworyta. Allen jest przy tym graczem wszechstronniejszym, bardziej wielowymiarowym. Spodziewam się wysokiej jakości w tym spotkaniu i sądzę, że będzie to długi pojedynek, pomimo,że w historii ich spotkań częściej mecze miały przebieg jednostronny, na korzyść Allena.
  Kreatywnie 2019-12-07
  14:00
  Piłka nożna Zagraniczny Saarbrucken (-2.5ah) - Koblenz 1 2.12 10 1 7-0 (6-0)
  Lajtkonik 2019-12-06
  21:15
  Trotting Zagraniczny 191206 - Kalmar # 9 (Zwycięzca - 8 Nanetta Hill) tak 4.35 3 nie 5
  V65-6. Ryzykowny numer startowy.
  An-lusy 2019-12-06
  20:00
  Snooker Zagraniczny Mark Allen - Nigel Bond 2 7.6 5 1 6-5
  Bond jest w najlepszej formie od lat. Nikt nie wie skąd przyszła do niego tak dobra dyspozycja. Ten 54-letni zawodnik ma prawdopodobnie ostatnią szansę w życiu, by osiągnąć wysoki rezultat w ważnym turnieju. Gra w Yorku nie tylko wyraźnie lepiej niż dotąd w sezonie, ale lepiej niż przeciętnie w karierze, w kt orej był notowany w XX w. na 5 pozycji. Ze wszystkich ćwierćfinalistów miał najtrudniejszą drabinkę, średni ranking jego rywali wynosił 34,25, a to oznacza 2 rywali ze ścisłej światowej czołówki, w tym lidera rankingu Trumpa i poza nimi jednego z pierwszej 30-tki.
  Allen, obok Higginsa, to najrówniej grający zawodnik w tym roku. Miał w tych zawodach rywali o średnim rankingu 69,75, którym średnio oddał 3,25 frejma.
  Allen powtarzalnie buduje brejki. najlepiej ze wszystkich ćwierćfinalistów, ale z reguły nie są to podejścia zamykające partię. To daje szanse rywalowi na powrót do gry. Bond z kolei, budując swoje podejścia, może polegać na swoich długich wbiciach. Nie forsuje swojej gry i umiejętnie przechodzi do defensywy. Dla ofensywnego Allena, przeciwnik o takiej charakterystyce może być poważną przeszkodą. Drugą trudnością mogą być trudne stoły w tej fazie turnieju. Mówią o tym komentatorzy i zawodnicy, zwracając uwagę na na ciasnotę kieszeni i niekorzystną strukturę sukna. Trzecią jest psychika Allena, który czasami nie radzi sobie z emocjami w trudnych okolicznościach.
  Stan rywalizacji wynosi 4-1, we frejmach 19:5, ale jedyny wygrany mecz outsidera miał miejsce w turnieju Shoot-out, w którym mecz składa się z jednej partii.
  Podsumowując: zakupiłem zwycięstwo Bonda, gdyż uważam, że jest mocno niedoceniany przed tym meczem. Moja decyzja jest agresywna, wykładam pieniądze ze świadomością, ze w większości wypadków je stracę i nie zachęcam do jej dokładnego powtórzenia. Przekonany jednak jestem, że jest wartość po stronie typów na Bonda, kwestią indywidualnego wyboru jest linia handikapu, którą wybierzemy.
  An-lusy 2019-12-06
  20:00
  Snooker STS AKO (Allen-Bond, Bond AH(+3,5)+Maguire-Stevens, Stevens AH(+2,5) tak 2.67 5 tak 6-5 6-4
  Mecz Allena z Bondem przedstawiłem obok. W drugim meczu: nieprzewidywalny, ultraofensywny Maguire kontra odrodzony po kilku sezonach Stevens, trudno wskazać wyraźnego faworyta. Statystyki długoterminowe i ranking wskazują na Szkota, ale prawdopodobnie Walijczyk postawi mu trudne warunki gry.
  Lajtkonik 2019-12-06
  19:50
  Trotting Zagraniczny 191206 - Kalmar # 4 (Zwycięzca - 5 Global Annuity) tak 12.75 1 nie 6
  V65-1.
  An-lusy 2019-12-06
  14:00
  Snooker Zagraniczny AKO (Ding-Wenbo, wygra Ding AH(-1,5) + Higgins-Bingtao. Higgins tak 2.31 5 nie 6-2 3-6
  Analiza jakości pokonanych w tym turnieju rywali i statystyk opisujących jakość gry Dinga i Wenbo pokazują znaczną przewagę bardziej doświadczonego Ding Junhui'a. Miał 3. najtrudniejszą ścieżkę do ćwierćfinału spośród wszystkich pozostałych graczy i patrząc przez pryzmat statystyk jest 4. Wenbo, w moim odczuciu to najsłabszy uczestnik tej fazy turnieju, miał zdecydowanie najłatwiejszych rywali, a statystyki lokują go na 7/8 pozycji. Za starszym Chińczykiem przemawiają też lepsze statystyki kariery, potencjał udokumentowany znakomitymi wynikami. Statystyki H2H są wyrównane, 4-4, frejmy 42-42, ale ostatnie 3 mecze wygrał Ding.
  Higgins to prawdopodobnie najrówniej grający zawodnik w tym sezonie spośród wszystkich zawodowców. W tym turnieju statystyki lokują go na 1/2 miejscu, ale miał 2. najłatwiejszą ścieżkę awansu. Ma problem z szybkim zamykaniem frejmów bardzo wysokimi podejściami, ale brejki powyżej 50 pkt. buduje najczęściej po Allenie spośród wszystkich ćwierćfinalistów. Ma ogromą przewagę doświadczenia i osiągnięć nad tym rywalem, ale dla Chińczyka najtrudniejsze będzie wyparcie ze świadomości faktu, że przegrał ze Szkotem 3 poprzednie mecze i 12 ostatnich frejmów pod rząd. Bingtao gra w tym turnieju bardzo dobrze, jest na 3 miejscu pod względem statystyk, a miał 2 najtrudniejszą drogę do 1/4 finału. Doceniam to, ale typuję zwycięstwo Szkota, tyle. że bez handikapu.
  Oba mecze mają początek wyznaczony na 14:00, ale zwykle faktyczne rozpoczęcie przesuwa się o 10-15 minut.
  Wybrałem Betfan, bo korzystam ze zwolnienia od podatku przy zakładach wielokrotnych. Mimo, że zaniżają mocno ofertę w meczu Higginsa w stosunku do całego rynku,ale oferują najlepszy kurs na te 2 zdarzenia razem.
  Lajtkonik 2019-12-06
  12:45
  Trotting Zagraniczny 191206 - Romme # 1 (Zwycięzca - 2 Ville Am) tak 4 3 nie 4
  V65-1.
  Lajtkonik 2019-12-05
  20:55
  Trotting Zagraniczny 191205 - Axevalla # 8 (Zwycięzca - Kattis J.Boko) tak 4.5 3 nie 3
  V64-5. Dwuletnie klacze, a więc jest odrobinę więcej ryzyka niż zwykle. Powozi doświadczony stary mistrz Jorma Kontio. Klacz wygrała swój debiutancki wyścig.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×