SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Betsample.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,63/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Betsample analizy sportowe

  O Betsample

  Betsample jest nowym projektem forum bukmacherskiego. Powstał na początku 2016 roku i sukcesywnie powiększa swoją bazę użytkowników. W godzinach szczytu skupiamy w 2019 roku około 90-100 użytkowników online (nie licząc gości, którzy nie mogą przeglądać zasobów naszego forum).

  Idea i wizja projektu została sforumowałana na podstawie doświadczen kilkudziesięciu typerów, którzy od dłuższego czasu współpracowali ze sobą na różnych platformach. Wspólnie doszli do wniosku, że brakuje bezpiecznej witryny, która skupia się tylko i wyłącznie na warsztacie analitycznym użytkowników i ich fachowości, aniżeli na zbijaniu kapitału administracji poprzez promocję podmiotów oferujących zakłady sportowe.

  Założenia

  1. Głównym założeniem projektu Betsample jest dostarczanie zarejestrowanym użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących wydarzeń sportowych, analiz poszczególnych spotkań oraz umożliwienie wymiany poglądów na te tematy. Bazę użytkowników tworzy grupa założycieli forum oraz użytkownicy przyjęci w toku rekrutacji, która obejmuje między innymi weryfikację wiedzy i warsztatu każdego nowego użytkownika chcącego współtworzyć społeczność na forum. Reasumując, aby do nas dołączyć musisz wykazać się swoją wiedzą na temat danej dyscypliny sportowej.

  2. Drugim głównym założeniem projektu Betsample jest wzajemna budowa serwisu. Wychodzimy z założenia, że wspólnie wszyscy pracujemy na dobro serwisu. Działamy pro bono, udostępniamy swoją wiedzę sportową i nie liczymy na żadne profity z tego tytułu. W odpowiedzi dostajemy najlepsze analizy sportowe i wysoki poziom merytoryczny oraz możliwość uczestnictwa w zamkniętym gronie, skupiającym najlepszych graczy zakładów w Polsce.

  3. Trzecim, ale również bardzo istotnym założeniem jest to, że Betsample nie oferuje na swoich witrynach żadnych reklam oraz linków affilacyjnych i nie jest zainteresowana współpracą z żadnym podmiotem, oferującym możliwość zawierania zakładów sportowych. Skupiamy tylko i wyłącznie doświadczone osoby, które są świadome istniejących regulacji prawnych oraz rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. Polityka ta pozwala na utrzymanie wysokiej jakości zasobów na forum, wolnych od powiązań czy ingerencji przedstawicieli branży bukmacherskiej i położenie nacisku na wartość merytoryczną analiz, a nie na ich ilość.

  Naszym atutem jest również profesjonalne zabezpieczenie witryny w celu ochrony naszych użytkowników, wolność słowa i brak barier programistycznych w celu poprawy funkcjonalności witryny.

  Co zawiera forum BetSample?

  Pełne forum BETSAMPLE obejmuje:

  • dział z typami i dyskusją na żywo (DNTB), lżej moderowany – tu można podyskutować na żywo o typach i wydarzeniach sportowych, podawać typy LIVE, ale i wyładować swoje emocje nie przekraczając rozsądnej miary;
  • dział Oferta Dnia, zawierający selekcję typów na każdy dzień od naszych użytkowników - na bazie tych typów stworzone są ligi typerów z regularnymi, dokładnymi statystykami podliczanymi codziennie w skali wątku i co miesiąc indywidualnie co do każdego usera;
  • dział z kuponami, w którym użytkownicy prowadzą swoje dzienniki z typami, zawierające statystyki miesięczne i zbiorcze;
  • działy analityczne, czyli podzielone wg dyscyplin sportowych działy, w których nasi userzy zamieszczają typy z analizami, działy są regularnie podliczane co miesiąc, a statystyki każdego działu prezentowane w odpowiednich postach - do marca 2019 roku nasi użytkownicy podali już ponad 14500 typów z analizami w tych działach;
  • forum dotyczące spraw organizacyjnych, zawierające Regulamin i dyskusje dotyczące rozwoju forum, miejsce w którym każdy użytkownik może zgłaszać swoje inicjatywy i propozycje rozwoju forum;
  • forum Hyde Park, gdzie dyskutujemy na różne tematy z przymrużeniem oka

  Jak do nas dołączyć?

  Rejestracja konta na forum BetSample i korzystanie z jego zasobów są bezpłatne. Nowo zarejestrowani użytkownicy trafiają do okresu próbnego, trwającego najczęściej od 2 do 4 tygodni, w trakcie którego prowadzą tematy z własnymi analizami i mają dostęp jedynie do niektórych zasobów forum. Administracja i Moderatorzy forum oceniają wartość merytoryczną analiz i typów przedstawionych przez użytkowników i na tej podstawie decydują o przyjęciu w poczet pełnoprawnych użytkowników bądź odrzuceniu kandydatury.

  Alternatywnie, osoby które są w stanie udokumentować/udowodnić swoje umiejętności analityczne i typerskie na podstawie wcześniejszej działalności w innych miejscach (konta na innych forach bukmacherskich, prowadzenie bloga/serwisu z typami, działalność w serwisach typu OddsPortal itd.), mogą zostać przyjęte na forum z zastosowaniem krótszego okresu próbnego, bądź w ogóle z jego pominięciem. Każdy taki wniosek jest indywidualnie rozpatrywany przez administrację.

  Taka forma rekrutacji nowych użytkowników gwarantuje nam utrzymanie dobrej jakości bazy userów oraz samych treści zamieszczanych przez nich na forum.

  Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie zasobów forum o kolejne merytoryczne analizy i typy bukmacherskie. Jednocześnie stale dbamy o powiększanie bazy użytkowników. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, posiadające wiedzę o konkretnych dyscyplinach sportowych, umiejące przekazać ją innym i gotowe aktywnie współtworzyć naszą społeczność. Zapraszamy do dołączenia do nas!

  Zarejestrować się można pod tym linkiem:

  REJESTRACJA BETSAMPLE

  UWAGA:
  Powyższy opis został przygotowany przez betsample.com, a SureBety.pl tylko nieodpłatnie go publikują celem zebrania opinii i komentarzy.

  Ostatnia aktualizacja: 11.03.2019

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,63/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (93)  • anonim IP: 178.62.**.***
   17-07-2020 23:26 (pt)

   Dołączyłem rok temu i uwielbiam ten serwis :D Rodzinna atmosfera, jest kilku naprawdę świetnych, ale to świetnych typerów, których nie zobaczycie na żadnym forum. Jest specyficznie, to prawda, ale kilku idiotów typu Pudzian zostało zbanowanych i wygląda to teraz o wiele lepiej.

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.173.*.***
   18-02-2019 12:37 (pon)

   Adminie surebety, why? (dlaczego?) Sam nie zaproponujesz najlepszego forum typerskiego w Polsce.... obecnie na polskim rynku jest sam chlam tworzony przez sebixow dla sebixow. Czas się obudzić!

   Odpowiedzi: 1
   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.173.**.**
   17-02-2019 06:50 (nd)

   Adminie gdzie podział sie temat z opiniami www.forumbumacherskie.com ???

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 94.254.***.***
   13-02-2019 16:10 (śr)

   Forum tragedia, nie wiem po co podają jakieś statystyki. Na tym forum kompletnie nic nie ma. Czlowiek przechodzi weryfikację, a później widzi puste forum i dialog 10ciu Gimbo Typerow kompletnie oderwanych od rzeczywistości i codziennie o tym samym. Tam jest rasowy dzien swistaka. Typow tam nie ma zadnych, ba Ci ludzie nie potrafią typowac i 99% ludzi z tej garsdki nie przeszła by żadnej weryfikacji, a oni sami tego wymagają. To są jacyś koledzy z czaterii. Ponadto usuwają konta osob ktore zrezygnowaly i ich typy przepadają. Zaden z tych ludzi na betsample nie potrafi typować, a analizy to oni widzieli, ale na forum bukmacherskie 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.36.*.**
   06-12-2018 20:34 (czw)

   Statystyki ostatnich 3 miesięcy w naszym wykonaniu https://betsample.com/statystyki-jesiennych-zmagan/ 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 77.111.***.**
   28-11-2018 12:47 (śr)

   Jestem nowym użytkownikiem, który został przyjęty, ale się nie będę udzielał, więc napiszę krótkie podsumowanie. Mam lub miałem tam nick "Harvey". Projekt z zewnątrz wygląda na bardzo ładny i profesjonalny, ale jak już człowiek się dostanie to klapki z oczu spadają. Po przyjęciu zostałem zaczepiany m.in przez użytkownika "Assi", który na pierwszy rzut oka wydaje się niepełnosprawny umysłowo, a na forum codziennie reklamuje swoje typy na Omnibecie, płacze cały czas że coś nie wchodzi i żebrze aby ktoś wykupił u niego abonament (ma tam nick Bary). Nikt nie interweniuje na zaczepki, a bardziej się boi reakcji użytkowników.  Choć nie powiem, byli też userzy, którzy stanęli w mojej obronie. Jest trochę dobrych typerów, mają statystyki na plus, nic nie jest fałszowane. Ale sporo jest też tam userów na minusie. Dostęp z tego co widziałem jest akurat tani ok. 10zł i nikt z zewnątrz nie może sobie "kupić typów". Bardzo specyficzny projekt, z zewnątrz wyglądający na bardzo ładny, ale w środku dużo zgnilizny. Można z niego na pewno wynieść coś dobrego, ale kolegów i miłej atmosfery tam próżno szukać.

   Ani nie rekomenduje, ani nie polecam. Samemu trzeba sobie wyrobić opinię. Plus taki, że nie żerują na naiwniakach, nie widziałem żadnych reklam bukmacherów ani nie nakłaniają do gry nowicjuszy, obiecując "złote góry", jak to robią inne serwisy. Z tego co też widziałem cała administracja stara odeszła z serwisu, mają rangę "Emeryt". 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.6.***.***
   27-11-2018 18:33 (wt)

   Co Betsample robi w darmowych typach? Przecież dostęp do tego forum jest płatny już chyba ponad rok!

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   21-11-2018 15:08 (śr)

   Witam. Niestety ale forum coraz to bardziej się pogrąża. Odchodzą lub przestali się udzielać najlepsi typerzy tacy jak Komandos5 czy bob94. Nowych jak na lekarstwo a jak już się pojawią to są szykanowani i wyśmiewani w DNTB przez starych użytkowników. A najlepsze jest w tym to że Administracja nie reaguje ba nawet w tym bierze udział. Nie ma dnia aby nie było wzajemnych przepychanek, kłótni czy wyzwisk. 

   Odpowiedzi: 2
   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top