SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Historia SureBety.pl

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Pierwszy kontakt z zakładami

  Zakładami bukmacherskimi zainteresował mnie kumpel Tomasz na pierwszym roku studiów. To było w 2004 roku. Zacząłem od kuponów za 2 złote w Profesjonału i STS. Nie szło mi to za dobrze, więc zacząłem szukać informacji w Internecie.

  Znalazłem opis progresji na remisy i postanowiłem go wypróbować do obracania bonusów. W połączeniu z bonusami dawał małe profity, ale był strasznie czasochłonny, irytujący przy dłuższych seriach porażek i po 2 latach testowania porzuciłem go, widząc że nie zarobię na nim w dłuższej perspektywie.

  W międzyczasie raz na jakiś czas postanowiłem grać pewniaki za większe kwoty. Nie zapomnę jednej z nich, w której lider tabeli belgijskiej grał z ostatnią drużyną w tabeli (22. runda). Puściłem kupon po kursie 1,15 za 150zł na wygraną gospodarzy:

  12.02.2005 Anderlecht - Oostende, wynik 0:1, kursy 1.11-6.62-9.99

  Być może znacie to uczucie rozgoryczenia po tak niespodziewanej przegranej. Nawet nie remisie, a przegranej pewniaka. Wystosowałem nawet email do Expekt o ustawieniu meczu, ale jak zapewne się domyślasz, nic to nie dało. Jak się później okazało miało to też pozytywne konsekwencje: nad wyraz długo mnie nie limitowali :)

  To było moje pierwsze i nie ostatnie dotkliwe doświadczenie z zakładami. Świadomie nie używam słowa "porażka", bo proces dojścia do profesjonalizmu w jakiejkolwiek dziedzinie jest niemożliwy bez uczenia się na błędach.

  Po kolejnych poszukiwaniach, koło 2006 roku odkryłem system surebetów. To był dla mnie strzał w dziesiątkę! W połączeniu z bonusami potrafiłem sobie nieźle dorobić jak na studenckie potrzeby.

  Moja pierwsza strona www

  Gdy chodziłem do szkoły podstawowej, chciałem zostać nauczycielem. Jednak gdy dowiedziałem się ile zarabiają, wiedziałem że będę musiał obrać inną drogę. Dlatego 4.10.2006 stworzyłem swoją pierwszą stronę www na ramkach na darmowej domenie, by przez nią dzielić się zdobytą wiedzą. Była o wszystkim i o niczym. Wymieszane życie prywatne i bukmacherka. Z czasem przeniosłem bukmacherkę na osobną darmową domenę.

  W końcu dokładnie w Wigilię 24.12.2007 uruchomiłem SureBety.pl. Nie mogłem znaleźć ani jednej wartościowej strony o zakładach, na której byłoby napisane jak zarabiać na zakładach. Wszędzie tylko gąszcz reklam bukmacherów z bezwartościowymi poradami. Pomyślałem, że muszę stworzyć rzeczową stronę dla początkujących graczy, żeby nie musieli przechodzić przez to co ja. 

  Zobacz aktualną Misję SureBety.pl.

  Ostatnia aktualizacja: 7.09.2013

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (3)  • (22)
   13-05-2017 00:25 (sob)

   ta strona musi być 1

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (420)
   10-05-2017 15:48 (śr)

   Nasz ukochana strona powoli ale systematycznie traci oglądalność ...  jestem ciekawy gdzie uciekają ludzie ..z Surebety.pl   ?

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top