SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Co się stało z bukzaplac.pl?

  22-09-2020, godzina 11:48 UTC+0200 | Ostatnia aktualizacja: 22-09-2020 12:09

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  W sierpniu 2020 zauważyłem, że strona bukzaplac.pl została wyłączona. "Serwer wyłączony" - pojawia się komunikat na stronie. Co mogło się wydarzyć?

  Osobom niewtajemniczonym powiem, że strona bukzaplac.pl startowała w podobnym okresie co SureBety.pl, czyli około 2007 roku. Działała na pewno do maja 2020, kiedy to pojawił się ostatni wpis na twitterze BukZaplac.pl. Na facebooku BukZaplac ostatni wpis jest z 23 maja 2018.

  Strona skupiała się głównie na opisach bonusów bukmacherskich, ale także na typach czy sporadycznych newsach z branży zakładów.

  W 2017 roku weszła w życie chora ustawa hazardowa. O ile do tej pory mieliśmy jedną nagonkę na graczy w latach 2014-2016, o tyle w 2018 zaczęła się nagonka na serwisy bukmacherskie takie jak SureBety.pl czy bukzaplac.pl.

  Niestety nie mam prywatnego kontaktu do mojego imiennika Krzysztofa - właściciela domeny bukzaplac.pl - a e-mail firmowy odbija twardo wszystkie wiadomości. Mogę się jedynie domyślać, że po spotkaniu z Izbą Celną i przyjęciu kary finansowej właściciel bukzaplac.pl stwierdził, że dalsza działalność mu się nie opłaca. Zwłaszcza, że pandemia koronawirusa jeszcze bardziej uszczupliła zyski branży bukmacherskiej. Właściciel pewnie postanowił skupić się na innej branży. Przyznam szczerze, że też nachodziły mnie takie myśli. Mam jednak plan jak przetrwać ten trudny okres i nie chcę się (jeszcze) poddawać.

  Nie wiem jaka jest prawda - mogę tylko spekulować.

  Jeśli ktoś posiada informacje na temat bukzaplac.pl, to proszę o zostawienie komentarza lub kontakt ze mną. Teoretycznie byliśmy konkurentami, ale mamy wspólnego wroga, którym są politycy forsujący chore prawo w Polsce. Mimo wszystko jest mi smutno, że kolejny serwis bukmacherski musiał zakończyć działalność. Zostaliśmy osłabieni.


  Komentarze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top