SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Co bukmacher wie o Tobie?

  12-03-2015, godzina 10:18 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 01-06-2020 08:34

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 4/5
  Głosów: 2
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Gdy już zarabiasz na zakładach, musisz analizować swoje konta bukmacherskie nie tylko ze swojej perspektywy, ale też ze strony bukmachera. Jeśli bukmacher dojdzie do wniosku, że jesteś trudnym przeciwnikiem, nałoży Ci limit stawek i skupi się na łatwiejszych do ogrania graczach. Trzeba szczególnie "zadbać" o Twoje nowe konta bukmacherskie.

  1. Dane podstawowe

  Przy rejestracji większość bukmacherów wymaga podania podstawowych danych, do których dostęp mają pracownicy bukmachera:

  • imię i nazwisko
  • dokładny adres zameldowania (zwykle adres ten jest weryfikowany)
  • data urodzenia
  • email i numer telefonu (email do kontaktu, telefon do weryfikacji)
  • nazwa użytkownika; hasło nie powinno być widoczne w ich systemie

  Co pojawi się w google, jeśli bukmacher wpisze te dane, np. "[twoje imię i nazwisko]"? Czy znajdzie tam gracza, który chwali się wygranymi lub systemem na oszukanie bukmacherów? Jeśli tak, to może warto zadbać o usunięcie tych danych? Skromność jest w cenie.

  2. Dane majątkowe

  W ostatnich latach ustawa AML wymusza zbieranie dodatkowych danych dot. twojego majątku.

  Jest to punkt, w którym mogą się pojawić kłopoty, np. screen z konta bankowego ujawni Twoje powiązania z innymi graczami, którzy mają konto u tego bukmachera (lub bukmachera powiązanego kapitałowo).

  3. Dane dotyczące sposobu gry

  Oprócz tego każde logowanie zostawia ślad.

  Bukmacher na pewno wie z jakiego IP nastąpiło logowanie. Potrafi tym samym oszacować miasto, w jakim teoretycznie znajduje się użytkownik. Teoretycznie, bo niektórzy gracze łączą się przez VPN z IP zagranicznych, mimo że przebywają w Polsce.

  Na pewno są godziny, daty logowania i wylogowania. Czyli bukmacher wie jak długie są twoje "sesje". Czy są dłuższe niż 6 godzin?

  Na pewno jest pełna historia zakładów. Co z niej można wyczytać?

  • Czy jesteś dla niego amatorem, który puszcza AKO za minimalne stawki?
  • Czy jesteś graczem, który raz stawia 5 a raz 500 PLN na zakład?
  • Czy typujesz tylko niszowe ligi i dyscypliny uzyskując spore profity?
  • Ile wynosi suma twoich stawek a ile suma twoich wygranych?
  • Jaki procent stanowi suma wygranych wobec sumy stawek? Czy jest większa niż 98%?

  Niezbyt trudno jest określić z jakim typem gracza bukmacher ma do czynienia. Im więcej postawionych zakładów, tym łatwiej o trafną charakterystykę.

  4. Wnioski dla bukmachera

  Głównym celem charakterystyki gracza jest przede wszystkim określenie czy bukmacher będzie miał w przyszłości z Ciebie zysk. Jeśli nie, to bukmacher może wprowadzić limit stawek na koncie gracza. Po drugie czy warto graczowi dawać bonusy i dostęp do promocji.

  Tak działają wszyscy bukmacherzy. Inaczej poszliby z torbami! Jeden nierentowny gracz potrafi "zabrać" bukmacherowi zarobek z nawet 10-100 rentownych graczy.

  5. Wnioski dla gracza

  Masz wpływ na to jak będziesz postrzegany przez bukmachera. Zachęcam byś uwzględnił to w swojej strategii ogrywania bukmacherów, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

  Poświęć chwilę i zastanów się czy Twoja strategia może być łatwo odczytana przez bukmachera. Jeśli tak, to bukmacher może łatwo się przed nią obronić. Czy da się "zaciemnić" Twoją strategię dodatkowymi zakładami? Czy będzie to nadal opłacalne? Co można zmienić, by utrudnić bukmacherowi odczyt Twoich intencji? A może czas na zmianę bukmachera?

  Ostateczną przystanią zawodowych graczy są bukmacherzy z najwyższymi limitami stawek (bezpośrednio lub u betbrokerów), giełdy zakładów lub specjalizacja w zakładaniu multikont (konta zakładane na inne osoby).

  Gdybyś potrzebował informacji lub porad, możesz na mnie liczyć: Kontakt z zawodowym graczem zakładów bukmacherskich.


  Komentarze

  • 2015-04-23 17:34
   Co do praktyk Pinnacle'a - w Pinnacle'u na każdy zakład jest podstawowy limit, czyli taki, jaki dostają wszyscy gracze. Ale jeżeli okaże się, że jesteś amatorem i dostarczycielem pieniędzy w większym stopniu niż surebetowcy, to Twój limit na zakłady jest zwiększany. Czyli zamiast limitów dla dobrych graczy, Pinnacle stosuje podwyższanie limitów dla tych kiepskich; )
  • 2015-03-12 16:55
   kazde wejscie na strone zostawia slad nawet bedac niezalogowanym na konto. chodzi o IP rzecz jasna. tu nastepuje pytanie czy buki rowniez gromadza takie informacje (wg mnie byloby to calkiem rozsadne w okresie przypuscmy ostatniego miesiaca. znacznie ulatwialoby to wykrywanie multikont).
   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top