SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Jak stworzyć system gry do regularnych zarobków?

  24-02-2015, godzina 23:22 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 29-06-2020 09:01

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Napisał do mnie Jakub, który chciał zapytać o podpowiedzi przy doprecyzowaniu swojej strategii bukmacherskiej.

  Witam,

  Mam na imię Jakub i zakładami bukmacherskimi bawię/zajmuję się od około dwóch lat. Pańską stronę przeglądam często, często ją również polecam, cenię Pana wiedzę i przede wszystkim chęci do pomocy mniej doświadczonym użytkownikom. Staram się ciągle analizować i wyciągać wnioski z popełnianych błędów na drodze do sukcesu.

  Od pewnego czasu podchodzę do tego tematu bardzo poważnie, gdyż chciałbym regularnie generować zyski rzędu kilkuset złotych w skali miesiąca, a przy okazji czerpać z tego satysfakcję.

  Jeśli chodzi o dobór typów, skupiam się wyłącznie na tenisie oraz MMA (UFC). Staram się unikać sportów drużynowych, sportów w których możliwy jest remis lub sędzia może mieć całkiem realny wpływ na przebieg wydarzenia. Chcę aby zakład zostawiał zawsze 50% szans na ewentualną wygraną. W skrócie, skupiam się na zakładach, które mają dwie opcje zakończenia i każdy zawodnik sam decyduje o swoim losie. Zdarza się, że potrafię skutecznie ocenić sytuację i korzystać z wysokich kursów obstawiając zakłady na żywo. Uważam, że sporty, w których występują kobiety są "kopalnią" pieniędzy. 

  Ciągle się uczę i chciałbym aby doradził mi Pan, jaki system będzie dla mnie odpowiedni. Czy powinienem się sugerować skutecznością typów i ewentualnie ją obliczyć? Przedziałem kursów? Chciałbym aby ryzyko utraty kapitału było umiarkowane a uzyskiwany zysk do niego adekwatny, tak by każdy miesiąc dawał mi wspomniane kilkaset złotych. Rozumiem też, że stawka na każdy kupon/zdarzenie nie powinna przekraczać 2-5%. Jaką kwotę powinienem na to przeznaczyć? Dodam jeszcze, że interesuje się systemem tj. stawkowanie 10j, którego się uczę. 

  Obserwuję również wahania kursów i ich wpływ na przebieg spotkań. Proszę również o udzielenie ogólnych rad, które pozwolą mi się rozwijać i dokonywać jak najlepszych wyborów. Mam już za sobą chęci odgrywania, nabrałem pokory i chłodnego podejścia do sprawy. Mam konta w takich firmach jak Pinnacle, Bet365, MarathonBet czy Unibet.

  Dziękuję bardzo za poświęcony mi czas i czekam na odpowiedź,
  Pozdrawiam, Jakub.

  Moja odpowiedź:

  Nieźle to wygląda Jakubie :)

  Zacząłbym od tego, że powinieneś się zdecydować na tenis albo MMA. Przynajmniej dopóki nie zaczniesz regularnie zarabiać.
  Zapewne poświęcasz swoją uwagę i czas w miarę po równo między te 2 dyscypliny, w wyniku czego, żadna nie jest "dopieszczana" jakościowo.
  Lepiej ograniczyć ilość zakładów nawet do 1-3 w tygodniu jeśli trzeba, a zwiększyć jakość!

  "Zdarza się, że potrafię skutecznie ocenić sytuację i korzystać z wysokich kursów obstawiając zakłady na żywo."

  Jak często się zdarza. Rozdziel swoje typy na "przedmeczowe" i "na żywo".
  Jaki yield osiągasz w tych dwóch kategoriach? Zobacz ten art:
  Analiza typów

  Wszystkie typy jakie wpisujesz do Excela do swojej historii typów (bo chyba masz jakąś historię do analizy?), dobrze sobie podzielić na kategorie wg dyscypliny, rynku przed/na żywo, jeśli jest to tenis to także ATP/WTA/CH/ITF itp.
  Po tym możesz zobaczyć (po min. 50-200 typach w danej kategorii) w czym jesteś dobry, a co lepiej odpuścić :)

  Skuteczność i kursy nie mają aż tak dużego znaczenia dla przedziału kursów 1,50 - 2,0 powiedzmy. Liczy się przede wszystkim value.
  Ogranicz się do przedziałów kursowych 1,50-2,0 ; 2,0 - 2,50 ; 2,51-3,0 ; 3,0-5,0 powiedzmy przypisując 4 stopnie stawek do każdej kategorii, np. 5j, 4j, 3j, 2j.
  10j gdy jesteś mega pewny, że wejdzie.
  Kursów poniżej 1,50 nie graj póki co - psują tylko yield, a więc są nieopłacalne w dłuższej perspektywie.

  I znów - po analizie arkusza Excel będziesz wiedział jaki przedział kursowy Ci najbardziej odpowiada :) Czy trzeba zmienić stawkowanie? itp.

  Bukmacherów masz bardzo dobrze dobranych.
  Kwestia rejestracji zależy od wielkości budżetu.
  Jeśli jeszcze nie zarabiasz, to kilkaset złotych powinno wystarczyć.
  Do zarabiania kilkuset złotych będziesz potrzebował kapitału min. 10.000 PLN (przy średniej stawce 100zł/zakład i wysokim yieldzie 10%, 30 typach/mc powinno dać ok. 300 zł zysku).

  Nawet obracanie bonusami może być równie kapitałochłonne.

  Graj bez presji. Ucz się na niskich kwotach.
  Wyciągaj wnioski. I pomnażaj kapitał ;)


  Komentarze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top