SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Jak wypłacać pieniądze z zakładów sportowych

  25-03-2015, godzina 14:53 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 16-10-2015 12:55

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Jeden z Czytelników pisze:

  Dajmy, że Kowalski grał do tej pory w bukmacherze internetowym, który w rozumieniu polskiej ustawy hazardowej jest nielegalny. Kowalski dokonywał wpłat za pomocą przelewów bankowych i za pomocą karty z PKO BP

  Czy myślisz, że jeżeli Kowalski chciałby teraz zamknąć swoją kartę oraz konto bankowe, to czy w ten sposób "pozbędzie" się jakichkolwiek dowodów? 

  Następnie Kowalski mógłby otworzyć konto w innym banku, natomiast gdyby chciał grać w internetowych bukmacherach, to najpierw wpłacałby z banku do Skrilla, a ze Skrilla do bukmachera. Tak samo wypłata od bukmachera szła by najpierw do Skrilla, a ze Skrilla Kowalski wypłacałby sobie w bankomacie lub przelewał na konto.

  Dodam, że Kowalski nie miał i nie ma żadnego wezwania od jakichkolwiek służb, które się tym zajmują. Pytam o to co się stanie, gdy Kowalski zamknie swoje konto bankowe? Czy to konto będzie w jakikolwiek sposób sprawdzane?

  Z góry dzięki za odpowiedź
  Pozdrawiam

  Moja odpowiedź:

  Banki trzymają dane swoich klientów po zamknięciu konta przez minimum 5-6 lat.
  Jednocześnie sam dowód wpłaty/wypłaty z/do bukmachera (a tymbardziej do Skrill/NETeller, który może służyć do najróżniejszych celów) NIE jest dowodem uprawiania hazardu.

  Takie zapiski w historii konta bankowego mogą jednak być przydatne dla Urzędu Skarbowego, co jest już kwestią podatkową, a nie dot. legalności zakładów.

  Najlepiej NIE używać kont bankowych do uprawiania hazardu za granicą. Nie ma sensu zmieniać  z powodu ustawy. 
  Schemat przelewów z wypłatą za pomocą karty Skrill/NETeller w bankomacie jest poprawny.

  Najlepiej ograniczyć do minimum wpłaty/wypłaty na Skrill/NETeller, a zintensyfikować przelewy na linii Skrill/NETeller <-> bukmacher <-> Skrill/NETeller.
  Idealnie gdyby w wyniku tych operacji powstawały nadwyżki, które wypłacać kartą Skrill w bankomacie.


  Komentarze

  • 2015-03-30 21:55
   a co sądzicie o kartach prepaid np. BZWBK ??? Jest nr konta , ale anonimowy, nie trzeba rejestrować karty w necie, aczkolwiek mozna. Chyba dobry sposób.
  • 2015-03-26 14:16
   No wlasnie ale ukasha nie mozna uzyc na netllerze np wyplacajac z bet365 to co moge z nim zrobic tylko wyplata na konto... 2 sprawa co do zamkniecia konta po czesci zamykajac konto oczyszczami sie z zarzutow ale tylko po czesci bo wyciag z konta wedruje do archiwum a zeby go odzyskac to nie jest az takie proste musialby UC czy US napisac do banku za zgoda sadu o te wyciagi...A tak maja jak na tacy... Ja jesli wyplacam cos na konto np z comeon staram sie raz do roku zamknac to konto zawsze minie te 5 lat i sie przedawni...Nie oczysci mnie z zarzutow ale jak beda chcieli wyciagi to jak je wezme jak konto zamkniete!!! A w niektorych wezwaniach z UC to wolaja!!!
  • 2015-03-26 09:34
   najlepiej w ogóle nie korzystać z konta bankowego tylko kuponów paysafecard i ukash używać do tworzenia bankrolla na portfelach internetowych.
   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top