SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Najważniejsze rzeczy w życiu

  27-12-2014, godzina 12:09 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 27-12-2014 12:10

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Dziś postanowiłem zamieścić pierwszy osobisty wpis.

  Moim mentorem, jeśli chodzi o biznes internetowy, jest Piotr Majewski.
  Ostatnio dodał 3 filmiki o rzeczach najważniejszych (gorąco polecam zwłaszcza tym, którzy mają dzieci). Skłaniają do refleksji nad tym co robisz na codzień. Nie od święta - na codzień. Zmuszają do zastanowienia się nad największymi wartościami w życiu.

  Pewnie wiesz, że pieniądze szczęścia nie dają. Nie da ich władza czy uznanie. Gdybym Cię zapytał o najszczęśliwszą chwilę w życiu, co Ci pierwsze przychodzi do głowy?

  Zakłady bukmacherskie uczą nie tylko jak zarabiać pieniądze. Uczą zarządzać czasem, planować strategicznie, abyś tak zorganizował swoje życie, aby starczyło Ci czasu i pieniędzy na to co jest dla Ciebie najważniejsze. Wykorzystaj tą umiejętność!

  3 dni Świąt udało mi się nie zajrzeć na SureBety.pl i spędzić ten czas w pełni z rodziną! Zrobiłem "rachunek sumienia" i przez całe święta udało mi się z nikim nie pokłócić. Pewnie wiesz jakie to trudne w gorączce wigilijnych przygotowań :) Postaram się utrzymać ten kurs.

  Nie chcę Ci niczego narzucać. Zachęcam do przemyśleń w tych ostatnich dniach grudnia, by z pierwszymi dniami stycznia wdrażać zmiany, które uczynią nie tylko Twoje życie szczęśliwszym.


  Komentarze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top