SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą

  04-07-2019, godzina 16:12 UTC+0200 | Ostatnia aktualizacja: 09-04-2020 13:36

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą służy do blokowania domen zagranicznych bukmacherów, którzy przyjmują rejestracje od mieszkańców Polski, ale nie posiadają polskiej licencji Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych.

  Uruchomienie Rejestru

  Dnia 1 kwietnia 2017 miał ruszyć Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Uruchomiono go z opóźnieniem, ale w końcu działa i liczba wpisanych domen rośnie. Liczba rekordów jest już mierzona w tysiącach.

  Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą jest jedynie częścią planu jaki udało się zrealizować. Docelowo miał powstać Rejestr Domen Zakazanych, ale protesty społeczeństwa dot. ACTA na szczęście przyniosły efekt i zrezygnowano z utworzenia Rejestru Centralnego do blokowania szerszej niż hazard ilości stron.

  Oto wideo, które nagrałem w styczniu 2019 roku opisujące Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Mowa w nim o bukmacherze betclic, który w 2019 jednak wykupił licencję polską i będzie działał legalni, mimo iż trafił do Rejestru.

  Transkrypcja wideo:

  Witam wszystkich bardzo serdecznie!

  Witam was na wesoło, ale nie będzie dzisiaj wesoło, ponieważ będziemy mówić o "Rejestrze Domen Zakazanych", która jest dostępna pod hazard.mf.gov.pl, która oficjalnie nazywa się "Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą". Mowa oczywiście o ustawie hazardowej, która weszła 1 kwietnia 2017 i obowiązuje w momencie nagrywania tego filmiku [24.01.2019]. Była dosyć skuteczna, ponieważ zmniejszyła szafą strefę z około 90% do około 40% graczy, a ci którzy zostali zostali to zawodowi gracze i średniozaawansowani, trochę graczy rekreacyjnych. Jeżeli ktoś chce, to nadal korzysta.

  Można się natomiast ograniczyć do podmiotów legalnych, których w punktach naziemnych licencje otrzymało 11 bukmacherów. Natomiast w Internecie jest już więcej tych pozycji. Między innymi betclic, którego większość graczy na pewno kojarzy z domeny zagranicznej i zobaczymy czy betclic jest odblokowany.. TAK! Ma tutaj 5 podstron, jest tutaj blokowany. Inną tego typu marką jest oczywiście expekt, który należy właściwie do tego samego właściciela. Mamy tutaj też kilka podstron jak widać jeden bukmacher ma wiele domen blokowanych, ponieważ zmieniali te domeny żeby nadal móc działać.

  Natomiast jest na przykład taki bukmacher jak bwin, który nie jest w Rejestrze Domen Zakazanych z uwagi na to, że w momencie wejścia ustawy niektórzy bukmacherzy po prostu przestali rejestrować Polaków i to ich uchroniło przed blokadą i widać, że nie ma tutaj Polski, więc niektórzy po prostu zostali zmuszeni do tego że...

  No.. właśnie.. bet365 na przykład wycofał się z rynku polskiego, i w tym momencie nie mam VPN załączonego, więc nie widzę ich strony. Natomiast jeżeli by się nie wycofali, to straciliby licencję w Wielkiej Brytanii, więc to im się zupełnie nie opłacało.

  Mamy też tutaj takich betbrokerów jak na przykład AsianConnect, który jest w miarę dobry, ale jeśli ktoś chciałby się poradzić, gdzie się zarejestrować, u którego brokera, to zachęcam do kontaktu ze mną. Mamy więc tutaj różnych betbrokerów wpisanych, natomiast nie przeszkadza to w tym żeby korzystać z ich strony i można skorzystać z VPN-a, ustawić sobie DNS-y Google, żeby nie być podatnym na cenzurę, na przykład wpisać w google "jak obejść blokadę bukmacherów" i tutaj są artykuły, gdzie można to sobie znaleźć.

  OK, to są takie najważniejsze informacje. Jeżeli masz pytania, to zachęcam do odwiedzenia mojej strony www.SureBety.pl. Tutaj masz bukmacherów legalnych, prawo hazardowe, legalni, nielegalni bukmacherzy, napisane jest o ustawie hazardowej. Natomiast we wszelkiego typu pytaniach można oczywiście do mnie pisać: Kontakt. Odpisuję mailowo i czy jesteś zainteresowany legalnymi czy nielegalnymi bukmacherami, mogę ci napisać na każdy temat, ponieważ działam w branży już od ponad 10 lat.

  SureBety.pl - wszystko o zakładach. Zapraszam do kontaktu, działania na stronie, do wpisywania komentarzy. Myślę, że możemy być nadal silni mimo zmiany prawnej i życzę miłego typowania!

  Pozdrawiam
  Krzysztof

  Zobacz jak ominąć cenzurę Rejestru Domen Zakazanych


  Komentarze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top