SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  STS w Wielkiej Brytanii

  11-02-2019, godzina 10:42 UTC+0100

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Witam Was bardzo serdecznie, z tej strony Krzysztof.

  Mamy dzisiaj dosyć nietypową sprawę, ponieważ zajmiemy się STS-em, który napisał na stronie STSbet.co.uk "odwaga wygrywa STS już w UK". Co to oznacza? Co on w ogóle robi na rynku brytyjskim? Już wyjaśniam. Mianowicie.

  STS.co.uk założył sobie spółkę Vivaro Limited, zarejestrował ją na Malcie, oczywiście w stolicy St. Julian's, i zaczął działalność na terenie Wielkiej Brytanii. Ma tutaj zgodę oczywiście, dogadał się z Gambling Commission, otrzymał odpowiednie zezwolenia, zgodził się na restrykcyjną politykę i działa na rynku brytyjskim. Co oni tam w ogóle robią? A no właśnie. 

  W tym momencie na stronie STS.pl również zobaczymy "Odważni wykrywają, STS w Europie" i tu możemy właśnie kliknąć i dowiedzieć się co się stało i dlaczego. Właściwie to dlaczego to się nie dowiemy, ale w lutym 2019 mamy właśnie taki krok jednego z największych bukmacherów, polskich bukmacherów legalnych, którym jest właśnie STS.

  Tutaj piszą o udziale w rynku 47%. Przynajmniej 1/3 rynku mają, więc są na pewno liderami i tutaj mamy też informację, że weszli na około 11 rynków czyli:

  • Wielka Brytania,
  • Niemcy,
  • Norwegia,
  • Islandia,
  • Luksemburg,
  • Słowenia,
  • Andora,
  • San Marino,
  • nawet Gibraltar,
  • Malta
  • i Łotwa.

  To są właśnie takie kraje, które akceptują licencję z Malty.

  Mamy jeszcze kilka słów od pana Mateusza Juroszka, że są najlepsi itd. itd. W każdym razie rozszerzają działalność i chcą docenić Polaków, którzy są za granicą: "Odwaga tych Polaków została nagrodzona, gdyż wielu z nich doskonale odnalazło się w nowym środowisku i odniosło życiowy oraz zawodowy sukces."

  Fajnie, że odnieśli sukces, ale gdyby w Polsce było normalne prawo, to wielu z nich nie musiałoby po prostu wyjeżdżać.

  Jeżeli ten artykuł już nie będzie dostępny, to oczywiście możecie go sobie sprawdzić historycznie. Będzie na pewno na archive.org. Tutaj prawdopodobnie się zaindeksuje i zostanie taki ślad historyczny.

  A jak to się ma do nas? Mianowicie. 

  W tym momencie jestem na IP-ku polskim. Windscribe to jest taki VPN, z którego korzystam w tym momencie, darmowy. Przełączę się na IP brytyjskie, bo w tym momencie nie mogę się zarejestrować de facto, natomiast ten mały kroczek pokaże, że jestem w Wielkiej Brytanii, a przynajmniej wygląda jakbym był i mogę się nagle zarejestrować.

  Mogę sobie wpisać email, hasło, potwierdź hasło i wybrać walutę tylko brytyjską, natomiast później będą pytania o inne rzeczy, więc z adresem zamieszkania polskim oczywiście nie uda mi się tego zarejestrować. Zostanę pewnie przekierowany na w stronę polskiego operatora.

  Jest to wszystko legalnie. Tzn. polscy użytkownicy będą zmuszeni do korzystania z STS.pl, natomiast obywatele Wielkiej Brytanii i prawdopodobnie tych krajów, które zostały wymienione, będą mogły korzystać bez podatku obrotowego 12% z oferty STS zagranicznej.

  No i tak to jest. Tak się rozwija rynek. 

  Smutne jest to, że jesteśmy "20 lat za murzynami", jak to się brzydko mówi, i niestety to betclic wchodzi do nas, jako wielki bukmacher. Wchodzi na rynek polski, natomiast my dopiero rozwijamy się na rynku zagranicznym, ponieważ mamy mniejszy kapitał i nie jesteśmy tak rozwojowym krajem, nie nadążamy z przepisami za rynkiem europejskim i w momencie, gdy cała Europa już działa na Revenue Share (procent od zysku brutto), my się cofamy do rozwiązań sprzed 20 lat, do monopolu państwowego i wprowadzamy jakieś uwstecznione rozwiązania, które no nie sprawdzą się.

  Oczywiście media należą do obecnej partii rządzącej, więc ogłaszają wszechobecny sukces, natomiast prawda jest taka, że owszem, przychody z zakładów bukmacherskich rosną w roku 2019 czy tam 2018, ale mogłyby rosnąć znacznie szybciej, a tego już nie napisze nikt.

  Dobrze, no nic. To taka informacja. Mam nadzieję, że któryś z polityków mnie zobaczy, usłyszy, posłucha i coś się może poprawi w tej Polsce, żeby ludzie nie musieli wyjeżdżać.

  Pozdrawiam
  Krzysztof


  Komentarze

  • 2019-02-13 21:26

   Rzeczywiście, mój błąd :)

   Po rozmowie z "Szukamy Ustawek" na facebooku zauważyłem, że Vivaro Limited nie może należeć do STS, bo należą do nich także inni zagraniczni bukmacherzy, którzy nie mogą mieć wspólnych korzeni z STS-em.

   Po odkryciu faktu, że STS nie założył Vivaro Limited, dziwiło mnie, że postanowili się uzależnić od wiarygodności innych bukmacherów - gdyby któryś podległych Vivaro Limited stał się niewiarygodny, STS-UK dostałby rykoszetem.

   Dziękuję za sprostowanie Panowie!
   Muszę pod filmikiem jeszcze dodać sprostowanie, żeby było ok ;)

  • 2019-02-13 10:40

   Krzysztofie, tak jak 'Polo' zauważył STS nie założył spółki Vivaro Limited. STS od lat współpracuje z tą spółką do której należy m.in BetConstruct na którym "stoi" STS. Teraz współpraca ta widocznie została zacieśniona i obsługują STS w szerszym wymiarze - stąd zapis w stopce na nowej stronie co pewnie przyspieszyło i ułatwiło otrzymanie niezbędnych licencji.

  • 2019-02-13 09:28

   sts założył vivaro limited ? a to dobre :D co za bzdury

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top