SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Darmowe Typy Bukmacherskie


  Lista polecanych typów

  T - Typ; K - Kurs dziesiętny; S - Stawka (1-10j); W - Wynik; DW - Dokładny wynik
  jednostki - przekroczenie dopuszczalnej liczby 10j/typ; ilość - przekroczenie ilości 5 typów/dzień; czas - zakład postawiony później niż 30min przed meczem

  Typer Data Dyscyplina Bukmacher Zdarzenie T K S W DW
  pieszy87 2020-11-03
  00:00
  Polityka STS DONALD TRUMP wygra wybory prezydenckie 1 1.9 10
  Fortuna płaci 1.70, STS 1.90. Donald Trump jest marionetką Illuminati i NWO. Rotszyldowie już nie raz ratowali mu tyłek pożyczając pieniądze. Obecnie sondaże mówią, że Joe Biden ma większe szanse - ( do czasu ) - aż przyjdzie odpowiedni moment na hasła wyborcze i reklamę. Donald Trump jest idealnym kandydatem Rotszyldów, jest ich największą nadzieją na przejęcie banków Iranu. Wtedy zostałyby im już tylko Korea i Kuba. Co do demokratów - strzelają sobie w kolano, wzywają Trumpa do deeskalacji konfliktu z Iranem. Wśród nich bukmacherzy widzą 3 realnych kandydatów mających szanse na zwycięstwo w ich obozie. Są to : Biden, Sanders i Warren. Sanders to prawie 80-latek po zawale, jest też zbyt lewicowy. Biden słynący z korupcji i krętactw oraz prawniczka Warren. Mocno zdeterminowany jest też Bloomberg ale pójście na przebój i inwestowanie głównie swoich pieniędzy nie ma prawa się udac. Demokraci zdają sobie sprawę i będą dążyli do tego aby to Biden miał szansę na ostateczną konfrontację. I tu jest pewien problem. Kluczowe w wyścigu o Biały Dom może byc zwycięstwo w Stanach wahających się między Republikanami a Demokratami. Demokraci w takich działaniach nie pierwszy już raz okazują się zbyt bierni. Kurs na Biden'a wynosi obecnie 5.00. Uwaga : wybory odbędą się 3 listopada ale kurs na STS dostępny będzie do 31 stycznia. Po prawyborach wszystko kursy mogą się znacząco zmienic.
  An-lusy 2020-09-15
  12:00
  Snooker STS Stephen Maguire - Leo Fernandez AH(-2,5) 1 2.15 5 2 1-3
  Liga Mistrzów, 1 runda, mecze grupowe.

  Maguire to światowy top snookera, ma 39 lat, obecnie posiada ranking 9. Szkot to wielki talent, którego podstawowym mankamentem jest choleryczny temperament. W minionym, nietypowym sezonie wygrał ostatni turniej przed M.Ś., ale w najważniejszej imprezie sezonu przegrał już w 1. rundzie finałowej, co było ogromną niepodzianką. Tym bardziej, że wydawało się, że nie ma ku temu żadnych powodów.
  Fernandez wrócił po dwóch latach do grona zawodowców. To zawodnik z pogranicza: jako zawodowiec zawsze miał niski ranking, jako amator był często za silny dla innych graczy aspirujących do gry profesjonalnej. Od 2017 roku nie wygrał żadnej gry z aktualnym zawodowcem. Mając sporadycznie szanse gry w turniejach rankingowych z regułu doznaje ostatnio wysokich porażek - do zera lub udaje mu się wygrać jednego frejma. Ma obecnie 44 lata.
  Porównanie tych 2 graczy wskazuje na bezwzględną przewagę Maguire'a. Pytanie istotne dla mojego wyboru jest takie: jak często Szkot powinien ogrywać Irlandczyka? W mojej opinii - w każdym meczu. A do zera? W mojej ocenie w co najmniej 8 na 10 meczy na krótkim dystansie. Dystans meczów w Lidze Mistrzów jest bardzo krótki, do 3 wygranych frejmów, ale rozgrywanych jest nie więcej niż 4 frejmy. Tak więc możliwy jest remis. Konkludując albo Maguire wygra mecz 3:0, albo ja przegram zakład.
  Uwaga ostatnia: w roku 2000, w Malta Grand Prix, odbył sie jedyny mecz tej pary i wygrał Fernandez 5:0!!! W mojej ocenie było to dawnotemu i to już jest prawie niemożliwe.
  georgisd 2020-08-31
  21:10
  Piłka nożna Zagraniczny Borac - Krupa oba zespoly strzela bramki - tak tak 2.75 10 tak 3-1 (1-0)
  BOŚNIA I HERCEGOWINA: Pierwsza Liga - Kolejka 6
  An-lusy 2020-08-28
  15:00
  Piłka nożna totolotek Arsenał Dzierżyńsk - Smolewicze-STI (remis-zwrot) 1 2.24 8 zwrot 1-1 (1-1)
  Arsenał to jedna z czołowych drużyn 1 Dywizji, czyli 2 poziomu rozgrywek na Białorusi. Prezentuje dobrą formę, dobrze gra na własnym boisku, zdobywa u siebie dużo bramek, traci pojedyncze. W klubie jest stabilna sytuacja kadrowa, w letnim okienku transferowym nikt istotny nie odszedł, a przeciwnie drużynę wzmocnił pomocnik Slawii Mozyrz -Senko. Dotychczasowe mecze pokazały trafność transferów zimowych. Arsenał jest beniaminkiem, z tym trenerem awansował z 2 Dywizji. Trener jest byłym zawodnikiem, grającym przez kilkanaście lat na pozycji stopera w kilku krajach sowieckich i posowieckich, przede wszystkim w Rosji.
  Smolewicze to beniaminek Ligi Najwyższej, który po początkowych trudnościach zdawał się rokować lepiej późną wiosną. Niestety lato zweryfikowało stan tej drużyny. Odszedł trener, oddano kilku podstawowych zawodników, bowiem terminy ich wypożyczenia minęły. Nowy, tymczasowy trener, ma 33-lata, rotuje składem i sposobem ustawienia drużyny, ale odniósł tylko 1 inauguracyjne zwycięstwo z nierówno grającą Isłoczą i poniósł 4 porażki, 3 ostatnie to właściwie klęski. Nie wiem niestety, co się dzieje dokładnie na zapleczu tej ekipy. Wiem jednak, że utrata 4 obrońców kadry meczowej, podstawowego pomocnika i podstawowego napastnika nie mogła się odbyć bezkarnie.
  Smolewicze w tym momencie są słabe i rynek bukmacherski też to dostrzegł, ale jego reakcje nie były jednoznaczne od początku notowań dzisiaj rano. W dwóch pierwszych godzinach coraz bardziej doceniał sportową przewagę Smolewicz, ale od mniej więcej 3 godzin weryfikuje swoja dotychczasową ocenę i w tym momencie wyceny szans obu zespołów są coraz bardziej zbliżone. Skorzystałem z gapiostwa Totolotka, może innej oceny sytuacji, który na rynku Money Line (1x2) zwycięstwo Arsenału pół godziny temu wyceniał na poziomie 2,99, gdy rynek spadł już do poziomu 2,70, a obecnie obserwuję, zbliżanie się do linii 2,50
  pieszy87 2020-08-23
  21:00
  Piłka nożna STS LIVERPOOL wygra LM 1 5.5 5 nie 1/8 finału
  Widzę całkiem przyjemny kurs. Z reguły po fazie grupowej kursy na TOP3 wynosiły w przedziałach 3.50-4.50. Obecnie bukmacherzy faworyzują City - 5.00, Barcelonę - 6.00 oraz Liverpool 5.50. Po 8.00 mają też PSG oraz Bayern. Juventus z Realem nie są gotowi na ten sezon. Bayern jak to Bayern, cały czas czegoś brakuje. PSG właściwie to samo. Barcelona jest tłem Barcy sprzed 10 lat a City ważne pojedynki przegrywa sama ze sobą. Liverpool pewnie idzie po zwycięstwo w swojej lidze ( najmocniejszej de facto na świecie ), ma super haryzmatycznego trenera i naprawdę piekielnie silny skład. Analiza, której analizą nazwac nie można ale wszystkie znaki na niebie wskazują, że Liverpool znowu może byc w grze do samego końca.
  georgisd 2020-08-23
  17:45
  Piłka nożna Zagraniczny Lewski - Tsarsko selo oba zespoly strzela bramki - tak tak 2.15 10 nie 0-1 (0-1)
  Bulgaria liga 1
  An-lusy 2020-08-15
  14:30
  Snooker Zagraniczny Wilson - O'sullivan (+6,5 centuries=setek w meczu) over 2.15 5 under 2
  W finale M.Ś. dystans meczu jest najdłuższy wśród wszystkich meczy sezonu. Zwycięzca musi wygrać 18 frejmów, maksymalnie może zostać rozegranych 35 frejmów.
  W tym finale zagrają dwaj bardzo ofensywni gracze, którzy najchętniej opierają strategię gry na jak najszybszym zbudowaniu w każdym frejmie wygrywającego brejka. Obaj robią to na wysokim poziomie, prawie identycznym, z tym zastrzeżeniem, że najwyższe brejki, powyżej 100 pkt., Osa buduje obecnie o ok. 25% częściej niż Wilson. Tym niemniej statystyki mówią, że Wilson zrobi to raz na 11,00 partii, a Osa - raz na 8.78.
  Osa nie jest w najwyższej formie i na pewno będzie dawał okazje papierowemu outsiderowi, który jest typem gracza nie tylko agresywnego, ale też walecznego. Nie bez przyczyny nosi pseudonim Wojownik. Kyren gra bardzo równo tutaj, na wysokim poziomie powtarzalności. Popełnia mniej grubych błędów niż Ronnie. Niestety dla niego jest znacznie mniej zaawansowany technicznie od byłego, wielokrotnego mistrza świata. Błędy Wilsona mają charakter techniczny, są to niedokładnści, ale często istotne w tej precyzyjnej grze.
  W świetle dotychczasowej prezencji obu w tym turnieju spodziewam sie długiego meczu, co mocno uprawdopodobnia osiągnięcie wskazanej, wysokiej liczby centuries. Gdybyśmy prostacko przeliczyli ich średnie na bliski maksymalnemu wymiar meczu to powino zostać odnotowanych 8 setek, w tym 5 Ronka.
  Panowie zagrają, że sobą już 7 raz. Dotąd aż 4 razy o wyniku meczu przesądzał decydujący frejm. Rozegrali 3 mecze na krótkim i średnim dystansie, i 3 na długim, ale tylko do 9 lub 10 wygranych frejmów. W meczach na długim dystansie raz rozstrzygnął decydujący frejm.
  Na koniec ciekawostka: kilka lat temu, w programie telewizyjnym Osa powiedział, że ze względu na braki techniczne Wilsona, Kyren nigdy nie będzie mistrzem świata. Dzisiaj jest ostatnim, który może obronić swoją opinię, proroctwo. A Kyren doskonale wie co powiedział i i myśli o nim Ronek. Będzie wojna - totalna!
  georgisd 2020-08-14
  19:00
  Piłka nożna Zagraniczny Ludogoretz - Slavia oba zespoly strzela bramki - tak tak 2.38 10 nie 3-0 (1-0)
  Bulgaria liga 1
  An-lusy 2020-08-12
  14:00
  Snooker Zagraniczny Kyren Wilson - Anthony McGill AH(+3,5 frejma) 2 2.14 5 2 17-16
  Mecz odbędzie sie na długim dystansie, do 17 wygranych frejmów.
  Mój typ opieram na założeniu, że rynek źle szacuje wartość tych rywali, przesadnie faworyzując notowanego wyżej w rankingu Anglika Wilsona. Jego ofensywny styl gry bazuje na podstawowej broni: dążeniu do jak najszybszego zbudowania wygrywającego brejka we frejmie. Taki sposób gry powoduje m. in., że notuje dużą ilość wysokich brejków. W ostatnich 3 sezonach brejki 100-punktowe budował 3 razy częściej niż McGill. Owszem Wilson jest dojrzalszy niż wcześniej i częściej dostrzega konieczność przejścia do defensywy, ale ta dominująca cecha jego gry pozostała. Przy tym jest mniej zaawansowany technicznie od rywala. Ma bardzo twardą technikę używania kija, co ogranicza jego możliwości.
  McGill, po 3 chudych latach, ale nie zupełnie biednych, znalazł sie w półfinale M.Ś. nieoczekiwanie, ale zasłużenie. To typ defensywnego gracza, ale zdolnego podejmować odważne, ofensywne decyzje. Przeważa nad oponentem nie tylko znakomitszą techniką, ale też większą wszechstronnością i wyobraźnią.
  Obaj sa silni mentalnie i odporni na stres, ale w moim odczuciu McGill i tutaj trochę przeważa.
  Statystyki H2H, dotyczą ostatnich 10 lat, są korzystniejsze dla outsidera. Ale statystyki personalne we wszystkich zwykle notowanych elementach gry lepsze ma Wilson, średnio o 2-3 punkty procentowe. Tym niemniej obaj mają je na poziomie ponadprzeciętnym wśród zawodowców.
  Uważam, że przy proponowanych wycenach rynku bukmacherskiego jest wartość po stronie typów na McGilla.
  georgisd 2020-08-07
  19:00
  Piłka nożna Zagraniczny CSKA 1948 - CSKA Sofia oba zespoly strzela bramki - tak tak 2.5 10 tak 2-2 (2-1)
  Bulgaria liga 1
  Ingelberg 2020-07-29
  20:45
  Piłka nożna Zagraniczny Brentford FC - Swansea City FC ( + 1 ) 2 1.82 10 1 3-1 (2-0)
  2 ( + 1 ah ) baraze o premier league
  Ingelberg 2020-07-27
  02:30
  Piłka nożna Zagraniczny Toronto FC - New York City FC ( 3 gole ) under 1.75 10 over 1-3 (0-1)
  MLS
  Ingelberg 2020-07-26
  14:00
  Koszykówka Zagraniczny GuangDong Southern Tigers - Beijing Shougang Ducks ( 202 ) over 1.83 10 under 101-82
  Liga Chińska CBA
  Ingelberg 2020-07-19
  21:00
  Piłka nożna Zagraniczny Atletico Madrid - Real Sociedad ( over 2 ) over 1.81 10 zwrot 1-1 (1-0)
  La Liga
  AH over 2 gole w meczu
  Messinho 2020-07-05
  22:00
  Piłka nożna Zagraniczny Villarreal - Barca 1X 2.2 10 2 1-4 (1-3)
  Messinho 2020-07-05
  14:00
  Piłka nożna Zagraniczny Combo 1 2.17 10 2 1-4 0-1
  Villarreal (+1.5ah) - Barca
  Bilbao (+1.5ah) - Real
  Ingelberg 2020-06-30
  19:30
  Piłka nożna Zagraniczny RCD Mallorca - RC Celta de Vigo ( - 0.25 ) 2 2.01 10 1 5-1 (3-0)
  La Liga
  Messinho 2020-06-27
  17:00
  Piłka nożna Zagraniczny Celta - Barca ( Obie strzelą ) tak 1.95 10 tak 2-2 (0-1)
  Messinho 2020-06-27
  17:00
  Piłka nożna Zagraniczny Celta - Barca ( Pique dostanie kartke ) tak 2.62 10 tak 90+5'
  Messinho 2020-06-27
  17:00
  Piłka nożna Zagraniczny Celta - Barca ( Messi strzeli bramke) tak 1.66 10 nie 0
  Lajtkonik 2020-06-27
  16:42
  Trotting Zagraniczny Bergsåker # 6 (zwycięzca: 11 Dwayne Zet) tak 4.15 6 nie 0
  Lajtkonik 2020-06-26
  13:29
  Trotting Zagraniczny Solvalla # 4 (zwycięzca: 4 Alien Scout) tak 5.25 4 nie d
  Lajtkonik 2020-06-26
  12:45
  Trotting Zagraniczny Solvalla # 2 (zwycięzca: 3 Pearl On Stage) tak 2.55 5 nie 2
  Dobry numer. Powinien prowadzić od startu do mety.
  Lajtkonik 2020-06-24
  21:46
  Trotting Zagraniczny Åmål # 10 (zwycięzca: 6 Inspector) tak 7.5 6 tak 1
  Poprawka
  Lajtkonik 2020-06-24
  20:26
  Trotting Zagraniczny Åmål # 6 (zwycięzca: 14 Robertino) tak 6.75 6 nie 5
  Tego konia Bjorna Goopa nie mogłem sobie odpuścić. Zgadnijcie dlaczego ;)
  Lajtkonik 2020-06-24
  20:05
  Trotting Zagraniczny Åmål # 5 (miejsce 1-3: 2 Flash Håleryd) tak 2 6 tak 1
  Powożący Ulf Ohlsson ma tendencję do polowania na dobrze płatne miejsca nawet ze słabszymi końmi. Czasami taka strategia przynosi i zwycięstwo...
  Ingelberg 2020-06-24
  10:00
  Koszykówka Zagraniczny Tianjin Ronggang Golden Lions - Dongguan Shenzen (200) under 1.82 10 under 83-97
  Cba Chiny
  Messinho 2020-06-21
  20:00
  Piłka nożna Zagraniczny Everton - Liverpool ( V.Dijk ponad 79.5 podań ) over 1.83 10 over 84

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×