SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  reklama

  Dane typera

  Login: kwoy

  Imię:
  Ranga: zaawansowany

  O mnie

  Zarabianiem na zakładach sportowych interesuje się od dawna, od kilku lat "bukmacherka" jest moim źródłem utrzymania. To mój sposób na życie.

  Nie jestem już tylko graczem, jestem również inwestorem. Zakłady bukmacherskie to inwestowanie. A w takim rodzaju działalności bardzo ważnym elementem jest dywersyfikacja ryzyka. Zaczynałem grając jedynie własne typy, ale z czasem zrozumiałem, że wypracowywane zyski uda mi się zmaksymalizować, korzystając także z propozycji graczy bardziej doświadczonych ode mnie.

  Zwykle grywam w Pinnacle (wysokie kursy, wysokie limity) oraz w bet365 (bogata oferta zarówno rynków przedmeczowych, jak i na żywo). Polecam również betfair (giełda zakładów daje naprawdę ogromne możliwości).

  Dobry typer powinien pamiętać o kilku rzeczach.
  1. To, że dziś jesteś "na plus", nie oznacza, że jutro nie stracisz.
  2. Posiadaj odpowiedni kapitał (zbyt mały może spowodować, że po kilku porażkach budżet drastycznie stopnieje - a to zwiększa i tak niemałą już presję).
  3. Nic tak nie uczy wygrywać jak porażki - pokora chłodzi umysł i sprawia, że mocniej stąpamy po ziemi.

  Życzę Wszystkim wysokich limitów i jak najwyższych wygranych. Bądźcie postrachem bukmacherów!


  Zdjęcie:  

  Komentarze użytkownika


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie Typy bukmacher...
   14-10-2020 10:53 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Cieszę się, że p. Krzysztof postanowił opisać typerów działających na facebooku, ale żeby polecić BST trzeba naprawdę nie znać tego serwisu...

   Opis BST jednym w skrócie oddaje zdanie jednego z moich znajomych, a mianowicie: "W BST zarabiają jedynie jego właściciele". BST to serwis odsprzedający typy innych użytkowników bez ich zgody (czyli tzw. unofficial reseller - czy kradzież typów to oszustwo?), robiący to w bardzo wolnym tempie. I np. gdy Komso (publikujący w Betrush) poda typ o kursie 1.8, to w BST mamy kurs 1.4 lub permanentny blok na zakład (obstawiający Komso wiedzą, co mam na myśli).

   Ogólnie BST to bardzo słabej jakości serwis. Nie oszukują (dostaniesz dostęp do typów itd.), ale złapiesz bardzo niewiele "picków" i mimo że wg archiwum powinieneś być na fajnym plusie, to niekoniecznie tak będzie.

   Niestety, ale rekomendowanie BST to strzał w stopę dla marki tak poważnej jak SureBetyPl.


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   05-10-2020 09:38 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Ekhem... Jakbyś był ogarniętym graczem to po prostu kupiłbyś konto, skoro męczą Cię limity. Uważajcie, kolejny oszust zawitał na surebety.


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   22-09-2020 12:38 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Szkoda, że ludzie nadal się nabierają na marketing ProTypyCom, choć właściciel serwisu każdym kolejnym wpisem pokazuje, że nie warto mu ufać. Jego podejście do krytyki, ignorowanie rzeczowych argumentów i obrażanie innych użytkowników mówi samo za siebie.

   Ustosunkuję się do kilku fragmentów z jego ostatniej wypowiedzi.

   Pragniemy zwrócić uwagę, że mamy ponad 7000 Użytkowników, z czego tutaj komentujących jest tylko 15 osób, niezadowolonych osób. To tylko 0,2% naszych Użytkowników, czyli praktycznie NIC.

   Abstrahując od tego, że to pewnie tylko dane z listy mailingowej, a nie realna liczba klientów, to tutaj w obronie serwisu wypowiadała się jedna osoba, czyli (licząc na szybko) ok. 0,01%. Więc skoro 0,2% to nic, to 0,01% to ile zdaniem p. Kukiełki?

   My mamy 100% prawdziwe archiwum, które było i jest kluczem do sukcesu.

   Archiwum prowadzone przez siebie samych... Czy sędzia wydający wyrok w sprawie, w której jest oskarżonym, jest wiarygodny? Tak samo jest z wiarygodnością archiwum ProTypyCom. Skoro są tacy świetni i nie mają nic do ukrycia, dlaczego nie weryfikują w jakimś zewnętrznym serwisie (jest mnóstwo darmowych podmiotów - taki BB daje ogrom statystyk, więc każdy szanujący się typer wręcz korzystałby z tego jako narzędzia do analizy), co poza udowodnieniem prawdziwości słów p. Kukiełki dałoby mu jeszcze jeden bonus - kolejnych klientów (serwisy takie jak BB, TT, BR etc. posiadają ogromną rzeszę użytkowników).

   Niestety ProTypyCom to serwis, który zarabia na naiwności użytkowników. I to jest SCAM, bo choć archiwum zgadza się, gdy ktoś kupi pakiet w danym dniu (typy oczywiście przegrane), to w dniach, kiedy nikt nie skorzystał z ich usług (a tych dni jest na szczęście coraz więcej), wpisują co tylko chcą ("kradnąc" kupony z czatu STS). 

   Uważajcie. ProTypyCom to prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   08-09-2020 20:10 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Napisz do mnie na @Bartolomi (telegram).


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie Płatne typy
   07-08-2020 12:35 (pt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   No i co? Naganiacze znowu wyszli z dziur i próbują kogoś naciągnąć... Uczcie się od mistrzów pokrętnego marketingu, którzy choć nie mają praktycznie żadnej wiedzy na temat bukmacherki, to udają specjalistów od tejże. A mowa oczywiście o p. Kukiełce z najgorszego serwisu w Europie.


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   15-07-2020 15:35 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Jeszcze raz apeluję do właściciela ProTypyCom. Proszę, zamknij usta swoim oponentom, włączając monitoring typów (np. na platformie Blogabet).

   Prawdopodobnie nie odniesiesz się nawet do moich słów (tak jak do tej pory pomijasz kwestię weryfikacji), bo wtedy każdy z nas przekonałby się na własne oczy, że ma do czynienia z marnym typerem i zwykłym naciągaczem (serwis trafia kursy 11, a nie trafia kursów 1.3, czy to nie jest dziwne?).

   Nawet kursy ze screenów się nie zgadzają. 

   Uważajcie, z ProTypyCom, możecie stracić czas, nerwy i pieniądze!

   # JEŚLI MASZ JAJA - MONITORUJ SWÓJ SERWIS - JEŚLI JESTEŚ PIZ*Ą - NADAL PROWADŹ NIEZWERYFIKOWANY SERWIS!


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   15-07-2020 07:09 (śr)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Panie Kukiełko, proszę nie tytułować mnie chłopcem (bo nie jest to kulturalne, a jeszcze może okazać się, że z nas dwóch na ten tytuł zasługuje Pan), bo potrafię ograniczyć do nazywania Pana panem bądź właścicielem serwisu ProTypyCom.

   I ja również mam ogromną prośbę...

   # JEŚLI MASZ JAJA - ZACZNIJ MONITOROWAĆ SWÓJ SERWIS - JEŚLI JESTEŚ PIZ*Ą  - NADAL PROWADŹ NIEZWERYFIKOWANY SERWIS!

   To tak parafrazując wypowiedź p. Kukiełki.


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie protypy.com os...
   14-07-2020 13:34 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Proponuję użytkownikowi emqu93 złożenie skargi odnośnie złamania RODO. Pan Kukiełka udostępnił dane wrażliwe użytkownika (imię i nazwisko powiązane z adresem IP), co może podlegać karze. Warto złożyć zawiadomienie.

   Oto praktyki stosowane przez serwis ProTypyCom. Dostajesz typy przegrane, albo nie dostajesz wygranych (bo tych po prostu nie ma - pojawiają się, kiedy nikt nie kupi w danym dniu typów). A jeśli jesteś niezadowolony, to zostajesz szykanowany, wyzywany od idiotów, straszony policją i pozwami. A na koniec właściciel serwisu udostępni Twoje dane w internecie. Uważajcie, p. Kukiełka działa na Waszą szkodę.

   I jeszcze jedna sprawa. Jeśli to co pisze użytkownik emqu93 jest prawdą, to wychodzi na to, że właściciel ProTypyCom wysłał mu dowody popełnionego przez siebie oszustwa. A mianowicie, użytkownik nie dostał typów, choć tego samego dnia typy (oczywiście wygrane - bo pewnie nikt ich nie dostał) wylądowały one na stronie ProTypyCom jako wygrane, a właściciel serwisu tłumaczył się z niewysłania typów brakiem prądu... Najlepsi w Europie? Gdzie uziemi ich przerwa w dostawie prądu (choć oczywiście to tłumaczenie jest bardziej wątpliwe). Dobre żarty.

   Uważajcie na ProTypyCom - prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie Betbrokerzy
   14-07-2020 13:25 (wt)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Sprawdziłem link i faktycznie jest problem z aktualizacją kursów. Wcześniej nie widziałem tego błędu, bo grałem e-sport oraz soccer. Ale masz rację, są problemy.


  • (272)
   kwoy napisał komentarz w temacie Betbrokerzy
   13-07-2020 11:01 (pon)
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

   Ja nie uświadczyłem żadnych problemów, a też gram na klonie pinnka. Co prawda niekiedy zdarza mi się odrzucenie zakładu z powodu zmiany kursów / linii, ale odświeżenie i kolejna próba zazwyczaj rozwiązują problem.

   Z wypłatami natomiast nie miałem żadnego problemu (a wypłacam zazwyczaj kwoty 500-1500 eur) i jeśli nie napiszę na czacie, to pieniądze do maksymalnie do 3-4 godzin i tak lądują na e-portfelu. A u Ciebie jaki jest problem z wypłatą? 

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×