SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  protypy.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Właściciel strony PROTYPY.COM - wprowadza użytkowników w błąd, obiecując typy po bardzo wysokich kursach. Napisało do mnie wielu oszukanych graczy, którzy nabrali się na zakup pakietu, a typów o kursie powyżej @10.0 nie zobaczyli. Pieniądze nie zostały im zwrócone, wbrew wcześniejszym obietnicom.

  Strona PROTYPY.COM NIE jest weryfikowana przez niezależny serwis monitorujący typy. Oznacza to, że archiwum typów jest niewiarygodne, a decyzje podjęte na jego podstawie mogą być niekorzystne finansowo. Z relacji poszkodowanych wynika, że archiwum darmowych typów jest zgodne z otrzymywanymi powiadomieniami.

  Dowody w tej sprawie postanowiłem zachować dla siebie w nadziei na proces sądowy, którym grożono mi i poszkodowanym :)

  Fakty dotyczące PROTYPY.COM

  W Regulaminie serwisu protypy.com możemy przeczytać:

  Właściciel PROTYPY.COM prowadzi działalność gospodarczą pod nazwą BET(W)IN RAFAŁ KUKIEŁKA i jest wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

  Domena PROTYPY.COM jest zarejestrowana dopiero od 8.07.2019.

  Co ciekawe, archiwum typów sięga... 1.01.2019! Jak to możliwe, skoro strona działa od lipca 2019?
  Wcześniej działalność była prowadzona na stronie legalnetypybukmacherskie.com oraz ltbexpert.com.

  Posty na fanpage'u PROTYPY.COM sięgają 9 sierpnia 2019 i jest ich 3 z datami: 9 sierpnia 2019, 12 sierpnia 2019, 2 września 2019.

  Strona PROTYPY.COM NIE jest weryfikowana przez niezależny serwis monitorujący typy. Przypomnę, że jest to podstawa wiarygodności archiwum typów. Bez weryfikacji każdy może sobie wpisać w archiwum co chce.

  Schemat działania PROTYPY.COM

  Schemat działania:

  1. Kupujesz TYP VIP licząc, że otrzymasz wysoki kurs powyżej @10 (patrząc na archiwum typów VIP).
  2. Płacisz. 
  3. PROTYPY.COM wysyłają ci dużo niższy kurs, bo zgodnie z Regulaminem mają na wysłanie typu 3 dni.
  4. Zgłaszasz problem, że liczyłeś na wyższy kurs.
  5. Słyszysz wymówki i dostajesz groźbę pozwu do sądu na podany adres zamieszkania.

  Rejestracja na PROTYPY.COM

  Do rejestracji konta wymagane jest:

  • imię i nazwisko,
  • adresu email,
  • adres zamieszkania.

  Jest to nadmiarowe zbieranie informacji klientów, bo po co komuś twój adres zamieszkania?

  Według PROTYPY.COM są potrzebne do wystawienia faktury. Rzeczywiście adres odbiorcy jest jedną z wymaganych danych na fakturze, ale faktura jest wystawiana na żądanie klienta, a nie sprzedawcy. Klient może nie chcieć ujawniać swoich danych, podając na fakturze tylko imię i nazwisko lub poprosić o paragon.

  Podsumowanie

  Zbieramy osoby chętne do pozwu zbiorowego.

  Zachęcam do zostawiania opinii ocennych przez osoby zalogowane, a zgłaszanie faktów, wraz z dowodami, przyjmuję emailowo (link w stopce) z gotowością ich opublikowania w artykule.

  Razem łatwiej zebrać dowody "wiarygodności" serwisu.

  UWAGA:
  W świetle prawa nie można publikować FAKTÓW, które są nieprawdziwe, a w przypadku sporu należy przedstawić dowód prawdy. Można natomiast wydawać OPINIE OCENNE, co znajduje odbicie w sprawach sądowych. Wolność wyrażania własnych opinii jest jednym z podstawowych Konwencji Praw Człowieka (art. 10).

  Czytaj dalej: Jak rozpoznać oszustów sprzedających płatne typy?

  Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (153)  • (226)
   kilkanaście godzin temu

   Pan z ProTypyCom tak zawsze straszył pozwami za zniesławienie, więc teraz proponuję Krzyśkowi zrobienie zrzutów ekranu fragmentów wypowiedzi właściciela ProTypyCom. Bo pan Rafał chyba nie zrozumiał, że każdy może mieć swoje zdanie i jeśli surebety piszą o związkach zarządu eWinner z dawnymi SKOK-ami, to nie ma w tym żadnego oczerniania - po prostu to informacja, którą być może warto wziąć pod uwagę podczas zastanawiania się nad wyborem bukmachera. Tak samo, jeśli chodzi o opiniowanie STS. Ja tam nie widziałem żadnego oczerniania. Polityka STS jest jaka jest i każdy może o tym pisać. Nie widziałem nigdzie wpisów o tym, że STS czy eWinner to złe i niedobre "buki", bo oszukują graczy. 

   Miło, że właściciel ProTypyCom wreszcie się odezwał. Szkoda tylko, że po raz kolejny nie odniósł się do stawianych mu zarzutów. Jeśli p. Rafał czyta mojego posta, to proszę o ustosunkowanie się do mojej wcześniejszej wypowiedzi (mój ostatni, nie licząc tego, post w tym temacie - kilka wiadomości niżej). To zwykłe manipulowanie regulaminem.

   I przyszedł mi do głowy pomysł na nowe hasło dla serwisu... A mianowicie: ProTypyCom - prawdopodobnie najgorszy serwis w Europie!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (7)
   jeden dzień temu

   Dzień dobry Drodzy Użytkownicy, 

   Zostaliśmy poproszeni przez jednego z naszych klientów abyśmy się odnieśli do bzdur wypisywanych na tym portalu. 

   1. Informacje zawarte na tej stronie są oczywiście pomówieniem oraz zniesławieniem zgodnie z Art. 212 kk.

   2. SureBety to amatorzy który oczerniają nawet EWINNER (uczciwą firmę, tak jak i naszą). Jest to tak smutne i żałosne, że jesteśmy pełni podziwu tego, że admin aby zarobić chwyta się brzytwy i oczernia wszystkich wokoło, ale nie siebie. Surebety oczerniają również STS, spółkę która zarobiła 2 000 000 000 zł. (Ktoś kto zarabia takie pieniądze, według surebetów jest oszustem, adminie, jesteś żałosny). Według surebetów każda firma w internecie to oszustwo i jest to smutne. Chłopaku z Surebetów podpowiem Ci: w STS pracują najlepsi księgowi w Polsce zapewne, najlepsi prawnicy, którzy znają każdy przepis. Ty zapewne nawet nie wiesz co to kodeks karny. W EWINNER pracują zapewne wybitni prawnicy, którzy dbają o regulamin i całą firmę, a Ty podważasz takie firmy, że to oszustwo? Mamy nadzieję, że wkrótce ta strona zostanie zamknięta. (w sposób legalny). Oczerniasz i podważasz firmy obracające miliardami. Oczerniasz również naszą firmę. Dlaczego? Aż tak potrzebujesz pieniędzy, że aby zarobić musisz chwytać się brzytwy? Jeśli potrzebujesz pieniędzy nie rób takich głupot. Napisz do nas. Pożyczymy Ci pieniądze. Bez prowizji.

   3. Sprawdziłem ostatnie komentarze i każdy komentarz został napisany anonimowo. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Dlatego bo wiecie, że Was nie oszukano, ale musicie się wyżyć na naszym serwisie. Oczekiwaliście 100% skuteczności a kupiliście analizę VIP i była nietrafiona i dlatego nazywacie nas oszustami? Odpowiadamy: Nigdy nie mieliśmy 100% skuteczności i nigdy takiej mieć nie będziemy, bo nie musimy. My mamy coś więcej. My mamy 100% prawdziwe archiwum, które wystarcza do tego, aby zatrzymywać w naszym serwisie klientów, nawet jeśli notujemy serię porażek. Jak widać - w XXI wieku, w tej branży wystarczy być uczciwym. Cieszy nas to, że ludzie doceniają to, że każdy typ podany klientom potem wędruje do archiwum. 

   4. Ponad 95% klientów po dokonaniu pierwszego zakupu VIP, dokonuje kolejnych zakupów. To przeczy Waszej tezie. Jeśli kogoś oszukalibyśmy za pierwszym razem, nie dokonałby zakupu drugi raz. Statystyki i liczby nie kłamią. Dowody nie kłamią, są niepodważalne. (Mamy wszystko w naszej bazie, mamy wszystkie zawarte umowy sprzedaży, mamy potwierdzenia prawidłowych realizacji zamówień). 

   5. IDIOTYZM poziom wysoki. Jeden użytkownik napisał: "JESTEM OSZUKANY PRZEZ NICH NA 1000 ZŁ". No i widzisz, sam przeczysz sobie Użytkowniku. Skoro nam wpłaciłeś 1000 zł to znaczy, że kupiłeś pakiet VIP pięć razy. Tak, pięć razy. Gdyby Cię oszukano - kupiłbyś pakiet jeden raz. Zatem dlaczego kupiłeś pakiet pięć razy? Podpowiemy Ci. BO CI SIĘ TO OPŁACAŁO. BO CIĘ NIE OSZUKANO. BO BYŁO WARTO. Oszukać można raz. Nie pięć razy. Więc jeśli ktokolwiek potrafi myśleć to już wie, że ten komentarz jest niewiarygodny i sprzeczny sam w sobie. Nie trzeba być psychologiem. Drugi komentarz: "OSZUKAŁ MNIE NA 2 TYSIĄCE". Kolejny komentarz żenujący. Skoro wpłaciłeś nam 2000 zł to znaczy, że kupiłeś pakiet VIP dziewięć razy. DZIEWIĘĆ RAZY. Kupiłeś pakiet VIP dziewięć razy bo było warto, bo prawdopodobnie jesteśmy najlepsi w Europie. Jeśli poszedłeś do restauracji, kupiłeś obiad i obiad Ci nie smakował to kupiłeś drugi raz ten sam obiad? Nie. U nas kupiłeś ten sam obiad dziewięć razy bo osiem razy zapewne Ci smakowało. Pisząc takie komentarze, nie obrażasz nas. Obrażasz samego siebie. Po prostu obrażasz samego siebie. 

   6. Zanim napiszesz że Cię oszukano: 

   a) sprawdź datę złożenia zamówienia, 

   b) sprawdź datę zrealizowania zamówienia (wysłania analiz VIP). Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, zamówienia realizowane są w terminie do 3 dni roboczych. I to nie podlega żadnej wątpliwości ani dyskusji. 

   c) Jeśli Twoje zamówienie zrealizowano w terminie do 3 dni roboczych to znaczy, że Twoje zamówienie zrealizowano prawidłowo, zgodnie z zawartą umową sprzedaży. (Tutaj dyskusję kończymy).

   d) Jeśli dłużyło Ci się oczekiwanie na realizację zamówienia to przypominamy, że zgodnie z prawem masz prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Jeśli zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane, a Ty wysłałeś nam odstąpienie od umowy to naszym obowiązkiem jest przyjąć odstąpienie od umowy i wysłać Ci zwrot środków, co też w ostatnim tygodniu zrobiliśmy dwa razy. Dla nas nie jest problemem zrealizować zwrot środków, jeśli Ci on przysługuje, czy podarować komuś 5 dni VIP za darmo. Jeśli Użytkownik ma prawo odstąpienia od umowy - musimy to prawo przestrzegać, to oczywiste. 

   e) Regulamin to dokument, który każdy użytkownik musi zaakceptować zanim opłaci zamówienie. Brak akceptacji regulaminu uniemożliwia złożenie zamówienia. Zatem opłacając zamówienie akceptujesz regulamin który jasno mówi, że: Usługodawca rozpoczyna dostarczanie Produktu w formie przesyłki/przesyłek elektronicznych, w terminie 3 Dni Roboczych od dnia zaksięgowania płatności na koncie bankowym lub rozliczeniowym Usługodawcy

   Jeśli dla Ciebie oszustwem jest to, że dajemy sobie 3 dni robocze na realizację zamówień to musicie też pozwać allegro, gdzie niemal przy każdym produkcie jest napisane: "Czas realizacji od 2 do 5 dni". My jako serwis, mamy zapis w regulaminie o 3 dniach roboczych i to nie podlega żadnej dyskusji. Skoro mamy 3 dni to dlaczego mamy Twoje zamówienie realizować w minutę? Najpierw proszę Cię przeczytaj regulamin, dopiero wypowiadaj się na forum bo w chwili obecnej jesteś pośmiewiskiem w internecie twierdząc, że ONI SĄ OSZUSTAMI BO MAJĄ 3 DNI ROBOCZE NA REALIZACJĘ ZAMÓWIEŃ. Masz do nas pretensje o to, że zrealizowano Twoje zamówienie zgodnie z zawartą umową sprzedaży. Żałosne. 

   To, że Cię ominęły wyższe kursy to kwestia przypadku. Miałeś pecha. Kup od razu pakiet na 10 dni - wtedy unikniesz takich sytuacji. Kupując na wyrywki może się zdarzyć, że jakiś typ przeoczysz, to normalne. Niemniej gwarantuję Ci, że każde zamówienie zrealizowaliśmy prawidłowo, zgodnie z zawartą umową sprzedaży. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nas na priv, wyślemy Ci umowę sprzedaży, którą zawarto.

   7. Czytamy te komentarze i jesteśmy załamani poziomem intelektualnym osób, które zamieszczają tutaj te komentarze. Zabawniejsze jest jeszcze to, że osoby zamieszczające tutaj komentarze nadal dokonują zakupów w naszym serwisie. To tylko pokazuje, że prawdopodobnie jesteśmy najlepsi w Europie i nie mamy żadnej konkurencji. Dzięki surebetom, przychody firmy znacznie wzrosły a wydatki na reklamę zmalały. (Dzięki Waszym komentarzom nie musimy robić reklamy, wy robicie ją za darmo i to jest cudowne). Cieszy nas to niesamowicie, że osoby po przeczytaniu zmanipulowanego artykułu mają swój rozum i wiedzą, że ten artykuł to propagandowy, zmanipulowany atak na naszą firmę.

   8. Zanim dodasz komentarz sprawdź proszę Cię kiedy złożyłeś zamówienie, kiedy zamówienie zrealizowano. Wtedy zrozumiesz, że Twoje zamówienie zrealizowano prawidłowo, zgodnie z zawartą umową sprzedaży. Jeśli nadal miałbyś wątpliwości to polecamy udać się do pierwszego lepszego prawnika, będziesz wiedział na 100% że nie masz racji. (Po czym usuniesz komentarz, bo prawnik Cię uświadomi, że zamieszczanie takich komentarzy to przestępstwo).

   9. Panie i Panowie, apelujemy do Was o dwie rzeczy:

   a) Dodając komentarze proszę podpisujcie się imieniem i nazwiskiem jeśli 'macie jaja'. My wiemy, że ich nie macie i się nie podpiszecie imieniem i nazwiskiem. Bądźcie jawni i transparentni tak jak my! Nasze pełne dane macie w regulaminie! Wiecie czemu ich nie ukrywamy? Bo legalnie działające firmy nie muszą nic ukrywać, nie musimy się bać. 

   b) Proszę Was, udajcie się dzisiaj na najbliższy komisariat policji. Pan policjant grzecznie Wam wytłumaczy i będziecie mieli czarno na białym, że NIE macie racji. My nie mamy czasu na dyskusję z Wami - nie mamy czasu dyskutować z kimś, kto twierdzi, że JESTEŚMY OSZUSTEM bo mamy 3 dni robocze. Ludzie - jesteście żałośni. (Jesteście nauczeni w tym kraju socjalizmu i chcecie wszystko za darmo, dlatego w maju głosujemy na Krzysztofa Bosaka, aby skończył z tym rozdawnictwem i rozpieszczaniem ludzi. To Wam szkodzi. Nauczono Was, że dostajecie wszystko za darmo. U nas nie dostaniecie nic za darmo, ale jak zapłacicie to macie gwarancję, że OTRZYMACIE w 100% towar zgodny z zamówieniem. U nas płaci się duże pieniądze za JAKOŚĆ i prawdziwe archiwum. Jeśli się Ci coś nie podoba - uciekaj stąd. My nie musimy walczyć o klientów. Nie robicie nam łaski, że coś u nas kupujecie. Nadal będziecie kupować, bo jesteśmy wybitnie dobrzy w tym co robimy. Nasza wiedza, nasze informacje są wybitnie imponujące. Zazdroszczą nam surebety, zazdrości nam cała Europa. I to jest piękne. 

   10. Drodzy koledzy i koleżanki - komisariat policji czynny jest 24/7. Zapraszamy. Numer alarmowy: 112. Czynny 24/7. Nie mamy nic do ukrycia. Wiecie czemu? Bo mamy czarno na białym, że MAMY RACJĘ, że nikogo nie oszukano.

   PS: Komentujcie podpisując się imieniem i nazwiskiem. Anonimowo komentują tylko PIZ*Y! Jeśli nią nie jesteś - komentuj podpisując się imieniem i nazwiskiem. Dziękuję! 

   PS: Na policji na całe szczęście nie będziesz już anonimowy. (Dlatego nalegamy, udaj się tam jak najszybciej).

   RAFAŁ

   Odpowiedzi: 2
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   kilka dni temu

   Witam, również należę do osób oszukanych przez tych pseudo typerów że strony protypy.com, VIP pewniak nie istnieje lub podana taka kicha, że sam nie wierzyłem , że to gram, kupując typ dwudniowy wcześniej i tak dostawałem po dwóch dniach, mijając mnie na pewniaki, jak będzie pozew zbiorowy piszę się, mam screen z ich strony internetowej, także niech się prawnik wypowie

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 77.65.**.***
   20-02-2020 11:19 (czw)

   Musicie uświadomić sobie jedno, że zakłady zaliczają się do świata finansów i matematyki, bardziej niż do czego innego. I w zakładach panują podobne zasady jak w świecie finansów. Jeśli ktoś oferuje dużo i szybko to najpewniej jest kolejnym Ambergold. Jeśli będziesz myślał kategoriami jednej (kilku), szybkich wygranych to będziesz podatny na protypy, moneyball i innych. Jeśli masz właśnie taką mentalność to dlaczego nie totolotek - przecież tam milionowe wygrane padają każdego dnia??

   Jeśli przestawisz mentalność na nazwijmy ją finansową to docenisz yield na poziomie 5-10%, a dzięki wielokrotnemu obrotowi bankrolla oraz największej wg Einsteina sile w kosmosie czyli procentowi składanemu, możliwe są stopy zwrotu powyżej 500% rocznie. To jest prawdziwa siła zakładów - że są stosunkowo proste i dają możliwość dynamicznego pomnożenia kapitału początkowego, ale tylko do pewnego poziomu, bo później płynność jest oczywiście mniejsza niż na giełdach akcji itp.

   Zaraz ktoś się odezwie, że 500% rocznie to nic, bo przecież jednym dobrym AKO możesz tyle ugrać w jeden dzień ... no tak, ale jeśli tak pomyślałeś to ciągle jesteś w mentalności szybkiej wygranej (totolotka) a realia są takie, że jednemu się uda takie zagranie a kilka tysięcy będzie dostarczycielem kapitału. I ja obstawiam (zależy po jakim kursie:)) że będziesz dostarczycielem kapitału z taką mentalnością.

   Odpowiedzi: 2
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (226)
   20-02-2020 07:38 (czw)

   Chyba nikt nie wierzy w skuteczność ProTypyCom. Ten serwis daje zarobić tylko jego właścicielowi, nikomu więcej. A pokrętnie skonstruowany regulamin ma mu w tym pomagać.

   Ci, którzy się zastanawiają, niech rozpatrzą następujące przypadki tzw. pewniaków.

   1. Gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku typu przegranego, przeniesionego lub odwołanego. Działa jedynie, kiedy pakiet jest aktywny w danym dniu - oczywiście każdy kto kupi pakiet, dostanie pakiet na inny dzień, ponieważ regulamin pozwala na aktywowanie pakietu w ciągu 3 dni roboczych. Czyli na zwrot się na załapiecie.

   2. Gwarancja otrzymania pakietu w dniu jego zakupu. Otrzymacie typ, nawet ten z wysokim kursem. Ale gdy działa ta gwarancja, nie działa gwarancja zwrotu (o której mowa w 1 pkt.). Czyli dostaniecie typ, który na 99% będzie przegrany. A zwrotu nie dostaniecie. Więc pieniądze wyrzucone w błoto.

   Mam nadzieję, że choć trochę przybliżyłem Wam schemat działania tego serwisu. Facet ma minimalne pojęcie na temat zakładów bukmacherskich (rozróżnia popularne zakłady i znane zespoły / zawodników, nic więcej), ale dzięki reklamie, spreparowanym dowodom (tak się broni prawnikiem, a gdyby dotrzeć do właścicieli kuponów, które zamieszcza na stronie, okazałoby się, że te kupony nigdy nie były grane przez niego ani przez żadnego z jego klientów) oraz regulaminowi nadal prowadzi swoją działalność. 

   Naprawdę, nie ufajcie osobom i serwisom, które nie są w żaden sposób monitorowane przez niezależny podmiot. Jeśli nie posiadacie odpowiedniej wiedzy, by samemu analizować, obstawiać i wygrywać, to polecam korzystać z wiarygodnych źródeł (blogabet, tipstertube, betrush itp.), gdzie można znaleźć również dobrych typerów, którzy faktycznie dadzą zarobić. Ok, pewnie niewielu z nich będzie mogło zaoferować ROI na poziomie tego, którym mami ProTypyCom, ale tamte liczby w porównaniu do tych z ProTypyCom, będą prawdziwe. 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.248.***.***
   19-02-2020 12:39 (śr)

   Czy grał ktoś teraz te typy 18.02 ?? Czy brak klijentów i ałtomatycznie statystyka na plus? I czy dało się je znaleść u buków??

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   18-02-2020 21:28 (wt)

   Ja również zostałem przez nich oszukany.

   Żałuje że nie wszedłem na te stronę przed zakupami.

   Wysyłali mi nietrafione typy. Nigdy nie otrzymałem typów pewniak od nich.

   Teraz już wiem że tak naciągają ludzi.

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 31.0.**.***
   15-02-2020 20:11 (sob)

   Jestem oszukany przez nich na 1000zł

   Odpowiedzi: 3
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top