SureBety.pl uczą za darmo jak skutecznie zarabiać na zakładach. Jest to możliwe, ponieważ wykorzystujemy linki affiliacyjne. Rejestrując się przez nie u bukmacherów, możemy otrzymać prowizję, która nie wpływa na twoją ofertę. Każda oferta współpracy jest analizowana pod kątem wiarygodności bukmachera i korzyści dla gracza, bo wiemy, że zadowolony gracz do nas wróci.

Surebety pl Wszystko o zakładach logo szare

Logo SureBety.pl – Wszystko o zakładach

UWAGA:
Większość zagranicznych i polskich konkurentów SureBety.pl opiera się na tym samym modelu biznesowym (szczegóły poniżej).

Jeśli rozwój SureBety.pl leży Ci na sercu, to proszę abyś rejestracji do bukmacherów dokonywał za pośrednictwem linków znajdujących się na SureBety.pl. Rejestracja u bukmachera jest formą głosowania, gdy potrzebujesz konta bukmacherskiego (właściciel linku może dostać prowizję i nie pobierać opłat od graczy).

Jeśli nie możesz znaleźć takiego linku, skorzystaj z wyszukiwarki albo Napisz do mnie.

1. SureBety.pl to skuteczna pomoc

Gdy zaczynałem swoją przygodę z bukmacherką w 2005 roku, nie mogłem nigdzie znaleźć strony, która nauczyłaby mnie jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlatego założyłem SureBety.pl z chęcią darmowej pomocy innym graczom.

O tym, że moje porady są skuteczne, możesz przekonać się czytając rekomendacje szukając opinii na temat SureBety.pl w Internecie lub poprzez kontakt emailowy, by sprawdzić czy moje rady są wartościowe.

2. Dlaczego SureBety.pl są za darmo?

2.1. Szkolenia w zakresie zakładów bukmacherskich

W Internecie krążą już szkolenia samozwańczych “guru bukmacherki”. Ile kosztują?

Już za 1799 PLN możesz liczyć na szkolenie online. Od 1999 PLN za szkolenie stacjonarne.
Ile jest warte takie szkolenie? Jaka jest wiarygodność takich szkoleń?

Ile powinienem pobierać za szkolenie jako skuteczny i doświadczony mentor?
2000 PLN? 4000 PLN? 8000 PLN?

Nie chcę stawiać takiej bariery pasjonatom zakładów.
SureBety.pl przetrwały kryzys 2017 roku, bo gracze są dla nas ważniejsi niż zyski.

2.2. Czy pieniądze przyspieszają naukę?

Gdy stawiałem pierwsze kroki w zakładach, nie miałem środków finansowych na zakup podręczników czy ebooków.
Potrzebowałem źródła darmowej wiedzy, które powie mi jak zacząć ogrywać bukmacherów.

Szukałem tej wiedzy na forach internetowych, ale tam było bardzo wielu amatorów i ciężko było znaleźć coś wartościowego w gąszczu mało wartościowych informacji. Musiałem poświęcić setki godzin na znalezienie sensownej strategii, a potem na sprawdzenie jej w praktyce. Po drodze popełniłem mnóstwo błędów. Ty też będziesz je popełniał. Wielu unikniesz dzięki lekturze SureBety.pl.

Na początku drogi z zakładami bukmacherskimi większość graczy ma dużo wolnego czasu i mało pieniędzy.
Dla nich SureBety.pl są darmową kopalnią wiedzy.

Są też gracze, którzy mają już większe środki na grę i uważają, że to wystarczy.
Bez odpowiedniej wiedzy angażują swój kapitał w płatne typy czy płatnych ekspertów. Skutki są często opłakane.

Zdaję sobie sprawę, że nie każdy ma czas na wnikliwe studiowanie SureBety.pl.
Dla tych osób, które mają pieniądze, a nie mają wiele czasu, oferuję płatne konsultacje.

3. Przychody SureBety.pl

Do rozwoju niezbędne są pieniądze.

Początkowo finansowałem SureBety.pl ze swoich wygranych, ale w miarę wzrostu ilości Czytelników potrzeby rosły. SureBety.pl w końcu potrzebowały:

 • własnej domeny (początki strony sięgają 2004 roku i darmowej domeny),
 • wysokiej jakości hostingu (jesteśmy popularni i spotykamy się z atakami typu DDoS),
 • stałej opieki informatycznej (w trosce o bezpieczeństwo i rozwój strony).

Z czasem, ze strony założonej w domu przez pasjonata zakładów, SureBety.pl stały się jednym z największych serwisów o tematyce bukmacherskiej w Polsce. To zobowiązuje.

Żeby nie ograniczać dostępności strony poprzez wprowadzanie abonamentów, przyjąłem standardowy model biznesowy stosowany w branży zakładów, który stosują prawie wszystkie hazardowe/sportowe strony, ale nikt o tym nie mówi.

Nie mam nic do ukrycia. Proces pozyskiwania środków przez SureBety.pl wygląda tak:

 1. SureBety.pl rejestrują się w programie partnerskim bukmachera.
 2. SureBety.pl otrzymują z programu unikalne linki i banery do wstawienia na stronę.
 3. Czytelnik odwiedza SureBety.pl.
 4. Czytelnik klika w zamieszczony link lub baner bukmachera.
 5. Pliki cookies są zapisywane na komputerze Czytelnika.
 6. Jeśli Czytelnik rejestruje się w ciągu 30 dni od kliknięcia w link, zostaje przypisany jako Klient SureBety.pl, chyba że w międzyczasie kliknął w link na innej stronie partnerskiej lub wyczyścił pliki cookies (wtedy nie jest do nas przypisany i nie otrzymamy prowizji).
 7. Za określone czynności wykonane przez Czytelnika, SureBety.pl MOGĄ otrzymać wynagrodzenie (w praktyce nie na każdy bukmacher przynosi zysk). W zależności od umowy partnerskiej może to być:
  • Revenue Share, czyli procentową płatność od zysku netto bukmachera
  • CPA, czyli płatność za każdego nowego gracza, który dokona rejestracji i wpłaty i postawi określoną sumę w zakładach/pokerze/kasynie
  • płatność od obrotu (czyli od sumy postawionych zakładów)
  • stała płatność miesięczna za emisję banerów
  • stały bonus miesięczny za realizację ustalonych celów
 8. SureBety.pl mają dostęp do statystyk klikalności linków/banerów i zarobków. Nie mam dostępu do osobistych danych graczy.
 9. Jeśli bilans prowizji jest dodatni, SureBety.pl mogą otrzymać prowizję.

Ponieważ Revenue Share jest najpopularniejszym modelem, zarzuca mi się, że w interesie SureBety.pl jest aby gracze przegrywali. Prawda jest taka, że po prostu na słabych bukmacherach nie zarabiam, a gracze obstawiając u kilku bukmacherów i tak mogą wyjść na plus. W takim modelu tracą po prostu najsłabsi bukmacherzy i najsłabsi gracze.

Do tego dochodzi efekt skali – edukując dużą liczbę graczy, nie wszystkim uda się od razu opanować potrzebne umiejętności. Zarabiają tylko najlepsi gracze.

Dostarczam najlepszą wiedzę, ale to od gracza zależy jak to wykorzysta.

Duży procent pozyskanych środków idzie na reinwestycje w rozwój strony, dzięki czemu staliśmy się numerem 1 wiedzy o zakładach na polskim rynku. Technologia www ciągle się zmienia i trzeba stale aktualizować kod, by strona była bezpieczna. Ponadto chcę by SureBety.pl były użyteczne i intuicyjne w obsłudze.

Jak nam idzie możesz zobaczyć tutaj:

SureBety.pl na przestrzeni lat

4. Korzyści dla Czytelników

W przyjętym przez SureBety.pl modelu wszyscy są zadowoleni:

 1. Gracze otrzymują darmową wiedzę wysokiej jakości.
 2. SureBety.pl mają zysk z niektórych graczy, a z niektórych mają stratę. Są bukmacherzy notorycznie ogrywani przez Czytelników SureBety.pl i od takich bukmacherów nie mam wynagrodzenia. Gracze zwykle grają u kilku bukmacherów na raz, więc wynagrodzenie mam od innych bukmacherów.
 3. Bukmacherzy pozyskują graczy. Od ich wysiłków zależy już czy na nich zarobią czy nie.
UWAGA:
Gracze zawodowi są limitowani u słabych bukmacherów. Wtedy ograniczają grę do profesjonalnych bukmacherów i giełd zakładów, gdzie SureBety.pl zarabiają bez względu na to czy gracz wygrywa czy nie.

Wyedukowani przez SureBety.pl gracze prędzej czy później ograniczają grę do 2-5 najlepszych bukmacherów, gdzie nie ma Revenue Share. W ten sposób wszystkie 3 grupy modelu biznesowego są zadowolone. Tak wychowani gracze zawodowi ogrywają niewyedukowanych graczy na giełdach zakładów. A ci niewyedukowani nie są składową modelu.

5. Wyedukowani gracze

Niektórzy bukmacherzy już na wstępie odmówili współpracy z SureBety.pl, gdy zobaczyli w nazwie domeny słowo “surebet“. Byli też bukmacherzy, którzy zakończyli z nami współpracę z powodu regularnego dostarczania “nierentownych graczy“. Z innymi zakończyłem współpracę z powodu spadku wiarygodności bukmachera. Cóż. Jedni bukmacherzy potrafią przełożyć rejestracje graczy na profit, a inni nie. Tak, istnieją także “słabi bukmacherzy”.

SureBety.pl pod tym względem są trudnym partnerem dla bukmacherów, bo dzięki pozyskanym środkom finansowym, dostarczam lepiej wyedukowanych graczy niż konkurencyjni Partnerzy. Jestem z tego dumny, bo to oznacza, że nasz program szkolenia działa!

Główne zyski mam od bukmacherów najwyższej jakości oraz od pośredników, którzy zakładają konta dla graczy, którzy potrzebują wysokich limitów stawek.

6. Demaskujemy oszustów

Gracze są dla mnie najważniejsi! Wiem, że zadowolony gracz poleci mnie dalej, a niezadowolony opowie 10 innym osobom. Na tym zbudowaliśmy wiarygodność SureBety.pl.

Regularnie otrzymuję kuszące propozycje współpracy od nowych bukmacherów, którzy chcą się wypromować na SureBety.pl. Tych o podejrzanej reputacji nie promuję albo opisuję ich w negatywnym świetle (np. STS).

Emitując reklamy na SureBety.pl zawsze staram się sprawdzić wiarygodność bukmachera przed emisją jego reklam.

Staram się też przestrzegać przed oszustami.

7. Obiektywizm SureBety.pl

SureBety.pl są i pozostaną serwisem w pełni niezależnym od bukmacherów. U nas Nie można kupić pozycji w rankingu, co ma miejsce na wielu innych stronach. Przy ocenie bukmacherów zawsze staram się być maksymalnie obiektywny.

Komentarze Czytelników NIE są cenzurowane. Zachęcamy do podawania konkretów, a nie pomówień.

8. Pomoc w sporach z bukmacherem

Pomagam graczom w rozwiązywaniu konfliktów na linii gracz – bukmacher.

Jesteśmy numerem 1 na polskim rynku wiedzy o zakładach. Pracowałem dla jednego z zagranicznych bukmacherów. Mam dobre kontakty w branży, doświadczenie i znam standardy. Nie zawsze jestem w stanie pomóc. Staram się dobrze spełnić rolę mediatora.

Pomogłem już setkom, jeśli nie tysiącom oszukanych graczy. W razie potrzeby i ty możesz liczyć na moją pomoc.

A może i ty masz ochotę stworzyć swój własny model?

Jak stworzyć własny model zakładów bukmacherskich?

9. Zasada wzajemności

Wierzę w to, że dobro wraca: jeżeli będziesz światu dawał dobro, to splot wynikłych z tego wydarzeń wróci do Ciebie w postaci innego dobra.

Jeśli chciałbyś się odwdzięczyć, to możesz na przykład:

 • rejestrować się u bukmacherów poprzez linki SureBety.pl
  (taka pośrednia pomoc finansowa pomoże mi opłacić serwery i zdobyć środki na rozwój)
 • pisać o SureBety.pl w social mediach i na stronach www
  (lojalność jest dla mnie najwyższą formą uznania za moje wysiłki i pracę)
 • polubić nasz fanpage na Facebooku (dodać ocenę/opinię, gdy już nas bliżej poznasz)
 • zgłosić pomysł/sugestię co mogę poprawić

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.