SureBety.pl uczą za darmo jak skutecznie zarabiać na zakładach. Środki na rozwój strony pozyskuję od bukmacherów. Poznaj swoje korzyści z takiego układu, dowiedz się na czym zarabiam i dlaczego nie wpływa to mój obiektywizm.

1. SureBety.pl to skuteczna pomoc

Gdy zaczynałem swoją przygodę z bukmacherką w 2005 roku, nie mogłem nigdzie znaleźć strony, która nauczyłaby mnie jak zarabiać na zakładach bukmacherskich. Dlatego założyłem SureBety.pl z chęcią darmowej pomocy innym graczom.

O tym, że moje porady są skuteczne, możesz przekonać się czytając rekomendacje czy komentarze na SureBety.pl lub poprzez bezpośredni kontakt ze mną i sprawdzenie czy moje rady przynoszą profit.

2. Dlaczego SureBety.pl są za darmo?

Gdy stawiałem pierwsze kroki w zakładach, nie miałem środków finansowych na zakup podręczników czy ebooków. Potrzebowałem źródła darmowej wiedzy, które powie mi jak zacząć ogrywać bukmacherów.

Osoby bez dużych środków finansowych na starcie, mają największą potrzebę zdobycia darmowej wiedzy. Dlatego podstawowym filarem, na którym oparłem SureBety.pl jest darmowa, profesjonalna wiedza o zakładach bukmacherskich.

3. Przychody SureBety.pl

Do rozwoju niezbędne są pieniądze.

Początkowo finansowałem SureBety.pl ze swoich wygranych, ale w miarę wzrostu ilości Czytelników potrzeby rosły. SureBety.pl w końcu potrzebowały:

 • wysokiej jakości hostingu,
 • zagranicznego serwera,
 • stałej opieki informatyka,
 • rozbudowy potrzebnych funkcji.

Z czasem, ze strony założonej w domu przez pasjonata zakładów, SureBety.pl stały się jednym z największych serwisów o tematyce bukmacherskiej w Polsce. Skończyła się zabawa, a zaczął poważny biznes.

Żeby nie ograniczać dostępności strony poprzez wprowadzanie abonamentów, przyjąłem standardowy model biznesowy stosowany w branży zakładów, który stosują prawie wszystkie hazardowe/sportowe strony, ale nikt o tym nie mówi.

Nie mam nic do ukrycia. Proces pozyskiwania środków przez SureBety.pl wygląda tak:

 1. SureBety.pl rejestrują się w programie partnerskim bukmachera.
 2. SureBety.pl otrzymują z programu unikalne linki i banery do wstawienia na stronę.
 3. Czytelnik odwiedza SureBety.pl.
 4. Czytelnik klika w zamieszczony link lub baner bukmachera.
 5. Pliki cookies są zapisywane na komputerze Czytelnika.
 6. Jeśli Czytelnik rejestruje się w ciągu 30 dni od kliknięcia w link, zostaje przypisany jako Klient SureBety.pl, chyba że w międzyczasie kliknął w link na innej stronie partnerskiej lub wyczyścił pliki cookies.
 7. Za określone czynności wykonane przez Czytelnika, SureBety.pl MOGĄ otrzymać wynagrodzenie (w praktyce nie na każdy bukmacher przynosi zysk). W zależności od umowy partnerskiej może to być:
  • Revenue Share, czyli procentową płatność od zysku netto bukmachera
  • CPA, czyli płatność za każdego nowego gracza, który dokona rejestracji i wpłaty i postawi określoną sumę w zakładach/pokerze/kasynie
  • płatność od obrotu (czyli od sumy postawionych zakładów)
  • stała płatność miesięczna za emisję banerów
  • stały bonus miesięczny za realizację ustalonych celów
 8. SureBety.pl mają dostęp do statystyk klikalności linków/banerów i zarobków. Nie mam dostępu do osobistych danych graczy.
 9. Jeśli bilans prowizji jest dodatni, SureBety.pl mogą otrzymać prowizję.

Ponieważ Revenue Share jest najpopularniejszym modelem, zarzuca mi się, że w interesie SureBety.pl jest aby gracze przegrywali. Prawda jest taka, że po prostu na słabych bukmacherach nie zarabiam, a gracze obstawiając u kilku bukmacherów i tak mogą wyjść na plus. W takim modelu tracą po prostu najsłabsi bukmacherzy.

Do tego dochodzi efekt skali – edukując dużą liczbę graczy, nie wszystkim uda się od razu opanować potrzebne umiejętności. Zarabiają tylko najlepsi gracze.

Dostarczam najlepszą wiedzę, ale to od graczy zależy jak to wykorzystają.

Duży procent pozyskanych środków idzie na reinwestycje w rozwój strony, dzięki czemu staliśmy się numerem 1 wiedzy o zakładach na polskim rynku. Technologia www ciągle się zmienia i trzeba stale aktualizować kod, by strona była bezpieczna. Ponadto chcę by SureBety.pl były użyteczne i intuicyjne w obsłudze.

Jak nam idzie możesz zobaczyć tutaj:

SureBety.pl na przestrzeni lat

4. Korzyści dla Czytelników

W przyjętym przez SureBety.pl modelu wszyscy są zadowoleni:

 1. Gracze otrzymują darmową wiedzę wysokiej jakości.
 2. SureBety.pl mają zysk z niektórych graczy, a z niektórych mają stratę. Są bukmacherzy notorycznie ogrywani przez Czytelników SureBety.pl i od takich bukmacherów nie mam wynagrodzenia. Gracze zwykle grają u kilku bukmacherów na raz, więc wynagrodzenie mam od innych bukmacherów.
 3. Bukmacherzy pozyskują graczy. Od ich wysiłków zależy już czy na nich zarobią czy nie.
UWAGA:
Gracze zawodowi są limitowani u słabych bukmacherów. Wtedy ograniczają grę do profesjonalnych bukmacherów i giełd zakładów, gdzie SureBety.pl zarabiają bez względu na to czy gracz wygrywa czy nie.

Wyedukowani przez SureBety.pl gracze prędzej czy później ograniczają grę do 2-5 najlepszych bukmacherów, gdzie nie ma Revenue Share. W ten sposób wszystkie 3 grupy modelu biznesowego są zadowolone. Tak wychowani gracze zawodowi ogrywają niewyedukowanych graczy na giełdach zakładów. A ci niewyedukowani nie są składową modelu.

5. Wyedukowani gracze

Niektórzy bukmacherzy już na wstępie odmówili współpracy z SureBety.pl, gdy zobaczyli w nazwie domeny słowo „surebet„. Byli też bukmacherzy, którzy zakończyli z nami współpracę z powodu regularnego dostarczania „nierentownych graczy„. Z innymi zakończyłem współpracę z powodu spadku wiarygodności bukmachera. Cóż. Jedni bukmacherzy potrafią przełożyć rejestracje graczy na profit, a inni nie.

SureBety.pl pod tym względem są trudnym partnerem dla bukmacherów, bo dzięki pozyskanym środkom finansowym, dostarczam lepiej wyedukowanych graczy niż konkurencyjni Partnerzy. Jestem z tego dumni, bo to oznacza, że nasz program szkolenia działa!

Główne zyski mam od bukmacherów najwyższej jakości oraz od pośredników, którzy zakładają konta dla graczy, którzy potrzebują wysokich limitów stawek.

6. Walczymy z oszustami

Interes graczy jest dla mnie najważniejszy! Ważniejszy od własnego zarobku, w przeciwieństwie do wielu konkurentów. Na tym buduję wiarygodność SureBety.pl.

Regularnie otrzymuję kuszące propozycje współpracy od nowych bukmacherów, którzy chcą się wypromować na SureBety.pl. Tych o podejrzanej reputacji nie promuję albo opisuję ich w negatywnym świetle (np. STS).

Emitując reklamy na SureBety.pl zawsze staram się sprawdzić wiarygodność bukmachera przed emisją jego reklam.

Staram się też przestrzegać przed graczami, którzy oszukują, np. Shakal – Jak oszukiwać na płatnych typach.

7. Obiektywizm SureBety.pl

SureBety.pl są i pozostaną serwisem w pełni niezależnym od bukmacherów. Przy ocenie bukmacherów zawsze staram się być maksymalnie obiektywny, bo wiem, że zadowoleni Czytelnicy SureBety.pl polecą nas w Internecie.

Na SureBety.pl spotkasz wiele niepochlebnych recenzji bukmacherów, którzy zachowują się nie fair w stosunku do graczy. Powodowało to nieraz konflikty z bukmacherami. Głęboko wierzę, że uczciwości i zadowolenie Czytelników to podstawa wspólnego sukcesu. Dlatego nie uginam się przed niesprawiedliwymi praktykami.

8. Pomoc w sporach z bukmacherem

Pomagam graczom w rozwiązywaniu konfliktów na linii gracz – bukmacher.

Jesteśmy numerem 1 na polskim rynku wiedzy o zakładach, mam doświadczenie w branży, znam standardy. Nie zawsze jestem w stanie pomóc, ale mam wypracowane dobre kontakty z bukmacherami i większość liczy się z moim zdaniem.

Pomogłem już setkom, jeśli nie tysiącom oszukanych graczy, a w razie potrzeby i ty możesz liczyć na moją pomoc.

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2020

Zobacz też:

O nas
Kontakt