Mam na imię Krzysiek i czuję się młodo. Możemy być po imieniu, chyba że Cię to krępuje, z uwagi na mój wiek (rocznik 1983). Wtedy możemy sobie "panować".

Zakłady bukmacherskie obstawiam od 2004 roku. Ponad 5 lat pracowałem dla zagranicznego bukmachera. Moja wiedza w zakresie branży zakładów i funkcjonowania z bukmacherów jest zaawansowana.

Możesz się ze mną za darmo skontaktować poprzez e-mail. Otrzymuję bardzo wiele e-maili. Większość wymaga dłuższej odpowiedzi, dlatego staram się odpisywać do 48 godzin roboczych (pon-pt 10:00-15:00). Często mi się to nie udaje, zwłaszcza po weekendzie czy okresach świątecznych.

Jeśli nie lubisz formularzy (ja nie lubię), to pisz bezpośrednio: kontakt(at)surebety.pl.

1. Darmowy kontakt email

Jeśli nie otrzymałeś ode mnie odpowiedzi, to możliwe są następujące scenariusze:

 1. Mam za dużo pracy. Zaczekaj lub przypomnij się.
 2. Podałeś błędny email w formularzu (jeśli otrzymałeś kopię emaila, to jest on na pewno prawidłowy).
 3. Wystąpił problem z twoją skrzynką,
  np. moja wiadomość trafiła do SPAMu lub została zablokowana z jakiegoś niewyjaśnionego powodu.
  Sprawdź folder "Spam" i "Niechciane".
UWAGA:
Jeśli strona SureBety.pl nie działa, to proszę kontaktować się przez fanpage SureBety.pl. Tam też wstawiam informacje o awariach.

Od 1.04.2017 SureBety.pl nie mogą publicznie reklamować zagranicznych bukmacherów, ale chętnym przekażę wszystkie potrzebne informacje prywatnie 😉

2. Płatny kontakt na Skype

Konsultacje przez emaildarmowe.

Możliwy jest płatny kontakt przez Skype dla osób, którzy chcą szybciej przyswoić wiedzę lub pozyskać informacje:

 • gracze do konsultacji (25PLN / 15min pon-pt 12:00-15:00)
 • typerzy TypyBukmacherskie.pl (bez opłat)
 • opiekunowie programów partnerskich (bez opłat)
 • partnerzy biznesowi (bez opłat)

3. Mediacja sporów: 2% odzyskanej kwoty

W latach 2007-2021 pomagałem bezpłatnie w rozwiązywaniu sporów z bukmacherami. Liczba zgłoszeń jest jednak za duża w stosunku do czasu, jaki chciałbym na to poświęcić. Od 2022 roku wprowadzam więc opłatę 2% odzyskanych środków (nie mniej niż 100 PLN) w przypadku skutecznej mediacji z bukmacherem (dot. głównie zagranicznych bukmacherów).

Zaznaczę tu przy okazji, że zdecydowanej większości spraw nie udaje się pozytywnie rozwiązać. Dotyczy to zwłaszcza małowiarygodnych i nowych bukmacherów. Ponadto w przypadku oczywistych naruszeń ze strony gracza, środków nie uda się odzyskać i w takich sytuacjach nie podejmuję się mediacji.

4. Oferta dla bukmacherów

Przeprowadzam na zlecenie płatne audyty (bez ryzyka) dla legalnych i zagranicznych bukmacherów.

Audyt polega na przejrzeniu strony bukmachera i przygotowywaniu listy elementów do poprawy. Jeśli bukmacher był zadowolony z mojej rekomendacji, to płacił umówioną stawkę (podstawowy audyt kosztuje 1000€). Jeśli rekomendacje nie są wartościowe w ocenie zamawiającego, to jest on zwolniony z płatności po uzasadnieniu. Jestem pewien swoich umiejętności, dlatego mogę zaoferować taką ofertę z gwarancją satysfakcji.

Pozostałe konsultacje branżowe podlegają indywidualnej wycenie.

5. Social media

Oto jak używam social mediów:

 • Twitter - mój ulubiony kanał; wykorzystuję go do kontaktów biznesowych (głównie bukmacherzy legalni i zawodowi gracze zakładów) oraz relacje z inwestorami, którzy grają na giełdach papierów wartościowych (od 2020 roku uczę się gry na GPW i New Connect)
 • facebook - rzadko tam publikuję, bo gigant bardzo tnie zasięgi; kiedy już coś wrzucam, to staram się, by było to coś wartościowego dla Czytelników (zwykle treść rozrywkowa, edukacyjna, promocyjna lub dotycząca zmian prawnych w Polsce)
 • YouTube - rzadko nagrywam, bo wymaga to zainwestowania dużej ilości czasu; wiele filmików zostało usuniętych po zmianach prawnych w Polsce (2017); jeszcze nie wiem czy i jak będę wykorzystywał ten kanał

Główny ruch pozyskuję z Google i rekomendacji Czytelników.

Dziękuję za Twoją wiadomość. Odpowiedź otrzymasz na podany przez Ciebie adres email.
Wystąpił błąd podczas próby wysłania Twojej wiadomości. Spróbuj ponownie później.