PlayAndWin.pl

Wielu graczy wie, że można zarabiać poprzez płatne typy mając odpowiedni kapitał. Na tych, którzy jednak nie potrafią prawidłowo ocenić wiarygodności serwisu czekają oszuści tacy jak PlayAndWin.pl. Dlaczego oszuści? Przeczytaj…

play and win białe logo na czarnym tle

Logo PlayAndWin

Przeglądając w wyszukiwarkach internetowych stron oferujących skuteczne typy, można natknąć się na portal Playandwin.pl oraz ich fanpage na Facebooku: facebook.com/playandwinpl/. Portal ten reklamuje się jako największy serwis tego typu w Polsce oraz najwyższą skutecznością – w granicach 80%! Na wyobraźnię potencjalnych klientów działa również jedno z haseł reklamowych, informujące o dodatnim yieldzie w każdym z miesięcy na przestrzeni ostatnich 3 lat. Jak jest naprawdę?

1. Dlaczego PlayAndWin.pl?

Analizując swoją dotychczasową przygodę z różnego rodzaju serwisami oferującymi płatne typy, po dłuższej analizie dochodzimy do wniosku, że w każdym portalu brakowało długoterminowej skuteczności, gwarantującej stały, miesięczny dochód. Na ratunek “przychodzi” serwis PlayAndWin.pl. Wszelkie zapytania kierujemy za pośrednictwem Facebooka, gdzie bardzo umiejętnie zachęcają nas do skorzystania z usług wspomnianego portalu. Jak już wspomniałem, “wyróżnikiem” tego portalu są 3 lata z rzędu z każdym miesiącem na plus. Pierwsza myśl – wow, tego szukałem! Portal w sam raz dla mnie. Zagram kupony, które proponują i co miesiąc nadwyżki wypłacam na swój rachunek bankowy!

2. Oferta PlayAndWin.pl

Do wyboru mamy 3 pakiety Premium, na 7, 30 oraz 90 dni, które kosztują odpowiednio 50, 90 i 120 PLN.

Płatności:

  • przelew bankowy,
  • blik,
  • Paypal.

3. Oszukane archiwum typów

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda obiecująco: codziennie pojawiają się typy, które później pojawią się w dziale “statystyki” na ich stronie.

Problemy zaczynają pojawiać się, gdy typy okazują się nieskuteczne, a statystyki nie są aktualizowane na bieżąco…

Co bardziej skrupulatny typer powinien w tym momencie również w swoim zakresie notować proponowane typy/kupony do własnej analizy skuteczności tego typu portali. Wracając jednak do analizy portalu PlayAndWin.pl – łatwo można zauważyć, że głównym założeniem portalu jest wyłudzanie pieniędzy od nieświadomych, niedoświadczonych użytkowników, którzy poszukują portali oferujących płatne, skuteczne typy bukmacherskie. Oczywiście o żadnym zwrocie środków nie ma mowy, gdyż w takiej sytuacji najczęściej kontakt z “niezawodnym i sprawnie odpisującym supportem” się urywa.

Poniżej przedstawiamy graficzną analizę działalności portalu (typy wysyłane osobom wykupującym abonament oraz info, które podają w dziale Statystyki).

4. Wnioski

W dzisiejszych czasach łatwo można ulec manipulacji ze strony portali oferujących łatwy sposób na wzbogacenie się. Jeśli jesteśmy zainteresowani jakimkolwiek źródłem oferującym płatne typy bukmacherskie, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę, w jaki sposób jest weryfikowana skuteczność oraz wiarygodność portalu. Rzetelne portale są weryfikowane przez niezależne, zewnętrzne serwisy tak, by możliwość manipulacji historycznymi wynikami nie była możliwa.

W analizowanym przypadku, nikt poza właścicielami serwisu nie ma wpływu na treści jakie zamieszczane są na stronie, przez co łatwo można zostać zmanipulowanym i oszukanym. Radzimy omijać tego typu portale szerokim łukiem.

Lista oszustów i naciągaczy

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.