Wielu graczy wie, że można zarabiać poprzez płatne typy mają odpowiedni kapitał. Na tych, którzy jednak nie potrafią prawidłowo ocenić wiarygodności serwisu czekają oszuści tacy jak PlayAndWin.pl.

Przeglądając w wyszukiwarkach internetowych stron oferujących skuteczne typy, można natknąć się na portal Playandwin.pl oraz ich fanpage na Facebooku: facebook.com/playandwinpl/. Portal ten reklamuje się jako największy serwis tego typu w Polsce oraz najwyższą skutecznością – w granicach 80%! Na wyobraźnię potencjalnych klientów działa również jedno z haseł reklamowych, informujące o dodatnim yieldzie w każdym z miesięcy na przestrzeni ostatnich 3 lat. Jak jest naprawdę?

Dlaczego PlayAndWin.pl?

Analizując swoją dotychczasową przygodę z różnego rodzaju serwisami oferującymi płatne typy, po dłuższej analizie dochodzimy do wniosku, że w każdym portalu brakowało długoterminowej skuteczności, gwarantującej stały, miesięczny dochód. Na ratunek „przychodzi” serwis playandwin.pl. Wszelkie zapytania kierujemy za pośrednictwem Facebooka, gdzie bardzo umiejętnie zachęcają nas do skorzystania z usług wspomnianego portalu. Jak już wspomniałem, „wyróżnikiem” tego portalu są 3 lata z rzędu z każdym miesiącem na plus. Pierwsza myśl – wow, tego szukałem! Portal w sam raz dla mnie. Zagram kupony, które proponują i co miesiąc nadwyżki wypłacam na swój rachunek bankowy!

Oferta PlayAndWin.pl

Do wyboru mamy 3 pakiety Premium, na 7, 30 oraz 90 dni, które kosztują odpowiednio 50, 90 i 120 PLN. Płatność przelewem bankowym, blik albo Paypal.

Oszukane archiwum typów

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda obiecująco, codziennie pojawiają się typy, które później pojawią się w dziale „statystyki” na ich stronie. Problemy zaczynają pojawiać się gdy typy okazują się nieskuteczne, a statystyki nie są aktualizowane na bieżąco.

Co bardziej skrupulatny typer powinien w tym momencie również w swoim zakresie notować proponowane typy/kupony do własnej analizy skuteczności tego typu portali. Wracając jednak do analizy portalu Playandwin.pl – łatwo można zauważyć, że głównym założeniem portalu jest wyłudzanie pieniędzy od nieświadomych, niedoświadczonych użytkowników, którzy poszukują portali oferujących płatne, skuteczne typy bukmacherskie. Oczywiście o żadnym zwrocie środków nie ma mowy, gdyż w takiej sytuacji najczęściej kontakt z „niezawodnym i sprawnie odpisującym supportem” się urywa.

Poniżej przedstawiamy graficzną analizę działalności portalu (typy wysyłane osobom wykupującym abonament oraz info, które podają w dziale Statystyki).

Wnioski

W dzisiejszych czasach łatwo można ulec manipulacji ze strony portali oferujących łatwy sposób na wzbogacenie się. Jeśli jesteśmy zainteresowani jakimkolwiek źródłem oferującym płatne typy bukmacherskie, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę, w jaki sposób jest weryfikowana skuteczność oraz wiarygodność portalu. Rzetelne portale są weryfikowane przez niezależne, zewnętrzne serwisy tak, by możliwość manipulacji historycznymi wynikami nie była możliwa.

W analizowanym przypadku, nikt poza właścicielami serwisu nie ma wpływu na treści jakie zamieszczane są na stronie, przez co łatwo można zostać zmanipulowanym i oszukanym. Radzimy omijać tego typu portale szerokim łukiem.

Zobacz też:
Lista oszustów i naciągaczy

Ostatnia aktualizacja: 1.09.2020