SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Moneyball24.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,4/5
  Głosów: 5
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Moneyball24.com to SCAM. Nie wpłacaj tam pieniędzy, bo nie dość, że ich nie zobaczysz, to jeszcze stracisz na postawionych typach.

  Fakty dotyczące Moneyball24.com

  W Regulaminie Moneyball24.com jest napisane, że firma jest zarejestrowana na dane:

  Big Top Sport Class Ltd
  63 – 66 Hatton Garden,
  Fifth Floor, Suite 23,
  London, EC1N 8LE,
  United Kingdom

  Company number: 11878723

  Brak archiwum typów

  Pierwsze co staram się sprawdzić to strona główna i archiwum typów. Na Moneyball24.com nie ma w ogóle czegoś takiego jak archiwum typów, więc w tym momencie można już zamknąć stronę i uznać ich za niewiarygodnych.

  Przypomnę, że archiwum typów nie tylko powinno istnieć, ale powinno być też niezależnie monotoriwane!

  Oferta Moneyball24.com

  Do zakupienia jest 5 rodzajów pakietów. Za 50, 100, 150, 200 i 250€.

  Przy pakiecie za 50€ na 7 dni jest napisane:

  Pakiet zawiera 3 typy dziennie wysyłane przez 7 dni. Łącznie 21 typów. Obstawiając te 3 typy razem na kuponie przy stawce np. 10 euro twoja maksymalna możliwa wygrana wynosi 60 euro codziennie przez 7 dni.

  Mowa jest tylko o maksymalnej wygranej. Do rzetelnych wyliczeń stosuje się wskaźnik yield, o którym tutaj (ani nigdzie indziej) nie ma mowy.

  Zakładając, że osiągają bardzo dobry yield 10%, a będziesz stawiał 10€/typ, możesz uzyskać średnio 1€ zysku z 1 typu. To daje 21€ zysku z obiecanych 21 typów. Ani nie pokryje ci to kosztu abonamentu, ani nie sprawi, że dobrze zarobisz.

  Na całej stronie Moneyball24.com dominuje informacja o możliwościach dobrych zarobków dzięki uzyskanym typom.

  Podsumowanie

  Moneyball24.com jest serwisem dedykowanym dla totalnych amatorów zakładów, którzy łudzą się, że płacąc komuś za typy, zaczną wreszcie wygrywać. Osoby, które nie wiedzą jak rozpoznać oszustów, mogą stać się łatwymi ofiarami swojej chciwości.

  Moneyball24.com oferuje ci kota w worku. W dodatku wygląda na to, że właściciel Moneyball24.com nawet NIE posiada minimalnej wiedzy z zakresu zakładów. Jaka jest szansa, że zarobisz na takiej ofercie?

  UWAGA:
  W świetle prawa nie można publikować FAKTÓW, które są nieprawdziwe, a w przypadku sporu należy przedstawić dowód prawdy. Można natomiast wydawać OPINIE OCENNE, co znajduje odbicie w sprawach sądowych. Wolność wyrażania własnych opinii jest jednym z podstawowych Konwencji Praw Człowieka (art. 10).

  Czytaj dalej: Jak rozpoznać oszustów sprzedających płatne typy?

  Ostatnia aktualizacja: 21.12.2019

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,4/5
  Głosów: 5
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (66)  • (281)
   14-04-2020 12:58 (wt)

   Przecież to wszystko jest do wygrania w sądzie o naruszenie dóbr osobistych, mi się wydaje że wchodziłby tu też czyn nieuczciwej konkurencji z waszej strony ale nie wiem jaki oni pozew napisali co tam jest i odnośnie czego dokładnie wiem tylko że na sporą kwotę zadośćuczynienia i wiem że nie odpuszczą i będziecie płacić.

   Ten wpis świetnie obrazuje, że mamy do czynienia z przedstawicielem (prawdopodobnie właścicielem) serwisu MB24. Adamson wie o wszystkim, co dzieje się w MB24 (choć pisze o tym na zasadzie przypuszczeń - mimo to każdy może się domyślić, o co chodzi), ale to nie przeszkadza mu oskarżać każdego, kto się z nim nie zgadza, za administratora SureBety, co w mojej ocenie tylko pogłębia odczucia odnośnie desperacji, która wkradła się w jego działania.

   Tak mocno broni MB24, ciągle próbując porównać ten serwis do SureBety, co w ogóle wykracza poza jakąkolwiek logikę sensu (SureBety to serwis informacyjny działający na zasadzie pro bono - linki partnerskie są, ale nikt nie każe ich klikać; a z kolei MB24 to serwis nastawiony na zysk - jednakże nie z typów bukmacherskich, tylko z pieniędzy łatwowiernych klientów), ale mimo to Adamson w to brnie, bo nie posiada innej argumentacji, która byłaby skuteczna.

   Skoro chce wiedzieć, dlaczego ludzie uważają MB24 za SCAM i używając takich określeń nie łamią prawa? Proszę bardzo. MB24 na głównej stronie reklamuje się sloganami: "(...)projekt, który każdemu pozwala zarobić duże pieniądze w Internecie(...)" oraz "(...)najlepszy system wygrywania zakładów bukmacherskich(...)", które są jawnymi oszustwami. Dlaczego używa takich haseł, choć nie udowodnił, że ludzie zarabiają z nim pieniądze, a tym bardziej nie ma najlepszego systemu do wygrywania zakładów. To są zwykłe brednie, hasła reklamowe nie mające realnego odzwierciedlenia. I Ty, Adamson, piszesz mi o oskarżaniu nas?! Na fałszywą reklamę również są paragrafy.

   Ciekawym jest również to, że w regulaminie (posiadają jedynie wersję anglojęzyczną, co dla serwisu, na którego czele stoi Polak wydaje się być dziwnym posunięciem) nie ma wzmianki o jakiejkolwiek gwarancji zysku (czyżby najlepszy system mógł przynosić również straty?), a jedynym zapisem dotyczącym typów jest enigmatyczna informacja o produkcie - analizie sportowej dotyczącej szansy wystąpienia danego zdarzenia, co w praktyce oznacza tylko tyle, że po wysłaniu typu "umywają ręce" i jeśli nawet przegrasz, to późniejsza reklamacja zostanie rozpatrzona negatywnie, bo typ dotarł, najlepszy system działa (tylko Ty masz pecha), a duże pieniądze będą następnym razem. ;)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (117)
   13-04-2020 09:43 (pon)

   Przez kilka miesięcy prawie codziennie przyglądam się temu co tu się dzieje. Dziwię się ADMINOWI że jest taki tolerancyjny i pozwala na ciągłe oczernianie swojej strony.  Ja taki ustępliwy nie byłbym.    Jestem pewien,  że OSZUŚĆI (piszę po polsku, denerwuje mnie posługiwanie się obcymi wyrazami w moim kraju-  np: SCAM.  Jako Polak czuję się urażony) z Moneyball nie pozwoliliby aby na ich stronie internetowej pisać pod ich adresem obraźliwe komentarze.   Zaskakuje mnie KWOY, że chce mu się prowadzić dyskusję z tym typem.   Największy ubaw mam jak czytam, że Kwoy i admin to ta sama osoba.   Ciekawe kim ja bedę? Typowe kłamstwo, jak z tymi płatnymi typami nie poparte żadnymi dowodami! Adamson staje się coraz to bardziej bezczelny.  Śmie porównywać bezpłatne surebety.pl dla graczy, do naciągaczy  i oszustów, którzy za pieniądze proponują zmyślony przez siebie duży   zysk. Adamson niech też Moneyball24 wprowadzi  darmowe typy.  Warunkiem jego  otrzymania byłoby obejrzenie reklamy lub kliknięcie na baner.  Zarabialibyście jak surebety i przy okazji udowodnilibyście (w co wątpię)  swój profesjonalizm.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (29)
   12-04-2020 21:01 (nd)

   KWOY piszecie na SureBety.pl w artykule takie rzeczy które podlegają pod paragraf a teraz tłumaczysz że nie oskarżacie Moneyball o nic, a prawda jest taka że za to co piszecie to was oskarżą i to słusznie, co staram się cały czas wam wytłumaczyć

    

   Piszecie takie rzeczy które nie są zgodne z prawem samo słowo scam znaczy oszustwo a tak nazywacie tą firmę, a do tego sugerujecie różne pomówienia.

   „Moneyball24.com to SCAM. Nie wpłacaj tam pieniędzy, bo nie dość, że ich nie zobaczysz, to jeszcze stracisz na postawionych typach.

   „Osoby, które nie wiedzą jak rozpoznać oszustów, mogą stać się łatwymi ofiarami swojej chciwości.

   Źródło: https://www.surebety.pl/artykul/moneyball24#ixzz6JQQt62yS


   Przecież to wszystko jest do wygrania w sądzie o naruszenie dóbr osobistych, mi się wydaje że wchodziłby tu też czyn nieuczciwej konkurencji z waszej strony ale nie wiem jaki oni pozew napisali co tam jest i odnośnie czego dokładnie wiem tylko że na sporą kwotę zadośćuczynienia i wiem że nie odpuszczą i będziecie płacić.

   Co do tego że ludzie zarabiają na poradach SureBety.pl to ja mam swoje zdanie a mianowicie takie że ludzie którzy korzystają z porad SureBety.pl stracą swoje wszystkie pieniądze bo przecież nie macie żadnych udowodnionych statystyk z tego że jak ktoś skorzysta z rad SureBety.pl to zarobi cokolwiek na bukmacherce jedynie SureBety.pl zarabiajaa w ten sposób na klientach ale nie pisze o tym artykułu dla iluś tam tysięcy osób.


   Tyle ode mnie, tłumacze jak mogę żeby było wszystkim okej, Wesołych Świąt :)

    

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (281)
   02-04-2020 13:06 (czw)

   @Adamson, 

   Zauważ, że nikt nie napisał, że MB24 kogoś oszukało. Nie oskarżamy MB24 o łamanie prawa i oszukiwanie ludzi. Po prostu podejrzewamy ten serwis o takie praktyki. A to są dwie różne rzeczy, które zapewne spowodują, że jakikolwiek pozew będzie bezzasadny.

   Nadal Twoją jedyną drogą obrony MB24 jest atak na SureBety i na mnie, co mnie bawi. Bo od początku, kiedy toczy się ta dyskusja (już kilka tygodniu), byłbyś w stanie udokumentować typy z serwisu MB24 na jakimś serwisie monitorującym (np. w Blogabet), ale Ty zamiast tego wolisz jak mantrę powtarzasz, że MB24 nie potrzebuje monitoringu, bo to zamknięta społeczność.

   Dlatego ja pytam. Po co Wam reklama na SureBety, skoro jesteście zamkniętą społecznością? Po co się tutaj udzielasz, skoro jesteście zamkniętą społecznością? Skąd tak dużo wiesz o działaniach administracji MB24? Czyżbyś był jej członkiem? To o tyle zabawne, że przez cały czas to Ty mnie oskarżasz o administrowanie SureBety.

   SureBety nie prowadzą działalności o charakterze sprzedaży typów. Dlaczego więc dane właściciela serwisu albo ich brak mają świadczyć o stopniu legalności działania firmy? Przecież SureBety nie wystawiają faktur ani rachunków osobom trzecim. To jest forum opiniotwórcze, a nie serwis pokroju MB24 nastawiony na zarobek na naiwnych klientach.

   Nie ma co się oszukiwać. Jeśli jakiś serwis ma tak dobre statystyki to albo znają go wszyscy (a nie tylko członkowie tzw. zamkniętej społeczności), albo to zwykły SCAM. Każdy myślący dokona słusznego wyboru spośród tych opcji.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (29)
   31-03-2020 21:50 (wt)

   Prawda jest taka kwoy że na podstawie tego że ktoś nie ma archiwum typów to nikt nie ma prawa jakiejś firmy nazywać za to SCAMem bo to jest w świetle prawa przestepstwo i takie są fakty. Jeżeli nie rozumiesz tego że Moneyball24 nic złego nie robi nikomu to się nie udzielaj, Moneyball ani nie reklamuje się fałszym archiwum jak wielu innych ani nie gwarantuje wygranych jak wielu innych, natomiast działają profesjonalnie w obrębie swojej społeczności.

    

   Nie jestem niczyim człowiekiem ale cały czas mmnie tu wciągacie w te rozmowy natomiast jestem pewny że KWOY jesteś jednym z adminów SureBety.

    

   Moneyball24 napisało pozew przeciwko wam SureBety i na bank wygrają, wy pewnie myślicie że to zabawa nie złoży pozwu a z tego co ja wiem to sprawa jest w toku przeciw wam.

    

   Fakty są też takie że SureBety nawet słowem nie odpowiedzą na to że wiele rzeczy wskazuje że prowadzicie swoją działalnośc w sposób nielegalny bo ukrywacie sie na egzotycznych zagranicznych serwerach, zapewne nie odprowadzacie podatków i nawet nie macie danych swoich w regulaminie waszego serwisu – więc o czym tu rozmawiać w kontekście oskarżania innej firmy która działa legalnie i zgodnie z prawem.

    

   I jeszcze jedno – jeżeli SureBety jesteście wporządku to wpiszcie w regulamin waszego serwisu swoje dane tak żeby każdy użytkownik serwisu był pewny że jesteście legalną organizacją.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (281)
   24-03-2020 08:58 (wt)

   @Adamson,

   Kolejny raz piszę Ci, że nie mam nic wspólnego z administracja portalu SureBety. Czy potrafisz przyjąć to do wiadomości? Uwierz, nie każdy, kto uważa MB24 za SCAM, to administrator SureBety... {#emotions_dlg.laughing}

   Ludzie potrafią myśleć i zauważyć parę niepokojących faktów. Brak archiwum weryfikowanego przez niezależny podmiot zewnętrzny stanowi poważny zarzut, z którym MB24 nie jest w stanie sobie poradzić. Musisz zaakceptować również fakt, że SureBety (i wielu użytkowników) brak archiwum ocenia jako ogromną wadę danego serwisu. I tak jest również w przypadku MB24. Ty się z nami nie zgadzasz, do czego masz prawo. Ale jeśli nie jesteś w stanie udowodnić nam, że serwis faktycznie jest tak dobry jak piszesz, to być może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wrócić do tej "zamkniętej społeczności".

   Właściciel MB24 nie ma ponoć czasu na udzielanie się na jakiejś tam stronce, ale w międzyczasie jego człowiek odpowiedział już tyle razy, a i pozew także został już przygotowany. I jeśli coś ma być zabawne, to właśnie to jest.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (29)
   23-03-2020 22:54 (pon)

   Naciagacza boli fakt, że po wpisaniu w google moneyball24 na jadnym z pierwszych miejsc wyskakuje link do tej stronki, gdzie kilka niezaleznych osób z doświadczeniem mówi co myśli na temat strony/serwisu mającego wszelkie cechy SCAMu.

   Ale oni przecież się nigdzie nie reklamują, nie potrzebują klientów z zewnątrz, bo z polecania walą tłumy wiec po co twoje nerwy... Bez znaczenia, że ja czy kwoy uważamy, że to scam skoro "zadowoleni klienci" jak Adamson polecają firmę dalej i wszystko cacy. 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (29)
   23-03-2020 22:01 (pon)

   Zabawne że KWOY jako admin SureBety nie odpowiesz na to wszystko co zastanawia wszystkich odnośnie SureBety np. brak podania siedziby waszej działalności gospodarczej czy rejestrowanie strony SureBety.pl na jakichś serwerach egzotycznych wysp

    

   Odpowiadając na twój komentarz to właściciele Moneyball24 mają ważniejsze rzeczy niż udzielanie się na forum jakiejś stronki oni przecież już pozew napisali przeciwko SureBety :xD  

    

   No i trzeba mieć chociaż krzty inteligencji żeby zrozumieć że firma nie ma archiwum bo to społeczność zamknięta i nie reklamują się nigdzie, a porównywanie do jakiejś firmy która fałszuje archiwum to jakaś żenada bo jak można fałszować archiwum którego nie ma :xD

    

   Systematycznie wciągacie mnie w ta rozmowę nie wiem po co

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top