SUPERBET działa w Polsce od 2018 roku, a jest już wiceliderem rynku legalnych bukmacherów! Superbet zdobył sławę dzięki znakomitej i bardzo atrakcyjnej promocji “SuperPrzewaga”. Zobacz na czym polega i dlaczego warto mieć konto u tego bukmachera.

Zarejestruj się w Superbet
3754 PLN na start
Kod promocyjny: SUREBETY

Bonus Powitalny
Cashback do 3500 PLN + Freebet 20 PLN
Freebet od pierwszej wpłaty 200 PLN + extra Freebet 34 PLN


Zaznaczony w formularzu rejestracji autouzupełniony kod promocji SUREBETY

Wpisz kod promocyjny SUREBETY, aby uzyskać najwyższy pakiet powitalny.

Superbet
Wpłaty Wypłaty Dlaczego warto?
BLIK, przelewy bankowe, Apple Pay

karta płatnicza (VISA i Mastercard),

Skrill, Neteller, Paysafecard, Paypal

Przelew bankowy, Skrill, Neteller,

Paysafecard, Paypal, karta VISA  

 

Znakomita promocja “Super Przewaga“.

Jedyny legalny bukmacher oferujący inne płatności niż przelew.

 

Czerwony napis SUPERBET na białym tle zagięty na środku w dół jakby wisiał na sznurku

Logo bukmachera SUPERBET
Źródło: materiały bukmachera

1. Wiarygodność SUPERBET

1.1. Dane firmy

Bukmacher SUPERBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. (KRS: 0000666114, NIP: 9542775133, REGON: 366704393, kapitał zakładowy 2.000.000 PLN), z siedzibą przy ul. 73 Pułku Piechoty 7a, 40-496 Katowice, otrzymał w październiku 2017 licencję Ministra Finansów o numerze PS4.6831.4.2017 i został wpisany na listę podmiotów przyjmujących zakłady wzajemne w punktach naziemnych i dołączył do grona legalnych bukmacherów w Polsce.

W maju 2019 ogłoszono, że pakiet mniejszościowy Super bet przejął amerykański fundusz inwestycyjny Blackstone, który jest jednym z największych funduszy tego typu na Ziemi — zarządza aktywami o wartości ponad 500 mld USD. Nowe środki mają pomóc w utrzymaniu pozycji lidera przez bukmachera SUPERBET na rynku rumuńskim oraz w ekspansji na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

W marcu 2021 bukmacher dysponuje 65 punktami przyjmowania zakładów.

Soczyście czerwono-biała strona superbet z podziałem na trzy kolumny

Legendarny polski bramkarz Jerzy Dudek w roli ambasadora superbet, zdjęcie z 17.09.2021

W marcu 2024 Superbet jest wiceliderem z udziałem 22% w rynku polskich legalnych bukmacherów. 

1.2. Dlaczego Superbet?

Superbet to przede wszystkim bardzo atrakcyjna promocja “SuperPrzewaga” (o czym poniżej).

Do tego bardzo dobre kursy (wyższe niż u innych legalnych bukmacherów) na niektóre zdarzenia oraz wyjątkowa oferta, np. typy na faule czy spalone konkretnych zawodników, których nie ma u innych bukmacherów.

Nic więc dziwnego, że bukmacher uzyskał nagrody w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021, 2022 i 2023 w kategoriach:

 • Najlepszy Bukmacher,
 • Najlepsza Aplikacja Mobilna,
 • Najlepsza Oferta Live,
 • Najlepsza Oferta na Piłkę Nożną,
 • Najlepszy Marketing,
 • Nagroda Użytkowników.

W ostatniej edycji plebiscytu aż 61% wybrało Superbet jako najlepszego bukmachera w Polsce.

1.3. SUPERBET o sobie

Grupa Superbet to dynamicznie rosnący, globalny operator zakładów bukmacherskich i gier on-line. Jest 11. najwyżej notowaną firmą gier on-line na świecie i jednym z największych graczy w Europie.

Grupa Superbet działa na blisko 30 rynkach i zatrudnia ponad 3500 pracowników. Udziałowcem Grupy jest największy na świecie fundusz private equity — amerykański Blackstone.

Superbet inwestuje w innowacyjne oraz autorskie rozwiązania technologiczne. Superbet rozwija się organicznie oraz poprzez akwizycje, zarówno w Europie Zachodniej, jak i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Grupa na świecie działa pod markami Superbet, Napoleon i Lucky Days. Na rynku polskim jest obecna od 2018 roku jako Superbet, a od 2020 roku oferuje zakłady online.

Na koniec 2. kwartału 2023 roku Superbet miał 17,5% udziału w polskim rynku bukmacherskim i był trzecią największym bukmacherem w kraju.

 

Bukmacher SUPERBET bardzo konkretnie i rzeczowo przedstawia się graczom:

SUPERBET został założony w 2009 roku w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma SUPERBET rozwinęła swoją sieć do ponad 600 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online i otwierając kasyna.

Dane z 2016 roku, wskazują, iż firma rozszerzyła swoją działalność 6-krotnie, w stosunku do 2009 roku, w którym weszła na rynek, a zysk netto został zanotowany na poziomie ok. 6 mln euro.

SUPERBET w Polsce rozpoczyna swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. Firma SUPERBET ma w planach oferowanie zakładów online.

WIZJA:

Klient to istota naszych działań, wszystko, co robimy, robimy, aby go zadowolić.

MISJA:

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom innowacyjnych produktów i usług, zaspokojenie ich oczekiwań i osiągnięcie pozycji lidera rynku.

WARTOŚCI:

Cenione przez nas wartości to jakość i różnorodność. Dążymy do ustawicznego ulepszania produktu i obsługi, proponując i utrzymując równocześnie najwyższe standardy jakości.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

Cenimy i szanujemy wszystkie obietnice i zobowiązania złożone naszym Klientom i współpracownikom.

DYNAMIKA:

Ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań i przekraczamy nasze własne ograniczenia, wspieramy innowacyjność i podejmowane działania, aby oferować Klientom najlepsze produkty i najlepszą obsługę.

PROFESJONALIZM:

Profesjonalizm naszych pracowników, kompetencje i dobra atmosfera pracy w zespole, są podstawą rozwoju sukcesu naszej firmy. 

1.4. Ambasadorzy

W 2024 roku ambasadorami Superbet są:

 1. Jerzy Dudek (bramkarz reprezentacji Polski).
 2. Sławomir Peszko (pomocnik reprezentacji Polski).
 3. Tomasz Smokowski (dziennikarz sportowy)
 4. Mateusz Borek (dziennikarz sportowy).
Mateusz Borek i Jerzy Dudek w czerwonej windzie na tle półokrągłego stadionu piłkarskiego

Superbet podnosi emocje piłkarskie w 2024 roku i zamierza przejąć fotel lidera zakładów bukmacherskich w Polsce (obecnie 22% udziału w rynku na pozycji wicelidera).

 

W maju 2024 Superbet sfinansował klub, do którego wrócił Lukas Podolski na koniec kariery. Wsparcie kwotą 75.000 PLN zostało przeznaczone na wyjazd turniejowy akademii Górnika Zabrze do Stanów Zjednoczonych.

 

 

We wrześniu 2023, na rynku serbskim, ambasadorem został gracz NBA pochodzący z Serbii: Nikola Jokić. Tegoroczny mistrz i dwukrotny MVP finałów NBA stał się tym samym jednym z najważniejszych czynnych sportowców, będących jednocześnie ambasadorem marki bukmacherskiej. Jest to potwierdzenie dynamicznego rozwoju bukmachera po wejściu na nowy rynek w Serbii. Nikola Jokić jest jednym z czołowych sportowców tego kraju.

 

W 2022 roku ambasadorami SUPERBET byli:

 1. Jerzy Dudek.
 2. Sławomir Peszko.
 3. Jan Błachowicz (MMA).
 4. Jolanta Zasępa (autorski program sportowy w Sport.pl czy Polsat Sport).

 

W 2021 roku ambasadorami SUPERBET byli:

 1. Iza Koprowiak (dziennikarka sportowa związana z Przeglądem Sportowym).
 2. Konrad Szymański (youtuber).
Ambasadorzy stojący w linii na czerwony tle i napisem po prawej Razem jesteśmy SUPER!

Od lewej: Konrad Szymański, Jerzy Dudek, Izabela Koprowiak, Jolanta Zasępa, Sławomir Peszko i Jan Błachowicz.
Źródło: materiały superbet

Jerzy Dudek

Pierwszym ambasadorem marki SUPERBET w Polsce został były bramkarz reprezentacji Jerzy Dudek. Podczas otwierania pierwszych punktów stacjonarnych uczestniczył w licznych promocjach i konkursach, a nawet składał w nich wizyty.

Jerzy Dudek pokazuje czerwone logo superbet pod rozpiętą białą koszulą w asyście dwóch przedstawicieli bukmachera

Jerzy Dudek zostaje ambasadorem SUPERBET, prezentacja na PGE Narodowy,
Źródło: materiały superbet

Jan Błachowicz

Jan Błachowicz był związany z KSW w latach 2007-2014, by finalnie zdobyć tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej. Nasze polskie podwórko jest amatorskie, w porównaniu do amerykańskiej UFC. Błachowicz potrzebował 6 lat, by potwierdzić swoją dominację także na świecie! W 2020 roku zdobył tytuł mistrza UFC w wadze półciężkiej! Jego bilans w karierze MMA to do 2020 roku 27 zwycięstw i 8 porażek.

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko (rocznik 1985) jest wieloletnim reprezentantem Polski w piłce nożnej (2008-2018). W 44 występach zdobył 2 bramki, grając na pozycji pomocnika. Na boisku wyróżniał się szybkością i nieustępliwością. Poza nim objawiał się jako dobrych duch zespołu.

Ja zawsze starałem się czerpać radość z gry w piłkę. Tak jest do tej pory i uważam, że podobnych emocji ma dostarczać ludziom rozrywka u bukmachera. Gdy gracie, to grajcie dla pozytywnych wrażeń” – komentuje Peszko.

Zasępa, Koprowiak i Szymański

Jolanta Zasępa wraz z Izą Koprowiak i Konradem Szymańskim będą mieli za zadanie trafić do młodego pokolenia poprzez kanał na YouTube’ie.

Całkiem ambitnie im to wychodzi:

1.5. Sponsoring

1 lipca 2023 Superbet ogłosił przynajmniej 3-letnią umowę sponsoringową jako sponsor strategiczny Lecha Poznań (oraz ich Akademii).
Polski klub z Ekstraklasy jest 8-krotnym Mistrzem Polski i 5-krotnym zdobywcą Pucharu Polski.
To jedna z największych umów w polskiej piłce klubowej i pierwsza w takiej formule.

W Ekstraklasie Superbet sponsoruje też Górnika Zabrze (od 2022 roku), do którego na koniec swojej kariery postanowił zawitać Łukasz Podolski.

W niższych ligach piłkarskich Superbet sponsoruje GKS Tychy i Stomil Olsztyn, a w sportach zimowych Polski Związek Narciarski.

 

W czerwcu 2023 roku Superbet rozpoczął współpracę z Polską Ligą eSportową. Zaowocuje to innowacyjnymi aktywnościami dla społeczności esportowej w Polsce i obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

 

W 2021 roku SUPERBET był sponsorem TS Wisła Kraków (koszykówka mężczyzn), a rok wcześniej Cracovia Marathon 2020.

Kibice na stadionie pokazujący czerwone kartki na dolnej trybunie i białe kartki na górnej trybunie

W 2020 roku Superbet zaczął od sponsorowania m.in. żużla.
Źródło: materiały bukmachera Superbet

Napis Made in Europe CEEG Awards w środku koła z żółtych gwiazdek

Logo CEEG Awards,
Źródło: hipther.com

1.6. Nagrody i wyróżnienia

Firma jest zdobywcą nagród w plebiscycie NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022 w kategorii:

 • Najlepszy Bukmacher,
 • Najlepsza Aplikacja Mobilna,
 • Najlepszy Marketing,
 • Nagroda Użytkowników.

16 września 2022 Superbet został ogłoszony najlepszym bukmacherem Europy Środkowo – Wschodniej! (Central and Eastern European Gaming Awards w Budapeszcie na Węgrzech).

Superbet twierdzi, że konferencja CEEGC to największe, branżowe wydarzenie w naszej części kontynentu.
Głosy oddawali uczestnicy konferencji z podziałem na kilkanaście kategorii hazardowych: 

 • BEST ONLINE CASINO IN CEE 2022: PRINCESS CASINO
 • ONLINE CASINO – BEST CUSTOMER SUPPORT IN CEE 2022: BETANO
 • BEST SPORTS BETTING OPERATOR IN CEE 2022: SUPERBET
 • SPORTS BETTING – BEST CUSTOMER SUPPORT IN CEE 2022: STANLEYBET
 • BEST LOTTERY SERVICE PROVIDER IN CEE 2022: SZERENCSEJÁTÉK ZRT.
 • BEST ONLINE CASINO PROVIDER IN CEE 2022: WAZDAN
 • RISING STAR – ONLINE CASINO TECHNOLOGY IN CEE 2022: ENDORPHINA
 • ONLINE CASINO INNOVATOR IN CEE 2022: EVOPLAY
 • BEST SPORTS BETTING PROVIDER IN CEE 2022: ALTENAR
 • RISING STAR – SPORTS BETTING TECHNOLOGY IN CEE 2022: BETCONSTRUCT
 • BEST SPORTS BETTING INNOVATION IN CEE 2022: GIG (GAMING INNOVATION GROUP)
 • RISING STAR – VIRTUAL SPORTS / FANTASY SPORTS IN CEE 2022: GLOBAL BET
 • BEST VIRTUAL SPORTS / FANTASY SPORTS PROVIDER IN CEE 2022: GLOBAL BET
 • BEST ESPORTS SERVICE PROVIDER IN CEE 2022: ODDIN.GG
 • BEST TESTING LABORATORY IN CEE 2022: GAMING LABORATORIES INTERNATIONAL(GLI)
 • BEST PAYMENTS SERVICE PROVIDER IN CEE 2022: PAYSAFE
 • BEST INDUSTRY PRESS IN CEE 2022: VIXIO – GAMBLINGCOMPLIANCE
 • BEST AUXILIARY IGAMING SERVICE PROVIDER IN CEE 2022: ALL-IN GLOBAL
 • BEST HOSTING PROVIDER IN CEE 2022: NETSHOP INTERNET SERVICES
 • BEST SUPPORT FOR RESPONSIBLE GAMBLING IN CEE 2022: AMUSNET INTERACTIVE (FORMER EGT INTERACTIVE)

Źródło: https://hipther.com/events/ceegc/ceegawards2022/

Niestety nie wiem jacy inni bukmacherzy byli na konferencji, więc trudno określić ilu innych bukmacherów było do głosowania i czy wygrana faktycznie jest powodem do dumy.

==

Superbet otrzymał także nagrodę na polskim rynku (Better Collective “Polskie Nagrody Bukmacherskie” 2022) w kategorii Najlepszy Bukmacher Roku.

Został też wyróżniony w 2022 roku przez United Nations Global Compact za podejmowanie działań na rzecz przeciwdziałania korupcji i szarej strefie.

==

Superbet znalazł się także na liście nominowanych do nagrody SBC Awards (22 września 2022 w Barcelonie) w kategorii NAJLEPSZY OPERATOR ZAKŁADÓW SPORTOWYCH EUROPY WSCHODNIEJ. Nagrody jednak nie zdobył. Polski rynek reprezentowały Superbet i STS.

2. Oferta Superbet

Jak wygląda oferta bukmachera?

2.1. Opcja Super Cashout

Cash-out

Kupon z kursem 3.50 zagrany za 25 PLN i 3 opcjami wypłaty cash-out na dole.

Super Cashout w Superbet to 3 rodzaje wypłat cashout (zalecam domyślny wybór “Wyświetlona kwota”, chyba że lubisz się zgadzać na koty w worku).

Od października 2021 zwroty „Super Cashout” są oferowane także poniżej wniesionej stawki, niezależnie od rodzaju kuponu i momentu postawienia zakładu.

 

Oferowane są 3 opcje ustawień zwrotów:

1. Wyświetlona kwota: tylko wyświetlona kwota zostanie wypłacona.
Jeśli między kliknięciem a akceptacją kwota ulegnie zmianie, CashOut nie zostanie zrealizowany.

2. Dowolna kwota: kupon zostanie wypłacony, nawet jeśli w międzyczasie kwota ulegnie zmianie. Gracz akceptuje każdą zmianę kwoty do wypłaty.

3. +/- 10%: twój kupon zostanie wypłacony, jeśli kwota nie zmieni się o więcej niż 10%.

 

2.2. Betswipe

Betswipe to nowy produkt wprowadzony we wrześniu 2023. Betswipe został przez Superbet okrzyknięty Tinderem dla kuponów (Tinder to aplikacja randkowa dla tych, którzy go nie kojarzą).

Dzięki prostej serii wyborów piłka nożna/tenis, gospodarze/goście, ofensywnie/defensywnie, itp. możesz stworzyć swój kupon w 2 minuty.

Budowanie zwycięskiego kuponu to slalom pomiędzy pytaniami, na które szukasz właściwej odpowiedzi. Czasem nie wyrabiasz się na zakręcie? Od teraz Superbet pomoże Ci zwycięsko trafić na metę dzięki nowej funkcji społecznościowej. Betswipe to… Tinder dla kuponów. Widzisz jak grają inni i przesuwając ich typy w lewo lub prawo decydujesz, czy chcesz obstawić tak samo.

Aby skorzystać z Betswipe:

 1. Zaloguj się w aplikacji Superbet.
 2. Przejdź do sekcji zakładów live.
 3. Wybierz funkcję Betswipe.

Żeby móc skorzystać z tej funkcji musisz być użytkownikiem Supersocial, społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet, pozwalającej dzielić się swoimi typami i kuponami i czerpać inspiracje od ekspertów, jak Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych.

UWAGA SureBety.pl:
Jeśli będziesz korzystał z Betswipe, to możesz oczekiwać podobnych wyników, jak osiąga społeczność. Jeśli będziesz obstawiał “z tłumem”, to pamiętaj, że ponad 85% graczy NIE zarabia na zakładach. Warto włożyć wysiłek w skonstruowanie własnego kuponu, opartego na rzetelnej analizie.

2.3. Gry wirtualne

Superbet wprowadził do oferty zakłady na sporty wirtualne.

Dostawcami oprogramowania jest lider tego produktu na świecie — Golden Race — oraz firma nsoft.

Obstawiać można takie sporty wirtualne jak:

 1. Piłka nożna.
 2. Virtual Football League.
 3. Rzuty karne.
 4. Wyścigi chartów.
 5. Wyścigi chartów 2.
 6. Wyścigi konne.
 7. Wyścigi konne 2.
 8. Wirtualny żużel.
 9. Wyścigi MotoGP.
 10. Wyścigi samochodowe.

Wiele z gier ma wersję DEMO (demonstracyjną, czyli można wypróbować grę za darmo).

2.4. Mega oferta dla VIP-ów

Jeden z Czytelników SureBety.pl uważa, że program VIP w Superbet jest rewelacyjny.

W ramach statusu VIP ma następujące udogodnienia:

 • w każdą środę VIP-y dostają 3000 PLN bonus (wymagany obrót 3x)
 • w każdą sobotę 2000 PLN (obrót 3x)
 • w każdą niedzielę 2000 PLN (obrót 3x)
 • we wrześniu 2023 zorganizowali konkurs dla VIP-ów 40 dni: 10 osób z największym obrotem sponsorowany wylot do Miami w hotelu *****Hilton + wyżywienie; do tego wyjazd na mecz NFL i NBA + inne atrakcje
 • NIE robią problemów z zaświadczeniami: wysyłają do punktu, zbierali je 6 miesięcy i dało się odebrać wszystkie naraz

3. Zalety SUPERBET

Wysoka wiarygodność:

 • duży kapitał, wysokiej jakości personel i pozycja lidera na rynku rumuńskim
 • wysokiej jakości Zarząd i pracownicy, ambitne cele i plany, które mają w założeniu dobrze zaspokoić potrzeby “Kowalskiego”

Atrakcyjna oferta:

 • dobre kursy bukmacherskie
 • szeroka oferta (tygodniowa oferta do druku ma 100 stron!)
 • atrakcyjne promocje z prostymi warunkami obrotu

Wysoka jakość obsługi klienta:

 • duże i atrakcyjne punkty stacjonarne
 • czat online w języku polskim z opcją załącznika
 • możliwość wykazania legalnego dochodu (dużo punktów stacjonarnych; zaświadczenie następnego dnia po wygranej albo następnego dnia po wypłacie)
 • NIE robią problemów z zaświadczeniami (można odebrać zbiorczą większą ilość po zgłoszeniu)

Wygoda:

 • strona dostosowana do urządzeń mobilnych i aplikacja mobilna SUPERBET
 • opcja wyszukiwania zakładu po słowie kluczowym
 • podgląd na tabele lig i strona z wynikami

Według badań przewagi konkurencyjnej Superbet wyróżnia się na tle innych bukmacherów pod względem 7 głównych czynników:

 1. Atrakcyjne Promocje.
 2. Wysokie Kursy.
 3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesięcznie).
 4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesięcznie live events).
 5. Aplikacja Mobilna (stabilna, bezawaryjna, prosta w obsłudze, szybka).
 6. Atrakcyjny Cashout.
 7. Szybkie Wypłaty.

Ponadto Superbet promuje wprowadzenie podatku od zakładów GGR w Polsce[1] (w miejsce podatku obrotowego 12%), co byłoby bardzo korzystne dla graczy, przychodów państwa i branży zakładów, zmniejszając jednocześnie szarą strefę.

4. Wady SUPERBET

Oferta

  • podatek obrotowy 12% od każdego kuponu
  • mogą Ci odebrać bonus, bo… nie zaznaczyłeś zgód marketingowych
  • od 2024 r. komplikacja dołączenia do promocji (trzeba się zapisać, a potem to potwierdzić…)

Obsługa klienta

 • robią problemy z wypłatą, jeśli nie zrobiłeś wymaganego obrotu (zaproponuj rezygnację z bonusu i wygranych + pokrycie 5% kosztów administracyjnych)
 • jeśli ich ogrywasz przez rok, to spodziewaj się ponownej, długiej weryfikacji

Wygoda

5. Bonusy i promocje SUPERBET

5.1. 3754 PLN na start

Składowe bonusu powitalnego:

 • Cashback 3500 PLN bez ryzyka
 • Bonus od pierwszej wpłaty 200 PLN
 • Extra bonus 34 PLN
 • Bonus za pobranie aplikacji 20 PLN

Aby otrzymać pakiet powitalny SUPERBET:

 1. Wejdź na stronę bukmachera Superbet.
 2. Zarejestruj konto używając kodu promocji SUREBETY (jeśli w formularzu rejestracji wyświetla się inny, to trzeba zmienić).
 3. W ciągu 14 dni od akceptacji wpłać wymagany depozyt (min. 20 PLN).
Zaznaczony w formularzu rejestracji autouzupełniony kod promocji SUREBETY

Wpisz kod promocyjny SUREBETY, aby uzyskać najwyższy bonus powitalny.

5.2. Super PRZEWAGA

Super przewaga to wyjątkowa promocja, w której możesz wygrać kupon zanim zdarzenie dobiegnie końca. Jeśli nawet końcowy wynik będzie dla ciebie niesprzyjający, to i tak twój kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany!

Daje to graczowi bardzo dużą przewagę, która może z nawiązką zniwelować podatek obrotowy 12%, jeżeli mecze zostaną dobrze dobrane do kuponu.

Biały napis SUPER PRZEWAGA Rozliczamy zakłady przed końcem meczu na tle dynamicznych sportowców

Źródło: Materiały bukmachera

Promocja dotyczy wybranych rozgrywek dla poszczególnych dyscyplin:

Piłka nożna — jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 2 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

Tenis ziemny — jeśli wytypowany przez Ciebie zawodnik wygra dowolny set 6:0 – niezależnie od końcowego wyniku, rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

Koszykówka — jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 15 punktów przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

Siatkówka — jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna wygra pierwsze 2 sety w spotkaniu – niezależnie od końcowego wyniku, rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

Piłka ręczna — jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 6 goli przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

Hokej na lodzie — jeśli wytypowana przez Ciebie drużyna osiągnie w dowolnym momencie spotkania 3 gole przewagi – niezależnie od końcowego wyniku, rozliczymy Twój zakład jako wygrany.

SPORT ROZGRYWKI RYNKI

Piłka nożna

2 gole przewagi

 • Mistrzostwa Świata 2022 (wszystkie mecze)
 • Liga Narodów UEFA (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Polskie drużyny w europejskich pucharach (wszystkie mecze polskich drużyn w LM, LE i LK w sezonie 2022/2023)
 • Liga Mistrzów (wszystkie mecze od III rundy kwalifikacyjnej w sezonie 2022/2023)
 • Liga Europy (wszystkie mecze od III rundy kwalifikacyjnej w sezonie 2022/2023)
 • Liga Konferencji Europy (wszystkie mecze od III rundy kwalifikacyjnej w sezonie 2022/2023)
 • Polska: Ekstraklasa + 1 Liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Polski (wszystkie mecze od 1/8 finału w sezonie 2022/2023)
 • Anglia: Premier League + Championship (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Anglii (FA Cup) (wszystkie mecze od 1/8 finału w sezonie 2022/2023)
 • Hiszpania: LaLiga + LaLiga2 (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Króla Hiszpanii (wszystkie mecze od 1/8 finału w sezonie 2022/2023)
 • Włochy: Serie A + Serie B (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Włoch (wszystkie mecze od 1/8 finału w sezonie 2022/2023)
 • Niemcy: Bundesliga + 2. Bundesliga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Niemiec (wszystkie mecze od 1/8 finału w sezonie 2022/2023)
 • Francja: Ligue 1 + Ligue 2 (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Francji (wszystkie mecze od 1/8 finału w sezonie 2022/2023)
 • Holandia – Eredivisie (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Portugalia – 1.liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Austria – Bundesliga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Bułgaria – 1.Liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Chorwacja – 1.liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Czechy – 1. Liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Dania – Superliga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Finlandia – 1.liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Grecja – Super League (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Rumunia – 1.liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Puchar Rumunii (wszystkie mecze od 1/2 finału w sezonie 2022/2023)
 • Serbia – Super Liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Szkocja – Premiership (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Szwajcaria – Super League (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Turcja – Super Lig (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Węgry – 1. liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Mecz (1,2,1X,X2,12)
 • Super Kursy (1,2,1X,X2,12)

Tenis

6:0 w secie
0:6 w secie

 • Wszystkie turnieje ATP i WTA 250, 500, 1000, ATP i WTA Finals oraz wielkie szlemy w sezonie 2022 – mężczyźni, kobiety, debel (oprócz meczów kwalifikacyjnych)
 • Mecz (1,2)
 • Super Kursy (1,2)

Koszykówka

15 pkt przewagi

 • USA – NBA (wszystkie mecze w fazie play-off i play-in w sezonie 2022/2023)
 • Euroliga (M) (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • EuroBasket 2022 (wszystkie mecze mężczyzn od 01.09 do 18.09.2022)
 • Eurocup (wszystkie mecze mężczyzn oraz kobiet w sezonie 2022/2023)
 • Energa Basket Liga (M) (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Francja – LNB (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Hiszpania – ACB (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Włochy – Lega A (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Turcja – Super Ligi (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Mecz (1,2,1X,X2)
 • Super Kursy (1,2,1X,X2)
 • Zwycięzca (1,2)

Siatkówka

2:0 w setach

 • Polska – PlusLiga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Polska – Tauron Liga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Mistrzostwa Świata 2022 (wszystkie mecze mężczyzn od 26.08 do 11.09.2022)
 • Liga Mistrzów (wszystkie mecze mężczyzn oraz kobiet w sezonie 2022/2023)
 • Włochy – SuperLega (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023)
 • Mecz (1,2)
 • Super Kursy (1,2)

Piłka ręczna

6 goli przewagi

 • Liga Mistrzów (wszystkie mecze mężczyzn oraz kobiet w sezonie 2022/2023) 
 • European League (wszystkie mecze mężczyzn oraz kobiet w sezonie 2022/2023) 
 • Polska – Superliga (M) (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Francja – Starligue (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Hiszpania – Liga ASOBAL (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Niemcy – Bundesliga (wszystkie mecze mężczyzn w sezonie 2022/2023)
 • Mecz (1,2,1X,X2)
 • Super Kursy (1,2,1X,X2)

Hokej na lodzie

3 gole przewagi

 • USA – NHL (wszystkie mecze w fazie play-off w sezonie 2022/2023)
 • Niemcy – DEL (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023 + playoff)
 • Czechy – Extraliga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023 + playoff)
 • Szwecja – SHL (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023 + playoff)
 • Finlandia – Liiga (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023 + playoff)
 • Polska Hokej Liga (M) (wszystkie mecze w sezonie 2022/2023 + playoff)
 • Mecz (1,2,1X,X2,12)
 • Zwycięzca (1,2)
 • Super Kursy (1,2,1X,X2,12)

Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera Superbet.

5.3. Supergame Spot a Wheel

Weź udział w DARMOWEJ zabawie typerskiej i wygraj SUV lub udział w puli nagród 125.000 PLN (promocja cyklicznie odświeżająca się):

Kod promocyjny FB34 z białym SUV-em po prawej

5.3. SuperGame JackPot

 1. Typuj dokładne wyniki.
 2. 2 PLN dla każdego Uczestnika, który udzielił poprawnej odpowiedzi na 1 pytanie.
 3. Daj sobie szansę na udział w podziale JackPota min. 50.000 PLN!


Biały napis Supergame Jackpot 75000 PLN w Gotówce za darmo z żółtym przyciskiem na dole

Przykładowy podział nagród (runda nr 89: 05.09-11.09.2022):

4 poprawne odpowiedzi: 0 klientów, 0 zł/klient

3 poprawne odpowiedzi: 1 klient, 16700 zł/klient

2 poprawne odpowiedzi: 206 klientów, 41 zł/klient

1 poprawna odpowiedź: 5572 klientów, 2 zł/klient

Wyniki: 

 1. C.Palace – Manchaster Utd (przełożony)
 2. Raków – Legia (3+:0)
 3. Juventus – Salernitana (2:2)
 4. Monaco – Lyon (2:1)
 5. Betis – Villareal (1:0)

5.4. 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej

Pobierz aplikację mobilną Superbet w ciągu 7 dni od momentu złożenia pierwszego depozytu. Po zalogowaniu odbierz dodatkowy freebet 20 PLN.

Wymagany obrót: 1x po min. kursie @1.80 w ciągu 10 dni.

5.5. SuperSpin: zakręć i wygraj każdego dnia

Zaloguj się na konto Superbet każdego dnia i przejdź do promocji “Zakręć i wygraj każdego dnia“.

Dalsze instrukcje pojawiają się tylko zalogowanych, więc nie chcę ich zdradzać…

Po lewej biały napis Zakręć i wygraj każdego dnia a po prawej Jolanta Zasępa na tle koła fortuny

Codziennie możesz wylosować nagrodę.

Na kole pojawią się różne rodzaje bonusów do wykręcenia – freebety, bonusy od depozytu czy produkty dot. sportów wirtualnych.

5.6. Promocja SUPERBONUS

Promocja “SUPERBONUS” jest dla fanów kuponów AKO (wcześniej nazywała się Mocne uderzenie, ale grafiki nie zostały zaktualizowane):

Napis Mocne uderzenie z Janem Błachowiczem pokazującym uniesione bicepsy

Zbierz na kuponie min. 5 zdarzeń, z których każde ma kurs min. 1.20, aby otrzymać bonus zgodnie z poniższą tabelą.

Za min. 7 zdarzeń na kuponie grasz “bez podatku 12%”.
Przy 9 zdarzeniach bukmacher pokrywa podatek obrotowy (12%) i dochodowy (10%).

Do promocji nie wliczają się zdarzenia:

 • z oferty Super Mecz
 • rozliczone po kursie @1.0 (np. odwołane)
5 zdarzeń + 7%
6 zdarzeń + 10%
7 zdarzeń + 15%
8 zdarzeń + 20%
9 zdarzeń + 25%
10 zdarzeń + 30%
11 zdarzeń + 35%
12 zdarzeń + 40%
13 zdarzeń + 45%
14 zdarzeń + 50%
15 zdarzeń + 55%
16 zdarzeń + 60%
17 zdarzeń + 65%
18 zdarzeń + 70%
19 zdarzeń + 75%
20 zdarzeń + 80%
21 zdarzeń + 85%
22 zdarzeń + 90%
23 zdarzeń + 95%
24+ zdarzeń + 100%

5.7. SuperBets

SuperBets to po prostu zakłady specjalne na najbardziej popularne ligi piłki nożnej.

Obejmują one zakłady spoza standardowej oferty, takie jak:

 • zakłady na żółte kartki,
 • zakłady na czerwone kartki,
 • zakłady na rzuty rożne,
 • zakłady na strzelca bramki.

Większość z nich będzie dotyczyła oferty przedmeczowej, ale mogą się pojawiać także w zakładach na żywo.

5.8. Bonus Dnia

Na każdy dzień tygodnia Superbet przygotował jakąś promocję (niestety od 2024 r. ich wartość uległa obniżeniu).

Szczegóły: zakładka PROMOCJE -> Bonus Dnia na górze strony bukmachera:

Zaznaczona czwarta od lewej zakładka promocje w czerwonym menu

Kliknij “Promocje” na stronie bukmachera Superbet, aby przejrzeć aktualne oferty bonusowe

5.9. Promocje stałe i okresowe

Jak widzisz bukmacher Superbet dba o to, abyś się nie nudził i miał powody do powrotu.

Bonusy i promocje ulegają zmianie. Niektóre są stałe, a niektóre okresowe. Zapoznaj się z nimi i zaglądaj regularnie do zakładki “Promocje” w górnym menu. Korzystaj z oferty bukmachera, by zmaksymalizować swoją przyjemności (i zyski) z obstawiania.

Zobacz stronę Superbet
Kod promocyjny: SUREBETY

6. Moja opinia o SUPERBET

SUPERBET wyraźnie odrobił pracę domową. Nie dość, że jako jedyny zagraniczny bukmacher otrzymał polską licencję, to w dodatku zdobył wielu wartościowych pracowników konkurencyjnych firm lokalnych takich jak Fortuna, STS czy nawet z zagranicznego William Hill.

Plotki głoszą, że “starzy” legalni bukmacherzy mocno obawiają się nowego konkurenta, który na rynek wszedł w 2018 roku. Pierwsze kroki SUPERBET w Polsce skierował do silnego ambasadora – Jerzego Dudka. Widać, że mają ogromny kapitał i w krótkim czasie chcą się mocno wypromować. W połączeniu z pozycją lidera w Rumunii i zapowiedziami prezesa SUPERBET widać, że plotki te nie są bezpodstawne.

Wyraźnie stawiają na jakość usługi. To mi się podoba, bo to oznacza wiele plusów dla graczy. Multum promocji, wśród których każdy powinien znaleźć coś interesującego dla siebie.

SUPERBET zapowiadał na starcie nowoczesne punkty (min. 60m2), stabilną i niską marżę (padło porównanie do bet365). Dodatkowo wysoką jakość obsługi klienta (szkolenia dla pracowników punktów), co miało zapewnić sukces na polskim rynku. Myślę, że dobrze się z tej obietnicy wywiązali.

Nie udało im się otworzyć zapowiadanych przed MŚ w Rosji (czerwiec 2018) 250 punktów stacjonarnych. W Polsce dominuje raczej trend zamykania punktów stacjonarnych i wraz z nadejściem  pandemii w 2020 roku, dalsze plany ekspansji zostały stonowane.

Strona internetowa praktyczna, z profesjonalnym wyglądem. Zdecydowanie zasługują na miano “super”.

7. Rejestracja w SUPERBET

Zobacz stronę Superbet
Kod promocyjny: SUREBETY

7.1. Jak założyć konto gracza w SUPERBET?

 1. Wejdź na stronę Superbet.pl.
 2. Wypełnij formularz:
  imię i nazwisko,
  email
  login + hasło
  narodowość + kraj zamieszkania
  numer PESEL
  (numer telefonu, numer dowodu osobistego i dokładny adres zamieszkania będą potrzebne potem do wypłaty).
 3. Odbierz email powitalny i kliknij w link weryfikacyjny.
 4. Zaloguj się.
 5. Polecam jak najszybciej zweryfikować tożsamość (to nudny proces, który jest niezbędny do wypłaty i lepiej mieć go od razu “z głowy”).
 6. Zapoznaj się z warunkami interesującej Cię promocji/bonusu i możesz przejść do wpłaty.


Zaznaczony w formularzu rejestracji autouzupełniony kod promocji SUREBETY

Kod promocyjny SUREBETY powinien się automatycznie uzupełnić po kliknięciu w nasz link, aby uzyskać najwyższy bonus powitalny.

7.2. Opcje płatności

Jak płacić w SUPERBET? U bukmachera możesz płacić kartą kredytową, BLIK-iem, dokonać przelewu na rachunek bankowy i z pomocą najpopularniejszych metod płatności.
Bukmacher oferuje następujące formy płatności:

7.3. Wypłaty

W Superbet.pl rozróżniamy siedem metod płatności przeznaczonych do wypłat.
Pięć z nich pozwala w zaledwie kilka minut wypłacić wygrane, które znajdą się na koncie bankowym/kontach e-wallet naszych klientów.

W Superbet.pl najczęściej używaną metodą płatności do procesowania wypłat są Przelewy24, bo to nasza najszybsza metoda płatności – wygrane zlecane są na rachunek bankowy trafiają do odbiorcy w czasie 15 minut. Transakcje są błyskawicznie przetwarzane, także w weekendy.

Na wypłatę środków w trybie natychmiastowym możesz liczyć w przypadku tych płatności:

 • Przelewy24,
 • PayPal,
 • Neteller,
 • Skrill,
 • Paysafecard.

Wypłaty przelewem bankowym można realizować następująco:

 • przelew tradycyjny musi być wypłacony tylko na konto bankowe, którego głównym właścicielem jest gracz,
 • przelew natychmiastowy (np. przez Przelewy24) może być na dowolny numer konta (w tym na konto osoby trzeciej, do której gracz ma pełnomocnictwo)

7.4. Ile punktów stacjonarnych ma Superbet?

W sierpniu 2022 Superbet ma 81 punktów stacjonarnych:

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

Oleśnica (56-400) Rzemieślnicza 10 poniedziałek 10:00 – 18:00,
wtorek – sobota 10:00 – 20:00,
niedziela 10:00 – 18:00,
święta 10:00 – 15:00
Strzegom (58-150) Bohaterów Getta 12 poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Środa Śląska (55-300) Legnicka 25 poniedziałek – niedziela 09:30 – 21:00
Wrocław (50-031) Jedności Narodowej 96/1a poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

Świecie (86-100) Paderewskiego 1 poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00
Toruń (87-100) Jamontta 10a-10d paw.3 poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

Tomaszów Lubelski (22-600) Lwowska 50 poniedziałek – niedziela 10:00 – 19:00
Świdnik (21-040) Niepodległości 17/17 poniedziałek – piątek 09:00 – 18:00,
sobota 09:00 – 16:00,
niedziela 09:00 – 15:00

 

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

Gubin (66-620) Bolesława Krzywoustego 131/46 poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00
Krasnystaw (22-330) Plac 3-go Maja 6 poniedziałek – piątek 09:30 – 17:00,
sobota 09:30 – 16:00,
niedziela 10:00 – 15:00,
święta 10:00 – 14:00
Słubice (69-100) Mickiewicza 2 poniedziałek – niedziela 10:00 – 21:00
Zielona Góra (65-536) Wyszyńskiego 40A/17 poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Rawa Mazowiecka (96-200) Jerozolimska 3 poniedziałek 10:00 – 18:00
wtorek – sobota 10:00 – 19:30
niedziela 10:00 – 18:00
Wieluń (98-300) Kopernika 25 poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota – niedziela 10:00 – 16:00
święta 10:00 – 14:00

 

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

Andrychów (34-120) 1 Maja 4 poniedziałek – sobota 08:00 – 22:00
niedziela 08:00 – 21:00
Andrychów (34-120) Starowiejska 38D poniedziałek – czwartek 12:00 – 22:00,
piątek 12:00 – 23:00,
sobota 9:00 – 23:00,
niedziela 9:00 – 22:00
Gdów (32-420) Bocheńska 158 poniedziałek – czwartek 12:00 – 22:00,
piątek – sobota 12:00 – 23:00,
niedziela 12:00 – 22:00
Kraków (31-620) Bohaterów Września 1C lok. 2U poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Kraków (30-611) Bojki 4 paw. 15/5A poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Niepołomice (32-005) Targowa 4D poniedziałek – piątek 9:30 – 19:00,
sobota 9:30 – 18:00,
niedziela 9:30 – 16:00,
święta – nieczynne
Nowy Sącz (33-300) Nawojowska 15a poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Oświęcim (32-602) Pl. Pokoju 9 poniedziałek – sobota 10:00 – 22:00
niedziele i święta 10:00 – 20:00
Oświęcim (32-600) Nojego 5 poniedziałek – czwartek 9:00 – 21:00
piątek – sobota 09:00 – 22:00
niedziela 9:00 – 21:00
Szczucin (33-230) Rynek 22 poniedziałek – niedziela 09:00 – 23:00

 

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Ożarów (05-850) Poznańska 280 lok 1 poniedziałek – sobota 10:00 – 19:00,
niedziela – 10:00 – 18:00
Płock (09-400 Aleja Floriana Kobylińskiego 2 poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 16:00
niedziela – nieczynne
Pruszków (05-800) Wojska Polskiego 16a lok.16 poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00
święta 10:00 – 16:00
Radom (26-600) Osiedlowa 2F poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00
Sierpc (13-200) Płocka 24E poniedziałek – niedziela 09:00 – 19:00
Sokołów Podlaski (08-300) Wokulskiego 1/6A poniedziałek 9:30 – 19:00,
wtorek – sobota 9:30 – 21:00,
niedziela i święta 9:30 – 18:00
Warszawa (00-508) Aleje Jerozolimskie 33 poniedziałek – niedziela 09:00 – 23:00
Warszawa (02-784) Pasaż Ursynowski 1 lok.14 poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Warszawa (03-734) Targowa 72 PAW. 26 poniedziałek – sobota 09:30 – 20:00
niedziela i święta 09:30 – 18:30
Warszawa (02-684) Puławska 246 paw 11D poniedziałek – sobota 11:00 – 19:00
niedziela – nieczynne

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

Olesno (46-300) Labora 4/8 poniedziałek – sobota 09:30 – 19:00,
niedziela 09:30 – 15:00

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

Lubaczów (37-600) Kazimierza Wielkiego 2 poniedziałek 9:00 – 19:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00,
święta – nieczynne
Nowa Dęba (39-460) Aleja Zwycięstwa 1a poniedziałek 09:00 – 18:00,
wtorek – sobota 09:00 – 19:00,
niedziela 09:00 – 18:00
Rzeszów (35-326) Cicha 3 poniedziałek 11:00 – 17:00,
wtorek – niedziela 11:00 – 20:00,
święta 11:00 – 20:00
Rzeszów (32-215) Marszałkowska 15 poniedziałek 10:00 – 18:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00
Tarnobrzeg (39-400) Al. Niepodległości 2A poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00

 

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

Białystok (15-774) Kołłątaja 65 lok.5 poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Bytów (77-100) Sikorskiego 32 B poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Łapy (18-100) Główna 32 lok 10 poniedziałek 10:00 – 18:00,
wtorek 10:00 – 23:00,
środa – czwartek 10:00 – 21:00,
piątek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 15:00
Puck (84-100) Wałowa 7 poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00

 

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

Bytom (41-902) Jagiellońska 1 poniedziałek – niedziela 11:00 – 21:00
święta 11:00 – 21:00
Chorzów (41-500) 11 listopada 15 poniedziałek – niedziela 09:00 – 21:00
Chorzów (41-500) Katowicka 126 poniedziałek – niedziela 9:00 – 22:00
Chorzów (41-500) Krzyżowa 19 poniedziałek – niedziela 10:00 – 21:00
Dąbrowa Górnicza (41‑300) Karola Adamieckiego 11A/2 poniedziałek – niedziela 10:00 – 22:00
święta 10:00 – 22:00
Knurów (44-196) Lotników 6 poniedziałek – niedziela 12:00 – 18:00
Piekary Śląskie (41‑949) Oświęcimska 98 poniedziałek – niedziela 9:00 – 22:00
święta 9:00 – 22:00
Ruda Śląska (41-706) Solidarności 22 lok 10 poniedziałek – niedziela 9:00 – 22:00
święta 9:00 – 22:00
Sosnowiec (41-200) Braci Mieroszewskich B-4/1 poniedziałek – sobota 09:00 – 20:00,
niedziela 09:00 –15:00
Sosnowiec (41-219) Cypriana Kamila Norwida 3 poniedziałek – sobota 08:00 – 22:00,
niedziela 09:00 – 21:00
Sosnowiec (41-200) Warszawska 11 poniedziałek – niedziela 08:00 – 21:00

 

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

Kazimierza Wielkiego (28‑500) 1 Maja 19A poniedziałek – piątek 10:00 – 19:00,
sobota 10:00 – 18:00,
niedziela 10:00 – 16:00,
święta – nieczynne
Kielce (25-435) Ćwiklińskiej 1B poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00,
święta 9:00 – 21:00
Kielce (25-536) Wojewódzka 2 poniedziałek – piątek 09:00 – 18:00,
sobota 09:00 – 17:00,
niedziela 09:00 – 16:00
Ostrowiec Świętokrzyski
(27‑400)
11 Listopada 26b poniedziałek – piątek 14:00 – 22:00
sobota – niedziela 11:00 – 22:00
święta 11:00 – 22:00

 

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Działdowo (13-200) Kościuszki 5A poniedziałek – niedziela 9:00 – 19:00
Kętrzyn (11-400) Traugutta 7 poniedziałek 10:00 – 17:00,
wtorek – sobota 10:00 – 18:00,
niedziela 10:00 – 16:00
Mrągowo (11-700) Wojska Polskiego 2 poniedziałek – niedziela 10:00 – 20:00

 

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

Chodzież (64-800) Wojska Polskiego 19 poniedziałek 12:00 – 17:30,
wtorek – czwartek 11:00 – 20:00,
piątek 09:00 – 20:00,
sobota 09:00 – 19:00,
niedziela 9:00 – 17:00,
święta – nieczynne
Czarnków (64-700) Sikorskiego 17 poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Gniezno (62-200) Konikowo 10 poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00
Kępno (63-600) Kościelna 4A poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Nowy Tomyśl (64-300) Tuwima 4 poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Oborniki (64-600) Armii Poznań 2 poniedziałek 9:00 – 16:00
wtorek – sobota 9:00 – 21:00
niedziela 9:00 – 19:00
Ostrzeszów (63-500) Poprzeczna 6 poniedziałek 09:00 – 17:00,
wtorek – sobota 09:00 – 21:00,
niedziela 09:00 – 18:00
Przeźmierowo (62-081) Rynkowa 68 poniedziałek – piątek 09:30 – 19:00,
sobota 09:30 – 18:00,
niedziela 09:30 – 16:30,
święta – nieczynne
Środa Wielkopolska (63-000) Daszyńskiego 4 poniedziałek 10:00 – 20:00,
wtorek – sobota 10:00 – 22:00,
niedziela 10:00 – 20:00
Trzemeszno (62-240) Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3/2 poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00
Złotów (77-400) Bolesława Krzywustego 9a poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00

 

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

Białogard (78-200) Wojska Polskiego 70 lok. 1 poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Chojna (74-500) Mieszka I 10B poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 16:00
niedziela i święta 11:00 – 15:00
Drawsko Pomorskie (78-500) Basztowa 3B poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Gryfino (74-100) Czechosłowacka 1 poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00
Karlino (78-230) Koszalińska 3 poniedziałek 9:00 – 17:00
wtorek – czwartek 10:00 – 20:00
piątek – sobota 11:00 – 21:00
niedziela 10:00 – 16:00
Kołobrzeg (78-100) Dubois 16B/9 poniedziałek 9:00 – 17:00,
wtorek – sobota 9:00 – 21:00,
niedziela 9:00 – 18:00
Myślibórz (74-300) Bohaterów Warszawy 46 poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00
sobota 10:00 – 19:00
niedziela 10:00 – 17:00
Pyrzyce (72-200) Warszawska 10 poniedziałek – niedziela 09:00 – 22:00

Zarejestruj się w SUPERBET

7.5. Jak zamknąć konto w Superbet?

Jeśli zdecydowałeś się, że NIE będziesz już używał konta Superbet, to najlepiej wypłacić z niego wszystkie środki (wszystkie warunki bonusów muszą być dokończone przed wypłatą) i zlecić jego zamknięcie.

G.7. Przed dokonaniem zamknięcia Konta Klient zobowiązany jest do wypłaty wszystkich przypisanych do Konta środków. Jeżeli zamknięcie konta nastąpiło z zawinionych przyczyn, leżących po stronie Klienta, ewentualne środki przypisane do Konta, w tym ewentualne przyszłe wygrane z nierozstrzygniętych na dzień zamknięcia konta zakładów oraz środki niepodjęte w terminie 12 miesięcy od daty zamknięcia Konta, stanowią przychód Spółki.

W momencie wypłaty może się pojawić dodatkowa weryfikacja. Nie zwlekaj – przejdź przez nią możliwie szybko i sprawnie. Gdy twoje konto nie ma już środków ani zobowiązań, napisz do obsługi klienta prośbę o zamknięcie.

Po skutecznym zamknięciu twoje dane będą przechowywane przez pełne 5 lat do 31 grudnia. Np. zamykając konto 1.07.2023 twoje dane będą trzymane do 31.12.2028.

Literatura

[1] Przeciwdziałanie Szarej Strefie: współpraca Krajowej Administracji Skarbowej z branżą hazardową i odpadową – raport UN GCNP z 2022 roku

SUPERBET zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.