Jeśli masz listę problemów, które dotyczącą zakładów bukmacherskich, to możesz je szybko rozwiązać za pomocą rozmowy ze mną na Skype.

Do Twojej dyspozycji są darmowe konsultacje email (na które odpowiadam osobiście w 2022 roku), ale niektórzy wolą porozmawiać na żywo. Dlaczego?

Dlaczego Skype?

Rozmowa na Skype jest dużo bardziej efektywna niż email: za pomocą mowy można przekazać kilka razy więcej informacji niż na piśmie. Przekaz pisemny zawiera tylko 8% całego komunikatu, bo nie widzimy mowy ciała, barwy głosu rozmówcy itp. czynników, które uzupełniają albo nawet zmieniają treść komunikatu.

Plusem rozmowy jest także możliwość natychmiastowej interakcji: jedna odpowiedź może wygenerować nowe pytanie, a za pomocą e-maila ciężko jest dobrze zgłębić temat. W ciągu 15 minut można wyjaśnić ważne wątpliwości. Rozwiązanie ich drogą mailową zajmie najczęściej kilka dni.

Jestem osobą, która ma bardzo mało czasu wolnego, ale z ww. powodów postanowiłem udostępnić Czytelnikom formę konsultacji na Skype.

Dla kogo konsultacje?

 • dla osób, które bardziej cenią czas niż pieniądze (wolą zapłacić za szybszy rozwój)
 • dla osób, które mają konkretny problem lub problemy ograniczające rozwój
 • dla osób, które nie wiedzą czy zakłady bukmacherskie są dla nich (możemy omówić także alternatywy typu Krypto lub Giełda Papierów Wartościowych)

Czego możesz oczekiwać?

 • przeczytaj stronę O nas, aby poznać zakres mojego doświadczenia
 • jako specjalista odpowiem na pytania i wskażę drogę dalszych poszukiwań
 • zadam dodatkowe pytania, aby zgłębić temat i upewnić się, że gracz nie opiera się na fałszywych założeniach - gracze często nie wiedzą czego nie wiedzą

Koszty konsultacji

Koszt: 50 PLN za 15 minut (waluty obce wg przelicznika Google)

Płatności: EUR: NETELLER (opis Neteller) / Muchbetter (opis Muchbetter) / Jeton (opinie jeton) PLN: Paypal

Inne na żądanie.

Etapy zamówienia rozmowy na Skype

Jeśli jesteś zdecydowany na konsultacje:

 1. Wypełnij formularz poniżej podając 2 preferowane daty i godziny spotkania. Jestem dostępny zwykle poniedziałek - piątek (12:00-15:00). Wyjątki są możliwe, ale wolałbym ich nie robić.
 2. Po otrzymaniu zamówienia rozmowy wyślę Ci zaproszenie na Skype i odpiszę na email z terminem spotkania.
 3. Zaakceptuj zaproszenie PRZED rozmową.
 4. Ustawiam powiadomienie na telefonie i o wybranej godzinie rozmawiamy.
 5. Długość rozmowy wynosi domyślnie ok. 15 minut. Jeśli trzeba będzie ją przedłużyć, to ustalimy to pod koniec tego czasu ;)

Przygotowanie do rozmowy

Jeśli chcesz dobrze wykorzystać opłacone konsultacje Premium:

 1. Spisz wszystkie pytania jakie przychodzą ci do głowy. Mogą dotyczyć zakładów bukmacherskich, ale także samorozwoju, kryptowalut czy giełdy papierów wartościowych. Specjalizuję się w pierwszych dwóch.
 2. Na rozmowę przygotuj coś do notowania. Może być kartka i długopis albo notatnik w Wordzie, jeśli szybciej piszesz na klawiaturze.
 3. Rozmowa na słuchawkach z mikrofonem :)

Po rozmowie

 1. Dalsze kroki i plan działania są omawiane w podsumowaniu na końcu rozmowy.
 2. Płatność tego samego dnia, zaraz po rozmowie, jeśli jesteś zadowolony :)

FAQ

Czy jest możliwość konsultacji innym kanałem niż Skype?

Na chwilę obecną nie.

Jeśli zainstalowanie Skype lub zakup słuchawek jest dla Ciebie "barierą nie do przejścia", to wiesz co Cię powstrzyma przed sukcesem w zakładach? Cokolwiek ;)

W przyszłości może będą w ofercie inne kanały do konsultacji. Na razie chcę zobaczyć czy potrzeba konsultacji w ogóle jest znacząca wśród Czytelników.

Zamawiam konsultacje

Sprawdź czy nie ma literówki w adresie email.

Podaj 2 preferowane daty i godziny (z mojej strony pn-pt 12:00:15:00) z minimum 48h wyprzedzeniem.

Jeśli nie możesz spotkać się w tych godzinach co ja, wpisz poniżej inne daty/godziny. Zobaczę co da się zrobić.

Preferowane płatności

Jeśli chcesz coś dodać, napisz poniżej. Staraj się być precyzyjny i dbaj o przejrzystość treści wiadomości, abym mógł szybciej odpisać:

Odpowiem emailowo (i na skype) możliwie szybko.

Twoje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.