Pobierz aplikację na system Android

Powiadomienie mailowe

Dla każdego typera można w naszym serwisie ustawić powiadomienie mailowe. W tym celu po zalogowaniu należy przejść do Edycja danych i wpisać adres email, na który mają przychodzić powiadomienia. W momencie podania typu, zostanie wysłany email na twoją skrzynkę.

Następnie kliknij Wszyscy typerzy (Twój profil → Wszyscy typerzy). Zaznacz krateczki obok nazw typerów, dla których chcesz otrzymywać powiadomienia i kliknij „Zapisz”.

Telefon z kopertą na wyświetlaczu trzymany w lewej ręce Powiadomienie na komórkę
jest bardzo wygodne,
fot. ShutterStock

Warto rozważyć założenie nowego konta email do typów i ustawić częste pobieranie emaili z serwera (może jakiś sygnał dźwiękowy?). Najlepszy do powiadomień email wydaje się być telefon komórkowy. Prawie wszystkie współczesne smartfony mają wbudowanego klienta email, który powiadamia automatycznie o nowych mailach. Aby powiadomienia o nowych typach przychodziły bez przeszkód należy mieć wykupiony pakiet internetowy lub być w zasięgu sieci Wi-Fi.

Powiadomienia mailowe z forum

Na forum istnieje możliwość subskrypcji tematów. Wybierając tą opcję mamy możliwość bycia na bieżąco z tematami, które nas interesują. Wartymi uwagi są tematy zawierające typy. Maile z subskrypcji nie zawierają treści postów, a jedynie informacje o pojawieniu się nowych.

Wejdź na interesujący cię temat. Nad pierwszym postem, w każdym z tematów na forum, widnieje napis Narzędzia tematu. Po kliknięciu w niego wybierz Subskrybuj ten temat. Następnie pozostaje wybór częstotliwości wysyłania maili w Ogólne ustawienia. Masz do wyboru natychmiastowe powiadomienia, które przychodzą po każdym poście, codzienne aktualności albo cotygodniowe aktualności.

Maile z subskrypcji przychodzą na email zarejestrowany na koncie SureBety.pl.

gmail.com rekomendowaną skrzynką pocztową

Zalecamy korzystanie z najbezpieczniejszej i najmniej zaspamowanej skrzynki gmail.com, na której w dodatku możesz ustawić sobie sprytne powiadomienie o nowych emailach na pulpicie.

Programy typu Thunderbird czy Outlook też mogą się sprawdzić, jednak trzeba w nich ustawić częste ściąganie poczty. Minimalny zakres to co 1 minutę.

W programie Thunderbird znajdziesz tą opcję pod: Narzędzia → Konfiguracja kont → Konfiguracja serwera → Sprawdzaj czy nadeszły nowe wiadomości co 1 minut.

Ostatnia aktualizacja: 4.10.2017