Jakie są najlepsze bonusy pokerowe, jakie możesz zdobyć?

Gracze zakładów bukmacherskich bardzo lubią rywalizację. Przy spotkaniach towarzyskich czy na eventach gra się najczęściej w pokera Texas Holdem dla rozrywki. Jeżeli masz dobrą pamięć do statystycznych zależności to być może lepiej odnajdziesz się w świecie pokera niż w zakładach bukmacherskich. W świecie pokera online zaczyna się od wyboru operatora. Atrakcyjny bonus może być wspomagającym handicapem na starcie.

Ręka gracza otoczona żetonami do pokera pokazuje parę asów na zielonym stoliku

Para asów to najsilniejszy układ startowy na ręce w odmianie pokera Texas Holdem.

1. Co daje bonus pokerowy?

Bonusy pokerowe nieco różnią się od bonusów bukmacherskich. Wartość bonusu jest uwalniana zazwyczaj stopniowo wraz z rosnącym obrotem kapitału, wynikającym z udziału w grze. Bonus od różnych operatorów pomoże Ci sztucznie zwiększyć bankroll na grę, abyś mógł czerpać korzyści z większej liczby rozdań. Bonus tylko pomaga. Do regularnych zysków potrzebna jest ciężka praca.

Twoim podstawowym zadaniem na początek będzie opanowanie zasad gry i granie tak aby za dużo nie stracić. Zachęcam do poznania podstawowych statystyk i strategii, w zależności od miejsca na stole, w stosunku do dilera. Powinno się zaczynać od najniższych stawek na Texas Hold’em Stake Limit z ograniczonymi podbiciami.

Na rynku znajdziesz wiele różnych rodzajów bonusów pokerowych online. Na początek w zupełności wystarczy Ci rejestracja w jednym poker-roomie, by zrozumieć zawiłości zasad i zrozumieć środowisko, w jakim się będziesz poruszał. Możesz się zarejestrować na przykład w GGPoker, która ma kilka typów bonusów.

2. Rodzaje bonusów pokerowych online

2.1. Bonus bez depozytu

Bonus bez depozytu jest to z góry najciekawszy rodzaj bonusu, ponieważ jedynym warunkiem koniecznym do zasilenia Twojego konta jest zweryfikowanie konta. Gdy to zrobisz, witryna przekaże Ci sumę pieniędzy, zwykle od 5 do 20 USD, abyś mógł poznać ich stoły pokerowe.

Kwoty te oczywiście nie są tak kuszące, jak inne rodzaje bonusów, ponieważ są to przede wszystkim bonus na start, który z pewnością spodoba się nowym graczom. Pozwalają zapoznać się z platformą i nauczyć “za darmo” gry w praktyce. Mogą przetestować różne stoły pokerowe. Jeśli bankroll się skończy można przestać grać albo zasilić konto prawdziwymi pieniędzmi. Należy pamiętać, że nie wszyscy operatorzy oferują tego typu bonus. Pamiętaj również, aby przeczytać warunki związane z tymi bonusami bez depozytu. Warunki obrotu są trudniejsze w stosunku do bonusów od depozytu.

Jeśli jesteś początkującym graczem, zdecydowanie polecam zacząć od tego właśnie rodzaju bonusu. Atrakcyjność i warunki różnią się i zależą od konkretnego poker-roomu.

2.2. Bonus od depozytu

Bonusy od depozytu to zdecydowana większość bonusów, które znajdziesz na stronach pokera online. Aby zrozumieć, jak wyglądają, nic nie może być prostsze: witryna pokerowa online wyświetla procent (np. 100%), a także maksymalną kwotę, która ma zostać przelana na Twoje konto (np. 100 €). Tak więc, wpłacając 100 € na swoje konto, otrzymasz 100% tej kwoty jako bonus, czyli dodatkowe 100 €. Razem będziesz miał 200€ do dyspozycji.

Te bonusy są często dostępne po rejestracji jako bonus powitalny do gry w pokera online. Najczęściej dotyczą tylko pierwszej wpłaty, ale czasami mogą dotyczyć pierwszych 2, 3 lub 4 depozytów, często z procentami i limitami stawek, które mogą różnić się od pierwszej wpłaty.

2.3. Bonus reload

Bonusy reload, czyli bonusy za doładowanie działają tak samo, jak bonusy od depozytu i bonusy powitalne. Są oferowane najczęściej podczas specjalnych wydarzeń lub w regularnych odstępach czasu (w każdy weekend lub w określony dzień każdego tygodnia). Operatorzy mogą oferować nowe nagrody, które można uzyskać jedynie poprzez dokonanie nowej wpłaty w tych specjalnych okazjach. Te bonusy, ze względu na swój okresowy charakter, są oczywiście mniej korzystne niż bonusy powitalne, ale zwykli gracze będą mieli okazję łatwo zwiększyć swój bankroll.

2.4. Bonus za polecenie

Z bonusami za polecenie spotka się każda osoba, którą gra na prawdziwe pieniądze. Jeśli jesteś zadowolony z poker-roomu, możesz otrzymać bonus za polecenie znajomego, by zagrał w tej samej witrynie pokerowej. Jeśli znajomy wygeneruje zysk dla operatora, to w zamian za to możesz zarobić zwykle od 20 $ do 50 $. Staraj się go używać tylko do osób, którym rzeczywiście może się spodobać poker. Możesz polecać wiele osób – wtedy bonus jest mnożony przez liczbę poleconych, w granicach określonych warunkami.

2.5. Bonus lojalnościowy

Niektóre witryny pokerowe online mają program lojalnościowy lub program VIP. Programy te pozwalają uzyskać korzyści, gdy wpłacasz pieniądze na ich stronę. Po osiągnięciu określonych kamieni milowych możesz otrzymać różne bonusy lojalnościowe za grę w pokera online. Im wyższy poziom, tym bardziej korzystne będą te bonusy.

Formą bonusów lojalnościowych są bonusy cashback. Polegają one na tym, że operator zwraca ci część pobranej prowizji za twoje rozdania. Im więcej grasz, tym więcej prowizji dla poker-roomu generujesz. Te kwoty potrafią osiągać naprawdę duże wartości, zwłaszcza gdy gra się na wysokich stawkach. Zawodowi gracze mogą liczyć na cashback rzędu nawet 50-67%.

Poszczególne rodzaje bonusów pojawiają się na różnych etapach gry. Są miłym dodatkiem. Pamiętaj jednak, by zachować równowagę pomiędzy rozrywką a zarabianiem pieniędzy czy poświęcaniem czasu rodzinie. Z jednej strony możesz sobie chwilę pograć, gdy programy telewizyjne edukują twoje dzieci, ale z drugiej strony pilnuj, by ilość czasu na grę nie była zbyt duża. Najlepiej gdy będziesz grał tylko w czasie wolnym tak, by inni domownicy nie rozpraszali twojej uwagi i nic Ci nagle nie przeszkodziło.

3. Na co uważać wybierając bonusy pokerowe?

Bonusy przybierają nie tylko formę kwot pieniędzy, które mają być ponownie zainwestowane na stołach do gry. W rzeczywistości możesz również otrzymać ważne bilety do turniejów (wejściówki na płatne turnieje lub prywatne freerolle), które mogą również pomóc Ci przetestować turnieje, w których niekoniecznie miałbyś chęć uczestnictwa w normalnych warunkach. Zwróć uwagę, że we freerolach online i turniejach z dużą ilością osób w ogóle, strategia gry diametralnie różni się od gry na stolikach cashowych. W pierwszej fazie turnieju bardzo wielu graczy chodzi all-in, by szybko nabudować stack albo w najgorszym razie odpaść z gry, jeśli będą mieli pecha.

Aby wybrać idealną witrynę do gry w pokera online, wybierz operatora, który będzie najbardziej hojny pod względem ofert, oczywiście upewniając się, że te oferty zawierają warunki, które możesz spełnić. Gra z bonusowymi pieniędzmi pozwala przedłużyć wrażenia z gry bez konieczności ponownego wkładania ręki do portfela.

Zwróć uwagę na minimalny depozyt. Będziesz musiał wpłacić depozyt w wysokości co najmniej równej kwocie obsługiwanej przez stronę, zwykle od 10 do 20 €, ale wartość ta sięga czasem od 50 do 100€.

Zwróć uwagę na warunki obrotu, aby zamienić swój bonus na prawdziwe pieniądze. Nie spodziewaj się, że pieniądze bonusowe same się zamienią na prawdziwe pieniądze. Trzeba rozegrać określoną liczbę rozdań – możesz ją wyliczyć przed wzięciem bonusu. Musisz zdobyć określoną liczbę punktów lub postawić kilka, kilkanaście razy więcej niż kwota bonusu, aby następnie móc go wypłacić i zamienić na prawdziwe pieniądze na swoje konto bankowe.

Zwróć uwagę na limity czasowe przyznane Ci na spełnienie warunków niezbędnych do zgarnięcia bonusu. Większe bonusy wymagają, abyś postawił określoną liczbę razy równowartość oferowanej kwoty, co może oznaczać dużo rozdań do rozegrania, a tym samym dużo czasu do poświęcenia. Im krótsze terminy, tym większa presja do postawienia dużych kwot na raz, z ryzykiem utraty wszystkich korzyści z premii, zanim spełnisz warunki jej wypłaty. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby spełnić warunki, które pozwolą Ci zamienić bonus na prawdziwe pieniądze. Jeśli nie, wybierz skromniejszy bonus, ale taki, na który z pewnością będziesz miał wystarczająco dużo czasu.

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.