Wygrane kupony

Na rynku aż roi się od fałszywych kuponów bukmacherskich. Bukmacherzy wykorzystują je w celach marketingowych, a oszuści do wyłudzenia pieniędzy od amatorów zakładów bukmacherskich. Na co warto zwracać uwagę?

Czarno biały obrazek z ogromną piłką wokół której pozuje drużyna z wyciągniętym pucharem w górze na murawie stadionu

Wyniki gracza są nagrodą za jego wysiłki i zależą od jakości wykonanej pracy.

1. Wygrane kupony Fortuny i STS

W 2020 roku, tacy bukmacherzy jak Fortuna czy STS dają możliwość przygotowania sobie kuponu do obstawienia. Jest to kupon, którego podgląd jest dostępny na oficjalnej stronie bukmachera i jest widoczny dla każdego, kto zna nr ID kuponu.

Tak prezentowany kupon sugeruje, że dany kupon został postawiony u bukmachera, ponieważ nie widnieje na kuponie żadna informacja o tym, że kupon nie został opłacony. Fakt, że nie masz do czynienia tylko ze screenem, ale z faktycznym kuponem, podnosi jego wiarygodność. W końcu jest to kupon zapisany w bazie bukmachera, a więc musi być prawdziwy, prawda?

Osoby, które nie znają się na zakładach i mają z nimi styczność po raz pierwszy, albo jedynie od czasu do czasu, albo nie obstawiają u legalnych bukmacherów, mogą mieć poważny problem z odróżnieniem prawdziwego kuponu od kuponu nieopłaconego.

Sam ostatnio nabrałem się na tego typu nieopłacony kupon, który wyglądał dla mnie jak prawdziwy. Rozprzestrzenianie takich kuponów następuje wirusowo i jest to oczywiście korzystne dla bukmachera, który jest wystawcą takiego kuponu.

 

Rzeczywistość wyglądała tak:

 

Wynik wyborów prezydenckich 2020 dla jasności: Andrzej Duda 51,03% vs Rafał Trzaskowski 48,97%

Negatywnymi skutkami kuponów “w przygotowaniu” bez podpisu, że takimi są, jest regularne wprowadzanie ludzi w błąd i zmniejszanie zaufania do tego typu kuponów, a tym samym do branży zakładów bukmacherskich. Dodatkowo screeny z wygranych kuponów to metoda często wykorzystywana przez oszustów.

2. Czy ten wygrany kupon jest prawdziwy?

Z mojego punktu widzenia, czyli z punktu widzenia gracza zawodowego, zawsze należy założyć, że prezentowany wygrany kupon jest fałszywy.

Jeżeli mamy do czynienia ze screenem, czyli zdjęciem fragmentu ekranu z monitora, to nigdy nie możemy być pewni czy kupon jest prawdziwy, tylko na podstawie zdjęcia. Powodem tego jest fakt, że w przeglądarce internetowej bardzo łatwo możemy sobie zmienić dowolną treść strony online, która będzie widoczna tylko na naszym komputerze.
Screen może sugerować, że dane zdjęcie zostało zrobione na jakiejś konkretnej stronie internetowej poprzez pokazanie paska adresu strony www.
Nie oznacza to jednak, że kupon pochodzi z danej strony www.

Dodam, że na stronach niektórych bukmacherów zagranicznych istnieje możliwość obstawiania na koncie demo, gdzie nie gramy na prawdziwe pieniądze, ale wyświetlane wygrane są rozliczane według prawdziwych wyników.

Oszuści często korzystają z tej metody, obstawiając bardzo wiele spotkań po wysokich kursach i chwaląc się potem jedynie tymi kuponami, które wygrali.
Saldo na tego typu kontach jest często nieograniczone albo można założyć wiele takich kont.

Podsumowując.

Screeny z wygranych kuponów łatwo jest podrobić i należy założyć że są fałszywe, dopóki bukmacher, u którego został postawiony kupon, nie potwierdzi, że kupon jest prawdziwy. Czasem sami bukmacherzy (ich pracownicy) wrzucają do sieci ciekawsze kupony, jak np. ten:

 

Screeny z wygranych kuponów są często wykorzystywane przez oszustów, którzy w ten sposób chcą uwiarygodnić swoje umiejętności typerskie.

Osoby, które nie wiedzą jak zmierzyć takie umiejętności, stają się łatwym celem oszustów.

Zobacz listę oszustów i naciągaczy

Jeśli ktoś chce zbadać umiejętności typera, to nie powinien go oceniać na podstawie screenów z wygranych kuponów, ale na podstawie historii typów, która została zweryfikowana przez niezależne źródło, np. na stronie typerów, gdzie gracze nie mogą rozliczać sami sobie typów.

3. Rekordowe wygrane

Poniżej prezentuję dokonania naszych Czytelników SureBety.pl.

3.1. Wysokie wygrane

liquidfish AKO 724,44
liquidfish.jpg

cahir4 AKO 243,1

cahir-trebel2.png

Wszystkie kupony w funtach. Kupony zagrane na żywo za wyjątkiem meczu Roddicka.

Selffos i Grindavik moje ulubione zespoły które często wychodzą z opresji 0-2 w 60 min. I tak też było tym razem. Liga islandzka słynie ze zmienności ht/ft. Polecam grać ją na żywo na drużynę, która straciła bramkę.

cahir4 AKO 237,5
cahir-trebel.png

Le Havre był faworytem grubym. Chyba do 70 min przegrywał 0-1 i wtedy był taki piękny kurs. Tak samo i często dzieje się w drugiej lidze holenderskiej. Faworyt bardzo często wychodzi z opresji 2 bramek.

Polecam grać Fc Zwolle lub Fc Eindhoven jeżeli stracili pierwsi bramkę. Nie pierwszy raz się to zdarzyło, a wiadomo że historia lubi się powtarzać.

DEVILBET AKO 147
Matt.jpg

Typy grane na LIVE – puchary rządzą się swoimi prawami.

cahir4 AKO 95,50

cahir-combo.png

Trzy pierwsze spotkania w nim grane na żywo, a pozostałe dwa dokładnie przemyślane. Debel od Poozona, także ma swój wkład też :)

To był piękny tydzień ponad 4 tys funtów w 2 dni przy inwestycji 20 :)

Poozon AKO 78,59
Poozon.jpg

3.2. Rekordowy pech

Zdecydowanie wielkim pechowcem okazał się Karol, który z 5 PLN mógł wygrać 11.650 PLN. W dodatku za wytypowanie wszystkich wyników kolejki poprawnie Tobet (bukmacher został przejęty przez grupę betsson) dorzucał 10.000 PLN!

Karol AKO 2330
ekstaklasa-pech

Zabrakło jednego gola dla gospodarzy… I to ten mecz był rozgrywany jako ostatni. Jak widać w komentarzach poniżej można było zastosować kontrę. Nie zawsze jednak ma się na to środki pieniężne, a decyzja czy kontrować jest zawsze trudna.

Karol dostał od bukmachera 500 PLN jako nagrodę pocieszenia.

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.