Traf Zakłady Wzajemne

Bukmacher Traf Zakłady Wzajemne oferuje tzw. zakłady pulowe na wyścigi konne. Oznacza to, że zbierają stawki na poszczególne gonitwy i określoną część tej puli przeznaczają na wypłaty. W takim przypadku obstawianie może mieć jedynie sens wtedy, gdy chcesz postawić “przeciwko tłumowi” w momencie dużej kumulacji.

1. Wiarygodność Traf Zakłady Wzajemne

1.1. Dane firmy

Symbol głowy czarnego konia a za nim wystająca fioletowa i pomarańczowa głowa konia z czarnym napisem TRAF na białym tle

Logo Traf (oferta zakładów na wyścigi konne) jest niedopracowane, co widać dopiero w powiększeniu przy gardle czarnego konia, Źródło: TrafOnline.pl

Traf Zakłady Wzajemne to wyodrębniona z Totalizatora Sportowego spółka z o.o., która powstała 17 czerwca 2010 roku. Kapitał zakładowy wynosi 4.551.000 PLN.

Siedziba firmy znajduje się pod adresem:

ul. Kijowska 1
03-738 Warszawa
KRS:0000358998
NIP: 1132805190
REGON: 142435268

Dane kontaktowe Traf

1.2. Właściciel Traf

Traf – Zakłady Wzajemne sp. z o.o. jest spółką w całości należącą do państwowego podmiotu – Totalizatora Sportowego.

Prezesem Zarządu w 2019 roku jest Tomasz Cekała.

1.3. Zezwolenie Traf

Dnia 30 listopada 2018 roku bukmacher Traf uzyskał zezwolenie numer PS4.6831.3.2018 na organizowanie zakładów wzajemnych przez Internet.

27 lipca 2019 ruszyła strona internetowa online. Wcześniej zakłady na wyścigi konne przyjmowały jedynie punkty stacjonarne bukmachera. W sierpniu 2019 Traf posiada 38 punktów stacjonarnych w Polsce (z czego 10 w Warszawie).

Biało zielona mapa Polski z kilkudziesięcioma punktami przyjmowania zakładów Traf, najwięcej: Warszawa, Gdynia, Wrocław, Katowice i Kraków

Mapa punktów stacjonarnych firmy Traf w Polsce, Źródło: TrafOnline.pl

Traf jako jedyny licencjonowany bukmacher posiada zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych na współzawodnictwo zwierząt (wyścigi koni, psów) – to opodatkowane jest obniżonym podatkiem obrotowym w wysokości 2,5% w porównaniu do standardowego 12% przy zakładach na inne dyscypliny sportowe.

U innych legalnych bukmacherów, np. Fortuna, odnajdziesz zakłady na wyścigi zwierząt jedynie w ofercie sportów wirtualnych – opodatkowanie tego typu zakładów wynosi jednak podstawowe 12% i mimo wszystko bardziej przypomina grę losową, w której nie da się wypracować odpowiedniego doświadczenia i umiejętności, by regularnie notować zyski.

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

2. Oferta Traf

Traf Zakłady Wzajemne oferuje zakłady typu totalizator na wyścigi konne.

W ofercie online znajdziesz gonitwy z torów:

 • Służewiec (Warszawa, wyścigi konne od 1939 roku),
 • Partynice (Wrocław),
 • Hipodrom (Sopot),
 • tory francuskie.

Zakłady bywają bardzo emocjonujące i nie zawsze wiadomo kto jest koniem, kto jockeyem, a kto kibicem:

2.1. Opis oferty

Ofertę online bukmachera Traf (widoczną bez rejestracji) odnajdziesz w zakładce “Dla Gracza” w formie listy dostępnych do obstawiania gonitw.

Na samej górze znajdują się nadchodzące wydarzenia, ponadto reszta uszeregowana jest chronologicznie – można wygodnie przeglądać wyniki poprzednich wyścigów z poszczególnych torów.

Średnia dzienna liczba oferowanych wydarzeń na torach zazwyczaj mieści się w przedziale 0-3, przy czym zazwyczaj w środku tygodnia zdarzają się dni bez żadnych wydarzeń, a w dni weekendowe można liczyć na minimum 2-3 wydarzenia.

Każde wydarzenie ma swój plan kilku – kilkunastu gonitw.

Za pomocą przycisku “ZOBACZ ZAKŁADY” można zobaczyć dokładną godzinę gonitwy, liczbę koni oraz dostępne rodzaje zakładów.

Choć prezentacja oferty znacznie różni się od prezentacji standardowej oferty sportowej, to po kilkunastu minutach nie sprawia problemu z nawigacją i odnalezieniem konkretnych informacji. Jest dosyć intuicyjna. Osoby zaznajomione z grą w punktach stacjonarnych mogą czuć się do tego typu schematu dużo bardziej przyzwyczajone.

2.2. Rodzaje zakładów

W odróżnieniu od standardowych bukmacherów, istotną różnicą jest fakt, że stawka za typ na dany rodzaj kuponu jest stała. Można oczywiście postawić wielokrotność stawki (jak w Lotto), aby zwiększyć potencjalną wygraną, ale zawsze ostateczna kwota do zapłaty będzie wielokrotnością stawki ustalonej przez bukmachera na dany typ zakładu.

Co dokładnie proponuje Traf Zakłady Wzajemne?

Najbardziej ogólny podział to zakłady jednogonitwowe i wielogonitwowe.

Wśród zakładów jednogonitwowych wyróżniamy:

1) Zwyczajny (ZWC) – jest to zwyczajny zakład na zwycięzcę danej gonitwy.

Obstawiasz, który koń dobiegnie pierwszy. Oczywiście możesz obstawić więcej niż jednego konia za wielokrotność 5 PLN.

2) Porządek (PDK) – obstawiamy 2 konie (A i B), które według nas zdobędą 1. i 2. miejsce, przy czym nie ma znaczenia kolejność ich zajęcia przez danego konia. Zarówno kombinacja pierwszego i drugiego miejsca “AB” oraz “BA” jest typem zwycięskim. Istotą jest fakt, by na dwóch czołowych lokatach nie znalazł się inny koń, niż 2 wskazane na kuponie.

Koszt zakładu to 3 PLN. W gonitwie musi brać udział minimum 7 koni.

3) Dwójka (DWJ) – obstawiamy 2 konie (A i B), które według nas zdobędą 1. i 2. miejsce we WSKAZANEJ KOLEJNOŚCI. Ten typ jest bardzo podobny do PDK z tą różnicą, że zwycięską kombinacją jest jedynie “AB”. “BA” będzie już kuponem przegranym.

Stawka zakładu to również 3 PLN na zakład, natomiast w gonitwie może brać udział maksimum 7 koni.

4) Trójka (TRJ) – podobnie jak dwójka, z tą różnicą, że obstawiamy konkretną kolejność na podium: pierwsze, drugie i trzecie miejsce.

Cena zakładu to 3 PLN. Zakład jest dostępny w ofercie już od 3 koni w gonitwie.

5) Czwórka (CZW) – analogicznie jak wyżej, zakładamy się na konkretną kolejność koni plasujących się na pierwszym, drugim, trzecim i czwartym miejscu.

Cena zakładu to 1 PLN. Dostępność od 7 koni w gonitwie.

Jeżeli masz problem ze zrozumieniem opisów powyższych zakładów, warto obejrzeć broszurę informacyjną, udostępnioną przez bukmachera, która bardzo czytelnie obrazuje każdy rodzaj zakładu w formie infografiki.

Z kolei zakłady wielogonitwowe w Traf Zakłady Wzajemne są pewnego rodzaju odzwierciedleniem klasycznych zakładów AKO znanych z innych dyscyplin sportowych. Łączymy w kombinację oczekiwanego, zwycięskiego konia:

1) Dubel (DBL) – z dwóch gonitw; koszt zakładu 2 PLN

2) Tripel (TPL) – z trzech gonitw; koszt zakładu 3 PLN

3) Kwinta (KWN) – z pięciu gonitw; koszt zakładu 2 PLN

4) Septyma (SPT) – z siedmiu gonitw; koszt zakładu 1 PLN

5) Systemy – wśród systemów można wyróżnić dwa rodzaje zakładów:

a) BOX – system, który w pewnym sensie zmienia charakter zakładów Dwójka, Trójka, Czwórka na Porządek. Wskazane przez typera konie mogą przybiec w dowolnej kolejności na wskazane miejsca.

Przykładowo zakład typu BOX na konie ABC na miejsca 1, 2, 3 oznacza, że zwycięskich kombinacji jest 6: ABC, ACB, BAC, BCA, CAB, CBA. Ważne, by na podium nie znalazł się żaden inny koń, niż te wskazane na kuponie. Zakłady te oznaczone są w Traf symbolem krzyżyka (#).

b) ŚCIANA – zakłady, które pozwalają obstawić dowolnego konia na konkretne miejsce. Traf oznacza go przy użyciu gwiazdki (*).

Przykładowo, jesteśmy pewni, że dany wyścig wygra koń A, drugie miejsce zajmie koń B, natomiast mamy wątpliwości co do trzeciej lokat. Gramy wtedy Trójkę A/B/*, czyli tzw. Trójkę w Ścianie. Rezultat dający wygrany kupon to sekwencja 1. miejsce – koń A, 2. miejsce – koń B, 3. miejsce – dowolny koń.

2.3. Wypłata wygranych

Traf Zakłady Wzajemne nie jest tradycyjnym bukmacherem, lecz. tzw. totalizatorem, czyli ofertą zakładów pulowych.

Oznacza to, że ze stawek graczy zbierana jest pula, a jej część (minimum 50% puli) jest przeznaczana na wygrane. Jeśli nikt nie odgadnie prawidłowego wyniku, następuje kumulacja:

§20 pkt. 3.
W przypadku niestwierdzenia na koniec dnia wyścigowego lub na koniec Grupy
rozrachunkowej wygranego Zakładu danego rodzaju, cała kwota przypadająca na
wygrane (pula) w Zakładach danego rodzaju przechodzi na pierwszy wygrany
Zakład danego rodzaju w najbliższy dzień wyścigowy
, w którym Zakłady tego
rodzaju będą rozgrywane lub na najbliższą Grupę rozrachunkową, o ile Traf nie
wskaże innego Zakładu danego rodzaju lub Grupy rozrachunkowej, na które
przechodzi cała kwota przypadająca na wygrane (pula).
PRZYKŁAD:
10 osób zagrało na ZWC po 5 PLN, co daje 50 PLN do puli. Traf przeznacza 75% sumy stawek na wygraną, czyli 37,50 PLN. Wartość tej puli jest widoczna dla Gracza. Pozostała kwota 12,50 PLN stanowi prowizję Traf.

Przewidywane wygrane można zobaczyć w panelu prognoz na stronie www.

Tabela kwot przeznaczonych na wypłatę wygranych (pulę) dla poszczególnych rodzajów Zakładów określonych procentowo obowiązująca od dnia 3 lipca 2018 r. do odwołania

Lp.

Rodzaj Zakładu

Jaka część puli (sumy stawek) jest przeznaczana na wypłatę wygranych

1.

Zakład Zwyczajny (ZWC)

75%

2.

Zakład Porządek (PDK)

75%

3.

Zakład Dwójka (DWJ)

75%

4.

Zakład Trójka (TRJ)

68%

5.

Zakład Czwórka (CZW)

68%

6.

Zakład Dubla (DBL)

70%

7.

Zakład Tripla (TPL)

70%

8.

Zakład Kwinta (KWN)

60%

9

Zakład Septyma (SPT)

60%

10

Zakład Dwukonny (TPL/DWJ)

70%

Jak widać, bukmacher pobiera najmniejszą prowizję w przypadku najbardziej popularnych zakładów: ZWC, PDK i DWJ.

Pozostałe zakłady obstawiałbym jedynie w przypadkach kumulacji.

2.4. Najwyższe wygrane

Oto najwyższe wygrane, jakie są publikowane w sekcji “Oglądaj na żywo” na stronie bukmachera Traf:

 • 35 595 PLN — najwyższa wygrana Septymy w 2018 roku, (Wrocław, ul. Horbaczewskiego, stawka 261 PLN, kombinacja SPT 1/2-3-4/1-4-7/1-3-4-5/9/1-2-5/2-10)
 • 33 755 PLN — najwyższa wygrana Tripli Ekspertów w 2018 roku, (Wrocław, ul. Piłsudskiego, stawka 1344 PLN, kombinacja TPL-DWJ #1-2-3-6-7-9-10-11|#1-5-7|5-6/5-6
 • 17 577 PLN — najwyższa wygrana Kwinty w 2018 roku, (Piaseczno, ul. Szkolna, stawka 384 PLN, kombinacja KWN 1-5/5-6-7-8/3-6-7/3-4-7-9/7-10)
 • 8 619 PLN — najwyższa wygrana Czwórki w 2018 roku, (Wrocław, ul. Piłsudskiego, stawka 126 PLN, kombinacja CZW 7-10-16/7-10-16/7-10-16/2-5-8-11-12-17-18)
 • 7 233 PLN — najwyższa wygrana Trójki w 2018 roku, (Piaseczno, ul. Szkolna, stawka 18 PLN, kombinacja TRJ #1-2-7)
 • 5 000 PLN — najwyższa wygrana Tripli w 2018 roku, (Wrocław, ul. Horbaczewskiego, stawka 144 PLN, kombinacja TPL 2-3-9/2-4-5-6/1-4-6-7)
 • 4 124 PLN — najwyższa wygrana Porządku w 2018 roku, (Warszawa, ul. Puławska, stawka 51 PLN, kombinacja PDK 2/9)

3. Regulaminy

W zakładce Regulaminy odnajdziesz 3 pliki PDF. Dołączam także Regulamin punktów stacjonarnych:

 • Zasady przetwarzania danych osobowych traf online
 • Regulamin odpowiedzialnej gry w zakresie ZW (zakłady wzajemne) urządzanych przez sieć Internet
 • Regulamin zakładów wzajemnych totalizatora wyścigów konnych zawieranych za pośrednictwem sieci Internet (online)
 • Regulamin Totalizatora Wyścigów Konnych dla punktów stacjonarnych (różni się detalami od tego online i nie ma opcji wyszukiwania tekstu)

Z punktu widzenia regularnego gracza, najważniejszy jest Regulamin zakładów online, który zawiera definicje oraz określa prawa obu stron, reguluje kwestie wpłat/wypłat itd.

Powinieneś wiedzieć jak zostanie rozliczony twój zakład np. w takiej sytuacji:

4. Bonusy i promocje w Traf

U bukmachera NIE jest dostępny ani bonus powitalny dla nowych graczy.

Traf oferuje natomiast pule gwarantowane na wybrane rodzaje zakładów, np.:

Wyścigi francuskie – środa – 04 września 2019: pula gwarantowana 2000 PLN na gonitwy

Traf to firma działająca w wąskiej specjalizacji (można obstawiać tylko wyścigi konne), która ma de facto monopol na wyścigi w Polsce. Nie musi z nikim konkurować, więc raczej trudno spodziewać się, by w niedalekiej przyszłości poświęcała czas na różnego typu promocje.

Strona online to udogodnienie dla osób, które obstawiały już tego typu zakłady, o czym świadczy choćby brak reklamy bukmachera w sieci czy niska aktywność w portalach społecznościowych.

5. Zalety Traf

 • bardzo duża wiarygodność Traf
 • niski podatek od wygranych (2,5% dla wyścigów zwierząt)
 • występują kumulacje pul nagród do podziału, co może być okazją do okresowego zarobku
 • szybka weryfikacja konta zaraz po rejestracji
 • możliwość wykazania legalnego dochodu (w siedzibie firmy w Warszawie)

6. Wady Traf

 • bardzo słaba oferta: brak możliwości obstawienia wyniku konkretnego konia
 • niskie pule wygranych
 • wartość potencjalnej wygranej NIE jest jawna w momencie obstawienia zakładu
 • bardzo trudno policzyć opłacalność twojego zakładu, bo grasz przeciwko innym graczom, a informacje o ich stawkach są niedostępne
 • telefoniczny call center NIE potrafi wytłumaczyć w jaki sposób jest ustalana wartość wygranej – pada jedynie porównanie do Totolotka
 • na stronie bukmachera NIE można znaleźć nigdzie wytłumaczenia w jaki sposób obliczana jest wygrana, a podstrona “Prognozy wypłat” jest niezrozumiała dla osób, które nie wiedzą co to zakłady pulowe

7. Moja opinia o Traf

Po lekturze “Wróg numer jeden“, której autorem jest Patrick Veitch sądzę, że wyścigi konne są najlepszą dyscypliną do typowania jak chodzi o rentowność.

Niestety w zakładach pulowych jest bardzo ciężko regularnie wygrywać, dlatego polecam Traf tylko rekreacyjnym graczom.

O ile opłaca się obstawiać konie po konkretnym kursie, determinującym wartość wygranej w stosunku do stawki, o tyle obstawianie zakładów pulowych uważam za nieopłacalne w tym przypadku. Konieczność obstawienia mocno losowej kolejności, w jakiej przybiegną konie na metę pozostawia bardzo mały margines umiejętnościom typowania, a zatem jest to rozrywka w bardzo dużym stopniu losowa. A więc ciężka do zmonetyzowania.

Wyścigi konne nie są popularną dyscypliną w Polsce, co ma odzwierciedlenie w ofercie zakładów w Polsce. Nie to co w Wielkiej Brytanii.

Niska popularność wyścigów konnych może być jednak okazją dla tych, którym wyścigi się podobają i mają ochotę rozwijać się w tym kierunku. Pierwsze kroki można zacząć od bukmachera Traf. Niski podatek obrotowy nie będzie bardzo przeszkadzał przy wysokich kursach na zwycięzców.

Ja jednak zaczynałbym od razu od bukmacherów zagranicznych na rynku brytyjskim, gdzie oferta jest dużo szersza, czytelniejsza i przede wszystkim opłacalna. Bezpośredni dostęp do tych bukmacherów jest w Polsce mocno utrudniony, więc w tym musiałbym pomóc — wystarczy do mnie napisać po szczegóły :)

8. Rejestracja w Traf

 1. Wejdź na stronę bukmachera Traf.
 2. Kliknij na górze “Zaloguj się“.
 3. Kliknij po prawej “Zarejestruj się” i potwierdź zgodę na pliki cookies.
 4. Wypełnij prawdziwymi danymi formularz kontaktowy.
  Numer konta bankowego ma być wpisany bez spacji. Jest potrzebny w przypadku gdybyś długo nie korzystał z ich usług — odeślą Ci wtedy pieniądze.
  Po wybraniu źródła środków przychodu (w czasie weryfikacji) możesz zostać zapytany o dowód przychodu.
 5. Zaznacz obie zgody regulaminowe i zgody informacyjne (polecam tylko e-mail).
 6. Ustal maksymalne limity stawek: dzienny 100.000 PLN, miesięczny 2.400.000 PLN, chyba że chcesz się bronić przed negatywnymi skutkami gry, to ustaw niższe.
 7. Potwierdź “Obowiązek informacyjny“.
 8. Oświadczenie o bankowości prywatnej pozostaw puste. Nie napisano do czego będzie wykorzystywana ta informacja.
 9. Oświadczenie o byciu politykiem pozostaw puste, chyba że jesteś ważnym politykiem. Domyślnie NIE jesteś osobą powiązaną z politykami, chyba że wiesz, iż jest inaczej.
 10. Jeśli wszystko wypełnisz poprawnie, otrzymasz informację z prośbą sprawdzenia e-maila.
 11. Odbierz email weryfikacyjny i zaloguj się.
 12. System od razu zaproponuje weryfikację tożsamości. Najlepiej zrobić to od razu, by uniknąć potem zbędnych formalności, które opóźnią przyszłą wypłatę.

Minimalny depozyt wynosi 10 PLN.

W razie problemów odwiedź dobrze skonstruowany FAQ bukmachera, który odpowiada na większość podstawowych pytań.

9. FAQ — najczęstsze pytania dotyczące Traf

9.1. Czy gra w Traf jest bezpieczna?

Tak.

Bukmacher uzyskał niezbędne zezwolenie Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.3.2018, które zobowiązuje go do przestrzegania zapisów ustawy o grach hazardowych.

Problem może się pojawić jedynie wtedy, gdy złamiesz Regulamin bukmachera lub nie złożysz reklamacji w określonym terminie. W przypadku nierozstrzygniętego sporu z bukmacherem zawsze możesz dochodzić swoich praw na drodze sądowej.

Co ciekawe, bukmacher w swoim FAQ wspomina, że “Spółka Traf – Zakłady Wzajemne jako jedyna w Polsce posiada licencje i zgodę Ministerstwa Finansów RP.” co jest oczywiście nieprawdą. Prawdopodobnie chodziło im o zezwolenie na zakłady dotyczące współzawodnictwa zwierząt (nie mylić ze współzawodnictwem zwierząt w sportach wirtualnych).

Screen ze strony trafonline.pl z treścią Spółka Traf - Zakłady Wzajemne jako jedyna w Polsce posiada licencje i zgodę Ministerstwa Finansów RP.

Traf jako jedyna legalna firma w Polsce (oferująca zakłady na wyścigi zwierząt), Źródło: TrafOnline.pl

Aż chciałoby się rzec:

Jeden jest tylko bukmacher.
I to nasz bukmacher!
Jest tylko jedna legalność, i ja!
My ją mamy!

To mój bukmacher jest legalny.
I to święcie legalny.
Bo nawet jak twój jest legalny,
to mojszy jest bardziej legalniejszy niż twojszy!

Że właśnie moja legalność jest najmojsza!

/Autor: szachinista/

9.2. Czy w Traf konieczna jest weryfikacja tożsamości?

Tak.

Zakłady na wyścigi konne również traktowane są jako zakłady wzajemne. W myśl polskich przepisów udział w grze możliwy jest dopiero po ukończeniu 18. roku życia, dlatego weryfikacja konta jest konieczna tuż po rejestracji, aby mieć dostęp do pełnej oferty serwisu.

Podobnie jak w przypadku standardowych bukmacherów – polega ona na wysłaniu zdjęcia/skanu odpowiedniego dokumentu tożsamości.

9.3. Jak szybko Traf realizuje wypłaty?

Według punktu 5.1. Regulaminu, Traf Zakłady Wzajemne zastrzega sobie 7 dni na wypłatę środków od dnia złożenia dyspozycji.

Punkt 5.2. mówi, że jeśli gracz w ciągu 90 dni nie zleci wypłaty środków ani nie zawrze kolejnego zakładu, środki zostaną wypłacone na jego numer rachunku wskazany podczas rejestracji.

9.4. Ile czasu jest na odbiór wygranej?

Wygrany kupon ma termin ważności.

Obsługa klienta Traf odpisała 2023-09-06:

Wypłata wygranych odbywa się w terminie 15 dni kalendarzowych, licząc od dnia ogłoszenia przez Traf wysokości wygranych w poszczególnych rodzajach Zakładów.

Kupon zachowuje ważność przez 6 miesięcy licząc od dnia ogłoszenia przez Traf wysokości wygranych w poszczególnych rodzajach Zakładów. Po upływie terminu 15 dni kalendarzowych Uczestnik może odebrać wygraną wyłącznie w wyznaczonych przez Traf Punktach Przyjmowania Zakładów.

Pełny regulamin dostępny na stronie:
https://www.trafonline.pl/storage/files/2022/12/14/7436a0e3-72ef-4093-9224-1b3c2c260bce/Regulamin_2018_TWK.pdf

9.5. Jak uzyskać imienne zaświadczenie o wygranej w Traf?

Obsługa Traf odpowiada w ten sposób:

Zaświadczenie może być wystawione najpóźniej w dniu następującym po dniu, w którym uzyskano wygraną, lub po dniu, w którym nastąpiła wypłata (wydanie) wygranej.

Należy zwrócić uwagę, że za wypłatę/wydanie wygranej uznaje się moment przypisania środków/wygranej do ePortfela na Koncie Gracza a nie moment, w którym środki wpłyną na konto bankowe gracza (jeżeli gracz złożył taką dyspozycję na swoim ePortfelu).

Ważne!
Zaświadczenie wystawiane jest na kwotę na jaką padła wygrana (kwota jaka została dopisana do salda gracza), a nie na kwotę na jaką gracz zlecił wypłatę.

W celu złożenia dyspozycji w sprawie zaświadczenia, prosimy o uzupełnienie poniższych informacji:

Imię lub imiona – jeśli gracz posiada dwa:
Nazwisko:
Imię ojca:
Data i miejsce urodzenia Gracza:
Dokument tożsamości (rodzaj np. dowód osobisty) + seria i numer dokumentu:
Numer PESEL:
Rodzaj gry hazardowej, której dotyczy wygrana:
Data, kiedy odbyła się gra, w której padła wygrana (DD-MM-RRRR):
Miejscowość, ośrodek gier, punkt przyjmowania zakładów wzajemnych np. strona internetowa, np. Warszawa Salon Gier ul.Koszykowa 12:
Wartość wygranej, dla której Gracz chce zaświadczenie:
Adres, na który należy wysłać zaświadczenie o wygranej (listem poleconym za potwierdzeniem odbioru).

W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Nasi konsultanci służą pomocą 7 dni w tygodniu, w godzinach 8:00 – 22:00.

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.