Wyniki typerów styczeń 2021

Typer Kreatywnie miał w styczniu większą aktywność niż zazwyczaj. Przełożyło się to na bardzo dobry wynik i dał zarobić najwięcej. Na wynik +93 jednostki złożyło się aż 95 typów (poprzednia aktywność: listopad 11 typów, czerwiec 35 typów). Nie wiem jak to będzie wyglądało w przyszłości, więc lepiej ustawić sobie powiadomienia na typy.

Typer F1fan jest stosunkowo nowym użytkownikiem, ale również pokazuje się z bardzo dobrej strony. Wynik +22 jednostki po 11 typach to znakomity rezultat. Może nawet lepszy niż wynik Kreatywnie w tym znaczeniu, że podał mniej typów, ale uzyskał 2x większy yield (na mniejszej ilości typów taka zależność nie dziwi).

Pozostali typerzy nieco pod kreską w styczniu: Zorio (1 typ), Sandrol123 (38 typów, analizy do niektórych typów), Messinho (1 typ, drugie miejsce pod względem zarobionych jednostek), georgisd (4 typy, lider zarobionych jednostek, typuje z nami od 2008).

Kreatywnie +93 jednostki F1fan +22 jednostki

Dzięki podpowiedzi voytennis dodałem do listy zadań przerobienie strony głównej tak, by wyświetlały się zajawki 3 najnowszych newsów (podobnie było w poprzedniej wersji strony SureBety.pl). Jeszcze nie wiem kiedy zespół znajdzie czas na wdrożenie, ale to zrobimy. Dziękuję.

Najnowsze artykuły mają złą kolejność. Zainstalowana wtyczka źle działa, bo nie uwzględnia daty, lecz ręcznie ustawianą kolejność artykułów. Muszę to zbadać.

Komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.