SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  reklama

  SPORTOWE AKTUALNOŚCI BUKMACHERSKIE


  25 wrz
  2020

  Weekend 25-27.09.2020

  W ten weekend bardzo ciekawie zapowiadają się spotkania włoskiej Serie A.

  Betclic proponuje boost na zwycięstwo ekipy Wojciecha Szczęsnego (Roma - Juventus). Było @2.05. Nowy kurs @2.50. Maksymalna stawka 25 PLN. Zdarzenie można łączyć z innymi w ramach kuponu AKO.

  ===

  W totolotek promocja Lucky Loser. Postaw min. 25 PLN i nie martw się o wynik - jeśli przegrasz, otrzymasz bonus 25 PLN!

  Zasady:
  • Promocja obowiązuje wyłącznie w dniach 26-28.09 (sb-pn)
  • Postaw min. 25 PLN, w przypadku przegranej otrzymasz bonus 25 PLN
  • Na kuponie wyłącznie włoska SERIE A
  • Bonus ważny 14 dni
  • Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
  • Bonus ważny na dowolny sport
  • Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
  • Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale (Internet/Punkt naziemny)
  • Promocja dla nowych i obecnych graczy

  ===

  Bukmacher Fortuna podtrzymuje promocję gry bez podatku: 24/7 zakłady przedmeczowe i na żywo

  Teraz bonus kursowy podwyższający wygraną o 14% możesz dodać przez 24 godziny na dobę do każdego kuponu PREMATCH lub LIVE z min. 3 zdarzeniami, postawionego za dowolną stawkę.

  Zasady promocji

  • Czas trwania: 24 godziny na dobę
  • Kanały:strona www, aplikacja mobilna
  • Oferta: cała dostępna oferta prematch i LIVE
  • Typ kuponu: AKO, MAXIKOMBI
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 3
  • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie: @1.30
  • Bonusu kursowego Happy Hours NIE można łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.
  • Kupony objęte promocją NIE podlegają wcześniejszej wypłacie czyli „Early Cash Out

  Betclic, totolotek i Fortuna mają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Na SureBety.pl uczymy jak ogrywać bukmacherów i jak to ryzyko zminimalizować ;)

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  23 wrz
  2020

  Nowa płatność u betbrokera

  Jeden z najlepszych zagranicznych betbrokerów na świecie udostępnił wczoraj (22.09.2020) opcję wpłaty i wypłaty kartą debetową i kredytową VISA i MASTERCARD. W ramach promocji wpłaty będą za 0%, a wypłaty za 1% do końca 2020 roku.

  Wszystkie transakcje są przetwarzane za pomocą 3-D Secure i jest zgodny ze standardem PCI DSS, więc dane Twojej karty są bezpieczne podczas dokonywania transakcji z nami.

  Nie będziemy w stanie przetwarzać żadnych transakcji Kartą z klientami, którzy mają swoje karty wydane w jednym z następujących krajów: USA, Wielka Brytania, Francja, Norwegia, Japonia, Szwecja, Turcja, Izrael, Rosja, Holandia, Szwajcaria i Australia.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  22 wrz
  2020

  Okres paniki na giełdach

  Mam dla Was mocnego newsa. Temat nie związany z zakładami, ale na tyle ważny, że czułbym się źle, gdyby nie podzielił się z wiernymi Czytelnikami swoją wiedzą i informacjami, które w ciągu ostatnich 6-12 miesięcy pozyskuję.

   

  Tak jak pisałem tydzień temu, rozpoczynają się już spadki na giełdach. Spowoduje to okresowe wzmocnienie dolara USD. Długookresowo (kilka następnych lat) będzie się osłabiał, ale w okresach paniki inwestorzy szukają stabilnej waluty. Dolar USD stanowi synonim bezpieczeństwa.

  Kurs EUR/PLN już wzrósł do 4,50, a to dopiero początek moim zdaniem. Sytuację w Polsce zaostrzył konflikt wewnątrz koalicji PiS. Druga fala covid powoduje złe wyniki gospodarcze. Mamy recesję. Wykorzystano już obniżenie stóp procentowych. Wykorzystano mega ogromny dodruk pieniądza. Idą wybory w USA - czas na spadki, bo Trumpa ciężko kontrolować bankierom.

  Osobiście jestem obkupiony w USD (zamieniałem na Revolut EUR na USD po kursie 1,184). Mam także duże zapasy EUR. Ilość złotówek zredukowana do minimum, aby wystarczyło na bieżące opłaty i inwestycje na najbliższe 3-6 miesięcy.

  Moim zdaniem nadchodzi okres paniki na rynkach. Wraz z umocnieniem dolara będzie spadało złoto i srebro. To drugie jest moim zdaniem bardziej niedowartościowane i będę go dokupywał po spadkach w formie fizycznej lub w formie ETF-ów. Być może w postaci akcji KGHM, jeszcze nie wiem. Cena srebra 22$ za uncję lub niżej mnie interesuje. Ostatnio spadło z 27$ na 24$. Po spadkach polska giełda ruszy w górę w długim okresie. Trzeba wybierać spółki typu "value".

  Osoby zainteresowane ponownie odsyłam do wywiadu z Trader21. Jeśli lubisz pieniądze, to warto :)

  Osoby zainteresowane zapraszam do dyskusji na fanpage SureBety.pl.

  ===

  Pytacie mnie także co się stało z bukzaplac.pl? Nie wiem dokładnie. Mogę się tylko domyślać, o czym napisałem w artykule.

  Komentarze

  • 24-09-2020 14:03:27

   Staram się nie trzymać na Revolut więcej niż żal mi stracić, ale z drugiej strony to w końcu bank :) Jedyne, czego mogę się obawiać, to że przyczepią się do transakcji albo zażyczą sobie jakiejś dziwne weryfikacji. Mam tam już konto od ok. 1,5 roku i raczej jest to mało prawdopodobne żeby robili mi kłopoty. A ostatnio nawet wykupiłem Premium, żeby móc handlować walutą, więc raczej mają ze mnie dobry zysk, co zmniejsza prawdopodobieństwo kłopotów moim zdaniem :)

   "Czy uważasz że można wymienić złotówki na euro normalnie w kantorze internetowym i czekać na wzrosty?"

   Nie wiem jakie prowizje są w takich kantorach. Trzeba policzyć czy Ci się to opłaca. Dla USD przewiduję kurs 4,10-4,30 do października/listopada 2020. Nie analizowałem tego jeszcze. Zgaduję "na czuja". 

   Ważna jest też elastyczność - w razie nagłego odwrócenia kursu mogę szybko wszystko sprzedać kilkoma kliknięciami na telefonie.

   "optymalnym punktem będzie granica 4.60 za euro. I co jeżeli załóżmy kurs utrzyma się na tym poziomie 4.50 albo spadnie do powiedzmy 4.45 do listopada. To czy będziesz realizował stratę?"

   Punktem granicznym jest moment wyboru prezydenta USA. Do tego czasu chcę mieć już całe USD i EUR sprzedane.

   Jeśli będzie "scenariusz niespodziankowy" i EUR spadnie do 4.45, bez szans na wzrosty (punkt dolnego podparcia jest na poziomie 4.40), to pewnie sprzedam go po ok. 4.38 (po przebiciu dolnego punktu podparcia, jeśli do tego dojdzie). W moim przypadku nie będzie się to wiązało ze stratą, a raczej z mniejszym zyskiem.

  • 24-09-2020 07:22:14

   Ja osobiście nie trzymałbym na revolut znacznej ilości pieniędzy. Czy uważasz że można wymienić złotówki na euro normalnie w kantorze internetowym i czekać na wzrosty ? Czy mają za duże prowizje. A jeżeli nie to jak byś to zrobił ? Od kilku dni również obserwują Parę PLN/EUR  i skoczył o około 3 groszę od jakiś 2-3 dni. Więc myślę że możesz mieć rację że to dopiero początek, a optymalnym punktem będzie granica 4.6 za euro. I co jeżeli załużmy kurs utrzyma się na tym poziomie 4.5 albo spadnie do powiedzmy 4.45 do listopada. To czy będziesz realizował stratę ?

  • 23-09-2020 15:01:30

   Nie obracam wszystkim na Revolut :) Właściwie to na Revolut mam ok. 1/4 wszystkich zapasów waluty. Wystarczająco dużo by tym handlować. Nawet dziś wystawiałem sobie 1000$ do sprzedania po 3,845 (x2), a zakup po 3,83 czy 3,82. Ze stawkami nie szaleję, bo dopiero się uczę. Trochę jak trading na betfair przedmeczowy :) Wiem, że trend USD będzie rosnący i niewiele ryzykuję. Przy automatycznym składaniu transakcji nawet czasu nie muszę na to poświęcać. Coś pięknego!

   Po spadkach będę się chciał pozbyć 1/2 zebranej waluty. Walutę będę wyprzedawał stopniowo etapami, bo idealnie w dołek i tak mi się pewnie nie uda trafić. I wypłacić w PLN, a za to kupić srebro, akcje polskie albo ETFy na srebro. Walut będę chciał się pozbyć generalnie i sprzedam zapasy z podróży turystycznych. Część waluty trzeba zostawić, bo w Polsce nigdy nie wiadomo co się stanie. Kulminacja sprzedaży będzie pewnie koło wyborów w USA. Trzeba będzie obserwować co się dzieje. Jak będzie wszędzie pesymizm, to wtedy trzeba kupować :)

   Część kapitału trzymam na nieruchomość. Jeśli się pojawi okazja, to gotówka będzie potrzebna. Wszystko musi się spinać pod kątem przychodów i wydatków, żeby było zgodnie z prawem :)

  • anonim
   23-09-2020 14:43:51

   A jak przewalutowujesz złotówki na euro albo dolara ? bo chyba nie obracasz tym wszystkim na revolut ?

  • 22-09-2020 16:18:56

   Co do logowania, to pewnie konto zostało usunięte 6-12 miesięcy temu z powodu braku aktywności i nieodbierania emaili ode mnie. Proponuję zarejestrować nowe albo napisać mi email, to sprawdzę czy takie istnieje.

   Co do srebra, to albo monety fizyczne bulionowe, albo złom srebra (może być dobry na początek) albo ETF oparty o fizyczny metal. Na Revolut bym nie kupował, bo to wbrew założeniu o bezpieczeństwie i niezależności od banków.

  • 22-09-2020 15:51:07

   Myślisz, że kupowanie srebra przez revolut ma sens? Jeśli nie, to jaką platformę byś polecił?

  • anonim
   22-09-2020 14:25:24

   przy probie zalogowania za kazdym razem wyskakuje bledne haslo i login, a w przypadku proby przypomnienia hasla wyskkauje jakis blad serwera, panie Krzysztofie jakies rozwiazanie?

  • 22-09-2020 12:49:47

   Z czego mam procent zysku? Z polecania Tradera21? Nic. On nawet nie wie, że go poleciłem.

   Nie robię tego dla zysku. Robię to, bo zależy mi na sukcesie moich Czytelników. Narażam swoją reputację robiąc off-topic. Nie robiłbym tego, gdybym w to nie wierzył.

   Obligacje skarbowe to teraz fatalny pomysł. Zwłaszcza w Polsce.

  • 22-09-2020 11:17:13

   Panie krzysku ile ma pan z tego procent zysku i czy obligacje skarbowe nie byly by pewniejsze pozdrawiam

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  21 wrz
  2020

  Kwalifikacje Roland Garros

  Rozpoczęły się kwalifikacje do tenisowego turnieju Roland Garros.

  Z tej okazji Betclic przygotował promocję dla swoich graczy – „Misja Tenis”. Aby wziąć udział w akcji, kliknij „DOŁĄCZ”, znajdujące się pod grafiką promocji, i zacznij stawiać kupony wielokrotne na dowolne mecze tenisa ziemnego, z minimalnym kursem całkowitym @3.0 za co najmniej 20 PLN.

  Jeśli trafisz 2 kupony, spełniające warunki promocji, to otrzymasz 40 PLN bonusu na grę w Betclic.

  Szczegółowy Regulamin na stronie bukmachera.

  Betclic ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Na SureBety.pl uczymy jak ogrywać bukmacherów i jak to ryzyko zminimalizować.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  18 wrz
  2020

  Marża 0% na wybrane ligi

  Otrzymałem dziś wspaniałą wiadomość na skrzynkę o treści:

  Pragniemy poinformować, że oferta 0% marży trwa nie tylko w przypadku dużej listy turniejów europejskich, takich jak Primera División, angielska Premier League, Bundesliga, francuska Ligue 1, włoska Serie A. Dotyczy to także rosyjskiej Premier League, brazylijskiej Serie A oraz chińskiej Super League.

  Wiadomość tą otrzymałem od bardzo wiarygodnego bukmachera zagranicznego. Niestety nie lubi być ogrywany, więc ze stawkami nie poszalejecie :) Sprawdzi się doskonale, jeśli stawiasz nie więcej niż 200 PLN/zakład. Nie mogę publicznie podać jego nazwy z uwagi na przepisy ustawy hazardowej, ale prywatnie mogę napisać co chcę :)

  Jeśli chcesz poznać szczegóły, napisz do mnie email, wpisując w temacie "0% marża".

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  17 wrz
  2020

  Weekend 18-20.09.2020

  Na weekend Betclic proponuje BOOST kursu @2.90 zamiast @2.20 na wygraną Liverpoolu z Chelsea. Będzie to hit Premier League tego weekendu. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze mecze w nowym sezonie. 

  Maksymalna stawka to 25 PLN, ale można łączyć zakład w ramach kuponu AKO.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  15 wrz
  2020

  Osłabienie PLN w październiku 2020?

  Jeśli masz walutę z zarobionych zakładów od bukmacherów zagranicznych, to warto wiedzieć, że wrzesień i październik to czas spadków na giełdach. Zwłaszcza październik. Osobiście trzymam EUR, by sprzedać je właśnie w październiku, listopadzie po ok. 4.60.

  Największe banki rozpoczęły w sierpniu obstawianie wzrostów na dolarze (posłuchaj tutaj fragment)

  Według Independent Trader establishment bankierski będzie chciał usunąć Trumpa (fragment tego samego wywiadu) poprzez spadki na giełdach jeszcze przed listopadowymi wyborami, co spodowuje wzmocnienie dolara i osłabienie złota/srebra. Gry srebro złoto, spadnie, warto rozważyć jego zakup/dokupienie.

  Coś musisz robić z zarobionymi pieniędzmi z bukmacherki. Do wyboru masz nieruchomości, waluty, surowce, akcje, obligacje, lokaty, własny biznes itp. Docelowo warto uzupełnić wiedzę w interesujących cię zakresach, bo nie po to pracujesz, by rosnąca w Polsce inflacja zjadła twoje zarobki leżące na lokatach 0% :) Warto poświęcić ok. 1-2 miesiące, by zdobyć chociaż podstawową wiedzę w tym zakresie.

  Osobiście śledzę FXmag, którzy ładnie przewidzieli w kwietniu spadek euro. Bankier.pl jest w moim odczuciu słaby w przewidywaniach.

  Jakie są Wasze doświadczenia z reinwestowaniem zarobionych pieniędzy? Kliknij button "więcej" i dodaj komentarz ;)

  Komentarze

  • 21-09-2020 12:17:54

   Nie wiem jaki masz budżet na edukację, ale jeśli myślisz o inwestowaniu na giełdzie, walutach czy złoto/srebro, to moim zdaniem warto rozważyć tą pozycję. Nie znam dobrych alternatyw, więc trudno mi się wypowiedzieć czy to jest dla każdego. 

   Obietnica "prostego języka" wydaje mi się być spełniona. 80% wiedzy ma być ponadczasowa. Po przeczytaniu pierwszych 50 stron wiedziałem już, że to był dobry zakup. Na razie jestem na 130 stronie i robię sobie notatki...

   Niedługo spodziewam się spadków na giełdach i wtedy muszę być gotowy do zakupów :)

  • 20-09-2020 22:43:20

   Również coraz bardziej zaczynam interesować się tematem inwestowania, ale skupiam się głównie na nieruchomościach. I nie chodzi mi tutaj o najem krótkoterminowy ale raczej długoterminowy i kumulowanie majątku właśnie w nieruchomościach i czerpanie z nich dochodu "pasywnego". Doszkalam się również w tym temacie. 

   Słyszałem o tej książce o której mówisz: "Inteligentny inwestor XXI wieku" tradera21, ale nigdy jej nie czytałem. słyszałem za to kilka wywiadów na youtube z jej autorem: traderem21. No i masz rację, myślę że wiele można się od niego nauczyć. 

  • 18-09-2020 15:52:49

   Temat krótkoterminowego wynajmu nieruchomości będzie ograniczany w wielkich miastach:

   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Krakow-cierpi-na-najem-turystyczny-7964044.html

   Do tego dojdą nowe podatki w 2021 i 2022 roku. Z rentowności 5-8% może zostać niedługo 3-6% netto, czyli na granicy inflacji. Nieruchomości to natomiast dosyć stabilny majątek i wartość dobrze zlokalizowanej powinna rosnąć w czasie.

   O obligacjach indeksowanych inflacją nie słyszałem :)

   Słyszałem, że 90-95% osób kupujących kryptowaluty to spekulanci :D

   Zaczynam się wdrażać głębiej w temat walut, akcji i inwestowania w ogóle. Mam czym obracać, a gdy zobaczyłem ile setek złotych tracę na przewalutowaniach, to uzupełnienie wiedzy w zakresie walut wydaje mi się jedyną rozsądną drogą :)

   W październiku przewiduję spadki w USA i wtedy będę szukał okazji na GPW i może na innych giełdach. Do tego czasu jeszcze uzupełnię wiedzę z książki z tej książki:

   https://lubimyczytac.pl/cykl/25164/inteligentny-inwestor-xxi-wieku

   Wreszcie ktoś to zebrał w przystępny sposób :)

  • 18-09-2020 14:52:18

   Osobiście wszystkie środki zarobione na zakładach inwestuję w nieruchomości na wynajem, najlepiej kupione na dźwigni, (tzn współfinansowane kredytem. Lubię temat inwestowania ale nie pcham się w inne dziedziny takie jak handel akcjami, surowcami czy walutami ponieważ nie czuję się mocny w tej dziedzinie. Lokaty od razu bym odrzucił ponieważ aktualnie dają one stopy zwrotu poniżej 1%, a co łącząc z inflacją jaką obecnie mamy realnie tracimy pieniądze z czasem.  Moim zdaniem warto rozważyć również obligacje indeksowane inflacją. Jeśli ktoś ma pomysł to warto rozważyć również własny biznes ponieważ da on największe stopy zwrotu. Moim zdaniem należy wybrać jeszcze taki który wymaga od nas minimalnych nakładów pracy, jeżeli mamy dążyć do rentierstwa. Do wyżej wymienionych sposobów inwestowania dodałbym jeszcze kryptowaluty. 

   Widzę admin że temat inwestowania nie jest Ci obcy i wysnuwam z niektórych postów że handlujesz walutami. Inwestujesz może część środków w jakieś inne dziedziny? np nieruchomości czy akcje ?

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  14 wrz
  2020

  Co to jest progresja?

  Poprawiłem artykuł o progresji.

  Mam nadzieję, że po tej lekturze już nikt nie będzie miał wątpliwości czy warto jej używać.

  Komentarze

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.


  zamknij ×
  Top