BetBallers jest stroną dedykowaną dla graczy obstawiających piłkę nożną. Udostępnia wyjątkowe narzędzie: bardzo bogate statystyki powiązane z kursami bukmacherów – od notowań przedmeczowych do końcowego gwizdka. To daje graczowi przewagę nad bukmacherami, którzy zwykle nie mają zasobów, by przeanalizować dokładnie każde spotkanie.

betballers-strona-glowna.png

BetBallers – strona główna

1. Strona główna

BetBallers przy pierwszej wizycie użytkownicy znajdą na stronie głównej istotne informacje o ofercie BetBallers. Umożliwia to szybki przegląd najważniejszych cech ich wyjątkowego narzędzia, co pozwala potencjalnym klientom zobaczyć możliwości przed zarejestrowaniem się.

W głównym menu możesz zobaczyć trzy główne zakładki:

 1. Na żywo (In-play),
 2. Harmonogram (Schedule),
 3. Wyniki (Results).

Przyjrzyjmy się bliżej każdej z nich.

2. Na żywo (In-play)

betballers-in-play.png

BetBallers – strona In-play

Białe symbole podwójnej litery B w przechylonym białym kwadracie z okrągłymi rogami na turkusowym tle

Logo BetBallers

Sekcja In-play zawiera aktualne wyniki i statystyki ze wszystkich aktualnie rozgrywanych meczów. Użytkownicy mogą przeszukiwać wyniki według ligi lub zespołu, a jeśli potrzeba, mogą zobaczyć informacje statystyczne takie jak:

 • liczba ataków,
 • liczba strzałów,
 • rzutów rożnych i kart,

a także najnowsze wyniki i regularnie aktualizowane kursy bukmacherskie. Istnieje również możliwość spersonalizowania układu strony poprzez zmianę kolumn w karcie “Settings”.

Każdy mecz na żywo ma obok symbol, który pozwala Użytkownikom otwierać stronę z pełnymi statystykami dla tego konkretnego meczu. Statystyki mogą być pokazywane w pełni, tylko dla pierwszej połowy lub tylko dla drugiej połowy.

Użytkownicy mogą także dodawać lub usuwać ligi, dodawać faworytów i ustawiać powiadomienia tak, by być na bieżąco z potrzebnymi informacjami. Miłym dodatkiem, który nie jest szeroko dostępny gdzie indziej, jest możliwość przeszukiwania przez Użytkowników według kryteriów takich jak:

 • dobry występ underdoga,
 • faworyzowana drużyna przegrywa,
 • zmiana momentum.
Jest to szczególnie użyteczne dla tych, którzy lubią obstawiać faworytów na żywo po tym jak ci źle rozpoczęli spotkanie.

3. Harmonogram (Schedule)

betballers-schedule.png

BetBallers – strona Schedule

Sekcja Schedule daje subskrybentom pełną listę nadchodzących spotkań, które będą rozgrywane w ciągu najbliższych 7 dni, z ostatnimi przedmeczowymi kursami (Asian handicap: handicapy azjatyckieGoal Line: linie under/over, Corners: rzuty rożne) i linkami do pełnych statystyk meczu.

Te statystyki zawierają informacje o zespole takie jak:

 • ostatnia forma,
 • zdobyte/stracone bramki,
 • minuty strzelony goli (przedziały czasowe),
 • stosunek bramek do strzałów.

i wiele więcej.

Zapewniane są także informacje “head to head” z wynikami i statystykami z ostatnich spotkań pomiędzy stronami i wysokością kursów na wielu różnych rynkach od ponad 20 różnych stron bukmacherskich.

Tutaj także Harmonogram jest w pełni konfigurowalny, z możliwością wyszukiwania lig/drużyn i ustawieniem powiadomień czy ulubionych zespołów.

4. Wyniki (Results)

betballers-results.png

BetBallers – strona Results

Sekcja Results zawiera ostatnie wyniki spotkań piłki nożnej, ale zawiera dużo więcej informacji niż sugeruje. Pełne wyniki i statystyki są pokazywane dla każdego meczu piłki nożnej rozgrywane danego dnia, włączając w to takie rzeczy jak:

 • liczba groźnych ataków,
 • strzały na bramkę,
 • rzuty rożne,
 • pokazane kartki dla każdej drużyny.

Informacje na temat zakładów są także podane dla rynku w takich jak handicapy azjatyckie (Asian handicap) czy linie under/over (Goal line). Tak jak w poprzednich sekcjach, można otworzyć osobno stronę. Zobaczysz tam szczegółowe statystyki i oś czasu kluczowych zdarzeń, które zdarzyły się w ciągu meczu.

Szczegółowe wykresy są także dostępne dla:

 • groźnych ataków,
 • strzałów na i poza bramkę,
 • posiadanie piłki,
 • i inne użyteczne informacje.

Oprócz pełnej listy wyników, użytkownicy mogą wybrać opcję wyświetlania ocen underdogów (Rank underdogs). To daje listę wyników, gdzie drużyna z wyższym kursem zwyciężyła. Ta sama informacja jest pokazywana na pełnej liście, ale ta opcja umożliwia Użytkownikom prowadzenie szczegółowego rejestru  zwycięskich outsiderów (outsider = underdog). Te informacje mogą się przydać do przyszłych zakładów.

Statystyki pierwszej połowy mogą być także pokazywane razem z informacjami regulaminowego czasu gry, pozwalając typerom piłki nożnej porównywać osiągnięcia drużyn w każdej połowie.

5. Inne pozycje w menu

Na górze ekranu obok username i daty, są dostępne inne pozycje menu, które prowadzą do dalszych użytecznych informacji. Oprócz linku do twojego konta, gdzie możesz zaktualizować hasło i zmieniać/odnawiać subskrypcję, znajduje się sekcja, gdzie znajdują się twoje ulubione mecze. Jest ona połączona z  dwoma sekcjami “Statistics” i “Leagues”.

6. Statystyki (Statistics)

Sekcja Statistics daje Użytkownikom aktualne statystyki, a w tym listę najlepszych 30-tu drużyn i lig, z informacjami na temat strzelonych/straconych goli, niebezpiecznych ataków, rzutów rożnych i innych.

Te listy pozwalają Użytkownikom zobaczyć, które drużyny najlepiej sobie radzą w której dziedzinie. Daje to przewagę podczas obstawiania danej drużyny na rynkach takich jak under/over rzutów rożnych czy under/over strzelonych bramek.

Statystyki ligi są dostępne po wybraniu określonej ligi lub turnieju, ze średnimi wartościami liczbowymi dla różnych obszarów każdej drużyny wewnątrz danej ligi turnieju.

Sekcja underdog/faworyt dostarcza niezwykle użytecznych informacji o tym, które zespoły wygrały najwięcej jako underdogi lub przegrały najwięcej jako faworyci. To daje informacje, które zespoły (psychologicznie?) dobrze sobie radzą jako outsiderzy, a które słabo jako faworyci.

Są podane także informacje dotyczące handicapów azjatyckich i linii under/over. Może to pomóc znaleźć dobrze sprawujące się drużyny i te które zostały nieprawidłowo ocenione przez bukmacherów.

Dodatkowo dostępna jest zakładka wariancji (Variance tab). Na liście znajdziesz drużyny, które mają największe odchylenie wartości średniej od linii otwarcia (Asian Handicap & Goal Line). Dowiedz się  jak dobrze drużyny zostały oszacowane.

Na przykład drużyna została oszacowana na handicap azjatycki -0.5. Rozegrała 1 spotkanie i wygrała 3-0. Jej średnie odchylenie wynosi 2.5/1, gdzie 1 oznacza liczbę spotkań. Ten sam model dotyczy rynków under/over (Goal Line).

7. Ligi (Leagues)

Sekcja Leagues zawiera te same informacje, które zostały znalezione w sekcji Statistics, ale daje także:

 • aktualną tabelę ligi,
 • wyniki i statystyki ostatnich i nadchodzących meczy,
 • listę najlepszych strzelców, największej ilości asyst, kartek i kontuzji.

Dodatkowo jest sekcja, gdzie określane jest prawdopodobieństwo sukcesu dla różnych rynków (Goals & Corners). Przejdź do zakładki “Settings”, by włączyć kolumnę prawdopodobieństw w widoku zakładów na żywo In-play!

8. Notatki (Notes)

Możesz dodawać notatki dla drużyn czy spotkań. Zostaw sobie notatkę o spotkaniach “head-to-head” przy drużynie, zapisuj hipotezy do sprawdzenia, wyniki pomiarów dla drużyn, które możesz chcieć obstawić następnym razem.

9. Powiadomienia (Notifications)

Na górze wszystkich głównych stron znajduje się zakładka “notifications“, gdzie użytkownicy mogą ustawić sobie powiadomienia na określone mecze lub rynki.

Zdefiniowanych jest 26 powiadomień, spośród których Użytkownik może wybrać, by otrzymać email lub “Google Push notification“.

Obejmuje to także powiadomienia o:

 • spadkach kursów,
 • liczbie strzelonych bramek,
 • pokazanych czerwonych kartkach,
 • prowadzących underdogach,
 • zmianach momentum,
 • rzutach rożnych,
 • linii under/over,
 • i innych.

Dla rynków Asian Handicap, Goal Line i Corners, dla konkretnego meczu, Użytkownik może wybrać symbol dzwonka obok meczu w sekcji “Na żywo” lub na stronach “Harmonogramu”. Następnie może wybrać jedną lub dowolną kombinację tych zdarzeń, aby otrzymywać powiadomienia.

Poza domyślnie zdefiniowanymi powiadomieniami, subskrybenci mogą ustawić własne kryteria powiadomień, by otrzymywać powiadomienia za pośrednictwem przeglądarki lub aplikacji Google Chrome.

10. Aplikacja (App)

Aplikacja zapewnia w zasadzie te same funkcjonalności co platforma desktopowa. W aplikacji brakuje jedynie sekcji notatek. Powiadomienia działają w aplikacji, co jest szczególnie przydatne, jeżeli o wstawiasz często za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

AppStore: https://itunes.apple.com/us/app/betballers/id1401334107
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.betballers

11. Opinia SureBety.pl

Zdecydowanie NIE jest to narzędzie dla początkujących graczy. Nie mówię tu tylko o kosztach subskrypcji, ale przede wszystkim o poziomie wiedzy, jaką trzeba posiadać, żeby dobrze wykorzystać to bardzo zaawansowane narzędzie.

W rękach średniozaawansowanych i zawodowych graczy Betballers może stać się prawdziwą perłą. Ilość czasu, wysiłku, pieniędzy, które trzeba by poświęcić na stworzenie podobnego narzędzia, jest przeogromna. W relatywnie niskiej cenie abonamentu możesz mieć dostęp do prawdziwego kombajnu -agregatora statystyk i kursów, które są często niezbędne do znalezienia przewagi nad bukmacherem w jakiejś niszy.

Gracz musi tylko działać systematycznie, według przyjętej procedury i stopniowo weryfikować hipotezy – jedną po drugiej – aż do znalezienia satysfakcjonującej strategii długoterminowego zarabiania na zakładach piłki nożnej.

Betballers jest bardzo młodym narzędziem, które zostało udostępnione raptem w 2017 roku. To bardzo dobra wiadomość dla profesjonalistów, która oznacza, że nie jest jeszcze szeroko rozpowszechnione.

Dostęp w 7 językach (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski, włoski, brazylijski) może przyspieszyć ich rozwój, dlatego trzeba kuć żelazo póki gorące.

Co więcej, trudno sobie wyobrazić, aby bukmacherzy mogli wykorzystać Betballers do obrony. Ilość strategii, jaką można utworzyć dzięki narzędziu Betballers, jest praktycznie nieograniczona. Dlatego znalezienie profitowej strategii przez gracza jest tylko kwestią czasu i jego umiejętności analizy. Dlatego też inni Użytkownicy Betballers mogą korzystać z narzędzia równolegle, z wysokim współczynnikiem sukcesów.

Wszystko sprowadza się do znalezienia, dzięki Betballers, strategii wygrywającej. Pytanie tylko czy umiesz to zrobić i czy będzie to dla ciebie opłacalne?

12. Rejestracja (Sign up)

Możesz się zarejestrować w ciągu kilku chwil, podając takie dane jak username, imię i nazwisko oraz adres email.

Po prawidłowym wypełnieniu formularza i wybraniu planu subskrypcji otrzymasz e-mail potwierdzający rejestrację, z linkiem do ustawienia hasła. Dzięki subskrypcji możesz otrzymać pełen dostęp do wszystkich funkcji strony przez określony czas.

Dostępna jest możliwość przetestowania konta przed zakupem za darmo przez 2 dni (48h).

Dostępne jest kilka metod płatności w tym Skrill czy PayPal.

Ze szczególnej promocji mogą skorzystać czytelnicy SureBety.pl.
Używając kodu “surebety” możesz otrzymać zniżkę w wysokości €5 na miesięczny abonament “Gold-Baller“, który normalnie kosztuje €29.90.

13. Podsumowanie

BetBallers jest wyjątkową stroną, dostarczającą typerom piłki nożnej wyjątkowe narzędzie i dostęp do ogromnej ilości ważnych statystyk. Tak obszernych, że trudno je wszystkie wymienić w jednym artykule.

Dzięki wielu dostępnym ligom, historycznym statystykom od 2015 roku i niewiarygodnie szczegółowym analitycznym informacjom Użytkownicy musieliby się bardzo natrudzić żeby znaleźć coś podobnego w innym miejscu. A opracowanie tego typu danych samemu wymaga ogromnej wiedzy, wysiłku, czasu i pieniędzy.

To wyjątkowe narzędzie znacząco zwiększa szanse typerów piłki nożnej na regularne wygrane. Jeżeli ktoś poważnie myśli o typowaniu piłki nożnej, to BetBallers jest z pewnością na liście potencjalnych narzędzi “must-have“.

Zobacz stronę BetBallers

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.