SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Skrill

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Skrill jest portfelem internetowym. Jest to taki rachunek bieżący, gdzie loginem jest adres email. Dzięki Skrill możesz szybko i tanio przelewać pieniądze do i od bukmacherów, wypłacać je z bankomatu lub zapłacić za zakupy kartą przypisaną do konta.

  Zarejestruj się w Skrill

  Fakty dotyczące Skrill

  Skrill to brytyjski i jednocześnie najbardziej znany portfel internetowy, który ma ponad 20 milionów kont użytkowników. Jest dostępny w ponad 200 krajach. Skrill należy do grupy kapitałowej Paysafe Group, która jest również właścicielem dwóch innych systemów płatności: Neteller i Paysafecard. Grupa ta niemal zmonopolizowała rynek portfeli internetowych.

  Aby się zarejestrować trzeba mieć ukończone 18 lat, a do weryfikacji wystarczy skan dowodu osobistego bądź przelew weryfikacyjny. Aby wyrobić kartę płatniczą firma wymaga również weryfikacji adresu zamieszkania, która odbywa się poprzez wysłanie listu weryfikacyjnego na podany adres.

  Skrill posiada główne biuro w Wielkiej Brytanii (Londyn). Ma również ponad 20 innych biur rozsianych po całym świecie. Strona jak i support Skrill są dostępne w 12 językach, w tym w języku polskim.

  Wpłaty ze Skrill do bukmacherów są prawie u wszystkich bukmacherów darmowe dla użytkownika (płaci bukmacher). Koszty wypłat zwykle także, z tym zastrzeżeniem, że bukmacherzy do darmowej wypłaty wymagają zwykle kilkukrotnego obrotu wpłaconymi środkami i czasem ograniczają ilość darmowych wypłat w miesiącu (z uwagi na koszty, które bukmacher ponosi).

  Opłata za wysłanie środków do innego użytkownika Skrill wynosi 1% (max. do 10€).

  W 2014 roku Skrill zdobył EGR B2B Award za "Mobile payment solutions".

  UWAGA:
  Skrill i NETELLER blokują płatności do bukmacherów wymienionych w Rejestrze Domen Niezgodnych z Ustawą. U tych bukmacherów trzeba skorzystać z innej metody płatności.

  Ważniejsze punkty Regulaminu Skrill

  4.7. W trakcie procesu rejestracji zostaną Państwo zapytani, czy maja Państwo zamiar korzystać z konta Skrill w celach prywatnych czy komercyjnych. Jeżeli mają Państwo zamiar używać swojego konta Skrill do celów komercyjnych, muszą nas Państwo o tym poinformować, nawet jeżeli używają go Państwo również do celów prywatnych. Jeżeli zgłosili nam Państwo, że będą korzystać ze swojego konta Skrill tylko w celach prywatnych, mają Państwo obowiązek poinformowania nas natychmiast przed, jeżeli w jakimkolwiek momencie w przyszłości zaczną Państwo korzystać z konta w celach komercyjnych, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta.

  Korzystanie z konta Skrill w celach komercyjnych ma miejsce wtedy, gdy otrzymują Państwo płatności za lub w związku z jakąkolwiek działalnością gospodarczą. Zastrzegamy sobie prawo do zadecydowania, czy w naszym mniemaniu, korzystają Państwo z konta Skrill w celach komercyjnych. Jeśli używają Państwo konta Skrill do celów handlowych, oprócz niniejszych Warunków korzystania z konta, będą Państwo także zobowiązani do przestrzegania zasad i warunków dla handlowców. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, czy prowadzone przez Państwa działania kwalifikują się jako działalność komercyjna, powinni Państwo skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

  Rodzaj konta (prywatne/komercyjne) mocno determinuje wysokość opłat. Dalsze punkty mówią o naruszeniach:

  7.3. Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzania wszelkich niezbędnych kontroli dotyczących prania brudnych pieniędzy, finansowania terroryzmu, oszustw i innych nielegalnych działalności przed autoryzowaniem jakiejkolwiek wypłaty Państwa środków, włączając w to kwestie dotyczące wypłaty Państwu jakichkolwiek środków po zamknięciu przez Państwa konta Skrill.

  8.9. Zabrania się dokonywania wpłat w wykorzystaniem instrumentu płatniczego, którego nie są Państwo właścicielem. Jakiekolwiek naruszenie tego wymagania traktowane będzie bardzo poważnie, a jakakolwiek próba użycia instrumentu płatniczego, którego nie są Państwo właścicielem traktowane będzie jako oszustwo. Bez uszczerbku dla prawa do roszczenia odszkodowania w przyszłości, jeżeli konieczny jest zwrot płatności dokonanej z instrumentu płatniczego, którego właścicielem jest inna osoba niż Państwo, mamy prawo do naliczenia opłaty administracyjnej w wysokości 10 EUR.

  11.2. Surowo zabrania się dokonywania płatności dla lub akceptowania płatności od osób lub podmiotów oferujących nielegalne usługi hazardowe, włączając w to (lecz nie ograniczając się do) nielegalnych zakładów sportowych, gier w kasynach oraz pokera. Mamy prawo do zawieszenia lub zamknięcia konta Skrill w każdej chwili bądź też odmówienia realizacji lub unieważnienia danej transakcji w przypadku, gdy będziemy podejrzewali, że bezpośrednio lub pośrednio używają Państwo konta Skrill do nielegalnych transakcji hazardowych lub konto jest używane w powiązaniu z takimi transakcjami. Do krajów, w których zabroniony jest hazard on-line zaliczają się Stany Zjednoczone Ameryki, Turcja, Chiny, Malezja i Izrael. Niniejsza lista nie jest wyczerpująca i do zakresu Państwa obowiązków należy upewnienie się, że nie używają Państwo naszych usług do transakcji, które mogą być uważane za nielegalne w obrębie jurysdykcji kraju, w którym Państwo mieszkają.

  W punkcie 11.2 mowa o bukmacherach bez licencji, a bukmacherzy działający w Internecie posiadają wymagane zezwolenia, tyle że nie w Polsce. Nie można o nich zatem powiedzieć, że są nielegalni.

  Bukmacherzy, którzy nie posiadają licencji w Polsce (polski Rejestr Domen Zakazanych) mają zablokowane płatności dla Polaków, bo do tego zmusza ich prawo Wielkiej Brytanii.

  Od 19.03.2019 roku zastrzegli prawo do zamknięcia konta z powodów podejrzeń oszukańczych działań, prania pieniędzy, finansowania terroryzmu lub innej działalności przestępczej, ale jest to powielenie punktu 7.3.

  Wypowiedzenie i zawieszenie

  16.1. Możemy wypowiedzieć Twoje konto Skrill lub dowolną usługę płatności związaną z tym kontem, z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Użytkownik może w dowolnym momencie zamknąć swoje konto Skrill. W przypadku korzystania z konta Skrill do celów komercyjnych, zgodnie z punktem 4.7, mogą obowiązywać inne postanowienia dotyczące rozwiązania umowy.

  16.2. Wraz z powiadomieniem o wypowiedzeniu lub w dowolnym momencie możemy przekazać Państwu uzasadnione instrukcje dotyczące sposobu wypłacania pozostałych środków.

  16.3. Jeśli twoje konto Skrill jest objęte rezerwą, rozwiązanie Twojego konta Skrill nie będzie miało wpływu na nasze prawo do zatrzymania rezerwy i do potrącenia z niej w uzgodnionym terminie.

  16.4. Możemy w dowolnym czasie zawiesić lub zamknąć Twoje konto Skrill bez powiadomienia, jeśli:

  16.4.1. naruszają Państwo jakiekolwiek warunki niniejszych Warunków użytkowania lub jakiekolwiek inne warunki mające zastosowanie do konkretnych usług objętych odrębnymi warunkami;

  16.4.2. naruszasz lub mamy podstawy, by sądzić, że naruszasz jakiekolwiek prawo lub regulacje, które mają zastosowanie do korzystania z naszych usług; lub

  16.4.3. mamy podstawy, aby sądzić, że w jakikolwiek sposób jesteś zaangażowany w jakąkolwiek oszukańczą działalność, pranie pieniędzy, finansowanie terroryzmu lub inną działalność przestępczą.

  16.5. Możemy zawiesić Twoje konto Skrill w dowolnym momencie, jeśli:

  16.5.1. rozsądnie uważamy, że Twoje konto Skrill zostało naruszone lub z innych powodów bezpieczeństwa; lub

  16.5.2. rozsądnie podejrzewamy, że Twoje konto Skrill zostało użyte lub jest używane bez Twojej zgody lub w nieuczciwy sposób; a my powiadomimy Cię przed zawieszeniem lub, jeśli wcześniejsze powiadomienie nie jest możliwe w danych okolicznościach, niezwłocznie po zawieszeniu, chyba że prawo zabrania powiadomienia.

  Po założeniu nowego konta może wystąpić pytanie czy środki Skrill będą przeznaczone na hazard? Lepiej zaznaczyć "TAK". Do 2018 roku konsultanci Skrill mówili, że odpowiedź nie ma większego znaczenia. Zapewne potrzebują tej informacji do targetowania mailingów. Również w trakcie dokonywania depozytów kartą płatniczą pojawia się podobne pytanie.

  21.3. Państwa konto Skrill jest założone w Wielkiej Brytanii, a niniejsze Warunki użytkowania będą interpretowane zgodnie z prawem Anglii i Walii. Jakiekolwiek spory mogące powstać w związku z niniejszymi Warunkami użytkowania lub w związku z Państwa kontem Skrill będą rozwiązywane wyłącznie przez sądy Anglii i Walii, chyba że nie pozwala na to prawo Unii Europejskiej.

  Wielka Brytania, jako członek Unii Europejskiej uznaje licencje bukmacherów spoza Wielkiej Brytanii. Jeśli jakiś bukmacher jest ich zdaniem nielegalny, to po prostu blokują do niego płatności (jak np. w przypadku Polski).

  W 2017 roku Skrill deklaruje, że polskie organy nie mają dostępu do środków klientów (poza skrajnymi wyjątkami działalności przestępczej na podstawie wyroku sądu).

  Na pytanie czy Izba Celna w Polsce może uzyskać od Skrill dane klienta uzyskałem taką odpowiedź:

  We provide details regarding a customer's account only if there is
  a court statement from a judge and the guy is investigated by the authority
  within the country for some (il)legal stuff...

  I would advise you not worry about all this as this has been a question
  for a long time and so far any cases have been raised.
  That's why all the guys are using wallets so that they do not operate
  with the banks and have all the transfers via them.

  Best regards,
  Senior Affiliate Manager

  Tłumacząc na język polski:

  Udostępniamy dane konta klientów tylko wtedy, gdy jest
  wyrok sądu od sędziego i facet jest badany przez instytucję
  w kraju za jakieś (nie)legalne rzeczy...

  Radzę nie martwić się o to wszystko, jako że jest to pytanie
  od dłuższego czasu, a do tej pory żadne przypadki nie zostały poruszone.
  To dlatego wszyscy faceci używają portfeli, więc nie operują
  z bankami i mają wszystkie transfery za pomocą portfeli.

  Najlepsze pozdrowienia,
  Starszy Menadżer Partnerów

  Wynika z tego, że ktoś musiałby być przestępcą w Polsce, aby musieli ujawnić jego dane.
  Organy polskie nie mogą wykorzystywać Skrilla do potrzeb zebrania dowodów przestępstwa, gdyż osoba musi zostać najpierw skazana wyrokiem sądu.

  Historia Skrill

  2001: w czerwcu zostaje założona firma Moneybookers działająca na rynku płatności.

  2002: zostaje uruchomiona strona internetowa, za pomocą której klienci mogą przesyłać pieniądze podając adres email i hasło. Spółka otrzymuje jako pierwsza na tym rynku akceptację FCA.

  2005: Moneybookers zdobywa milionowego klienta.

  2007: Investcorp Technology Partners wykupuje spółkę Moneybookers.

  2008: Moneybookers posiada 6 mln klientów i zajmuje czołową pozycję na rynku.

  2009: Firma rozpoczyna współpracę z eBay, wydaje własną kartę prepaid.

  2010: Marka Moneybookers rozpoczyna transformację w Skrill, a firma ma już 20 mln użytkowników.

  2011: Grupa Skrill przejmuje paysolution wzbogacając ofertę o płatności ratalne i płatności na podstawie faktury.

  2012: Wprowadzenie opcji Skrill 1-Tap, która pozwala "jednym kliknięciem" zrealizować depozyt.

  2013: Zostaje uruchomiona nowa strona internetowa Skrill kończąca etap zmiany marki. Grupa wykupuje konkurenta Paysafecard, obsługującego płatności pre-paid (przedpłacone).

  2014: Przejęcie Ukash w celu rozbudowania skali i zasięgu Paysafecard.

  2015: NETeller wykupił Skrill. Obie marki pozostaną suwerenne. Skrill przekracza 36.000.000 użytkowników.

  2016: Skrill oraz NETeller podnoszą wysokość opłat, ponieważ ten drugi stał się monopolistą na rynku portfeli internetowych.

  2017-2018: Skrill oraz NETeller blokuje pierwszych bukmacherów z Rejestr Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą. Coraz mocniejszą alternatywą wpłat do zagranicznych bukmacherów staje się ecoPayz.

  Zalety Skrill

  • strona www w języku polskim
  • bardzo popularny portfel internetowy w Europie
  • każdy poważny legalny bukmacher ma płatność Skrill w ofercie
  • bezpieczeństwo logowania zapewnia system szyfrowania
  • możliwość zabezpieczenia portfela weryfikacją 2-etapową
  • przelanie środków na konto innego użytkownika lub bukmachera jest natychmiastowe
  • możliwość wypłaty kartą debetową w dowolnym bankomacie
  • możliwość płatności kartą debetową w punktach oraz przez Internet (zbliżeniowo do 50 PLN)
  • możliwość kupowania i sprzedawania ok. 40 kryptowalut
  • kartą Skrill można za darmo zasilić konto Revolut bez opłat (może się wyświetlić ostrzeżenie o opłatach, ale w rzeczywistości ich nie ma - sprawdź najpierw na małej kwocie)
  • możliwość wysłania pieniędzy na Revolut aby tam zrobić darmowe przewalutowanie i wypłacić środki w dowolnej walucie

  Wady Skrill

  • od 1.07.2017 roku Skrill blokuje płatności od/do bukmacherów z listy nielegalnych bukmacherów w Polsce
  • obsługą klienta na tragicznym poziomie - czas oczekiwania na odpowiedź emailową to w listopadzie 2015 nawet 2-4 tygodni! na ogół im wyższy status gracza tym krócej; w pilnych przypadkach trzeba dzwonić do UK
  • wielu niezadowolonych klientów - ocena na TrustPilot 1/5
  • Skrill współpracuje z niektórymi największymi bukmacherami w wykrywaniu multikont
  • wypłata jest możliwa jedynie przelewem bankowym (opłata ok. 5€) lub na kartę VISA (Mastercard nie jest akceptowany); 
  • jeśli wypłata przelewem zostanie odrzucona, pieniądze wrócą na konto, a ty stracisz ok. 20€ za opłaty transakcyjne!
  • w Internecie jest dużo prób wyłudzenia danych dostępu do konta Skrill poprzez wiadomości e-mail
  • w razie włamania na skrzynkę emailową prawdopodobnie stracisz wszystkie środki, a Skrill ci nie pomoże
  • w przypadku bankructwa Skrill gwarantowana kwota do odzyskania wynosi max. 1000€ (nie dotyczy VIP-ów)

  Konto VIP w Skrill

  Aby zostać członkiem Programu VIP trzeba przesyłać na konto partnerów Skrill (bukmacherzy, pokerroomy, kasyna itp.) 6.000€ w przeciągu 3 miesięcy.

  Kluczowe korzyści z uczestnictwa w programie dla VIP-ów:

  • Transakcje bez limitów
  • Brak limitów na wpłaty z karty kredytowej
  • Darmowe wpłaty na Twoje konto VIP
  • Priorytet na transakcje w lokalnym banku
  • Przywilej posiadania kont w różnych walutach
  • Zaproszenie do specjalnych dedykowanych spotkań i programów dla VIP-ów
  • Dedykowany konsultant przy statusie VIP Gold i Diamond

  Bezpieczeństwo Skrill

  Włamanie na email

  Ponieważ loginem do Skrill jest adres email, w przypadku włamania na zarejestrowany email środki z konta Skrill zostaną szybko skradzione i praktycznie są nie do odzyskania.

  Zobacz artykuł: włamanie na konto.

  Dwustopniowe logowanie

  Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowników, Skrill wprowadził kilka zabezpieczeń, które mają chronić przed niepowołanym dostępem do konta.

  Żeby spać spokojnie wystarczy włączyć na koncie skrill Uwierzytelnianie Dwuczynnikowe. Oto jak to zrobić:

  1. Kliknij w prawym rogu Moje konto.
  2. Wejdź w Ustawienia - zakładka w prawym górnym rogu.
  3. Kliknij uruchom w Uwierzytelnianie Dwuczynnikowe
  4. Zainstaluj na smartfonie google authenticator
  5. Zeskanuj kod qr aplikacją google authenticator używając aparatu w telefonie
  6. Wpisz 6-cyfrowy kod wygenerowany w aplikacji
  7. Pojawi się zestaw 6 awaryjnych kodów w razie zgubienia telefonu albo problemów z nim.
  8. Zapisz na kartce kody i schowaj w bezpieczne miejsce.
  9. Od tej pory za każdym razem jak się logujesz na Skrill, wymagane jest podanie 6-cyfrowego kodu generowanego przez google authenticator na telefonie lub w sytuacjach awaryjnych któryś z 6 kodów.

  Zabezpieczenie PINem

  Skrill oferuje również zabezpieczenie konta kodem PIN. Jest to zdecydowanie o wiele gorsze zabezpieczenie niż Uwierzytelnianie Dwuczynnikowe dlatego go nie polecamy.

  Moja opinia o Skrill

  Z roku na rok jest coraz gorzej, jeśli chodzi o obsługę klienta. W 2015 roku miałem problemy z logowaniem. Przez miesiąc (!) nie byłem w stanie uzyskać pomocy w tej kwestii. A jestem VIP-em... Nie do pomyślenia! Czekanie na odpowiedź emailową przez kilka dni to już u nich standard.

  Korzystam z nich, bo założyłem konto wiele lat temu i mam u nich walutę PLN. Do transakcji w EUR używam NETeller. Jestem znacznie bardziej zadowolony z tego drugiego. Niestety konto do 2 walut jest często potrzebne z uwagi na koszt przewalutowań.

  Pod kątem wielu walut znacznie lepszy jest ecoPayz (który założyłem w 2017 roku) albo Revolut (założyłem w 2019).

  Chciałem wypłacić środki przelewem na Revolut. Okazało się, że nie dość, że nie dotarły (podobno podałem złe dane do przelewu i nie został zrealizowany), to jeszcze pobrali mi za to w sumie 19€! To jest gwóźdź do trumny! Konto Skrill zamykam w 2020 roku!

  Bankomaty Planetcash w Polsce odmawiają wypłaty środków za pomocą karty Skrill. Sprawdzałem na dwóch i na obu odmowa transakcji.

  Rejestracja w Skrill

  Twoje konto Skrill będzie przypisane do adresu email, który podasz.
  Możesz potem dodać inne emailowe adresy pomocnicze, ale lepiej żeby nie było ich wiele, bo to zmniejsza bezpieczeństwo konta (włam na dowolne konto email może umożliwić logowanie w Skrill).

  • kliknij poniższy baner lub link
  • kliknij na środku "Otwórz konto bezpłatnie"
  • wypełnij formularz i postępuj według instrukcji wyświetlonych na stronie

  Aby móc wysłać komuś środki, musisz mieć zweryfikowane konto i saldo konta przynajmniej 1 PLN. Pieniądze wysłane na niezweryfikowane konto i nieodebrane w ciągu 14 dni, wracają do właściciela.

  Zarejestruj się w Skrill

  Zobacz też:
  Revolut
  NETeller
  Weryfikacja konta

  Ostatnia aktualizacja: 20.01.2020

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 4/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (171)  • anonim IP: 89.35.**.***
   21-07-2019 17:47 (nd)

   Cześć, 

   Czy próbował ktoś z Was zamówić kartę debetową Skrill na fałszywe konto podpiete np. do 365?

   W formularzu do karty można zmienić adres jej dostarczenia, czy wiąże się to z jakimiś dodatkowymi weryfikacjami oprócz aktywacji karty? (ewentualnie może w niej będą chcieli jakieś potwierdzenia - bo nie wiem gdyż pierwszy raz będę ją zamawiać - nak wygląda weryfikacja, czy chcą jakieś zdjęcie albo skany? )

   Wtedy nasze dane dodatkowo są chronione.

   Z góry dziękuję, pozdrawiam

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 195.206.***.*
   16-07-2019 11:08 (wt)

   Cześć, 

   Czy orientuje się może ktoś jakie są bezpieczne limity przelewów między kontami Skrilla aby nie było ponownej weryfikacji dokumentów bądź uzasadnienia powiązań między właścicielami kont?

   Z góry dziękuję, Pozdrawiam 

   Odpowiedzi: 5
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.173.***.**
   17-04-2019 14:52 (śr)

   straciłem zaufanie po wczorajszej akcji z kontem w euro

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 194.150.***.***
   16-04-2019 09:30 (wt)

   Nie dajcie się nabrać na kartę prepaidowa Skrill. Nie dość ze pobierają opłatę za kartę 10 euro to jeszcze przy wypłacie środków na konto własne pobierają horrendalna opłatę 23zł po prostu zło**ieje !!!!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1362)
   04-01-2019 08:29 (pt)

   Mogło się u was na koncie pojawić ponowne powiadomienie o weryfikacji konta.

   Nie ma się czego obawiać - jeśli już weryfikowaliście konto, nie ma potrzeby dołączania im dodatkowych dokumentów.

   Zrobili tak, by od niektórych "wyłudzić" dostęp do konta facebookowego (weryfikacja facebook'owa jest opcjonalna i nie zgadzaj się na nią).

   Dołączam screeny.

   Załącznik:
   Odpowiedzi: 5
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (218)
   18-03-2018 09:41 (nd)

   @trueloque

   Tak, to tzw. similar. Zdarza się, bo po sieci latają paczki dokumentów i ludzie zakładają konta na te same dane, dublują je. I Skrill lub bukmacher zamyka takie konta, jeśli to wykryje.

   Teoretycznie zmiana waluty rachunku Skrill jest niemożliwa, ale w praktyce można to zrobić. Wystarczy skontaktować się z obsługą Skrill i przedstawić im swoją prośbę. Później będziesz musiał wyzerować (wypłacić wszystkie środki z rachunku) konto i nastąpi jego zamknięcie. Wtedy będziesz mógł otworzyć nowy rachunek, już w walucie PLN (lub innej Ci odpowiadającej).

   Odpowiedzi: 4
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (132)
   16-03-2018 22:10 (pt)

   Uprzejmie informujemy, iż podczas sprawdzenia Pańskiej prośby, ustaliliśmy, iż posiada Pan w naszym systemie dwa konta Skrill. Przypominamy, iż zgodnie z naszym Regulaminem posiadanie więcej niż jedno konto Skrill przez osobę prywatną nie jest dozwolone.

   czy ktos ma cos takiego ? mi zamkneli konto w PLN , zostawili w EUR , bo miałem dwa . Nie dosc ze oplaty sa zlodziejskie za przelewy i tak dalej , to jeszcze teraz beda brali super zlodziejskie oplaty za przewalutowania , bo przeciez i tak ludzie beda to musieli robic , skoro to robili wczesniej ( ostatnio musialem cos przewalutowac , gdy euro kosztowalo 4,20 , mi skrill sprzedal euro po 4,48 , czyli jakies 6,50 % narzutu ) . 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (3)
   09-02-2018 11:23 (pt)

   UWAGA UWAGA są włamania na SKRILLA radze zrezygnować z tego portfela sandacz

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top