Nie każdy dysponuje dużym budżetem na zakłady, jaki jest wymagany do bonusów z depozytem. Możesz przetestować bukmachera niewielkim kosztem, jeśli nie jesteś pewien swoich umiejętności. Stracisz w ten sposób możliwość uzyskania bonusu powitalnego, ale za to niczym nie ryzykujesz.

Ręka biznesmana wystaje z ekranu laptopa oferując dolary

1. Bonusy bez depozytu

Def. Bonus bez depozytu to forma promocji bukmachera, która polega na tym, że w zamian za rejestrację (zostawiasz swoje dane osobowe i stajesz się potencjalnym klientem) otrzymujesz darmowe środki na grę. Aby odblokować możliwość wypłaty tych środków, i wygranych z niego pochodzących, musisz spełnić określone warunki bukmachera.

Na polskim rynku istnieje tylko kilka ofert bonusów bez depozytu. Bukmacherom opłaca się taka forma ryzyka, gdyż za niewielką kwotę mogą pozyskać potencjalnego klienta, który w dłuższym okresie czasu okaże się zyskowny.

Do decyzji gracza należy określenie czy woli on mniejszą kwotę bez ryzyka obarczoną dużymi wymaganiami wypłaty czy większą kwotę bonusu, do uzyskania którego wymagany jest wkład własny: bonusy powitalne z depozytem.

2. Najlepsze promocje bez depozytu

1.1. STS: 25 PLN bez depozytu

Szczegóły promocji są opisane na STS promocje

1.2. LVbet: 20 PLN bez depozytu

LVbet to stosunkowo młody bukmacher (założony w 2016 roku), który jednak bardzo szybko zdobył szerokie grono zadowolonych klientów. Zawdzięcza to agresywnemu marketingowi i atrakcyjnym promocjom dla graczy.

Najważniejsze zalety:

  • wysoka wiarygodność
  • szeroka oferta
  • niska minimalna stawka (0.5 PLN)

Najważniejsze wady:

  • zakłady obciążone podatkami (bywają promocje zmniejszające podatek)
  • przeciętne kursy
  • niskie limity


lvbet-150x150-bonus-bez-depozytu.jpg

Od 8.04.2020 gracz będzie widział podczas rejestracji opcję skorzystania (trzeba zaznaczyć “Checkbox” potwierdzający) lub nie skorzystania z bonusu 20 PLN od depozytu. Bonus pojawi się na koncie po przejściu weryfikacji tożsamości.

Niezależnie od tego gracz może bez przeszkód korzystać z Bonusu Powitalnego, o ile z niego nie zrezygnował.

Jeśli gracz ma uruchomiony Bonus Powitalny, to obowiązuje “Kolejka bonusowa”. Aby następny bonus pojawił się na koncie (np. Bonus bez depozytu), gracz musi spełnić wszystkie warunki obrotu Bonusu Powitalnego.

Zobacz stronę LVbet

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2020