e-Gambling Montenegro

e-Gambling Montenegro jest na pewno wygodną jurysdykcją dla bukmacherów z uwagi na szybko przyznawaną licencję i niskie opłaty. Czas pokaże czy zbudują wiarygodność, rozpatrując sprawy graczy zakładów, którzy czują się oszukani.

1. Fakty dotyczące e-Gambling Montenegro

e-Gambling Montenegro to firma zajmująca się przyznawaniem licencji na terenie Czarnogóry.

Deklarują załatwienie formalności w ciągu ok. 4 tygodni, co jest rzeczywiście krótkim okresem oczekiwania jeśli chodzi o licencje hazardowe (standard to ok. 3 miesięcy).

e-Gambling Montenegro o sobie

Droga szybkiego ruchu na lewo od ściany skalnej wiedzie w stronę masywu gór w blasku jasnego słońca

Droga przez Czarnogórę, fot. e-gambling.me

e-Gambling Montenegro ma na celu zapewnienie konkretnych rozwiązań klienckich z szybkim procesem uzyskiwania licencji na hazard online poprzez zminimalizowanie biurokracji. Naszym celem jest umożliwić otwarcie twojej firmy i operowanie w możliwie krótkim czasie, usunąć ryzyko i dać załatwić nam formalności.

Dzięki naszej kompleksowej obsłudze wystarczy dostarczyć nam dokumenty potwierdzające twoją tożsamość, wypełnić prosty formularz, podpisać pełnomocnictwo i pozwolić nam zrobić resztę. Mamy usługi zaspokajające wszystkie potrzeby, opłaty roczne za wznowienie są niskie, a twoje przedsięwzięcie zachowuje zysk.

Przestrzegamy wszystkich przepisów prawa międzynarodowego, nasza procedura “znaj swojego klienta” (KYC) określa dokumenty do weryfikacji personalnej i adresu, oczekujemy, że nasi partnerzy będą działać będą działać w sposób odpowiedni i uczciwy, nasz wewnętrzny mechanizm powiadamia nas o naruszeniach. Należy zauważyć, że rezerwujemy sobie prawo do wycofania naszych usług w każdej chwili.

2. Moja opinia o e-Gambling Montenegro

Ze strony e-gambling.me gracz może się z dowiedzieć, że jurysdykcja w Czarnogórze zapewnia szybkie i tanie otwarcie firmy bez weryfikacji czy osoba, która ją zakłada jest uczciwa i zna się na branży.

Kolorowa mapa z napisami MONTENEGRO (stolica Podgorica) SERBIA i KOSOVO.

Czarnogóra leży między Bośnią i Hercegowiną, Serbią, Kosovem oraz Albanią na wschód od Włoch.

Jestem bardzo ciekaw czy zwrot “brak biurokracji” nie będzie oznaczał ignorowania skarg graczy. Na mojego emaila odpisali dość szybko, więc na razie jestem dobrej myśli.

3. Gdzie leży Czarnogóra?

Czarnogóra (do 2007 roku Republika Czarnogóry) to państwo w Europie Południowej leżące na wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Graniczy z Serbią, Kosowem, Chorwacją, Bośnią i Hercegowiną oraz Albanią. Wcześniej republika związkowa Federacyjnej Republiki Jugosławii (‘, 1992-2003) oraz Serbii i Czarnogóry (2003-2006).

Kraj zamieszkuje ok. 700,000 mieszkańców. Stolicą jest Podgorica (ludność ok. 140,000). Gospodarka opiera się głównie na rolnictwie, rybołówstwie, turystyce, przemyśle spożywczym i górnictwie rud cynku, ołowiu i boksytów.[1]

4. Formularz skarg i zażaleń

Na stronie e-Gambling Montenegro nie ma formularza zażaleń. Można napisać do nich email. Na moje pytanie jak rozwiązują problem z bukmacherami odpisali 03-10-2014, że mogą się tym zająć, jeśli się poda o którego operatora chodzi:

Thank you for your e-mail. Let us know please with which operator you have problems, we will help you to solve that.

Czarnogóra jest nową jurysdykcją jeśli chodzi o branżę hazardu. Trudno więc na razie ocenić na ile sprawnie działają w obronie praw graczy.

Dane kontaktowe

Możemy znaleźć kontakty do biur, obsługiwanych w językach:

  • albański,
  • angielski,
  • czarnogórski,
  • hiszpański,
  • niemiecki,
  • turecki,
  • węgierski,
  • wietnamski,
  • włoski.

Dwa główne biura znajdują w się w Czarnogórze i na Węgrzech.
Biura sprzedażowe w Albanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i… w Wietnamie.

5. Literatura

[1] Czarnogóra – Wikipedia

Zobacz też:
Ranking polskich bukmacherów
Aktualne bonusy bukmacherskie

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.