Piłka z wyprzedzeniem

Strategia grania piłek z wyprzedzeniem polega na zajęciu pozycji kursowej na giełdzie zakładów, jaka może mieć miejsce po rozegraniu następnej piłki/piłek.

Tenisista składa się do uderzenia na korcie ziemnym patrząc na piłkę

Na przykład jeśli zawodnik prowadzi 40-0 i kurs back na niego wynosi 1.22, można się ustawić na lay 1.20. Po wygraniu gema zakładamy, że kursy ustalą się na poziomie 1.20 back i 1.21 lay.

Jeśli ktoś nam przyjmie zakład po 1.20, kontrujemy od razu kursem back 1.21. Przerwa między gemami powinna nam dać trochę czasu. Jeśli nie uda się skontrować, warto rozważyć “odstawienie się na zero” z powrotem po 1.20.

 

W powyższym przykładzie może się też tak zdarzyć, że przewidujemy iż kurs nie spadnie poniżej 1.20 po wygraniu gema. Załóżmy, że po wystawieniu zakładu jeszcze przed zakończeniem gema ktoś przyjął nasz zakład po 1.20 przy stanie 40-0.

Może się zrobić 40-15, 40-30 a nawet break! Gdy ktoś nam przyjął zakład jeszcze w trakcie gema, warto nie kontrować od razu, a poczekać w takiej sytuacji na utrzymanie serwisu lub przełamanie i dopiero wtedy skontrować. Da nam to zysk w przypadku utrzymania serwisu (jeśli dobrze oszacowaliśmy kurs po wygraniu gema) lub bardzo duży zysk w przypadku przełamania.

Analogicznie można się ustawiać w drugą stronę szacując do jakiego kursu wzrośnie kurs, jeśli serwujący da się przełamać. Najlepsze gemy do tej strategii to gemy, po których zawodnicy schodzą na 2 minuty przerwy. To daje dużo czasu na skontrowanie.

 

Przy dobrym szacowaniu kursów po każdej piłce gra taka jest niemal pozbawiona ryzyka. Trzeba uwzględnić, że w każdej chwili któryś z zawodników może doznać kontuzji, co może diametralnie zmienić kursy. Trzeba być gotowym, by je szybko ściągnąć z rynku.

 

Strategię piłka z wyprzedzeniem można stosować po każdej piłce (wskazane jest do tego oprogramowanie do tradingu typu BetAngel) lub zajmowanie “bezpiecznych pozycji” w silnych punktach podparcia, które nie zostaną szybko przełamane, ale rynek będzie się do nich zbliżał.

Osoby z większym kapitałem mogą rozważyć wystawienie wielu kursów w kolejce. Najczęściej “okupuje się” te najniższe kursy @1.01, 1.02, 1.03 itd. Rynek często się odwraca po dojściu do tych kursów, a w razie potrzeby można “wyjść na zero”, jeśli było się wystarczająco wcześniej w tej “kolejce” niskich kursów.

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.