SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  lay faworyta

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Często ludzie grają "na nazwiska" nie uwzględniając aktualnej formy danego zawodnika. Faworyt nie zawsze od razu zaczyna mecz na pełnych obrotach. Może też się zdarzyć, że zlekceważy rywala.

  Bardzo umięśniony strongman siłuje się na rękę z mniejszym osiłkiem Lay zdecydowanego faworyta,
  ShutterStock

  Czasem zdarza się, że nawet murowani faworyci mają słabszy dzień albo kursy były przeszacowane i mecz jest w miarę wyrównany (i zmierza do tie-breaka). Kluczowy dla takich spotkań jest moment odstawienia się (realizacji zysku lub straty).

  W większości przypadków staram się zamknąć pozycję przed rozpoczęciem tie-breaka. Zależy to od kursów. Jeśli są dla mnie bardzo niekorzystne (nieopłacalne do sprzedaży), to staram się odstawić w tie-breaku lub zostawiam jako valuebet. Tie-break to loteria, po której następuje rozstrzygnięcie i zakład jest rozliczany (kursy seta) lub kurs gwałtownie się zmienia (kurs meczu).

  Po przełamaniu faworyta (1,05-1,10) bardzo wielu graczy chce od razu zrealizować zyski biorąc nawet mocno zaniżony kurs. W zależności od fazy spotkania warto wziąć pod uwagę zrealizowanie zysku dopiero po utrzymaniu podania przez underdoga lub poczekanie na lepszy kurs i dalszy rozwój sytuacji (w myśl zasady pozwól zyskom rosnąć).

  Ostatnia aktualizacja: 16.8.2013

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
  Komentarze (0)


  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top