Na podstawie przeprowadzonej w 2013 roku sondy, którą wypełniło 833 osób, okazało się, że 13% czytelników SureBety.pl regularnie ogrywa bukmacherów, w momencie gdy średnia na rynku zakładów jest na poziomie 2%.

5% wygrywających, 45% krążących wokół 0 i 50% przegrywających graczy
Tylko ok. 5% najlepszych graczy zakładów regularnie zarabia na bukmacherce, Źródło: SureBety.pl

1. Misja SureBety.pl

Misję SureBety.pl można zawrzeć w obietnicy:

Naszą misją jest tworzenie zawodowych graczy zakładów z tych, którzy tego pragną i są gotowi do ciężkiej pracy.

Do osiągnięcia sukcesu nie tylko musisz przyswoić wiedzę teoretyczną. Musisz także „stać się lepszym człowiekiem„. Pomagamy więc kompleksowo, także w rozwoju osobistym.

2. Wizja SureBety.pl

SureBety.pl mają być miejscem, w którym każdy rekreacyjny gracz znajdzie wiedzę, która poprowadzi go do samodzielnego zarabiania stałych, znaczących kwot na zakładach bukmacherskich.

SureBety.pl mają być stroną intuicyjną w obsłudze, użyteczną i otwartą na wszelkie sugestie Czytelników.

3. Filozofia SureBety.pl

 1. Bukmacher nie jest twoim wrogiem.
  Bukmacher jest partnerem w sporze o wygraną. Bez niego wygrywanie jest niemożliwe.
 2. Na zakładach zarabiają tylko najlepsi.
  Aby regularnie zarabiać, musisz umieć przewidywać lepiej niż 95% populacji graczy.
 3. Zaangażuj się w pełni albo NIE angażuj się wcale.
  Nie można osiągnąć tylko „trochę” sukcesu. Albo go osiągniesz albo nie.
 4. Najlepiej robić jedną rzecz dobrze, naprawdę dobrze.
  Specjalizacja w zakładach jest koniecznością. Nie możesz być we wszystkim równie dobry.
 5. Nie masz wpływu na panujące prawo hazardowe, ale są rzeczy, na które masz wpływ.
  Skup się na tym na co masz wpływ i postaraj się wycisnąć z tego jak najwięcej.
 6. W zakładach panuje prawo popytu i podaży.
  Kursy stabilizują się w czasie w wyniku zakładów wielu graczy. Musisz umieć przewidywać kiedy „tłum się myli”, by osiągąć korzyści.
 7. Zakłady bukmacherskie nie mają granic.
  Możesz obstawiać w Polsce lub poza nią.
 8. Możesz dobrze zarabiać, nie czyniąc zła.
  Istnieje mnóstwo graczy, którzy grają dla przyjemności i którzy są gotowi przekazać ci swoje pieniądze, jeśli nie mają racji. Stanowią oni największą część społeczeństwa i na nich opiera się cały biznes hazardowy.
 9. Zarabianie dużych kwot nie uprawnia do wywyższania się.
  To, że ktoś jest graczem rekreacyjnym, czy mniej wie, nie oznacza, że jest gorszy. Szanuj innych graczy, bo dzięki nim zarabiasz pieniądze.
 10. Obstawiasz po to, by móc się kiedyś wycofać z zakładów.
  Zakłady dostarczają wielu emocji, ale mogą być też stresujące. Ostatecznym celem jest niezależność finansowa i osiągnięcie spokoju ducha, zanim twoje zdrowie podupadnie.

4. Czym są SureBety.pl?

SureBety.pl zbudowały swoją renomę najbardziej merytorycznej strony o zakładach bukmacherskich w Polsce dzięki ogromnej ilości rzeczowych artykułów, które są tworzone od 2007 roku.

Naszą główną ideą było zawsze darmowe dzielenie się wiedzą o zakładach bukmacherskich tak, by Czytelnik samodzielnie mógł zarabiać na zakładach.

Po roku 2020 bardzo możliwe, że będziemy musieli zmienić ten model i dostosować się do nowych warunków ekonomiczno-prawnych, pobierając opłaty za edukowanie graczy.

4.1. SureBety.pl przyciągają zawodowców

SureBety.pl są dla osób ambitnych, które chcą się doskonalić swoją wiedzę i osobowość. Nie podajemy gotowych rozwiązań, dzięki czemu stali czytelnicy SureBety.pl to odpowiedzialni i profesjonalni gracze. Dołącz do nas już dziś!

Dla wielu typerów SureBety.pl były elementarzem profesjonalnego typowania. Mamy wielu solidnych wychowanków takich jak TyrionPoozon, georgisd, ahten czy liquidfish.

Wielu pracowników legalnych bukmacherów przyznaje, że swoją wiedzę czerpali w dużej mierze z SureBety.pl.

4.2. Rzetelne recenzje bukmacherów

Od 2007 do 2018 roku SureBety.pl były miejscem rzetelnych recenzji zagranicznych bukmacherów. Większość rankingów w Internecie jest ustawianych. Są w nich najwyżej ci bukmacherzy, którzy najwięcej zapłacą właścicielowi strony. Przez lata dokładamy wszelkich starań, by wszystkie rankingi SureBety.pl były aktualne, obiektywne i niezależne od intencji bukmacherów, pomimo prób wpłynięcia na nie.

Jeśli któryś z bukmacherów zachowa się nie fair w stosunku do gracza/y lub zmieni mocno swoją politykę na niekorzyść graczy, możesz być pewien, że SureBety.pl tego nie przemilczą!

Zaufanie graczy budujemy także przez ostrożny dobór reklamodawców. SureBety.pl zawsze sprawdzają wiarygodność bukmachera przed rozpoczęciem współpracy.

Po roku 2018 nie możemy publicznie udostępniać tych recenzji, ale nadal możesz zdobyć najważniejsze informacje nt. zagranicznych bukmacherów, wysyłając nam email.

4.3. U nas gracze są najważniejsi

Zdarza się, że nowy bukmacher chce wejść na rynek zakładów. W takiej sytuacji zawsze staramy się oszacować jego nieznaną wiarygodność. Gdy bukmacher jest młody bywa, że także padamy ofiarą nieuczciwych praktyk. Staramy się trzymać rękę na pulsie i w sytuacjach zagrożenia wszyscy zarejestrowani użytkownicy są powiadamiani o niestosownym postępowaniu bukmachera i zagrożeniu dla trzymanych u niego środków.

Ponadto śledzimy na bieżąco sytuację prawną w Polsce oraz branżę zakładów w Europie. Powiadamiamy mailowo o ważniejszych zmianach.

Zawsze stawiamy edukację gracza ponad zysk z programów partnerskich (zobacz nasz model biznesowy), choć haterzy zarzucają nam, że tak nie jest. Po owocach nas poznacie.

Pełnimy czasem rolę mediatora, jeśli dochodzi do konfliktu na linii gracz-bukmacher. Pomogliśmy w ten sposób już setkom graczy i jesteśmy gotowi nadal pomagać.

4.4. Bezpieczeństwo graczy

Edukujemy graczy w zakresie bezpieczeństwa począwszy od ochrony komputera, przez rejestracje u właściwych bukmacherów.

Wrażliwe dane z SureBety.pl nigdy nie wyciekły i robimy wszystko, by utrzymać ten stan. Stosujemy unikalne oprogramowanie połączone z szyfrowaniem SSL na stronie. Nasz zespół specjalistów na bieżąco aktualizuje oprogramowanie strony i serwera, by nie dopuścić do żadnych luk bezpieczeństwa. Odnotowujemy dziennie tysiące nieskutecznych prób ataku na stronę. Czasem niestety spowalnia to działanie strony, co jest jedyną niedogodnością z tego wynikającą.

4.5. Indywidualna obsługa klienta

SureBety.pl to jeden z niewielu portali, gdzie o pomoc możesz poprosić zawodowego gracza. Nasz zespół postara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi, jednakże nie daje wszystkiego na tacy. Staramy się edukować graczy, dlatego dajemy głównie wędki zamiast ryb.

5. Elementy SureBety.pl

5.1. Support zawodowego gracza

SureBety.pl są jednym z niewielu stron o zakładach, gdzie możesz porozmawiać z zawodowym graczem zakładów bukmacherskich.

5.2. Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na SureBety.pl są elementem prestiżowym. Tylko wybrani typerzy mogą podawać u nas typy. Nasi eksperci nie otrzymują wynagrodzenia. Część z nich reklamuje swój serwis, część chce zbudować solidne portfolio, a część jeszcze się doskonali.

Wszystko co zyskują to renomę i uznanie.

5.3. Blog

Blog bukmacherski służy głównie do wyjaśniania zakładów w oparciu o studia przypadków. Staramy się w nim opisywać zakłady z praktycznego punktu widzenia.

Z uwagi na notoryczny brak czasu i rzadko publikowane posty, ukryłem go w Menu głównym.

6. Sukces w zakładach

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach. – autor nieznany

Tak jest w każdej dziedzinie. Zakłady nie są tu wyjątkiem i trzeba się napracować na początku, aby potem szło gładko i lekko. Proponuję zacząć od artykułu Podręcznik typowania.

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2020