Misja SureBety.pl

Misją SureBety.pl jest edukacja Czytelników w kierunku podejmowania decyzji w warunkach ryzyka. Można to zrobić na przykładzie zakładów bukmacherskich, ale zastosowanie tej wiedzy wykracza znacznie poza ten wąski obszar. Na podstawie przeprowadzonej w 2013 roku sondy, którą wypełniło 833 osób, okazało się, że 13% Czytelników SureBety.pl regularnie ogrywa bukmacherów, w momencie gdy średnia na rynku zakładów jest na poziomie 2%.

5% wygrywających, 45% krążących wokół 0 i 50% przegrywających graczy

Tylko ok. 5% najlepszych graczy zakładów regularnie zarabia na bukmacherce, Źródło: SureBety.pl

1. Misja SureBety.pl

Czy SureBety.pl w ogóle są potrzebne na rynku zakładów?
Co by się stało, gdyby zniknęły z dnia na dzień?

Zakłady to tylko pieniądze. SureBety.pl to coś więcej niż pieniądze.
Chcemy zmieniać nawyki, zachowania, by żyło nam się w Polsce lepiej.

Jakie wartości chcemy przekazać?

2. Wartości SureBety.pl

Absolwentom SureBety.pl chcemy pokazać następujące wartości, które wzbogacają życie:

 • niezależność
 • przedsiębiorczość (dobra organizacja i zarządzanie)
 • troska o bliskich i lokalną społeczność.

Moim zdaniem z niezależności wynika wolność.
Zgadzam się z pierwszą częścią tego przekazu:

3. Filozofia SureBety.pl

 1. Bukmacher nie jest twoim wrogiem.
  Bukmacher jest partnerem w walce ze swoimi słabościami. Bez bukmachera wygrywanie jest niemożliwe.
 2. Pokora i skromność.
  Warto znać swoje miejsce na rynku. Strategię działania dobiera się w zależności od miejsca i umiejętności.
 3. Nadmierna pewność siebie.
  Na rynku zarabiają tylko najlepsi. Ponad 80% graczy (dotyczy zakładów, hazardu i giełdy papierów wartościowych) traci pieniądze.
 4. Równowaga.
  Gdy starasz się doskonalić, warto zrobić to w sposób zrównoważony. Zaniedbanie ważnego obszaru życia wywoła kryzys, który zaburzy tempo rozwoju pozostałych obszarów.
 5. Nie narzekaj.
  Lepiej skupić się na sprawach, na które masz realny wpływ.
 6. Pieniądze są drogą, a nie celem.
  Zakłady dostarczają wielu emocji, ale są też stresujące. Ostatecznym celem jest niezależność (m.in. finansowa) i szczęście.

4. Czym są SureBety.pl?

SureBety.pl zbudowały swoją renomę najbardziej merytorycznej strony o zakładach bukmacherskich w Polsce dzięki ogromnej ilości rzeczowych artykułów, które są tworzone od 2007 roku.

Naszą główną ideą było zawsze darmowe dzielenie się wiedzą o zakładach bukmacherskich tak, by Czytelnik samodzielnie mógł zarabiać na zakładach.

Po roku 2020 potrzebowaliśmy zmienić model biznesowy i dostosować się do nowych warunków ekonomiczno-prawnych.

4.1. SureBety.pl przyciągają zawodowców

SureBety.pl są dla osób ambitnych, które chcą się doskonalić swoją wiedzę i osobowość. Nie podajemy gotowych rozwiązań, dzięki czemu stali czytelnicy SureBety.pl to odpowiedzialni i profesjonalni gracze. Dołącz do nas już dziś!

Dla wielu typerów SureBety.pl były elementarzem profesjonalnego typowania. Mamy wielu solidnych wychowanków takich jak TyrionPoozon, georgisd, ahten czy liquidfish.

Wielu pracowników legalnych bukmacherów przyznaje, że swoją wiedzę czerpali w dużej mierze z SureBety.pl.

4.2. Rzetelne recenzje bukmacherów

Od 2007 do 2018 roku SureBety.pl były miejscem rzetelnych recenzji zagranicznych bukmacherów. Większość rankingów w Internecie jest ustawianych. Są w nich najwyżej ci bukmacherzy, którzy najwięcej zapłacą właścicielowi strony. Przez lata dokładamy wszelkich starań, by wszystkie rankingi SureBety.pl były aktualne, obiektywne i niezależne od intencji bukmacherów, pomimo prób wpłynięcia na nie.

Jeśli któryś z bukmacherów zachowa się nie fair w stosunku do gracza/y lub zmieni mocno swoją politykę na niekorzyść graczy, możesz być pewien, że SureBety.pl tego nie przemilczą!

Zaufanie graczy budujemy także przez ostrożny dobór reklamodawców. SureBety.pl zawsze sprawdzają wiarygodność bukmachera przed rozpoczęciem współpracy.

Po roku 2018 nie możemy publicznie udostępniać tych recenzji, ale nadal możesz zdobyć najważniejsze informacje nt. zagranicznych bukmacherów, wysyłając nam email.

4.3. U nas gracze są najważniejsi

Zdarza się, że nowy bukmacher chce wejść na rynek zakładów. W takiej sytuacji zawsze staramy się oszacować jego nieznaną wiarygodność. Gdy bukmacher jest młody bywa, że także padamy ofiarą nieuczciwych praktyk. Staramy się trzymać rękę na pulsie i w sytuacjach zagrożenia wszyscy zarejestrowani użytkownicy są powiadamiani o niestosownym postępowaniu bukmachera i zagrożeniu dla trzymanych u niego środków.

Ponadto śledzimy na bieżąco sytuację prawną w Polsce oraz branżę zakładów w Europie. Powiadamiamy mailowo o ważniejszych zmianach.

Zawsze stawiamy edukację gracza ponad zysk z programów partnerskich (zobacz nasz model biznesowy), choć haterzy zarzucają nam, że tak nie jest. Po owocach nas poznacie.

Pełnimy czasem rolę mediatora, jeśli dochodzi do konfliktu na linii gracz-bukmacher. Pomogliśmy w ten sposób już setkom graczy i jesteśmy gotowi nadal pomagać.

4.4. Bezpieczeństwo graczy

Edukujemy graczy w zakresie bezpieczeństwa począwszy od ochrony komputera, przez rejestracje u właściwych bukmacherów.

Wrażliwe dane z SureBety.pl nigdy nie wyciekły i robimy wszystko, by utrzymać ten stan. Stosujemy unikalne oprogramowanie połączone z szyfrowaniem SSL na stronie. Nasz zespół specjalistów na bieżąco aktualizuje oprogramowanie strony i serwera, by nie dopuścić do żadnych luk bezpieczeństwa. Odnotowujemy dziennie tysiące nieskutecznych prób ataku na stronę. Czasem niestety spowalnia to działanie strony, co jest jedyną niedogodnością z tego wynikającą.

4.5. Indywidualna obsługa klienta

SureBety.pl to jeden z niewielu portali, gdzie o pomoc możesz poprosić zawodowego gracza. Nasz zespół postara się udzielić wyczerpującej odpowiedzi, jednakże nie daje wszystkiego na tacy. Staramy się edukować graczy, dlatego dajemy głównie wędki zamiast ryb.

5. Elementy SureBety.pl

5.1. Support zawodowego gracza

SureBety.pl są jedną z niewielu stron o zakładach, gdzie możesz porozmawiać z zawodowym graczem zakładów bukmacherskich.

Kontakt

5.2. Blog

Poprzez blog bukmacherski rozumiem artykuły, które nie pojawiają się w menu głównym, ale są “głęboko na stronie”.

Możesz je odnaleźć poprzez wyszukiwarkę na stronie, Google albo otrzymasz do wybranych artykułów link po rejestracji konta na SureBety.pl.

Są to często studia przypadków albo artykuły poświęcone niszowemu tematowi, który jest uzupełnieniem podstawowej wiedzy albo reakcją na bieżące wydarzenia.

5.3. Typy bukmacherskie

Do 2022 roku SureBety.pl prowadziły prestiżowe typy bukmacherskie. Tylko wybrani typerzy mogli podawać u nas typy i przekładało się to na wysoką jakość. Nasi eksperci nie otrzymywali wynagrodzenia – dzielili się dobrowolnie swoimi pomysłami i wiedzą.

W wyniku zmian prawnych w 2017 roku rynek zakładów się “skurczył”. Doszło do sytuacji, w której koszty prowadzenia projektu przewyższyły korzyści i projekt TypyBukmacherskie.pl został zamknięty.

6. Sukces w zakładach

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach. – autor nieznany

Tak jest w każdej dziedzinie. Zakłady nie są tu wyjątkiem i trzeba się napracować na początku, aby potem szło gładko i lekko.

Proponuję zacząć od artykułu Podręcznik typowania:

Podręcznik typowania

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.

Komentarze
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najwyżej oceniane
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.