Mecz pomiędzy Victorią Duval a Samanthą Stosur odbył się 27.08.2013 w ramach 1. rundy US Open.

Zdecydowaną faworytką przed meczem była Australijka Stosur.
Duval była kwalifikantką gospodarzy turnieju.

Analiza przedmeczowa

Kursy na betfair przed meczem ustabilizowały się na poziomie około 1,09-12,0.

Stosur - Duval head to head

Stosur jest coraz starszą zawodniczką i wielu pamięta ją z lat świetności. W praktyce miewa sporo słabszych momentów i z roku na rok będzie ich więcej. Fakt 11. pozycji w rankingu WTA zobowiązuje i mówi dużo o sile gry.

Duval to 296. rakieta kobiecego tenisa przed meczem ze Stosur. Gra przed własną publicznością może zdeprymować, ale może też zmotywować. Amerykanie na pewno zgotują jej gorący doping.

W USA mają dobrą szkołę tenisa. Młoda 18-latka wygrywała już z takimi tenisistkami jak Hlavackova, Larsson czy Vanderweghe. Widać, że jej pozycja w rankingu rośnie. Nadal i Federer też byli kiedyś nieznani, a tacy młodzi zawodnicy są często niedoceniani przez bukmacherów z jednoczesnym przecenianiem faworytów przez większość graczy (co powoduje, że kurs na underdoga jest wyższy niż powinien być).

Analiza w trakcie meczu

Czytelnik SureBety.pl, który chciał zachować anonimowość:


Screen tradingu z meczu Duval - Stosur

W sumie wielkiej filozofii w tym nie ma. Zagrałem przy 5-7 2-4 dla Stosur za 500€, bo zauważyłem po pierwszym secie, że równo grają dużo gemów do 30 i 40, więc spotkanie wyrównane.


Przebieg pierwszego seta

Zacząłem oglądać drugiego seta i tylko utwierdziłem się w tym, że równy mecz a kurs 27 był z kosmosu mimo, że Amerykanka praktycznie anonimowa.

Podoba Ci się artykuł? Poleć go znajomym!

Ostatnia aktualizacja: 7.05.2015