Gracz zakładów - Problem z bukmacherem

Mam szeroką wiedzę, dobre kontakty z bukmacherami (pracowałem dla dużego zagranicznego bukmachera) i rozpoznawalną w branży markę SureBety.pl. Mogę pomóc w przypadku sporu z bukmacherem legalnym lub zagranicznym.

Moja rola sprowadza się do roli mediatora. Rozstrzyganie trudnych sporów trwa zwykle od 2 tygodni do kilku miesięcy. Nie ma pośpiechu. Zanim do mnie napiszesz, zabezpiecz dowody świadczące na Twoja korzyść w sporze i zapoznaj się z artykułami:

W jakich przypadkach NIE uda mi się skutecznie pomóc:

  • gracz używał multikont do czerpania zysków z bonusów powitalnych, a bukmacher się w tym zorientował (zapewne ma na to dowody)
  • gracz złamał Regulamin bukmachera i/lub bonusu (które są akceptowane w momencie rejestracji konta u danego bukmachera; nieznajomość prawa szkodzi, w tym zgadzanie się na rzeczy, których się nie przeczytało)

W przypadkach powyższych sporów z bukmacherem zagranicznym możesz od razu pisać do Organu Nadzorczego (jeśli jesteś przekonany o swojej racji). Doczytaj artykuły dot. Komisji nadzorujących hazard. W przypadku nadużycia bonusów, przysługuje Ci zwrot depozytów (minus koszty administracyjne).

Spór z bukmacherem legalnym:

Mam słabe relacje mediacyjne z bukmacherami legalnymi. Jeśli bukmacher nie chce dłużej rozmawiać z graczem, to spory takie rozstrzyga sąd powszechny w Polsce (kwota sporu min. 500 PLN, bo inaczej sprawa zostanie umorzona).

Trzeba zebrać i zabezpieczyć dowody oraz znaleźć prawnika.

  1. Przygotuj wszystkie screeny, linki, źródła jakie mogą być pomocne w sprawie. Sama rozprawa może potrwać nawet 2 lata. Przegrana strona pokrywa koszty sądowe.
  2. W Polsce jest niewielu prawników specjalizujących się w prawie hazardowym, więc polecam mocno przyłożyć się do poszukiwań właściwej osoby. Dobrze żeby była z okolic twojego miejsca zamieszkania, aby kontakt nie był utrudniony.

Przykłady sporów z bukmacherami legalnymi:

Kiedy warto do mnie napisać?

  • sprawa dotyczy bukmachera zagranicznego
  • bukmacher legalny/zagraniczny nieprawidłowo rozliczył zakład i kontakt z nim nie przyniósł rozwiązania

Sprawdź czy nie ma literówki w adresie email.

Twoje dane osobowe podane w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności.