15.10.2023 wybory parlamentarne

W Polsce obowiązuje ustrój demokracji parlamentarnej. Ma on swoje wady i zalety. Dopóki obowiązuje, trzeba się do niego dostosować, bo lepszego nie mamy.

Niezależnie od Twoich poglądów politycznych, zachęcam do wzięcia udziału w wyborach. Oficjalne informacje znajdziesz tutaj:

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2023/pl

Nie znalazłem tutaj programów wyborczych – tych trzeba poszukać samemu.

==

Ciekawy zakład polityczny wystawił betfan na poniedziałkową (9.10.2023) debatę pomiędzy Tuskiem a Kaczyńskim. Bukmacher wypłaci bonus, jeżeli Tusk użyje słowa “Jarosław”. Niestety jest to oferta tylko dla nowych graczy (zob. Okresowe promocje powitalne poniżej). Tą i wiele podobnych, aktualnych promocji, dla nowych i obecnych graczy, znajdziesz tutaj:

==

Dodałem listę filmów, które warto rozważyć do obejrzenia, w artykule opisującym futbol amerykański.

==

Pamiętaj o arkuszu Excel. Czekam na sprzyjające warunki do nagrania video (cisza i spokój w domu) :) Realizację opóźniła awaria zasilacza, który nie chciał się jednoznacznie zepsuć od sierpnia – raz działał, a raz nie i nie dało się postawić diagnozy co do przyczyny. Było jeszcze wiele drobnych barier, ale na pewno wiecie jak wygląda planowanie vs realizowanie planów w rzeczywistości :D Mam nadzieję, że już wracam na prostą…

==

Usunąłem jedną pozycję (4.1. niedostępną dla Polaków) i dodałem 2 nowe (pkt. 5.1 i 5.2 w dniu dzisiejszym): https://surebety.pl/artykul/bukmacherzy-dla-polakow-szeroka-lista/

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.