2 błędy krytyczne

Wczoraj aktualizowałem adres email w formularzu kontaktowym i zauważyłem, że nie działa prawidłowo. Wcześniej na 100% działał.

Jeżeli wysłałeś do mnie e-mail za pomocą formularza kontaktowego 30 lub 31 grudnia 2020, to zapewne do mnie nie dotarł :(
Proszę na razie pisać do mnie bezpośrednio aż sprawa się wyjaśni. Zajmujemy się nią dzisiaj.

Drugi krytyczny błąd dotyczy niedziałających linków, które występują w recenzjach bukmacherów. Przekierowują na stronę SureBety.pl zamiast na strony bukmacherów. Dla użytkowników nie jest to bardzo uciążliwe. To dosyć skomplikowane zadanie, a jego realizacja trwa dłużej niż bym tego oczekiwał. W końcówce roku niestety informatycy mają nadmiar obowiązków, z uwagi na dużą ilość dni wolnych od pracy i konieczność nadrobienia zaległości.

Ja dzisiaj kontynuuję poprawianie zdjęć (jak widać poniżej, możecie się spodziewać teraz zdjęć w newsach, bo w poprzednim systemie dodawanie ich było bardzo uciążliwe i czasochłonne).

Osoby śledzące kursy walut mogły zauważyć interwencję NBP na rynku walutowym. Jedna z teorii głosi, że powrót do umocnienia złotego może się pojawić już w Sylwestra 2020, a inni twierdzą, że złoty będzie słaby do konferencji Rady Polityki Pieniężnej (13.01.2021), która chce słabego złotego i jest gotowa do kolejnych obniżek stóp procentowych w razie potrzeby (z 0,1% na 0,0% ale rynek nie wierzy w obniżkę).

Wykres EURPLN w grudniu 2020
Wykres USDPLN w grudniu 2020

Komentarze

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.