Bramka Polaków kosztowała Superbet kilka milionów

Bukmacher Superbet przygotował specjalną SuperPrzewagę z okazji Euro 2024.
Zamiast standardowej przewagi dwóch bramek, Superbet zaproponował rozliczenie kuponu jako wygrany już przy jednej bramce przewagi biało-czerwonych.

Bramka Buksy w 16. minucie meczu Polska – Holandia spowodowała, że mimo przegranej 1-2, kupony na Polaków zostały rozliczone jako wygrane. Kurs na Polaków przed meczem wynosił około 6.
Przedstawiciel bukmachera tak komentuje sytuację:

Ten jeden strzał kosztował nas kilka milionów złotych. Ale było warto! Po pierwsze pokazaliśmy po raz kolejny, jak korzystną dla graczy promocją jest Superprzewaga, ratująca co roku miliony kuponów. Po drugie, dla samego tego momentu niezwykłej, ogólnonarodowej radości. Chociaż musieliśmy sięgnąć głębiej do kieszeni, aby rozliczyć wszystkie kupony zagrane na wygraną Polaków, wszyscy w Superbet cieszyliśmy się z tej bramki jak szaleni. Pewnie przynajmniej tak samo, jak dziesiątki tysięcy graczy, które skorzystały z naszej promocji — podkreśla Łukasz Seweryniak, General Manager Superbet Polska.

Czy sytuacja się powtórzy w nadchodzących meczach Polaków? A może chociaż w jednym z nich?

Ten bukmacher zdecydowanie wie jak wzbudzać emocje wśród graczy :)

==

Bieżące promocje i bonusy bukmacherskie możesz śledzić tutaj:

Promocje bukmacherskie na dziś

Na szczególną uwagę zasługuje gra bez podatku w Betclic (warunki są bardzo atrakcyjne bez minimalnej stawki czy kursu i NIE tylko na piłkę nożną) + Bezpieczny Wynik (księgowanie wygranej już przy dwóch golach przewagi).

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.