Każdy dzień daje szansę, aby się czegoś nowego nauczyć

Z tego co widzę, logowanie i komentowanie nie jest jeszcze możliwe dla starych użytkowników.
Oczywiście mógłbym się z tego powodu wkurzać, ale czy to by coś zmieniło oprócz mojego nastroju?

Lista krytycznych zadań jest wysłana do informatyka i czeka na realizację. Pomaga mi druga ekipa, która dba o wygląd strony. Każdego dnia możecie obserwować zmiany na stronie. Możecie patrzeć na kolejne szlify i drobne poprawki. Na waszych oczach strona ewoluuje z tygodnia na tydzień. Gdy spojrzycie na nią za miesiąc, to będziecie się zastanawiać czy SureBety.pl to ten sam serwis co w 2020 roku.

Zastanawiałem się wczoraj czy wybrałem dobry moment do zmiany oprogramowania. Prawda jest taka, że już dawno powinienem to zrobić (zwlekanie ma swoją wysoką cenę), a to, że widzę teraz niedoróbki na stronie bardziej motywuje mnie do pracy. A wiele niedociągnięć jestem w stanie naprawić samodzielnie bez zlecenia tego na zewnątrz i czekania 2-3 dni na odpowiedź. Dzięki nowemu oprogramowaniu jestem w stanie wdrożyć wszystkie pomysły dużo szybciej i taniej niż na starym sofcie! Zobaczycie to po tempie prac.

W tym momencie ogranicza mnie jedynie wyobraźnia, czas i pieniądze.

Najważniejsze jest dla mnie, że podstawowe elementy, czyli artykuły działają poprawnie. Podstawowa funkcjonalność strony jest zachowana a niedoróbki poprawimy relatywnie szybko.

Mój styl pracy jest stylem Thomasa Edisona: uwielbiam uczyć się na błędach, sprawdzać co się stanie, gdy coś zrobię. A perspektywa odkrycia nowych rzeczy i poznanie jak działają, najbardziej mnie pociąga.

Wiem, że gdybym skupił się najpierw na poprawkach, by uzyskać idealną stronę, to termin premiery odwlekałby się jeszcze dłuuugo w czasie (nie jest przypadkiem, że urodziny SureBety.pl wypadają w gorący okres Wigilii). W życiu często tak bywa, że lepiej postawić się w sytuacji bez wyjścia. Wtedy musisz coś zrobić, zamiast rozwlekać ból w czasie. Czasem prowadzi to do nadmiernego stresu, więc trzeba znać siebie, by dobrze zastosować tą taktykę.

Dziś kończę porządkować kolejność artykułów w kategoriach (na starej stronie zajęłoby to 2-4 tygodnie, a ja zrobię to w 2 dni) i biorę się za poprawianie zdjęć (to zadanie na kilka dni).

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.