Muchbetter przestał obsługiwać bukmacherów

Aktualizacja z 2024-03-16:
Muchbetter przyjmuje już płatności hazardowe od Polaków. Szczegóły pod linkiem.

==

11 lutego 2023 portfel płatności muchbetter poinformował klientów, że przestał obsługiwać płatności hazardowe dla mieszkańców Polski.

Przechylona na lewo duża litera B z pomarańczową kreską i ciemnoszarymi brzuszkami
Logo MuchBetter

Oficjalna informacja:

Z przykrością informujemy o ostatnich tymczasowych zmianach, które wprowadziliśmy. Należy pamiętać, że tymczasowo wyłączyliśmy następujące usługi dla klientów z EOG:

Transakcje kartami MuchBetter, Brelokiem/ urządzeniami do płatności zbliżeniowych

– Wydawanie nowych kart MuchBetter i Breloków

– Doładowania kont klientów z EOG

– Rejestracja nowych użytkowników w EOG

Jeśli masz już konto MuchBetter, pamiętaj, że nie ma to wpływu na inne usługi transakcyjne i możesz nadal korzystać z konta i salda MuchBetter jak zwykle do wypłat oraz przelewów P2P.
 
Zapewniamy, że twoje konto i saldo są bezpieczne, a MuchBetter nieustannie pracuje nad oferowaniem Ci produktów i usług, które lubisz i nie tylko, i mamy nadzieję, że rozwiążemy ten problem tak szybko, jak to możliwe.
 
Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że nadal będziesz cieszyć się naszymi szybkimi, wygodnymi i bezpiecznymi produktami i usługami dostępnymi w aplikacji MuchBetter.

Po pewnym czasie czytamy:

….Zdecydowaliśmy się nałożyć ograniczenia w odpowiednich regionach, ale inne obszary pozostają nienaruszone. Niestety, nie możemy teraz podać szczegółów, ale współpracujemy z Bankiem Litwy, aby zrozumieć charakter i szczegóły ich obaw i pomóc w razie potrzeby.
 
W MuchBetter, bardzo poważnie traktujemy nasze obowiązki w zakresie zgodności i bezpieczeństwa we wszystkich obszarach działalności, w których działamy. Uważamy jednak, że jest to środek zapobiegawczy, a tymczasem rozpoczęliśmy wewnętrzną weryfikację w oparciu o ograniczone informacje, którymi dysponujemy.
 
Należy pamiętać, że konta i salda dotkniętego regionu pozostaną bezpieczne i dostępne w dowolnym momencie, a bezpieczeństwo środków naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie.

Sprawa szybko się nie wyjaśni.

Docierają do mnie wiadomości, że czeka się długo na wypłatę przelewem bankowym. Duża część klientów na pewno w panice ją zleciła. Jeśli portfel będzie dla ciebie nieprzydatny przez najbliższy czas, to też polecam zlecić wypłatę, jeśli nie będzie się to wiązało z kosztami. Jeśli nie masz pomysłu jak zminimalizować koszty wypłaty, to można sprawę przeczekać kilka miesięcy i dopiero wtedy uwolnić środki. Być może za 1-2 miesiące sprawa wróci do normy.

Alternatywne płatności

Komentarze

4 odpowiedzi na “Muchbetter przestał obsługiwać bukmacherów”

 1. adriang adriang pisze:

  czy komuś przeszedł przelew na konto?

 2. adriang adriang pisze:

  mi po 5 dniach czekania nie zaakceptowali przelewu do bitcoina :/

 3. hubi2121 hubi2121 pisze:

  No to już po Muchbetter, po kontakcie ze Sportmarket już mi oznajmili że kończą współpracę z Muchbetter. Szukam teraz alternatywy ale w sportmarket w grę wchodzi tylko przelew bankowy. Jak na razie znalazłem takie opcje jak (Revolut, Wise, N26) Ktoś może coś poleci, miał już ktoś doświadczenie w przelewach bankowych z sportmarket??

  • Dominik Dominik pisze:

   Po zapytaniu mają: Bank wire and optionally Bitcoin for now. Wiec bardziej Bitcoin rekomendowany jest.

   Jak nie odpowiada bym zamienił na innego brokera np. betinasia. Depozytów mają najszerszą ofertę, wszystko sensowne co się da.

   Oba mają: ps3838, 3et, sharpbet, betisn, singbet, accas, bdaq, bf, jabet, mbook, molly, sbo. Jedna różnica to 18bet w Sportmarket, a w betinasia jest smk.

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.