Nowa odsłona SureBety.pl

Witam wszystkich w nowej odsłonie SureBety.pl! To mój prezent dla Was (i dla mnie) na 13. urodziny SureBety.pl, które obchodzimy w Wigilię 24.12.2020.

Jestem zadowolony z etapu przepięcia stron. Proces został przeprowadzony w późnych godzinach nocnych (informatyk zarwał dla Was nockę). We wtorkowy poranek 22 grudnia jeszcze nie wszystko działało prawidłowo – momentami pojawiały się problemy z bazą danych, ale zostało to szybko naprawione.

Obecnie większość funkcjonalności działa prawidłowo. Raczej nie spadliśmy w rankingu Google. Proces indeksowania przebiega płynnie. Artykuły z bloga zostały wyeliminowane, bo nie cieszyły się dużą odwiedzalnością. Czasem mniej znaczy więcej! Jeśli chcecie któreś przywrócić, proszę o email.

Pracujemy teraz nad przywróceniem modułu komentarzy.

Po zakończeniu tego etapu będzie można znów się logować i rejestrować. Z uwagi na dużą popularność serwisu SureBety.pl, w ciągu pierwszej godziny od przełączenia bazy zanotowaliśmy kilkadziesiąt prób dodania komentarzy od zagranicznych botów. Ze względów bezpieczeństwa komentarze będą zarezerwowane wyłącznie dla zalogowanych użytkowników.

Rejestracja na SureBety.pl służy na razie komentowaniu i newsletterowi. W przyszłości będą nowe funkcjonalności.

Występują jeszcze drobne problemy z wyglądem miniaturek. Na starej stronie były 4 razy mniejsze niż powinny być na obecnej. Jeszcze nie wiem jak rozwiążę ten problem, ale coś wymyślę.

Występuje też różnica w oscylowaniu strony. Na przykład linki nie są w tym momencie widoczne. Powinny być oznaczone kolorem pomarańczowym, a nie czarnym, przez co na pierwszy rzut oka nie widać, co jest klikalne, a co nie. Zgłaszałem to już i zostanie to poprawione ASAP.

Niedługo pojawi się spis treści w każdym artykule. Przez jakiś czas może być on zdublowany, ponieważ w kodzie starych artykułów spisy treści były dodawane “na sztywno”. Zajmę się tym pewnie po świętach.

Korzystając z okazji chciałbym Wam życzyć Świąt Bożego Narodzenia bez zakładów bukmacherskich. Pieniądze w życiu to nie wszystko, a najtrudniejszym zadaniem w życiu jest czasem po prostu zachowanie równowagi pomiędzy pieniędzmi, zdrowiem, rodziną i przyjemnościami.

Mam niestety zaległości w odpisywaniu na emaile, więc wszelkie komentarze proszę wpisywać na facebooka i twittera ;)

O włączeniu komentarzy i możliwości rejestracji powiadomię w Aktualnościach wkrótce.

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.