Paczka poprawek online

Boks “Ostatnio komentowane” jest już do Waszej dyspozycji po prawej stronie. Przepraszam, że tak długo trwała naprawa komentarzy. Tutaj było sporo ręcznej pracy na kilkanaście godzin żmudnej pracy i odseparowania błędnych komentarzy od prawidłowych (mamy komentarze z 4 wersji serwisu o sporej różnorodności).

W nocy 27/28.01 wgramy zaktualizowaną bazę danych z uszeregowanymi komentarzami (strona może być niedostępna do 10 minut).

Z dużych zadań została poprawa aplikacji mobilnej (ukończone w 50%), aby można było włączyć nowsze aplikacje na serwerze i rozwijać dalej serwis. Do 30.01 zaplanowane jest zakończenie prac, po których zrobimy krótkie testy (początek lutego). To zadanie blokuje dalsze techniczne poprawki na serwerze.

Tabelki na urządzeniach mobilnych powinny być już możliwe do przesuwania. Będę to weryfikował w lutym jeszcze.

Ja kontynuuję poprawę grafik i uzupełnię brakujące artykuły z bloga. Wczoraj poprawiłem ok. 50 niedziałających linków. To połowa dopiero. Jutro sprawdzam poprawność wgranych komentarzy.

Czuję się wyczerpany. Mam dużo więcej zadań niż jestem w stanie zrobić. Ograniczam się tylko do niezbędnych i staram się odpoczywać ile mogę. Mam nadzieję, że lepiej znosicie styczeń i pandemię. Jakie macie sposoby na przemęczenie?

Komentarze

2 odpowiedzi na “Paczka poprawek online”

  1. voytennis voytennis pisze:

    Lepiej by to wyglądało, gdyby na stronie startowej w obszarze Aktualności były dwie, może trzy ostatnie a nie jedna …Byłoby to czytelniejsze, co jest co

MASZ WŁĄCZONY ADBLOCK :(

Wyłącz proszę AdBlock
dla SureBety.pl
i odśwież stronę.
AdBlock blokuje nie tylko reklamy,
ale także LINKI,
co utrudni Ci nawigację.

Instrukcja jak wyłączyć blokadę reklam.

Nasz Model biznesowy pozwala Ci
korzystać z SureBety.pl za DARMO.
Ale bez reklam
będziemy musieli wprowadzić opłaty od Czytelników.
Nie chcemy tego robić.
Rejestrując się z naszych linków
pomagasz w rozwoju SureBety.pl.
Nie tracisz,
a my możemy zyskać.

Zobacz instrukcję
DZIĘKUJĘ!
Krzysztof ;)

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.