Plany na październik 2021

Wrzesień miałem bardzo pracowity. Na stronie może tego nie widać, ale Ci którzy piszą do mnie e-maile widzą, że system pracy się zmienił (na plus). Staram się przy okazji poprawić sposób odnajdywania informacji na SureBety.pl. Będziemy nad tym pracować w Q4 2021.

We wrześniu 2021 wróciła z wakacji pozostała część użytkowników (wzrost o 17% w stosunku do sierpnia).
65% użytkowników wchodziło bezpośrednio na stronę (ok. 10.000 stałych Czytelników). Jest moc!
Najwięcej czytaliście o Muchbetter (opis Muchbetter) (aż 1000 odsłon więcej niż w sierpniu).
9 na 14 użytkowników czyta nas na telefonie.
5% ruchu pochodzi z zagranicy.

Październik chcę zrobić “luźniejszy” (rezygnacja z mniej ważnych zadań), bo inaczej skończy się to przepracowaniem i chorobą :)

Priorytety na październik 2021:

  1. Odpisać na emaile (z tego powodu NIE będę wrzucał w październiku tak wielu newsów na weekend; może najważniejsze promocje, w formie skróconej; potrzebuję na czymś oszczędzić czas; wieczorami postaram się więcej odpoczywać, najlepiej bez ekranów). Kontakt bezpośredni z Wami jest dla mnie bardzo ważny i widzę, że dużo Wam daje. Fachowa wiedza jest z resztą jednym z największych atutów SureBety.pl.
  2. Poprawić kluczowe artykuły (google zmieniło algorytm): trzeba przejrzeć ponad 300 artykułów i poprawić/uzupełnić chociaż główne parametry w każdym (tytuł + opis).
  3. Dopiąć nową współpracę (chciałbym poprawić analitykę na stronie, która powie mi co warto poprawiać w pierwszej kolejności) – idzie inflacja (już 7% przy 0% stopach procentowych) i w coś trzeba inwestować :)
  4. Jak zostanie czasu, to chciałbym skończyć dla Was pewną prezentację (na razie nic nie obiecuję, bo czeka już od dawna; wymaga nagrania dźwięku, a w warunkach edukacji domowej chciałbym wysłać rodzinę na wycieczkę, by to zrealizować).

Na stronie TypyBukmacherskie.pl nie było typów we wrześniu 2021, więc nie dodaję podsumowania.

P.S. W pierwszej wersji Aktualności użyłem aż 3x słowa muszę. Fakt jest taki, że nic nie muszę. Mam nadzieję, że ty też ;)

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.