Formularze kontaktu – testowanie

Testowe wypełnienie formularzy: nie wyświetlił się komunikat potwierdzający wysłanie danych po wypełnieniu formularza ani nie otrzymałem testowego emaila [badamy to i naprawimy ASAP] Zostawiłem na razie stary formularz, który działa.

Poświęciłem 2-3 dni, aby wdrożyć kilka formularzy kontaktu. Mam nadzieję, że pomoże Wam to w precyzyjnym przekazywaniu Waszych potrzeb, a mnie w dokładniejszym odpowiadaniu na Wasze pytania. Liczę na to, że obu stronom oszczędzi to czas, jakże cenny w dzisiejszym świecie.

Pierwszy z trzech punktów na luty zrealizowany. Drugi z trzech punktów zrealizowany: filmik o SureBety.pl.

Trzecie zadanie – poprawienie linkowania na stronie głównej – zamieniłem na pozyskanie wiedzy na temat lepszej komunikacji z Wami. Zbieram materiały, które mogą mi w tym pomóc i mam nadzieję, że wdrożenie będę mógł realizować w marcu/kwietniu.

Jeszcze w lutym będziemy zapewne wyłączać komentarze na stronie SureBety.pl. Rolę komentarzy przejęły media społecznościowe. W takiej sytuacji lepiej usunąć możliwość komentowania. Uprości Wam to drzewo decyzyjne i zmniejszy podatność strony na ataki z zewnątrz.

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.