Promocje 27-29.08.2021

W tygodniu 23-27.08 zrobiłem sobie przerwę na hobby (wróciłem do kolekcjonowania znaczków), by zregenerować baterie i motywację do pracy. Nie chciało mi się pracować. Staram się słuchać swojego organizmu i, gdy mam dół umysłowy, staram się zająć innymi rzeczami niż zakłady. To wspaniałe uczucie, jeśli nie MUSISZ iść do pracy, a pracujesz kiedy CHCESZ. Po kilku dniach przerwy czuję się już lepiej. Zastanawiam się jeszcze jak duży wpływ na mój nastrój ma pogoda (nie znoszę braku słońca). Ćwiczę samoświadomość i obserwowanie swoich reakcji, bo mam zaległości w tym temacie :D

Na weekend bukmacherzy legalni przygotowali kilka promocji.

Superbet – promocja Ekstraklasowa: postaw 50 PLN na mecze Ekstraklasy NA ŻYWO i otrzymaj 25 PLN. Każdego dnia (pt-ndz).


Betfan (link do rejestracji) organizuje promocję dla nowych graczy: kurs @20 na min. dwa gole Lewandowskiego w meczu z ostatnią w tabeli Herthą Berlin. Do tej pory “Lewy” strzelał min. 1 gola w każdym z dotychczasowych 12 występów.

Zasady są bardzo proste:

1. Załóż konto i dokonaj depozytu na minimum 100 zł
2. Zagraj za 90 zł w ramach zakładu BEZ RYZYKA – 100% stawki wraca do Ciebie!
3. Zagraj za maksymalnie 10 zł w TYM miejscu na to, że Lewy strzeli co najmniej dwa gole w meczu z Herthą
4. Jeśli napastnik Bayernu stanie na wysokości zadania, pieniądze trafią na KONTO GŁÓWNE -> sam decydujesz jak je wykorzystasz

Warto dodać, że dokładnie 2 gole są potrzebne Robertowi Lewandowskiemu do tego, by miał na swoim koncie 300 trafień w Bundeslidze.

Dla obecnych graczy Betfan także ma ofertę:

Gracze, którzy dokonali minimum dwóch depozytów, również mogą zyskać na 300. bramce Lewego w Bundeslidze.

Postaw na to zakład za dokładnie 89 PLN, a w poniedziałek będziesz mógł skorzystać z bonusu 100% od wpłaty! (wymóg zaledwie jednokrotne obrotu)

Szczegóły na stronie bukmachera Betfan.

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.