Styczeń będzie ważny

Mam jakieś zawirowania z systemem newsów. Raz się pojawia ten z 2.01 a raz ten z 07.01.

Kolejna rzecz do zbadania… Większość rzeczy jest dla mnie nowa i trochę potrwa zanim nauczę się obsługi.
Jeśli widzisz ten news dnia 8.01, to chyba mi się udało to naprawić :)

W tym tygodniu już padam. Muszę odpocząć. Napiszę dla Was podsumowanie planów w poniedziałek 11.01.2021 ;)

Komentarze

2 odpowiedzi na “Styczeń będzie ważny”

 1. kwoy kwoy pisze:

  Wielka szkoda, ale na chwilę obecną oceniam zmiany w SureBety na spory minus. Być może strona działa szybciej, jest bezpieczniej (zapewne od strony technicznej to wygląda lepiej, co niekoniecznie jest widoczne przez użytkowników), ale to, co jest największym atutem SureBety, czyli społeczność (oceny i komentarze typów, serwisów dla graczy czy firm bukmacherskich), po prostu zniknęło.

  Rozumiem, że trwają prace nad przywróceniem komentarzy, ale skoro strona nie była gotowa w pełni, to dlaczego w ogóle zrobiono migrację (wszelkie testy na żywym organizmie tylko zniechęcają do odwiedzin)? SureBety niby istnieje, ale jest jakby martwe… Naprawdę, szkoda, że chcąc lepiej, zrobiło się gorzej.

  • admin admin pisze:

   Ja też póki co oceniam zmiany na spory minus. Przejściowy minus.

   Poprzednia strona była przestarzała technologicznie. Kiedy strona internetowa ładuje ci się na telefonie przez minutę (takiej jakości były stare SureBety.pl), to w końcu dochodzisz do momentu, gdy mówisz dość i zmieniasz telefon. Nawet jeśli musisz wiele dni potem poświęcić, by nauczyć się obsługi nowego telefonu.

   Teraz mogę samodzielnie zrealizować więcej zadań. Zyskuję większą niezależność. W dodatku zadania będą realizowane taniej i szybciej.

   Migracja nie była więc kwestią dyskusyjną. Te zmiany były niezbędne. Przygotowania trwały od sierpnia do grudnia 2020. Dla mnie przynajmniej 2x za długo. Doszedłem do punktu „dość!”.

   Migracja była zsynchronizowana pod nową ekipę informatyczną. Nowa ekipa mogła zacząć od połowy stycznia. Do tego stare zadania musiały być zakończone. Oszacowałem, że migracja w grudniu będzie długoterminowo lepszym rozwiązaniem niż „idealna” migracja w lutym (bo tyle by zeszło ze starą ekipą, a i tak byłyby błędy). Straciłbym 2 miesiące…

   Siłą SureBety.pl są profesjonalne artykuły gracza zawodowego zakładów bukmacherskich. Kwintesencją SureBety.pl nie jest społeczność. Komentarze były dodawane naprawdę sporadycznie: 2-5 w tygodniu. Społeczność jest dodatkiem to tego fundamentu. Jesteście dla mnie ważni. Bez odwiedzin nie byłoby SureBety.pl. Chcę zbudować dużo lepszą społeczność na SureBety.pl, ale do tego potrzebuję nowych narzędzi. Doszedłem do ściany! Nie mogę iść naprzód bez cofnięcia się o krok.

   Nie znacie wszystkich czynników, które zadecydowały o decyzji migracji w grudniu. Wielu nie mogę podać. Musicie mi uwierzyć na słowo, że migracja w tym momencie była długoterminowo optymalna. Krótkoterminowo nie będzie wszystkich zadowalać.

   Pewnie dało się łagodniej przejść przez okres migracji. Moje doświadczenia życiowe pokazują mi, że czasem lepiej zrobić skokową zmianę niż płynną. Okres styczeń-luty 2021 będzie dla Was niekomfortowy. Dało się to zrobić nieco łagodniej kosztem czasu. Rozważając wszystkie „za” i „przeciw” nadal uważam, że decyzja była prawidłowa.

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.