Wakacyjne promocje

Wielkimi krokami zbliża się oficjalny okres wakacyjny (ja już po wakacjach). Z tej okazji spodziewajcie się nowych promocji na stronach legalnych bukmacherów.

Jedną z nowych promocji jest oferta Fuksiarz, który freebetem 50 PLN (trzeba postawić 25 PLN przez apkę) postanowił uczcić start aplikacji mobilnej na Android oraz iOS. Oferta ważna do odwołania i można ją łączyć z bonusem powitalnym. Szczegóły na stronie bukmachera.

Z ofertami “poszalał” LVbet, który ma już w sumie 16 promocji. Ciężko mi je wszystkie wypisać, ale postaram się zaktualizować w artykule opisującym bukmachera :)

Przypominam, że ostatni zawód biało-czerwonych (Mołdawia – Polska 3:2, do przerwy 0:2) dotyczył tylko kibiców i tych, którzy nie korzystali z oferty Super Przewaga (Early Payout). Dzięki niej prowadzenie 2 bramkami oznacza rozliczenie kuponu na mecz jako wygrany już w pierwszej połowie po golu Lewandowskiego na 0-2. Z takiej promocji możesz skorzystać np. w Superbet czy właśnie w… Fuksiarzu i dotyczy ona nie tylko piłki nożnej.

W nadchodzącym, gorącym okresie możesz liczyć na dużo więcej promocji, bo bukmacherzy będą się starali utrzymać zainteresowanie graczy, gdy główne ligi piłkarskie odpoczywają. W byciu na bieżąco pomoże ci artykuł Promocje na dziś:

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.