Wimbledon: Iga Świątek vs Serena Williams

Wielkimi krokami zbliża się także wielki szlem. Po kortach ziemnych przyszedł czas na korty trawiaste Wimbledonu.
Kończą się kwalifikacje i już w weekend zaczną się wielkie emocje, wraz z losowaniem pierwszych par.

Będą to wyjątkowe rozgrywki od wielu lat, ponieważ:

 • Iga Świątek od ponad 100 dni nie przegrała żadnego meczu! Nasza duma narodowa ma zaledwie 21 lat (gra w tenisa podobno od 5. roku życia), a już ma szansę na ustanowienie rekordu serii meczów bez porażki (aktualnie 35 meczów bez porażki, z tego co wiem). Venus Williams w 2000 roku miała 35 meczów bez porażki z rzędu. Serena Williams 34 z rzędu w 2013 roku.
 • Serena Williams wróciła po prawie roku przerwy do Eastbourne. Wystąpiła tam w deblu, ale otrzymała dziką kartę na turniej singlowy Wimbledonu! Ta 41-letnia dominatorka najwyraźniej ma wielką ochotę przerwać dobrą passę Igi Świątek.
 • Historyczny wynik: pięć Polek w głównej drabince Wimbledonu! Iga Świątek, Magda Linette i Magdalena Fręch. Ponadto kwalifikacje przeszły Katarzyna Kawa i 20-letnia Maja Chwalińska! Szkoda, że Wimbledon bez punktów rankingowych…

Amerykanka porusza się powoli po korcie, a swoje mecze wygrywa dzięki asom serwisowym i potężnym uderzeniom. Jeżeli udałoby się Serenie zdominować Igę swoim stylem gry, to wcale nie jestem przekonany czy Iga poradzi sobie psychicznie z tak legendarną rywalką.

 • bukmacherzy szacują zwycięstwo Igi Świątek w całym turnieju Wimbledonu na kurs ok. @2.50 (najwyższy kurs @2.95 u jednego z zagranicznych bukmacherów, niedostępnego dla Polaków)
 • bukmacherzy szacują zwycięstwo Igi Świątek w całym turnieju Wimbledonu na kurs ok. @17 (najwyższy kurs @26 u jednego z zagranicznych bukmacherów, niedostępnego dla Polaków)

Jeśli do tej pory nie interesowały się tenisem ziemnym, to chyba jest najlepszy moment, by to zmienić :)

==

Z okazji Wimbledonu i występu Igi Świątek możesz liczyć na kilka promocji u legalnych polskich bukmacherów:

Betfan proponuje nowym graczom kurs @50 na zwycięstwo Igi w turnieju:

Zasady promocji:

1. Załóż konto w BETFAN z kodem SUREBETY od 22.06.2022, godz. 12:00 do 27.06.2022, godz. 23:59

2. Wpłać min. 55 PLN

3. Zagraj dowolny kupon za min. 50 PLN (będzie on objęty cashbackiem 100%!), aby móc skorzystać z boosta

4. Następnie zagraj SOLO za maksymalnie 5 PLN boost na zwycięstwo Igi Świątek w Wimbledonie (zakład dostępny na specjalnej podstronie bukmachera Betfan) – stawiając 5 PLN możesz wygrać 220 PLN (bez podatku obrotowego 12%)

5. Wygrana trafi na konto główne!

6. Oprócz tego otrzymasz też freebet 60 PLN do wykorzystania na dowolne zakłady!

==

Betcris proponuje podobną promocję dla nowych graczy na zwycięstwo Igi, ale jest mniej atrakcyjna. Kurs @100. Maksymalna stawka 2 PLN. Szczegóły na ich stronie.

==

ETOTO podobnie z kursem @100 i max. stawką 1 PLN (oprócz standardowego bonusu powitalnego 200% od pierwszej wpłaty).

1. Załóż konto w ETOTO.

2. Dokonaj depozytu i odbierz 200% od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę).

3. Jeśli Twój depozyt wyniósł min. 50 PLN, możesz skorzystać z podwyższonego kursu na końcowe zwycięstwo Igi Świątek w turnieju Wimbledonu 2022!

4. Postaw dokładnie 1 PLN na to, że Iga Świątek zostanie zwyciężczynią turnieju Wimbledonu 2022 nie tracąc w żadnym ze spotkań seta po MEGA KURSIE 100 (bez podatku!)

5. Jeśli Iga Świątek wygra cały turniej i nie straci przy tym żadnego seta, otrzymasz dodatkowe 100 PLN w formie gotówki (obrót nie jest wymagany).

Ważne: MEGA KURS na wygraną Polski mogą zagrać tylko osoby, które nie miały konta gracza w ETOTO do 23.06.2022 godz. 23:59.

==

Od soboty 25.06.2022 od godziny 12:00 startuje w Fuksiarz ranking tenisowy As Typerów na Wimbledon.
Pula nagród wyniesie 2000 PLN we freebetach!

Aby wziąć udział w promocji należy kliknąć przycisk „Dołącz” znajdujący się na stronie promocji bukmachera i zacząć stawiać kupony pojedyncze lub AKO na mecze Wimbledonu (można stawiać inne kupony, ale tylko te liczą się do promocji). W promocji biorą za równo udział kupony przedmeczowe, jak i na żywo.

Dla najlepszych typerów czekają nagrody w dwóch kategoriach:

 1. Kursowej – gracze z najwyższymi trafiony kursami w okresie trwania promocji mogą liczyć na następujące freebety:
 • 1. Miejsce: Najwyższy trafiony kurs: 500 PLN
 • 2. Miejsce: 225 PLN
 • 3. Miejsce: 100 PLN
 • Miejsca od 4-10: 25 PLN
 1. Punktowej – punkty przyznawane są w zależności od statusu kuponów. W przypadku wygranych zakładów, przelicznik wygląda następująco: kurs x stawka x ilość selekcji. Natomiast w przypadku przegranych kuponów, stawka mnożona jest razy ilość selekcji na kuponie. Najlepsi gracze otrzymają freebety:
 • Zwycięzca rankingu: 500 PLN
 • 2. Miejsce: 225 PLN
 • 3. Miejsce: 100 PLN
 • Miejsca od 4-10: 25 PLN

Promocja obowiązuje od 25.06.2022 godz. 12:00 i trwa do zakończenia Wimbledonu, czyli do 10.07.2022.

==

Trwają rozgrywki siatkówki w ramach Ligi Narodów. Polacy zajmują wysoką drugą lokatę w tabeli 16 drużyn (drużyna Rosji została wykluczona z rozgrywek). Do dalszego etapu ćwierćfinałów awansuje pierwszych 8 zespołów, więc raczej nie mamy się co martwić.

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.