Zawieszenie wsparcia email

Po 20 latach w branży zakładów bukmacherskich i 15 latach postanowiłem ograniczyć moją działalność na SureBety.pl do niezbędnego minimum.
Chcę skupić się na nowych wyzwaniach.

Strona www jest nadal do twojej dyspozycji.
Podstrona “Promocje na dziś” będzie aktualizowana, dopóki będzie zainteresowanie (to zadanie realizuje 1 osoba).

==

Nie przewiduję nowych odcinków podcastu na SureBety.pl. Przygotowanie 1 odcinka to 8h pracy. Nie zauważyłem, aby istotnie wpłynęły na ilość odwiedzających. Poprawiły natomiast “jakość” odwiedzin (+50% r/r czasu na stronie w marcu 2023). Jeśli do wrócę do podcastów, to potrzebne będą zmiany w strategii rozwoju SureBety.pl. Potrzebuję to przemyśleć.

Mam nadzieję, że dotychczasowe podcasty zbudują Ci solidne fundamenty. Teraz potrzebuję odpocząć (czerwiec 2023).

==

Chciałbym dokończyć rozpoczętą przebudowę strony głównej do końca maja 2023.
Pojawi się wtedy opcja otrzymywania serii e-maili wprowadzających, której treści będą gotowe do końca kwietnia.

Moja wizja SureBety.pl na 2023 to strona NIE wymagająca mojego zaangażowania czasowego: wchodzisz i znajdujesz co trzeba.

==

Przepraszam, ale przestałem panować nad ilością emaili, które do mnie przychodzą, a ilość potrzebnego czasu przekracza ilość czasu jaką chcę na nie poświęcić.

Od kwietnia 2023 będę odpowiadał na e-maile sporadycznie.
Domyślną formą odpowiedzi będzie… brak odpowiedzi.

Jeżeli ktoś zna dobrze SureBety.pl i czuje się na siłach, aby przejąć moje obowiązki “obsługi klienta“, w formie odpowiadania na e-maile, to proszę o kontakt z uzasadnieniem swojej aplikacji.

Jeszcze nie wiem czy chcę wydelegować to zadanie, bo wdrożenie takiej osoby znów zabierze mi czas. Na razie chcę się zorientować czy jest wśród Czytelników ktoś, kto dobrze wykonałby to zadanie, z pożytkiem dla społeczności. Szkolenie z obsługi klienta (mam plan i gotowe narzędzia) odbyłoby się pod koniec maja albo pod koniec czerwca 2023.

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.