Żniwa piłkarskie Euro 2024

14 czerwca 2024 rozpoczynamy wielki piłkarskie święto euro 2024. Pierwszym spotkaniem będzie

21:00 Niemcy — Szkocja 
Kursy 1X2: 1.30 – 6.27 – 12.0
Under/Over 2.5: 2.33 – 1.72

Bukmacherzy spodziewają się przynajmniej 3 bramek. 3 z 5 ostatnich spotkań miało wynik Over 2.5, ale było to tak dawno, że trudno brać te statystyki pod uwagę. Większe znaczenie będzie miała strategia rozpoczęcia meczu. Możemy się spodziewać, że Szkoci przyjmą postawę defensywną, nastawiając się na kontry, a Niemcy będą atakować pozycyjnie. W końcu są gospodarzami mistrzostw. Jak obie drużyny sprawdzają się w tych elementach gry z powołanymi piłkarzami? Gdzie mogą być słabości w liniach obrony? Spotkania otwarcia mają to do siebie, że dochodzi silna presja “otwarcia turnieju”. Czy faktycznie będzie sprzyjać popełnianiu błędów przez obronę czy bramkarzy?

==

Myślę, że dla 8 z 10 graczy zakładu bukmacherskich będzie to okres tak zwanych żniw piłkarskich. Mam tu na myśli kilka tygodni piłkarskich zmagań, z wysokimi limitami stawek, gdzie gracze zawodowi mogą najlepiej wykorzystać swoje umiejętności przewidywania. Odgadnięcie dokładnego wyniku, albo chociaż zwycięzcy potyczki, może być równie trudne dla bukmachera jak i dla graczy, bo ilość danych statystycznych jest niewielka i dużą rolę odgrywa intuicja oraz doświadczenie.

==

Właśnie wróciłem z 10-dniowego urlopu na Chorwacji i kiedy w Polsce padał deszcz, ja ładowałem baterie w 25 stopniowej temperaturze. Czuję się wypoczęty i gotowy do działania.

Co prawda jestem specjalistą od tenisa ziemnego, ale postaram się obserwować wybrane mecze i może uda mi się zauważyć ciekawe zależności, na które warto zwrócić uwagę. Nie mogę obiecać gotowych typów. Przygotowanie do analizy tego turnieju należało rozpocząć na długo przed jego rozpoczęciem. Ci którzy przygotowali się solidnie (zadbali o wędkę), będą mieli teraz przewagę (łatwiejsze łowienie ryb) nad tymi, którzy “w pośpiechu wchodzą na pole bitwy”.

Od piątku do niedzieli (14-16.06.2024) postaram się odpisać na zaległe emaile.
Do przejrzenia jest ok. 300. Wiele z nich będzie zadaniami na kilka minut.

==

Tymczasem możecie śledzić bieżące promocje i bonusy bukmacherskie, których nasilenie będzie właśnie w tym okresie 3-4 tygodni jest to kolejny powód, dla których śmiało możemy powiedzieć, że “nadeszły żniwa”, lub jak kto woli, “igrzyska czas zacząć”:

Promocje bukmacherskie na dziś

 

Na szczególną uwagę zasługuje gra bez podatku w Betclic (warunki są bardzo atrakcyjne bez minimalnej stawki czy kursu i NIE tylko na piłkę nożną) + Bezpieczny Wynik (księgowanie wygranej już przy dwóch golach przewagi).

P.S. Poprawiliśmy na początku czerwca słownictwo w górnym menu w części Bukmacherzy. Powinno być teraz bardziej zrozumiałe.

Komentarze

SureBety.pl ciasteczkują: polityka prywatności.