Zakłady bukmacherskie ETOTO to legalny bukmacher, który rozpoczął działalność w 2011 roku. Bonus powitalny jest bardzo atrakcyjny dla początkujących graczy. Funkcjonalna strona, dobre limity stawek i szybkie wypłaty przyciągają nowych graczy.

Bonus powitalny 200% do 100 PLN (potrojenie środków)


Napis na granatowym tle: na grubo bonusy bez obrotu depozyt x3

Zobacz stronę bukmachera ETOTO

1. Wiarygodność ETOTO

1.1. Dane firmy E-TOTO

Grube białe litery etoto z podpisem zakłady bukmacherskie na granatowym tle i światłem z lewego górnego rogu

Logo bukmachera ETOTO

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to legalny polski bukmacher internetowy oraz naziemny działający od 2011 roku.

Główna siedziba firmy:

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Żurawia 8
00-503 Warszawa
KRS 0000370248
REGON 142666660
NIP 5272639256

ETOTO działa na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów dnia 28 listopada 2014 roku o numerze licencji AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (na okres 6 lat). Przedmiotem działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.

1.2. Punkty stacjonarne ETOTO

W listopadzie 2015 roku ETOTO posiadał 28 punktów naziemnych przyjmowania zakładów.

W grudniu 2018 ETOTO liczba punktów została zredukowana do 20.

Wszystkie punkty naziemne zostały ostatecznie zamknięte w 2019 roku. Powodem zamknięcia punktów naziemnych były zbyt niskie przychody w stosunku do stałych kosztów utrzymywania lokali stacjonarnych oraz rosnący trend obstawiania zakładów przez urządzenia mobilne.

1.3. Ambasadorzy ETOTO

Od 1 stycznia 2022 ambasadorami zakładów bukmacherskich ETOTO są:

 1. Mateusz Borek – polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+, Polsat (znany z programu Cafe Futbol), Eurosport
 2. Artur Wichniarek – polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika; reprezentant Polski (1999–2008); najlepszy strzelec klubu Arminia Bielefeld (Bundesliga)
 3. Edward Durda – polski dziennikarz, komentator sportowy i aktor

W 2021 roku ETOTO zakończyło współpracę z takimi znanymi postaciami jak:

 • Tomasz Smokowski – polski dziennikarz i komentator sportowy CANAL+ i Polsatu
 • Michał Pol – polski dziennikarz sportowy, redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego” w latach 2013-2017
 • Roman Kołtoń – współpracownik tygodnika “Piłka nożna”, redaktor naczelny “Przeglądu Sportowego” (2004-2007), komentator CANAL+ (od 1995) i Polsatu Sport (od 2000)
 • Tomasz Hajto – polski piłkarz (1988-2010) i trener piłkarski (2011-2015), reprezentant Polski (1996-2005) i komentator sportowy

W 2019 roku bukmacher ETOTO był liderem wśród legalnych bukmacherów na YouTube, z ponad 54.000 subskrypcjami dzięki programowi “Quiz Pod napięciem“.

1.4. Aplikacja mobilna ETOTO

W ostatnim kwartale 2021 ETOTO wdrożyło nową aplikację mobilną ETOTO:

Po wielomiesięcznych pracach nad nową aplikacją mobilną, mamy przyjemność poinformować, że nowy produkt jest już dostępny do pobrania zarówno z naszej strony, jak i z Appstore. Niewątpliwie jest to rewolucja pod względem prostoty nawigacji i szybkości dotarcia do naszej szerokiej oferty. Dlatego jesteśmy przekonani, że nowa aplikacja istotnie podniesie poziom zadowolenia z produktów ETOTO.

Statystyki im mówią, że klienci bardzo chętnie z niej korzystają i duża część zakładów jest zawierana mobilnie.

2. Zalety ETOTO

Oferta:

 • bukmacher w pełni dostępny w języku polskim
 • dostępne punkty stacjonarne
 • bogata oferta zakładów

Kursy:

Promocje:

 • liczne promocje (liga VIP dla najbardziej lojalnych)
 •  

Obsługa klienta:

 • dostępny czat dla klientów

Płatności:

 • bardzo szybkie wypłaty

Dodatkowe:

 • dostępność zakładów na żywo
 • aplikacja mobilna do obstawiania dostępna na iOS i Android
 • przyjemna dla oka szata graficzna
 • jest pole wyszukiwania zakładu
 • dział statystyk z podziałem na dyscypliny

3. Wady ETOTO

Wady bukmachera ETOTO:

 • podatek 12% doliczany do każdego zakładu
 • słabo rozbudowana sieć punktów naziemnych
 • imienne zaświadczenie o wygranej jest możliwe tylko dzień po wygranej/wypłacie w siedzibie firmy (Warszawa)

4. ETOTO – bonus powitalny


Napis na granatowym tle: na grubo bonusy bez obrotu depozyt x3

4.1 ETOTO – BONUS BEZ OBROTU ETOTO

Bukmacher ETOTO proponuje bonus 200% do 100 PLN.
Jest to wyjątkowa promocja na rynku – potroimy twój depozyt!

  1. Załóż konto w ETOTO (Kod bonusowy NIE jest wymagany! Wystarczy, że klikniesz w link na SureBety.pl).
  2. Zapoznaj się z warunkami i wpłać depozyt, odbierając bonus 200% do 100 PLN od pierwszej wpłaty (natychmiastowe potrojenie środków na grę).
  3. Zagraj 1 raz po kursie @2.50 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie @1.30) za kwotę równą otrzymanemu bonusowi (mogą to być zakłady zawarte wyłącznie za swoje wpłacone środki) i możesz dokonać wypłaty!
  4. Bonusem NIE musisz ani razu obracać (jedynie depozytem).

Kopia regulaminu promocji:

1. Organizatorem akcji promocyjnej „200% do 100” jest E-TOTO Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o., spółka utworzona w Polsce, z siedzibą na ul. Żurawiej 8, 00-503 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000370248, REGON 142666660, NIP 5272639256 („ETOTO”).
2. „200% do 100” stanowi ofertę powitalną dla nowych Klientów ETOTO.
3. Regulamin akcji promocyjnej „200% do 100” działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET”, Regulaminem Ogólnym Ofert, opublikowanymi na stronie www.etoto.pl oraz z ogólnie obowiązującymi przepisami prawa.
4. Oferta przysługuje Klientom, którzy zarejestrowali konto w ETOTO od 6 grudnia 2022 godziny 10:00 oraz klientów zarejestrowanych przed tą datą, którzy nie skorzystali wcześniej z innej oferty powitalnej i obowiązuje do jej odwołania. ETOTO zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty w dowolnym momencie.
5. W ramach prowadzonej akcji promocyjnej „200% do 100” za dokonanie pierwszej wpłaty o wartości co najmniej 1 zł na koncie ETOTO (po udanej rejestracji konta ETOTO), Klient otrzyma bonus w wysokości 200% wpłaty do depozytu do maksymalnej kwoty 100 zł przy pierwszej wpłacie (wpłacając 50 zł lub więcej gracz otrzyma maksymalnie 100 zł bonusu) (sprzedaż premiowa).
6. Gracz musi zagrać w ciągu 30 dni, kwotą równą jednokrotności otrzymanego bonusu (nie muszą to być zakłady wnoszone za środki bonusowe). Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich kuponów spełniających odpowiednie warunki, Klient będzie mógł bonus wypłacić. Gdy gracz nie zdąży zagrać kwotą równą jednokrotności bonusu w podanym terminie, bonus w ramach przedstawionej akcji promocyjnej przepadnie.
7. Aby uwolnić bonus, zakład musi spełniać każdy z następujących warunków:
a. typy zdarzeń: przedmeczowe lub LIVE;
b. zakład wielokrotny o łącznym kursie kuponu 2,50. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na zakładzie wielokrotnym to 1,30;
c. zakład musi być rozliczony (wygrana/przegrana). Zakłady anulowane oraz postawione na sporty wirtualne NIE są wliczane.
8. Bonus uzyskany w ramach akcji promocyjnej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherskim.
9. Bonus z tytułu akcji promocyjnej „200% do 100” przypada wyłącznie na jednego klienta, jeden adres gospodarstwa domowego, jeden adres email, jeden adres IP, jedno urządzenie (komputer/telefon), jedną kartę płatniczą oraz jeden rachunek bankowy, z którego została dokonana wpłata na konto klienta. Ponadto bonus z tytułu akcji promocyjnej „200% do 100” nie zostanie przyznany lub może zostać odebrany, gdy:
Adres IP oraz wykorzystane urządzenie (komputer/telefon) zostało wykorzystane na innym Koncie ETOTO począwszy od momentu rejestracji do zlecenia wypłaty wygranych środków.
10. Skorzystać z oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „200% do 100” można wyłącznie dokonując wpłaty z osobistego rachunku płatniczego. Spółka zastrzega sobie prawo do odebrania środków pochodzących z bonusu „200% do 100” w przypadku udowodnienia wpłaty z konta należącego do osoby trzeciej. Klientowi nie przysługuje prawo do przeniesienia prawa do bonusu na osobę trzecią.
11. Kwota bonusu z tytułu akcji promocyjnej nie może być wypłacona na rachunek płatniczy osoby trzeciej.
12. W związku z akcją promocyjną „200% do 100” Spółka zgodnie z Regulaminami zaakceptowanymi przez Ministerstwo Finansów zastrzega sobie prawo do weryfikacji Rachunku Płatniczego w celu dokonania pierwszej wypłaty z konta klienta w ramach danej akcji promocyjnej.
13. W przypadku wcześniejszych wpłat z dwóch lub więcej różnych rachunków płatniczych należących do właściciela konta klienta w ETOTO, ETOTO zastrzega sobie prawo wyboru rachunku płatniczego gracza, na który dokona wypłaty bonusu z tytułu niniejszej akcji promocyjnej.
14. Spółka zastrzega sobie prawo do nieprzyznania oferty powitalnej w ramach akcji promocyjnej „200% do 100” klientom dokonującym pierwszego depozytu poprzez dostawcę usług płatniczych Skrill oraz Neteller.
15. Klient nie może skorzystać z oferty „200% do 100” w połączeniu z inną akcją promocyjną ETOTO. W wypadku jednoczesnego spełnienia warunków do odbioru nagrody w ramach oferty „200% do 100” i jakiejkolwiek innej promocji, klient otrzyma nagrodę tylko z oferty „200% do 100” chyba, że w regulaminie danej promocji zaznaczono inaczej.
16. Zakładanie wielu kont lub zmowy z innymi graczami w celu nadużycia oferty powitalnej skutkować będzie wykluczeniem z akcji promocyjnej oraz zamknięciem wszystkich kont uczestniczących w próbie nadużycia.
17. Wszelkie próby wyłudzenia oferty skutkować będą anulowaniem jej z konta klienta wraz z wszelkimi wygranymi z niej pochodzącymi. ETOTO zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta klienta.
18. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „200% do 100” w sytuacji, gdy klient ukrywa prawdziwe IP korzystając z VPN/Proxy/Tor przy rejestracji lub logowaniu się na konto klienta.
19. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania akcji promocyjnej „200% do 100” w przypadku złamania którekolwiek z punktów niniejszego regulaminu, akcji promocyjnej Regulaminu zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” lub powszechnie obowiązujących przepisów prawa.
20. ETOTO nie odpowiada za wygląd i treść ofert zamieszczonych na innych serwisach, które nie są zgodne z ofertą przedstawioną na stronie www.etoto.pl
21. W akcji promocyjnej „200% do 100” mogą brać udział jedynie osoby fizyczne, które na mocy obowiązujących przepisów prawa są uprawnione do udziału w zakładach wzajemnych urządzanych na terytorium RP.

Wielkość bonusu zależy od wielkości depozytu:

  Warianty depozytów
Depozyt 10 PLN 20 PLN 50 PLN 100 PLN
Przyznany bonus 200% do 100 PLN 20 PLN 40 PLN 100 PLN 100 PLN
Wymagany obrót 20 PLN 40 PLN 100 PLN 100 PLN
UWAGA:
Pamiętaj, że w przypadku wygranej powyżej 2280 PLN, obowiązuje dodatkowy podatek od wygranej 10%.

5. Promocje bukmacherskie ETOTO

Wszystkie aktualne promocje ETOTO (i nie tylko) zostały opisane w tym artykule:

6. Moja opinia o ETOTO

ETOTO to stosunkowo młody bukmacher na polskim rynku legalnych bukmacherów. Działa na oprogramowaniu SBTech. Nie udało im się zdobyć wielu graczy i w chwili obecnej są raczej bukmacherem “niszowym”. Podejrzewam, że głównym powodem tego są przeciętne kursy.

W grudniu 2017 ETOTO wprowadziło nową szatę graficzną, poprawiło bogactwo oferty i uruchomiło zakłady na żywo. W 2018 roku zdobyli “komplet” 5 ambasadorów wysokiej klasy i to im bardzo pomogło stać się bardziej rozpoznawalną marką (skok w Alexa z miejsca +1.000.000 do TOP200.000).

Zakłady bukmacherskie ETOTO wyraźnie celują w graczy rekreacyjnych, więc jest to bukmacher raczej do obstawiania niskich stawek (<200 PLN/zakład).

7. ETOTO – rejestracja

Aby założyć konto w ETOTO postępuj według wskazówek:

 1. Kliknij link ETOTO.
 2. Na wyświetlonej stronie bukmachera kliknij na górze “Promocje”, by zapoznać się z najbardziej aktualnymi promocjami ETOTO.
 3. Kliknij na górze czerwony button “Załóż konto”.
 4. Wyskoczy okienko z formularz – wypełnij je prawdziwymi danymi. Pamiętaj, że żaden kod bonusowy NIE jest wymagany!
 5. Odbierz email i potwierdź jego prawdziwość klikając otrzymany link.
 6. Wpłać środki na konto i możesz rozpocząć obstawianie!
 7. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dot. bonusu, użyj opcji “Kontakt” na stronie online bukmachera.

Zobacz stronę bukmachera ETOTO

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem. Graj odpowiedzialnie!

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.